Přiznej anonymně!
1
0
Mám rád holky z ČZU, na rozdíl od holek z ČVUT a UK, věří mi, když říkám, že studuju doktorát. P.S. neudělal jsem maturitu ani po třetí.
0
0
0
Z menzy mně chybí už jenom mikrovlnka (PaA, 1. ročník)
0
0
0
Myslím si že "watch-out-we-got-a-badass-over-here" je na těchto stránkách silně nadužívaná
0
1
0
přišel jsem na náhradní termín zápisu, nechal se zapsat a teprve několik dní potom jsem šel na záříjovou maturitu. Vysvědčení nikdy nikdo vidět nechtěl.
0
0
0
Vždy, když začne zkouškové, tak jsem tak nadržená, že bych sexovala, kde s kým !!!
0
0
0
Měsíc jsem nebyl ve škole, frčel jsem v piku a hrál automaty!
0
0
0
Loni jsem úplnou náhodou viděl/a z okna BCD chcát dělníka (ze střechy protějšího křídla). Den před jsem nadával/a na to, že mi někdo něco leje na parapet.
0
0
0
V opilosti hrozně rád bourám na zem ty velké, bílé sloupky, které jsou před kolejí EFG...
0
0
0
Sháním týpka, co si vyfotil selfie s paní Mráčkovou a poté v klidu odešel, než se stačila vzpamatovat a běžet za ním. Rád bych ho pozval na pivo.
0
0
0
Kdyz jsem chemii nenapsala ani na paty pokus,kdy mne celou hodinu nechal zkousejici v ucebne samotnou,tak mi napsal trojku do indexu za to ze jsem mu slibila,ze se nebudu chtit venovat chemii v ramci sve profese
0
0
0
Serou mě ty kočky u kolejí.
0
0
0
Při rozlučkové destroy párty na koleji jsme kuchli péřový polštář a pak jsme ten bordel ze sebe šli smýt do nádrže před technikou.
0
1
0
že nebudu mít titul MSc. ale Ing. jsem zjistil po dvou letech měsíc před státnicema
0
0
0
Ženská na geodezii mě nesnášela tak, že mi vracela technickou zprávu x-krát. Když jsem ji psala sama, když jsem ji opsala od těch, kterým to uznala a dokonce ani když jsem se nechala "inspirovat" technickou zprávou odborníků.
0
1
0
Sere mě chování čechů, kteří tady píšou že rusové jsou hloupé a jsou kokoti, že pytlíkajeme spolu atd. No jo, lepší být s někým chytrým než s těmi rodilými mluvčími, co neumí v teto škole nic. Jakákoliv zkouška je pro vás katastrofa. Většina z vás neumí ani spočítat nejjednodušší příklad z matiky, ani chovát se slušně. Jsme tady bez rodičů můžeme najednou pracovat i studovat perfektně. Ano, příznávám se že mluvit česky výborně už asi nikdy nebudu, ale rozumim všemu, co jste řikáte po mé prezentace či nejaké seminárce. Zvláštně se mi těší, že už mám práce v oboru, i když tak špatně mluvim. Přeji hodně štěstí u budoucích zkoušek, které jste kvůli svojí tuposti neudělate i potřetí ;) P.S: Nejsem z PEFky
0