Přiznej anonymně!
0
0
Žít UK! :-/
0
0
0
Jednou jsem si na zkoušce vytáhla těžkou otázku. Vrátila jsem jí včas zpátky a vytáhla si jinou. Mojí původní otázku si po mně vytáhla spolužačka. Já dostala za 1 ona za 3.
0
1
0
Po začátku studia na PřFUK jsem zjistila, že vše, co jsem do té doby obdivovala na biologii, mi dokázali přednášející dokonale zkazit a zhnusit. Teď těžce přemýšlím, kam na navazující magisterské studium, a modlím se, abych toho bakaláře nějak doklepala. Myslela jsem, že tu najdu zápal pro vědu,a zatím se všichni předhánějí čí teorie je správnější, když se liší jen v minimálních detailech a v tom zásadním se všichni shodují. Říkají, abychom přednášejícího v druhé polovině semestru neposlouchali, že povídá blbosti. Handrkují se o to, kdo bude v článku napsán jako první a nějak se mi v tom vytrácí ta touha po poznání. Asi jsem naivní blbka a takhle to už dneska nechodí.
0
2
0
Studuji matematické metody informační bezpečnosti s vynikajícím prospěchem. Bojím se, že někdo zjistí, že na mailu mám heslo 12345.
0
1
0
FF UK nyní rozesílá e- mail studentům, aby se zúčastnili evaluací.Za každou tisícovku odeslaných dotazníků vylosují jednoho z hodnotících studentů či studentek, kteří se s doprovodem proděkana dostanou do skrytých prostor fakulty. Nevím, jestli to má být motivace, ale proděkan není můj typ a nepřijde mi nijak skvělé s ním chodit na skrytá místa fakulty.
0
1
0
Pokaždé když jsem v Hlavově neodolám a zkusím si trochu bouchnout do požární poplašné roury. Má krásný zvuk.
0
3
0
Měli jsme zápis v pondělí po poměrně náročném víkendu. V sobotu jsem jela s koněm závody, ale ten neřád mě dost ošklivě sundal. Měla jsem naraženou kostrč, zvlášť po ránu, než se to rozhýbalo, to pořádně bolelo. V pondělí ráno jsem vylezla z pokoje na kolejích a belhala se (v mírném předklonu s vystrčeným zadkem) do sprchy, viděla to uklízečka a přes půl chodby na mě křičela: ,,Slečno, vy jste měla nějakou divokou noc!" Chtěla jsem odpovědět, že jsem spadla z koně, ale pak mě napadlo, že si tím moc nepomůžu...
0
2
0
jednou mi kamarádi na pitevně dali do kapsy od pláště uřízlé ucho
0
2
0
Dostala jsem bé ze zkoušky za to, že jsem přinesla bábovku a rozbrečela se před docentem.
0
3
0
U nejbrutálnější zkoušky na FHS se mi povedlo zkoušejícího přesvědčit, že jeho nedůvěra k mé odpovědi je nepochopení z jeho strany, protože vlastně říkám to samé co on. Nevěděl jsem o tématu ani prd.
0
0
0
Na toaletách v Jinonicích za mnou zapadl zámek dveří od kabinky, následovala klaustrofobní hodinka v neúnosném vedru, než mne vysvobodil technický zaměstnanec.
0
0
0
Ukradl jsem z laboratoře chemie pH papírky, abych si vyzkoušel, jaké mám pH různě po těle
0
0
0
Je mi líto doktorandů, kteří musejí číst moje práce na metodologický proseminář.... ani já sám "práci" nedokážu přečíst znova, protože bych se musel poblít. :D
0
0
0
Mám černé svědomí, když zalžu vyučujícímu o splnění povinné četby nebo podvádím u zkoušky z volitelného předmětu. Bože, já jsem tak pitomá.
0
1
0
Když se mě někdo zeptá, co studuju, řeknu vždycky jenom "Informační studia". Za ten dovětek "a knihovnictví" se stydím, do životopisu ho nikdy psát nebudu.
0