Přiznej anonymně!
12
0
Mezi Áčkem a Klecí funguje teleportace!!! Neboť tu cestu si nikdy nikdo nepamatuje.
2
12
0
Není nad noční budíček, kdy vám přivezou spolubydlícího v nákupním košíku a snaží se ho vyklopit do postele.
0
10
0
V Pardubicích sem se naučil, že chlastat není problém. Problém však je jeden den nechlastat.
1
9
1
Drahý anonyme, snažím se zaujmout tvou pozornost tímto prostřednictvím, když Tě zaujala má studentská kartička s určitým obnosem peněz, které jsi stihl utratit ... ocenila bych, kdyby jsi byl tak neuvěřitelně šlechetný a vrátil ji na recepci kolejí nebo jiné veřejné místo.. 10% nálezné jsi si vybral dostatečně :).. (nechce se mi za to vydávat další peníze) Díky, Tvá sponzorka chlastu a žrádla
0
8
0
Největší šok byl, když se v rohu výtahu na Béčku objevilo hovno, výtah stál v přízemí a nikdo tím nechtěl jet. Pak jdu po chodbě, sděluji to kámošovi a on prej: to je ještě v pohodě, minulej rok dal někdo hovno na vařič v kuchyňce a zapnul ho :D
0
6
0
V menze se často rád najím. Myslím si, že nadávat na menzu je prostě sport, tak se všichni přidávají, ale tak špatně tam nevařej.
1
6
0
Jednou o nudné hodině jsem ze srandy napsala na lavici na EA "I love you". Po několika dnech mi přišla odpověď: "Ser na lásku a začni chlastat."
0
5
0
Na Céčku občas někdo napsal lihovkou do výtahu větu typu: "Jestli mi ještě polezeš za holkou, tak si tě najdu a zmaluju tě tak, že tě doma nepoznají", nebo něco na ten způsob. Jednou přijdu k výtahu, kde si uklizečka zrovna tento text četla a pravila: "Má mu rozbít hubu zrovna, když mu leze za holkou a ne to psat do výtahu, kdo to má pořád umývat!"
0
5
0
Při sponzi jsem místo Spondeo et Polliceor řekl: ,,Wingardium Leviosa".
0
5
1
Jsem studentka Sociální antropologie a jsem rasistka.
0
5
0
Zlí jazykové tvrdí, že z podzemí chemičárny prorůstá do kuchyně menzy jakási blíže neidentifikovatelná houba, kterou stačí jen ukrojit, obalit a následně servírovat jako šmakouna :)
0
5
0
Při sdělení,že mě přijali na obor Německý jazyk pro hospodářskou praxi se lidi ptali:,,A co z tebe jako bude?" a můj brácha dokonce: ,,Co je to za nemoc?"
0
5
2
Přiznávám se, že bych na fildě nechal zrušit prospěchová stipendia, nechápu proč jim dávat prachy už teď, když si můžou po škole dost slušně nahrabat v mekáči...
1
5
2
Přiznání na přání :D Snad tomu anonymovi z UPCE udělá příspěvek radost. :) "Dne 23.5. jsem v městské směr Polabiny,Hradecká seděla naproti moc sympatickému klukovi. Ráda bych věděla jeho jméno."
0
5
0
To, že na koleji nemám talíř, na to jsem si už zvykl, ale když jsem ztratil nůž a všechno si musel krájet pravítkem, řekl jsem si že je asi něco špatně.
0