Přiznej anonymně!
0
0
Nechápu, proč se všechny fakulty chovají ekologicky a na záchodech používají elektrické fukary na ruce, jen na fakultě LESNICKÉ A DŘEVAŘSKÉ jsou PAPÍROVÉ ubrousky.
0
0
0
Jednou jsem rano vstaval na cviceni, na kterem jsem byl asi jen 3 x a byla polovina semestru, podival se na netu kde to mam a co vlastne mam a v kolik...jdu tam a cestou zapomenu cislo dveri, na fakulte to, jak se jmenuje predmet a nakonec i na ktere katedre to je...tak jsem se chtel jeste nekoho zeptat, ale nevedel jsem vlastne na co, tak jsem sel zpet na kolej spat.....:D
0
0
0
Schoval jsem pásovcovi v menze igelitku se zbytkama..
0
0
0
Vecer pred promoci jsem se dost opila a prisla domu dopoledne, bylo mi tak spatne, ze sem cekala kdy to tam se mnou sekne nebo se pobleju, nakonec jsem odesla po svejch
0
0
0
Do školy nevstávám, svou holku nemiluju, svinstva si nepíchám, budoucnost nemaluju. Špatně se oblíkám, svačiny nekupuju, něco si namlouvám, v něčem si důvěřuju. Moc dlouho vybírám, těžko se rozhoduju, a když se do toho dám ničeho nelituju. A ty se na mě podíváš a já vím, že v podstatě jsi na tom stejně jako já.
0
0
0
http://www.stream.cz/nejnovejsi/nezapomenutelni/10002006-uchylaci-na-czu
0
0
0
Střílím z okna vzduchovkou holuby co sedí na okapu :)
0
0
0
"Už se těším, až moji spolužáci ze střední, kteří se dostali na VŠE a UK, začnou prohlašovat něco špatného o ČZU a jejích "blbých flákačských" studentech. Ráda jim připomenu, kdo byl na střední premiant třídy. " - Hehehe :D Tos musela být teda pěkná masérka! A jako "premiant třídy" jsi to dotáhla až na hnojárnu! Tomu se říká kariéra!
0
0
0
Co mi dodalo vice sebevedomi nez titul Ing?? Vyspala jsem se s nejhezcim klukem na pefce...oba jsme byli zadani !
0
1
0
Místo zemědělských systémů 2 sem se naučila tekkena 3... Uvidíme jak dopadne zkouška
0
1
0
Na hodinu španělštiny jsem přišel zlitej jako hovado, v půlce "pokřtil" záchody na JIHu, ale takhle dobře španělsky jsem nikdy nemluvil ani mluvit nebudu..
0
0
0
Švihnul jsem to s kombajnem před 2 roky po dálnici, ikdyž nám ve škole říkali nenene!
0
0
0
Vím,že se to sem nehodí, že bude spoustu lidí "brblat", ale přesto to musím napsat.. Líbí se mi jedna slečna, je vysoká, opravdu velmi vysoká.. A je také moc pohledná.. Studuje buď na agru, ale spíš na FŽP.. Není teď možnost, jak bych jí potkal, když je zkouškové a do dalšího semestru se mi čekat nechce, proto zkouším tuhle možnost a bylo by fajn, aby všechny vysokánské holky z Agra a FŽP dali Like, abych se té "své vyvolené" mohl ozval.. Děkuji za podporu a též adminovi za zveřejnění... :)
0
0
0
Co jsem na ČZU, tak chlastám a hulím.
0
1
0
Na Zemědělku a zpátky jezdím výhradně 147.
0