Přiznej anonymně!
10
2
Přešel jsem z VŠE na ČZU, na PEF s vidinou, že to bude lehčí. Byl jsem překvapen, že kvalita a obtížnost výuky je stejná, jen přístup vyučujících je lidštější. Navíc po areálu univerzity je slyšet hlavně čeština a ne ruština ;)
0
7
1
Jako student z TF se zásadně cpu v buse na sedačky, mám na ně větší právo. Agro ať si jezdí na krávách....
0
7
2
Jako absolvent ČZU jsem nastupoval za 34 000 hrubýho, kolik mají chytráci z ČVUT a VŠE? ČZU RULES
0
7
4
Nemyslím si, že ČZU je více jednoduchá škola, proti ostatním státním VŠ (soukromý opravdu nepočítám). Jen na rozdíl od zatrpklých profesorů na ČVUT, knihomolů na UK a egoistických ekonomů na VŠE, máme z většiny super pedagogy, kteří si uvědomují, že ne každá věc ,co nás musí odučit je opravdu podstatná a závisí na ní svět, ostatní školy by nám je měli závidět, protože vždy a všude je to jen a jen o lidech a to neplatí jen pro školy. Tímto bych Vám, všem normálním pedagogům z ČZU chtěl poděkovat.
4
7
1
Osobně nechápu, co mají všichni proti ČZU. Podle mě je to skvělá škola, na kterou chodí lidi, co jsou v pohodě. Trochu mě mrzí, jak lidi z ČVUT mají pořád kecy, protože si myslim, že ačkoliv mnohdy mluví jazykem, kterému nerozumím, mohli by jsme posedět na Farmě nebo na C, dát si pivko a pokecat místo toho dementního srovnávání! Mír a pivo pro všechny! :D
0
6
2
Nesnáším ty ČVUT hejtery, kteří mají debilní kecy typu " ČZU je škola po uroven" ČZU je strašně lehká škola" Tak si to pojďtě vyzkoušet naučit se na všechny ty poznávačky, zápočty..Já myslím, že by Vám ještě zklaplo. Myslíte si že ČVUT je střed vesmíru ale já Vás vyvedu z omylu - není! Jsem ráda, že mohu ČZU studovat, protože lepší přístup učitelů ke studentům nikde nenajdete. Ani na tom vaše slavným ČVUT!
0
6
0
V prváku jsem se šrotil na poznávačky, v páťáku jsem rád, že poznám krávu od plevele.
0
5
0
S kámošem jsme sežrali vzorové porce vystavené před menzou
0
4
0
Jsem pyšná na ČZU! Miluju to tady, ráda jsem chodím, poznala jsem tu plno fajn lidí a je mi líto, že už je zkouškový a já zase budu muset čekat na řijen. Neměnila bych ani za Karlovku. P.S. Ne, nejsem šprtka
1
4
0
přes 80% studentů na této univerzitě by nemělo studovat VŠ, nemají na to... proto mě vždy potěší, když narazím na jedince ze zbylých 20%, kteří se snaží i něco naučit...
0
4
0
Fakt mě baví,jak se holky z PEF povyšují nad lidi z ostatních fakult,ač se taky musí učit plevele,semena a počítat,kolik ročně nadojí kráva.
1
4
1
V 16 letech sem si koupila svuj první make-up, do teď ho mam a jinej sem nikdy nepotřebovala....když vidim většinu holek z PEF, tak mam pocit, že se tam absolutně nehodim :D.
1
3
0
Ráda děsím lidi v supermarketech stojících u pultu s masnými výrobky. Poukazuji na barevné změny masa vykazující vadu PSE či DFD a popisuji stresové stavy zvířat před porážkou. Často si ti lidé nákup rozmyslí :D
0
3
0
Přestoupil jsem na ČZU, protože se na ČVUT málo chlastá.
0
3
0
Studuju na ČVUT, zkoušky jsem všechny dala, do ročníků postupuju a stejně dobrovolně přecházím na ČZU. Lidi si myslí, že jsem magor, no co. Lepší bejt debilem než se denně na arogantní debily dívat a chodit do školy s takovým odporem. Nikde jsem nepoznala povrchnější lidi než na naší fakultě. Už jen když srovnám přístup vyučujících při přijímačkách a zápisech, přístup lidí na studijním atd. tak je to jak nebe a dudy. Hrozně se k vám těším.
0