Přiznej anonymně!
4
0
Nikdy mě nepřestane fascinovat doublethink většiny kolegů. Jsou strašně "pravicoví", ale jen dojde na školné nebo regulace počtu studentů, tak by snad nejraději dostávali od státu i toaletní papír.
0
0
0
Napsala jsem příspěvek o popovídání u flašky vína a teď se stydím nějakému klukovi napsat.. :(
0
1
0
Diplomovou práci jsem dopsala ve dvě v noci v Tlustý Koale.. ráno jsem to nesla na studijní, protože byl poslední den pro odevzdání.
0
3
0
Jako doktorand se pri opravach testu obcas podivam na fb profil dotycneho studenta/tky a zjistim, zda je mi ta ktera osoba sympaticka a podle toho rozhodnu pokud je znamka nerozhodna... Rozhodne lepsi nez tradicni hod minci u starsich profesoru. Profilovku lze zmenit :)
0
0
0
Na záchodech v Jinonicích si vybírám kabinky ve kterých jsem ještě nesral, jen abych se pobavil tamní poezií.
0
3
0
Spolužačka dostala psychiatrickou omluvenku, aby s námi nemusela chodit na tělocvik a absolvovat výcvikové kurzy. Chtěl jsem to udělat taky tak, ale psychiatr mne nevybirave vyhodil s tim, ze jsem jen liny. Do te doby jsem si myslel, ze psychiatrie je jen paveda, ktera nerozlisi blazny od simulantu.
0
0
0
Brečela jsem u E.T.ho.
0
0
0
pokaždé, když otvírám krabičku s histologickými preparáty, si připadám jako Dexter
0
0
0
Jsem ráda,že se na UK z většiny předmětů tolerují taháky.
0
6
0
Pitevna: místo kde věta: "Přeřízl jsem jednu babu," získává úplně jiný smysl. Většinou.
0
0
0
Marně se snažím přijít na to, co dělají studenti UK ve škole. Zatímco na VŠE se pořád jen souloží a na ČVUT se chodí na záchod a stěžuje na nedostatek holek, typický specifický rys UK mi pořád není jasný...
1
11
0
Když jdu ze školy domů přes Staroměstský a mám špatnou náladu, schválně lezu turistům do záběru, abych jim zkazil fotku.
0
3
0
Při přednáškách na PřF jsem si za rok a půl vydělal 3500 dolarů na internetových turnajích v pokeru.
0
0
0
Na cvičení z biochemie pravidelně zcizujeme diagnostické proužky. Díky nim já, moje okolí i spolužáci můžem v noci klidně spát, že je naše moč v pořádku.
0
0
0
Jdeme znovu! Přidejte se :-)
0