Přiznej anonymně!
0
0
Nevíte někdo, jak se jmenuje týpek v tý modrohnědý base mikině na fotce?
0
0
0
Přiznávám, že jiné školy mají daleko lepší přiznání než ČZU.
0
0
0
Proti jídlu v menze nic nemám (vždycky si vyberu), ale dnes mě fakt nasralo, když jsem si při polévce pořezala rty o tenkou a velmi ostrou lžíci. Asi si začnu nosit svůj vlastní příbor, protože krvavá polévka není úplně top.
0
0
0
Neumím převádět jednotky:-D je to ostuda já vím
0
0
0
Sere mě ten brejlatej kuchař v menze, kterej dává velký porce hezkejm holkám a pak to kompenzuje tím, že klukům dává malý :D
0
0
0
Při cestě z autobusu hrajeme hru "poznej PEFku". Vždycky poznáme, ostatní holky neuměj v podpatcích chodit.
0
0
0
na ČZU jsou samý dutý hlavy.. jediní správní vysokoškoláci byli kuci ze seriálu Inženýrská odysea..
0
0
0
Na ČZU sem šla jen proto že braly bez zkoušek, a bez školného, aby zamě půl roku platily zdravotní. Od začátku sem věděla že to studovat nechci, že se ukážu jen při zápisu, a že mě v pololetí vyhoděj :)
0
3
0
Studuju na ČVUT, zkoušky jsem všechny dala, do ročníků postupuju a stejně dobrovolně přecházím na ČZU. Lidi si myslí, že jsem magor, no co. Lepší bejt debilem než se denně na arogantní debily dívat a chodit do školy s takovým odporem. Nikde jsem nepoznala povrchnější lidi než na naší fakultě. Už jen když srovnám přístup vyučujících při přijímačkách a zápisech, přístup lidí na studijním atd. tak je to jak nebe a dudy. Hrozně se k vám těším.
0
0
0
Na škole jsem se naučil uplné hovno a přesto jsem vystudoval bakaláře
0
0
0
Rád se ve večerních hodinách vracím na koleje po cestě vedle tělocvičny a šmíruju upocené cvičící buchty přez sklo a u toho mě napadají nemravné představy........
0
0
0
Doufám že pan Bígl učí jen VFS:-D myslím že další společný předmět by nepřežil on ani já:-D
0
0
0
Na ČZU Fappz bych strašně rád šel ale nevím, jak to bude těžký či lehký. Největší strach mám z matiky, a tak doufám, že jí nebude moc. :)
0
0
0
Vždycky, když spolužačka nadává, jak nic neumí, že se neučila a že ona je ta chudinka, co na to nemá čas, protože se přece musí věnovat příteli a pak dostane téměř 100%, mám chuť jí zakroutit krkem. Na co si takovýhle lidi stěžujou???? Co máme říkat my, co nemáme to štěstí dát každou zkoušku na první pokus, že?
0
0
0
Můj ex mi předpovídal, že se na neudržím na FLD, když nemám střední lesnickou.On má SLŠ Žlutice. Jsem ve třeťáku, on vypadl v prvním semestru.
0