Přiznej anonymně!
1
0
Prodloužila jsem si o rok bc. studium. Jen proto, že můžu a je to zadarmo. Nakoukávám desítky seriálů, stovky filmů a občas jdu na brigádu.
0
8
0
Jakožto student jiné fakulty jsem jednou ze zvědavosti zašel na přednášku z anatomie na 1. LF. Profesor pravil směrem k medikům: „Všichni si budou užívat volno… hory… sex… ale vy ne! Vy se budete učit!“ Následným vystrašeným výrazům prváků jsem se v duchu sarkasticky smál.
0
5
0
Během zkouškového se zásadně nemaluji! Chci vypadat dostatečně zuboženě, aby mě doma neustále litovali, starali se o mě a neotravovali mě nějakými domácími pracemi.
0
1
0
Na pitevně si vždycky musím hrát na operaci...
0
0
0
Uprostřed přednášky, jsem zjistila, že se mi vylilo pití na kabelku slečny, co seděla přede mnou. Tak jsem se v pauze nenápadně ztratila...
0
1
0
Tak holka, která na UK vede Divadelní klub, je neuvěřitelně hezká. Bohužel nikdy nenajdu odvahu jí něco navrhnout (mj. i proto, že o divadle vím prd), takže kolem ní vždycky jenom projdu a nikdy nic neřeknu, protože věta kterou jsem si připravil mi najednou přijde úplně blbá.
0
2
0
Jednou jsem si to udělala v počítačové učebně. Nikdo tam nebyl a já dostala chuť :)) To, že tam jsou asi kamery mi došlo až doma ;)
0
0
0
Stydím se dost za svoji VŠ( FF). Kdykoliv tam vcházím, tak se rozhlížím, aby mě nikdo neviděl, jak tam vcházím. Párkrát jsem schválně nepozdravil své kolegy a pedagogy ve městě, aby to vypadalo, že je neznám.
0
1
0
Kromě MFF, PrF a mediků na UK si o všech myslím že chodí na ulejvárnu bez uplatnění, maximálne uznám nějaké strojírenské školy. (V krátkosti, nemám rád lidi z humanitních fakult - pro společnost jsou minimálním přínosem)
0
10
0
Studuji sice LF, ale přesto neuznávám zatracování humanitních oborů. Když pak lidi z VŠE nebo PF říkají, že si představují studenty humanitních oborů, jak jim smaží hranolky, já si představuju, jak ke mně tyhle lidi po konzumaci takového množství hranolek přivezou s infarktem.
0
2
0
Kdyby to šlo, napsala bych o přiznáních bakalářku. (studentka psychologie FFUK)
0
0
0
Pokaždý, když du v Jitrnicích na sváču do večerky k Wengovi (k tomu Wengovi, kterej má večerku přímo v budově FSV/FHS), mu tam přibude nová značka energeťáku... "NoFear": ok, "TDI": super, ale plechovky s názvem "Piraňa", to už se doslova bojim...
0
3
0
Na přednášce z německé literatury jsem byla tak zabraná do hraní ZOO Tycoon, že když mě přednášející vyvolal, nevěděla jsem vůbec o co jde. Utekly mi antilopy, začal zvonit mobil a tak jsem řekla jen, že jsem tu knihu nečetla. On po mně ale chtěl, abych nahlas přečetla to, co právě promítal.
0
4
1
Baví mě vyvolávat češtinářské hádky s moravskými kolegy tím, že pozdní příchod avizuji slovy ,,Přijdu dýl"
0
0
0
Vždycky mě vytočí, když típnu cigáro v půlce, protože jdu pozdě na přednášku a těsně po té dorazí na kuřplac i vyučující, ke kterému spěchám, a v klidu si ještě zapálí.
0