Přiznej anonymně!
2
0
Upřímně nesnáším všechny, kteří si myslí, že když si školu zaplatili, nemusí tam chodit a poznámky jim prostě někdo dá a práce za ně někdo napíše. Když už chodím na školu, tak se snad snažím o to, aby mi něco dala ne?
0
1
0
na pajdák jsem šel proto-protože budu mít jako učitel 3měsíce volna,že si vydělám kulový mi došlo až při první výplatě.......jsem debil.....dobře mi tak
0
1
0
Na matematiku jsem chodil pouze abych se zasmál vyučující která měla hrb.
0
1
0
Na hodiny práva chodím jenom proto abych pak šla do hospody na pivo
0
1
0
Při zamyšlení se nad tím, kolik univerzita ročně získá financí je docela politováníhodné, když přistihnete rektora, jak v restauraci na tajňáka krade cukry....
0
1
0
Jednou jsem si ho vyhonil při přednášce. Nikdo nic nepoznal.
0
1
0
Ve třetím patře v budově A nesvítilo celý semestr světlo, při návštěvě toalety v podvečer jsem si musel svítit pomocí aplikace na mobilu.
0
1
0
Pan profesor Dubský se nám při jedné hodině přiznal, že si myslel, že je anakonda pták i když je to ryba. Těžko potom rozdýchával, když jsme mu ukázali fotku, že je to had.
0
1
0
Moje oblíbené místo na UJAKU je budova A přízemí, sednu si vždy do křesla a koukám po těch krásných prdelkách, kterých je u nás požehnaně. Zkrátka ty křela jsou ideální místo honimírů jako já.
0
1
0
Na zkoušku jsem donesla zkoušejícímu zákusek, aby žvýkal a nemohl se na nic ptát.
0
1
0
Do školy jedině po aplikování Visinek o.O
0
1
0
když ve škole kadím, nikdy po sobě neumyju mísu
0
1
0
Par hodin pred deadlinem po mne kamarad chtel napsat zaver jeho bakalarky, o ktere jsem vedel jen to, ze je "o reklame." Pomohl jsem mu a na jeho promoci sem se ho zeptal, jak se mu muj zaver libil. "Eee...vis, ja ho nikdy necetl."
0
0
0
Nesnáším spolužačky (hlavně z východní a jižní Evropy), které si o hodinách lakují nehty a nevraživě koukají po českých holkách, které bouchají zápisky do počítače. Poznávacím znakem "exotických" slečen je silný make-up,protažené oční linky pomalu až k uším a obří kruhové náušnice.
0
0
0
Hned v 1. semestru jsem objevil v Moggisu backdoor jako prase, který umožňuje používat jakýkoliv profil v něm jak studentů tak vyučujících bez nutnosti použít login a heslo. Naštěstí jsem nemusel použít :))) Na ČVUT se mi to samé nepodařilo a to jejich systém určitě byl levnější :)))
0