Přiznej anonymně!
10
0
Na pokoji na koleji jsem systematicky vytvářel takový bordel, že každý prchl, a mohl jsem bydlet sám. Kámoš zas ze stejného důvodu případného spolubydlícího vždy začal balit. Dokud nenarazil na opravdového gaye....
1
1
0
Když jsem natáhla ruku dozadu abych zavřela dveře posluchárny, místo kliky jsem se chytla mezi rozkrok za mnou přícházejícího studenta.
0
1
0
Jednou jsem si z laborky v Procházkově ústavu ukradl paklík kulatých filtračních papírů, abych si pak doma mohl dělat filtrovanou kávu.
0
0
0
Když jsem dělal přijímačky v Celetný, šel jsem se na chvíli provětrat ven. Když jsem se pak chtěl vrátit, ztratil jsem se v budově a našel to jen tak tak, než si mě zavolala komise.
0
1
0
studuju historii a NENÁVIDÍM všechno týkající se living history (šermířské souboje, převlékání se do dobových kostýmů, rekonstrukce bitev).
0
4
0
Po vstupu na Přf se výrazně snížily moje nároky na muže
0
1
0
Přítel mé spolubydlící se téměř nastěhoval na náš pokoj. Děsí mě, že už tu přebývá třetí týden a ještě si nepřivezl vlastní šampon ani sprcháč. Já i spolubydlící používáme sprchové gely s výraznou ženskou vůní. A nemůžu mu odpustit, že si ještě nezapamatoval, který ručník je můj a který jeho přítelkyně. Smrkat by ale nemusel ani do jednoho.
0
1
0
Nesnášim, když na přednášce sedím za někým, kdo je na svym počítači nebo tabletu na facebooku. V horším případě za někým, kdo na tom hraje hry. Hrozně mě to rozptyluje a pořád tam musím koukat!
0
0
0
Vždycky jsem se smála, když někdo řekl něco nebetyčně hloupého na státnicích. A ke mně se to doneslo. Teď se modlím, abych nepronesla něco podobného i já.
0
0
0
V prváku jsem si neuvědomil, že jsem na vysoký a na přeplněný přednášce se přihlásil a zeptal, jestli můžu na záchod. Doteď si ze mě lidi dělaj srandu :(
0
2
0
Jednou sem usínal na přednášce a držel sem v ruce propisku, no a furt sem usínal víc a víc, ale pořád to byl jenom takovej polospánek. Po chvíli se mi začali zdát sen, ze si hraju s piňďourem a jak sem byl v tom polospánku, tak sem byl pořád trochu při smyslech, hned sem se probudil strašně vyděšenej, co si budou myslet lidi vedle mě. Naštěstí sem zjistil, že sem si hrál jenom s tou propiskou. Ale děsivý to teda bylo, ne že ne.
0
0
0
Dívala jsem se na Diktátora, když jsme brali arménskou genocidu a vyprskla smíchy u jedné vtipné scény ve filmu na tabletu, zrovna když se mluvilo o pochodu smrti. Od té doby se na mě celá třída dívá nevraživě.
0
0
0
U státnic jsme na potítku měli propisku s nápisem "UK - Hodně štěstí"... Tak jsem jí odložila vytáhla si tu svou s tahákem... Za 1 :-D
0
1
0
Až budu chtít spáchat demonstrační sebevraždu, půjdu do prodejny technické literatury v NTK a vybouchne mi hlava.
0
0
0
Po přečtení většiny přiznání bych si přál, aby moje fakulta (MFF) patřila k ČVUT.
0