Přiznej anonymně!
34
1
Jsem na FASTu ve třetím ročníku, bohužel o stavařine nic nevím, ale dokažu vám zintegrovat i banán.
5
33
1
Na přednášce z matematiky 3 - statistiky u pana Vali jsem byl jediným studentem v posluchárně pro 150 lidí. Přednáška trvala 90 minut a ten matematický démon se na mě ani jednou nepodíval.
0
22
0
Jednou jsem na FSI vešel do výtahu a viděl, jak jeden profesor pospíchal, aby ten výtah stihl. V ruce nesl obědovou krabičku a na tom měl položenej chleba. Když doběhl, začal se mi omlouvat, že nemoch utíkat rychleji, protože nezná koeficient tření mezi tou krabičkou a tím chlebem a že to nechtěl riskovat! Proč proboha neřekl, že se bál že mu to spadne??
1
21
1
Na VUT studuji už tak dlouho, že spolužáci co semnou začínali, mne už vyučují.
2
18
0
ten pocit, když už látku, co se učím, ani Google nezná...
2
17
0
Při jedné legendární pařbě na koleji PPV jsme unešeni divokými rytmy tancovali na postelých a celé jsme je rozmlátili. Po celodenním spánku v hromadě rozlámaných desek jsme šli zase chlastat do Terče a po návratu jsme opět v rauši vyházeli postele z okna. Po tom co jsme spali měsíc na zemi nám došlo, že pokoje jednoho krásného dne budou kontrolovat. Ve vedlejším pokoji jsme si tedy naměřili postel pravítkem a udělali přesný výkres (alespoň k něčemu bylo studium na FSI) a poté nám bratranec truhlář vyrobil kopie. Desky jsme vezli vlakem a šalinou až na PPV, kde jsme je přes balkon pašovali na pokoj, kde jsme je složili pomocí kapesního nožíku. Doufám že slouží dodnes.
1
15
0
Když si uvědomím, jaký já jsem inženýr, bojím se jít k doktorovi.
0
14
0
po projití fyzikou na VUT mi už big bang theory vůbec nepříjde vtipný.. není se čemu smát když člověk sheldonovi rozumí
1
13
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování :-)..
0
13
0
Nekteri doktoranti by se meli vazne zamyslet nad tim,co si do vyuky oblekaji...Tricko s napisem:,,Chces-li sex,staci sa iba usmiat.".....na FEKTu plnem kluku mi to neprijde moc vhodne :D :D
1
12
0
V autocadu jsem z recese vymodelovala vibrátor. Soubor byl nešťastnou náhodou odeslán jako semestrální projekt. Dostala jsem B s tím, že jsem neuvedla soustavu jednotné díry.
0
12
2
Štve mě, že si pánové na kolejích (hlavně Purkyňky) neustále stěžují, že tu nejsou žádný holky. Bydlím tu tři roky a mám tu dost kamarádek, které jsou opravdu krásné, ale žádnou z nás tu nikdy nikdo neoslovil. Je těžký si najít holku, když místo toho, aby jste ji oslovili radši skloníte zrak ;-)
5
11
0
Lidi na koleji jsou fakt prasata. Močím si takhle jednou v kuchyňce do dřezu a koukám, že tam někdo nechal hromadu špinavého nádobí.
0
9
0
Když jsem končil Erasmus, chtěl jsem pochopitelně dostat co nejvíc peněz, tak jsem si do data ukončení pobytu napsal trochu pozdější den. Po návratu jsem šel na rektorát, kde mi paní řekla: "Ale podle tohoto papíru tam pořád ještě jste!" No, nejen že jsem si schválně přidal tři dny, ale omylem ještě celý měsíc navíc. Zeptala se, co s tím uděláme. Já že asi nic, když už jsou na tom všechny razítka - a pro ni by to bylo moc práce. A tak jsem obral Unii o 700€. Bojím se, že to někdo vytáhne v mé prezidentské kampani.
0
8
1
Nesnáším ten pocit, když si mí spolužáci před zkouškou opakují věci, které jsem nikdy ani neslyšela! :-D
0