Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsme šly s kamarádkou nad ránem z hospody kolem filosofický fakulty na palachově náměstí a chtělo se nám strašně čůrat. Přišlo nám vtipný si dřepnout přímo před vchod FF a vyčůrat se tam. Kolem totiž pozdě v noci nikdo nechodí. Od tý doby, když se nám chce v centru v noci čůrat, tak jdeme vždycky před dveře FF. Je už z toho taková naše tradice.
0
2
1
Jak to čtou ostatní: LFUK Jak to čtu já: Le Fuck
0
0
0
Je mi líto doktorandů, kteří musejí číst moje práce na metodologický proseminář.... ani já sám "práci" nedokážu přečíst znova, protože bych se musel poblít. :D
0
2
0
Vždy jsem se chtěl seznámit se spolužačkami spolubydlících z MATFYZu, pak jsem ale zjistil, že vypadají jako ti spolubydlící.
0
7
0
Děsím své humanitně vzdělané spolužáky slovy jako faktoriál a kombinatorika
4
0
0
I když si to medici asi myslí, tak na Purkyňáku nestraší. Jen když prší, zatéká do některých pracoven. Včetně té mé...
0
1
0
Na pitevně si vždycky musím hrát na operaci...
0
7
1
Hlásím se na matfyz a doufám, že tam potkám nějakou inteligentní a hezkou slečnu :) Najít hezkou problém nikdy nebyl ale hezkou a k tomu chytrou, to už docela jo. Jsem naivní nebo mám konečně šanci potkat dívku svých snů, která na mě nebude čumět jak péro z gauče, když se jí zeptám na bázi nějakého prostoru nad tělesem C?
8
1
0
Straším své kamarády a známe fotkami vyučujících ze SISu
0
0
0
již 3. rokem celý náš byt jede na eduroam... Pár krát do měsíce padne, ale jinak je to super možnost, jak ušetřit peníze. Otázka jen je, jak dlouho ještě budu studovat.... :)
0
0
0
Na záchodech v Lékařské knihovně se mi podařilo spláchnout splachovadlo do záchoda. Ulomilo se, spadlo tam a pak už nebylo cesty zpět...
0
1
0
Nejmenování pana Putny profesorem považuji za útok i na svou akademickou svobodu, ačkoliv studuji Lékařskou fakultu a mohlo by mi to být jedno. Přesto nebudu mít dost odvahy ani času pokusit se s tím něco udělat. Ale aspoň se k tomu přiznám. (Jenom doufám, že se to někdy nestane mně...)
0
0
0
tahle stránka mě jen utvrdila v tom, že jsem si vybrala nejlepší místo pro své budoucí studium. Hrozně se na Vás matfyzáci těším :-) a jestli je to opravdu tak, a berou vás jako osobitou skupinu, ráda budu členem :-)
0
2
0
Miluju tramvajáky, kteří jezdí trasu k FTVS na Divokou Šárku. Nikde jinde se mi pravidelně nestává, že by tramvaják nejen počkal, než doběhnete...ale navíc Vám po vystoupení zamával:)
0
0
0
Jsem ráda, že většina mých přiznání nebyla schválena. Hned se cítím méně zvrhlá.
0