Přiznej anonymně!
1
0
Dneska jsem to málem napral do auta přede mnou, když jsem se díval po slečně na tramvajovym ostrůvku, která měla dost krátkou sukni a tááááákhle dlouhy nohy <3 Babí léto je zlo.
0
0
0
Budoucí autobusový dopravce zajišťující městskou dopravu v Praze a okolí zakoupí starší městský autobus r.v. 2015 nebo mladší s cenou do 70.000,- Kč značky Iveco Crossway, Iveco Urbanway, Solaris, Mercedes-Benz. Nabídky prosím poskytněte na dispečink sEDMtriSEdmsESTtriSESttrISEstri děkujeme.
0
0
0
Z řízení mám takové nervy, že si musím bezprostředně před každou jízdou vyhonit, abych se hodil do pohody. Asi za to může moje učitelka z autoškoly, protože byla dost sexy a asi po třech jízdách jsme spolu začali spát a před každou hodinou mi kouřila. Když musím jet víckrát za den, může to být problém, protože jsem sice mladý, ale mám od dětství problém s erekcí. Nebo, když vezu víc lidí, co mě neznaj, někdy se dívají divně, pak mají blbé otázky, je to na hovno. Jsem taxikář.
0
0
0
DOPRAVA | Řidička autobusu #6734 (garáž Klíčov) která měla dne 6. června 2022 linku 140/3 bude za svou vulgaritu nahlášena na dispečink DP. Zároveň také zde upozorněna.
0
0
0
Zaparkoval nám v ulici někdo se samolepkou ANO. Je tam zákaz zastavení, nikdo to neřeší. Ale Andrej říkal, že všeci kradnú a kdo nic neudělal, nemusí se kontroly bát. Tak jsem zavolal městapo. Odtáhli ho. Sorry jako!
0
0
0
Agresivní mladý řidič osobního vozu v ulici Freyova v pražských Vysočanech úmyslně najížděl na přechodu. Tímto byl nahlášen na policii. K události došlo v úterý 13. dubna 2021 v 9:13 hod.
0
0
0
Řídím jednou za čas protože jsem líná si koupit svoje auto :D, ale když řídím a jedu pomaleji,tak většinou se v hlavě omlouvám těm za mnou že zdržuji :D (podotýkám pomalu= 100Km/h na 90tce)
0
0
0
Agresivní řidič autobusu byl vulgární!
0
0
0
VAROVÁNÍ | Bohužel CZBUS z.s. je s velmi problémový týmem lidí, chtějí znát Tvé soukromí a vylámat z Tebe dost peněz na sociálních sítích asi té nejznámější čínském TikToku. Většina řidičů cílí na děti proto na svých streamech ze sebe dělají cirkusové šašky! Je to samozřejmě každého věc jak chce fungovat, ale podporovat falešné kamarády doopravdy nebudu, dost podobně se začal chovat aj Myšáktiktok® jeho zdravotní stav nebude natolik závažný jak uvádí na TikToku. Buďte opatrní na nejen českém internetu který začíná být už dost nebezpečný!
0
0
0
Tato tramvajačka by měla dojezdit velmi agresivní, bezpečný výstup a nástup cestujících na několika zastávkách nezajištěn jedná se o linku 12 pořadí (2)12 vůz 8546+8547.
0
0
0
SPVHD | Dobrý den, vlastníte autobus který by potřeboval větší využití? Jste případně dopravce který potřebuje pomoci s vyprávením spojů? Spojte se prosím s námi na spvhd@seznam.cz a třeba se nám podaří najít společnou cestu. Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy má zájem během sezóny od konce března do poloviny října pořádat pro fanoušky pravidelné fotojízdy vždy z Prahy do různých lokalit. Protože se Pražská integrovaná doprava rozrůstá tak ano také za hranice Středočeského kraje. Máme vážný zájem také případně autobus/y odkoupit. S autobusem plánujeme jezdit na různé kulturní akce.
0
0
0
Jezdil jsem rok a půl s propadlym řidičákem. Zjistil to až příslušník PČR.
0
0
0
Ahoj, hledám někoho se zájmem o nákup staršího městského autobusu. Dej mi prosím vědět na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
Když řídím a jedu delší trasu, strkávám si do p**i robertka, aby mi ta cesta rychlej utíkala a byla taky nějaká zábavka. Jednou mě tak zastavili policajti a pak to teda bylo tóčo. :P :D :P
0
0
0
Hello, If you are one of the sufferers of the common problems nails have, then you are in luck! Our Toenail Clippers is here to help. It has a specially designed clip that can help those with troubles with winding nails, hard nails, two nails, nail cracks, deep nails, and thickened nails. We are confident that our Toenail Clippers will provide you with the results you are looking for. Get yours today with 60% OFF: https://thepodiatrist.shop Sincerely, Antonio
0