Přiznej anonymně!
1
0
Tři měsíce nechodím do školy a nikdo si toho nevšiml. Příští rok získám titul MUDr. Hádejte, v jaké nemocnici a na jakém odělení se setkáme? :)
0
0
0
Při nejmenované přednášce jsme díky velkému množství z jediné zásuvky na sebe navazujících prodlužovaček, rozdvojek a do nich následně zapojených notebooků vyhodili pojistky.
0
0
0
Na anatomii nám doktorka po přednášce z urogenitálu doporučila pro ucelení látky zhlédnout porno.
0
1
0
Jednou jsem šel na ranní basketbal rovnou z baru a byl jsem tak opilej, že jsem se snažil dát koš z druhé strany desky.
0
1
0
Kradu v laboratořích eppendorfky a dělám si z nich řetěz na vánoční stromeček.
0
11
0
Když jdu ze školy domů přes Staroměstský a mám špatnou náladu, schválně lezu turistům do záběru, abych jim zkazil fotku.
0
2
0
Jednou jsem na fakultě ucpala záchod. Přetekl. A já utekla a dělala, jako bych nic nevěděla, dokonce když mi o tom řekly šokované spolužačky, divila jsem se s nimi.
0
1
0
Jednou jsem šel na konzultace k profesorce s rozepnutým poklopcem, od té doby mě zdraví na chodbách.
0
0
0
Díky MS v hokeji jsem se poprvé za semestr dostavila na přednášku, jelikož bych na zápas na kolej již nestíhala
0
1
0
Od té doby, co studuji na vysoké škole, jsem se odnaučila děkovat slovem "děkan".
0
0
0
Jsem ráda,že se na UK z většiny předmětů tolerují taháky.
0
1
0
na preklad nazvu (odborneho) sve diplomove prace jsem z lenosti pouzil google translator. Nikdo se nad tim nepozastavil a ja dodnes nevim, jestli to vubec dava smysl
0
1
0
Před 3lety jsem slýchala od svých známých samou chválu na to, jak to je super studovat na UK. Po spuštění této aplikace se stále častěji setkávám s názory, že bych se měla stydět za to, na jaké fakultě studuji. Pro mě z toho plyne jediné. Za svou fakultu se nestydím, jsem na ni pyšná. Ovšem vážení, jsou některé věci, které by prostě měly zůstat ve vaší hlavě. Nikdo nehraje 100% fér, ale uvědomme si, jakou reklamu děláme naší fakultě ;)
0
1
0
Na filosofii pana Kratochvíla jsem pod lavicí pletla rukavice.
0
0
0
Jednou jsem byl fakt zlý. Psal se test na cévy a moji skupinu jsem zkoušel i prakticky. Na přezkošení přišla i moje "oblíbená" studentka, jedna taková velice arogantní a protivná a vylosovala si k nalezení a. transversa colli, pronesla něco ve stylu "Ty vole, tak lehký, jo ?" a začala se hrabat v břiše...tak jsem ji nechal .... po 40 minutách jsem měl pocit, že ty tepny začne vylučovací metodou vykusovat :D
0