Přiznej anonymně!
0
0
Dívala jsem se na Diktátora, když jsme brali arménskou genocidu a vyprskla smíchy u jedné vtipné scény ve filmu na tabletu, zrovna když se mluvilo o pochodu smrti. Od té doby se na mě celá třída dívá nevraživě.
0
0
0
Seděl jsem na přednášce přesně uprostřed v plné posluchárně. Tak jsem se radši vyčůral do flašky. FaF
0
21
0
Byla jsem objednaná na gynekologickou operaci na dobu, kdy jsme jakožto medici měli mít praxi na gynekologické klinice. Na ten pocit, kdy mi při vstupní prohlídce mezi nohy koukalo 10 spolužáků, nikdy nezapomenu.
1
7
0
Nerad říkám známým, jaký obor studuji, protože se chci vyhnout otázkám, co se na tý škole učíme, nebo nedejbože co ze mě může být.
0
0
0
Jsem studentka ZŠ a musím říct, že to co vidím na přiznání jedné z nejprestižnějších VŠ mě celkem překvapuje. Ani já bych nenapsala takové hrubky...:D
0
0
0
O nadcházejících zkouškách nevím vůbec nic, přesto se jich nebojím.
0
0
0
Nechtel by se me ujmout nejaky mily student FF a povypravet o FF? Treba pri flasce vina :)
0
3
0
Na Švehlově koleji se většina holek chodí sprchovat do pánských sprch. Od té doby jsem se začal sprchovat každý den...
0
7
0
Jednou na chodbě FaF byl (sedící, spící) ošklivý a poblitý Mikuláš. Od té doby se bojím nejen čertů, ale i Mikulášů...
0
8
0
Jakožto student jiné fakulty jsem jednou ze zvědavosti zašel na přednášku z anatomie na 1. LF. Profesor pravil směrem k medikům: „Všichni si budou užívat volno… hory… sex… ale vy ne! Vy se budete učit!“ Následným vystrašeným výrazům prváků jsem se v duchu sarkasticky smál.
0
0
0
Přinesli jsme si na přednášku na FF víno - v termosce, aby vypadalo jako klasickej filďáckej čaj. Nevím, jestli to bylo tak nenápadné, protože venku bylo zrovna 25 stupňů a v učebně s puštěnými radiátory asi 48...
0
1
0
Jsem v 6. ročníku na LF a strašně se bojím nastoupit do práce, že někoho zabiju, zmrzačím, zanedbám nebo prostě nebudu vědět, co s pacientem vůbec dělat.
0
4
0
Nikdy mě nepřestane fascinovat doublethink většiny kolegů. Jsou strašně "pravicoví", ale jen dojde na školné nebo regulace počtu studentů, tak by snad nejraději dostávali od státu i toaletní papír.
0
0
0
jednou se mi stalo, že sem jel v Jinonicích výtahem já a 3 další holky, a nikdo se neznal. Najednou sem cejtil hroznej smrad, protože si někdo prdnul ale já to nebyl, ale veděl jsem, že si holky (kromě té co to zapříčinila) myslí, že sem to já, přirozeně pro to, že jsem kluk.
0
4
0
Přestalo mě bavit koukat se na porno, protože se mi při tom vybavují anatomické názvy a různých pozic hádám, které svaly jsou k tomu potřeba
0