Přiznej anonymně!
169
3
V šestnácti letech jsem zplodil ,,omylem,, syna. Bohužel vše dopadlo tak, že ho vychovávám jen já. Jeho vlastní matka dala přednost studiu. Já ne! Já stíhám obojí. Jsem ve třeťáku. Přiznávám, že bych si nikdy sám na bydlení nevydělal. Pomáhají mi rodiče. Vždy za mě zaplatí nájem abych mohl bydlet se synem a ne na koleji. Občas toho je na mě moc. Ale já pro toho svýho šmoulu udělám zkrátka cokoliv. Zrovna nedávno jsem se nasmál při poučce : h,ch,k,r,d,t,n...ž,š,č,ř,j,d,t,n....be fe le me pes se veze... :D :D Podepisuju úkoly a přitom píšu bakalářskou práci. Přiznávám sám jsem dítě, ale jsem hrdej na to že jsem TÁTA se vším všudy a vždy mi rve srdce když ho ráno vodím do školky. Vždy ho přesvědčím slovy: Tatínek musí, aby pak za pár let měl penízky.... Miluju ho a řekl bych, že se dá zvládnout jak studium na Karlovce, tak výchova syna.
0
36
0
Chodím na přednášky s kelímkem Starbucks, abych vypadal stylově, ale doma si do něj dělám kakao.
0
29
0
Jednou jsem se omylem přihlásila na předmět, který byl určen neslyšícím. Celou první hodinu jsem potupně mlčela, koukala se na ruce paní překladatelky a dělala jsem, že jsem taky neslyšící.
0
28
0
Při praktikách z biologie jsem ze zvědavosti pozoroval svůj čerstvě pořízený ejakulát pod mikroskopem. Ten obraz několika pomalých spermií mě trošku zklamal a dohnal až na vyšetření spermiogramu. Tam mi řekli, že jsem se diagnostikoval dobře, že to je fakt ubohý.
1
23
0
Usnula jsem na přednášce a probudila jsem se až když jsem sebou trhla a na celou aulu hlasitě vykvikla. Přednášející se na mě podíval a pronesl: "Ano, kolegyně, máte pravdu, teď jsem se do toho trochu zapletl, vyložím to pro jistotu ještě jednou." Na konci hodiny jsem měla bod za aktivitu.
0
23
0
Jsem medička. Tímto bych chtěla poděkovat svému nemedickému příteli který zvládá všechny ty hrůzy: období namyšlené versus totálního sebeponižování, období kdy nic nedělám doma s tím kdy najednou vše uklidím, kdy si po sexu opakuju teorii, vyprávím o mrtvolách, zkoumám arterie na ztopořeném penisu, mám papíry po všech pokojích, beďary po kafi, období kdy nikam nechodím a po zkoušce pak chlastám jak duha, kdy my vyčítám že nemaká jako já, kdy brečím že nic neumím a vrátím se s jedničkou.. dokonalý chlapi existujou!
1
21
0
Byla jsem objednaná na gynekologickou operaci na dobu, kdy jsme jakožto medici měli mít praxi na gynekologické klinice. Na ten pocit, kdy mi při vstupní prohlídce mezi nohy koukalo 10 spolužáků, nikdy nezapomenu.
1
21
0
Pokud vás někdy ošetřuje student medicíny, bojí se víc on vás než vy jeho
0
19
0
Zkouřený jsem vlezl omylem do cizí hodiny. Všiml jsem si toho až za pár minut,bylo mi trapné odejít.Byl jsem na konci pochválen za aktivitu.
0
19
1
připadám si moc blbej na vědeckou dráhu a zas trochu chytrej na profesionální porno. Fakt nevim, co budu v životě dělat.
3
18
0
Jednou jsem se zapomněla přejmenovat uloženou seminárku a profesorovi odeslala soubor "nekonečná kravina na dějiny"....
0
18
0
Od té doby, co čtu na facebooku přiznání všech možných VŠ, se na přednáškách vždy nenápadně rozhlížím po aule, jestli tam náhodou někdo nesouloží/nehoní si ho/nehoní ho svému kamarádovi apod. Vždycky si u toho připadám jako Hercule Poirot.
0
16
0
Na konzultaci mi přišel student, který smrděl už od výtahu. Nikdy předím bych neřekl, že dokážu vysvětlit tolik látky na jeden nádech.
0
15
0
Na zkoušce jsem měla tahák, kdo ne. Dokonce bych ho ani nepoužila, ale když byla příležitost, chtěla jsem si to "zkontrolovat". I to se mi podařilo, ovšem ve chvíli, kdy jsem ho chtěla uklidit zrovna vyučující někoho s tahákem chytil a udělal neuvěřitelnou scénu. V té panice mě nenapadlo nic lepšího, než tahák vskutku sežrat. Zkouška dopadla dobře, ovšem přesto mi po ní bylo nevolno...
0
14
1
Jednou jsem postavil zaškrtávací test, tak že všechny správné odpovědi byly za "a" . Nikdo neměl plný počet bodů a polovina musela test opakovat.
3