Přiznej anonymně!
0
0
Kamarád loni slavil narozeniny celý týden.V pondělí jsme ještě s jedním šli z recese vylitý na přednášku na PEFku. Po chvíli jsme chtěli odejít , tak kamarád vstal a položil otázku : "Tohle není chov koní ? Tak to tady mezi váma nemam co dělat" .
0
0
0
Jediný důvod proč chodím na angličtinu je můj lektor. Kdo nemá toho krásnýho Califorňana, neví o co přichází!
0
2
0
Myslím si, že mluvím i za spoustu dalších studentů. Všichni přednášející jsou pro mne jako bohové, všichni o nich mluví, ale ještě jsem je nikdy neviděl.
0
0
0
Rád čůrám do oken v areálu a okolí
0
0
0
Na univerzitu jsem vcházel s tím, že si zde najdu ženu do konce svého života. Poučil jsem se. Nikdy se ženit nechci. Jste k..vy.
0
0
0
Vysoká škola ze mě udělala alkoholika a kurevníka a opklopila me kurvama pokřivyla charakter
0
1
0
Jako výhodu zkouškového spatřuji v tom, že se do školy chodí jen v obleku, který jako jediný mám na svém místě. Jelikož jsem bordelář, je pro mě někdy nadlidský úkol najít ve spěchu ráno čisté tričko nebo jinou část oblečení
0
0
0
Nikdy v životě jsem se nestydělaza to, že studuju ČZU, po přečtení některých výplodů asi začnu....Někteří lidi by měli vrátit občanky a vylézt zpátky na stromy....
0
0
0
Při nástupu na ČZU jsem se těšila na spoustu nezávaznýho sexu a pořádný mejdany. Teď si říkám, kde se stala chyba
0
0
0
Baví mě sledovat převážně přiznání, pod kterými si stěžují přecitlivělí tupí studenti a nechápou, že je to ironie nebo nadsázka.
0
1
0
Líbí se mi, že univerzita konečně upřednostňuje nás, pilně studující studenty, s lepším prospěchem a budeme si tak moci dříve zapsat rozvrh.
0
0
0
Jsem studentem 1. ročníku a o zemědělství vim úplný hovno..
0
0
0
Při přednáškách a cvičeních jsem pila z placatky tvrdej abych tam aspoň vydržela a překonala kocovinu...
0
0
0
Myslím si, že soutěž Miss Agro byla opravdu rovnoměrná. Někdo miluje celulitidu a sem tam špíček.. postava, o kterou nebylo extra dbáno. Bylo to sexy!
0
0
0
Přeji si smrt všech "rádoby" muzikantů z koleje JIH. To jejich vyhudování nehledě na denní dobu, mě přivádí k šílenství !!!
0