Přiznej anonymně!
4
0
v nacpaném vlaku si prohlížím fotky z parazitologie aby si lidé odsedli .... funguje to
0
0
0
Nechtělo se mi chodit na prosemináře k starým profesorům, tak jsem si založil svůj vlastní proseminář z oběda. Na jeho webových stránkách pomlouvám kuchařky, jak vaří nechutný jídla v menzách.
0
0
0
Jednou jsem si na zkoušce vytáhla těžkou otázku. Vrátila jsem jí včas zpátky a vytáhla si jinou. Mojí původní otázku si po mně vytáhla spolužačka. Já dostala za 1 ona za 3.
0
1
0
Na svých přednáškách jsem už dvakrát poprosil studenty v první řadě, aby si přesedli jinam, abych viděl na studentky, které se mi líbí.
0
0
0
Až ve třetím ročníku jsem zjistila, že ve slově "protrahovaný" není překlep.
1
0
0
Napsala jsem příspěvek o popovídání u flašky vína a teď se stydím nějakému klukovi napsat.. :(
0
0
0
Zajímavý zážitek je,pokud vaše vyučující spí uprostřed vašeho referátu a na konci výstupu se vzbudí,se slovy:,,Nevíte, kdy hrají o víkendu naši kluci ten tenis?" Takhle se učí na PEĎÁKU!
0
1
0
Pokaždé když jsem v Hlavově neodolám a zkusím si trochu bouchnout do požární poplašné roury. Má krásný zvuk.
0
0
0
jeden nejmenovaný doktor na preklinickém ústavu 1.lf mi značně začíná pít krev, a proto jsem se rozhodl jeho fotografii ze SISu využívat jako terč pro hod šipkami.. úleva to je nepopsatelná!
0
5
0
Sedím si ve studovně a naproti mně si sednou 3 holky s Calipem (nebo jak se ta vysunovací zmrzlina jmenuje) a začnou ho "jíst". Po chvíli tajného sledování se mi postavil (proč to neumí jíst normálně?) a musel jsem urychleně odejít... miluju léto! :D
0
1
0
Na psychologii jsem dnes z 20ti testových otázek 18x tipoval. Jako jediný ze skupiny jsem prospěl, byť s trojkou
0
0
0
Vím kdo utrhl ucho Zelené Lišce před HTF UK.
0
0
0
Kámoš: "A co ty vlastně děláš, ty studuješ matfyz, ne?" Já: "Nee, normálně ... na fildě. Ale to je fajn, když působím jako matfyzák, to teda dík." Kámoš: "Sorry, v pohodě sim tě. Já znám pár kámošů, co matfyz maj, a dá se s nima relativně dobře bavit. Jsem to nemyslel zle." Relativně...
0
0
0
Dostala jsem od jednoho profesora jeho telefonní číslo, ale nezavolala jsem.
0
1
0
Za pět let studia jsem ani jednou nebyla v menze. Žádné.
0