Přiznej anonymně!
0
0
Mám zanedlouho narozeniny a jako na potvoru zrovna ten den žádná zkouška! Minule se mi povedlo tahle zvládnout dva náročné předměty, dostal jsem to jako dárek, aby se neřeklo.
0
1
0
Na na gynekologické stáži jsem v čekárně říkal pacientkám, že můžou u vyšetření odmítnout medika, abych mohl jít dřív domů.
0
0
0
Smutné...
0
3
0
Nacpala jsem před jednou děsnou přednáškou do zámku špendlík a vyučující pak hodinu zrušil.
0
6
0
V televizi jsem sledoval, jak mi zatýkají učitele. Fandil jsem policistům.
0
0
0
Jednou se mi v noci podnapilému podařilo dost do budovy karolína, kterým sem si chtěl zkratit cestu do celetný. Na chodbě jsem potkal svoji spolužačku, který byla v podobném stavu jako já. Vlivem alkoholu jsme po krátkém rozhovoru skončili ve vášnivém obětí z kterého nás vyrušil, až vrátnej na obhlídce.
0
3
0
Měli jsme zápis v pondělí po poměrně náročném víkendu. V sobotu jsem jela s koněm závody, ale ten neřád mě dost ošklivě sundal. Měla jsem naraženou kostrč, zvlášť po ránu, než se to rozhýbalo, to pořádně bolelo. V pondělí ráno jsem vylezla z pokoje na kolejích a belhala se (v mírném předklonu s vystrčeným zadkem) do sprchy, viděla to uklízečka a přes půl chodby na mě křičela: ,,Slečno, vy jste měla nějakou divokou noc!" Chtěla jsem odpovědět, že jsem spadla z koně, ale pak mě napadlo, že si tím moc nepomůžu...
0
2
1
Všichni spolužáci si myslí, že mám různé potravinové alergie, nesmím laktózu, lepek, proto nikdy nechodím do menzy, prostě nic a přitom jsem jen anorektička...
0
0
0
Až ve třetím ročníku jsem zjistila, že ve slově "protrahovaný" není překlep.
1
0
0
V aule č. 1034 zásadně sedím nahoře a čumim na holky....v létě je to nejlepší. Z přednášky nemám nic..
0
0
0
Včera jsem radila budoucímu studentíkovi nejmenovaného oboru, kudy do Celetné. Yes, baby, call me maybe. Až tě najdu, tak tě přeříznu.
0
0
0
Uprostřed přednášky, jsem zjistila, že se mi vylilo pití na kabelku slečny, co seděla přede mnou. Tak jsem se v pauze nenápadně ztratila...
0
1
0
Falšuji podle vzoru známky ze zkoušek a podpisy zkoušejících ve svém indexu. Na studijním mi prochází zapisování do SISu bez problémů. Těžké zkoušky prostě zásadně neabsolvuji. A za chvíli půjdu k magisterských státnicím.
0
1
0
Vsadili jsme se, kolik holek přijde na imatrikulaci v pohorkách (FF)... vyhrál jsem minimálně šest piv, potom jsem se rozhodl, že kamaráda přeci nesedřu z kůže.
0
1
0
Až po dlouhé době na MFF jsem zjistil, že budova na Malé Straně má druhý výtah, kterým se dá dostat velice hluboko. Dole jsou staré trezory na zlaté rezervy. Bylo nás tam několik a blbli jsme tam tak dlouho, až jsem ze srandy vzal za jedny dveře, které samozřejmě zaklaply a nešly otevřít. Naštěstí byli někteří venku, když k tomu došlo, a došli pro vrátného. Byl pátek odpoledne a minimálně do pondělí by nás tam nikdo nenašel a ani nehledal.
0