Přiznej anonymně!
0
0
Miluju čzu. Nejlepší škola, prostředí a hlavně - je to o lidech a ti tu jsou naprosto v pohodě (většina). A nevim, jak tu pořád někdo řeší pef, agro atd. Na všech fakultách se najdou lidi, kteří si sednou a kteří nikoliv. Já osobně chodil na PEF a rozhodně se nedá říct, že by moje kámošky z fakulty byly namyšlený zmalovaný krávy. Pravdou je, že hlavním výběrovým kriteriem bylo - jdeš, chodíš na C? :-)
0
1
0
Přiznávám, že 75% zkoušek bylo vykonáno pomocí chytrého telefonu a googlu Nové
0
1
0
z 9 předmětů na Erasmu mi uznali 10
0
0
0
Jsem přesvědčen o tom, že jsem chytřejší, než většina mých spolužáků z oboru. Jsou to pitomci a vlastně je nesnáším. Ale snažím se tvářit jako kamarád a vycházet s nimi - jeden nikdy neví, kdy od nich bude něco potřebovat...
0
1
0
Před rodiči se mi rozsypaly prázdné pytlíčky na poznávačku. Myslí si, že prodávám drogy.
0
2
0
Na přednášce se nám složila slečna (jak jsme se o chvíli déle dozvěděli) s epilepsií. S přednášejícím (a garantem předmětu) to ani nehnulo. První otázka zněla: "Nebere náhodou drogy?" Po odpovědi nějaké vyděšené slečny, že rozhodně ne, zahalekal do přednáškové síně plné prváků: "Je tu nějaký doktor?" Když se nikdo neozval suše pronesl: "Tak ji kluci odneste a někdo zavolejte záchranku..." a v klidu dál přednášel. Nepomohl s ničím, navíc ji nesl jen jeden kluk. Mám dojem, že by i lidé jako jsou oni měli mít první pomoc a ne nám neustále tlouct do hlav, jak je podstatné ji umět. Co by dělal, kdyby dostala záchvat u zkoušky? Dle mého by ji tam nechal ležet a dál by zkoušel ostatní studenty. Hyenismus. -_-
0
0
0
Přiznání ČZU, aneb všichni mrdáme na záchodech ale nikdo se k tomu nehlásí :D
0
0
0
Mila CZU, moc mi chybite ! Vase inzenyrka...
0
0
0
Jsem znechucená z toho, že se většina studentů naší školy profiluje jako ožralové.
0
0
0
Na ČZU jsem se přihlásil z nouze. Lituji toho a doufám, že Vás brzy opustím. Někteří jste hloupější, než jsem si dokázal představit. :-)
0
0
0
Vyhodil jsem pasovce z menzy . (ten hnusnej bezdak co bere zbytky z pasu)
0
0
0
Z celé ČZU se nejlíp kadí na PEFce ve třetím patře uprostřed (nová budova). Poslední 2 roky studia už jsem nechodil nikam jinam.
0
0
0
Jsme spokojený pár, který se seznámil na ČZU a během studia jsme si přivydělávali na livechatu a nestydíme se za to :)
0
2
0
Nesnáším záchody na Agru u recepce, než sem se stihl vy*rat, tak mi to splachování na fotobuňku třikrát opláchlo prdel.
0
1
0
Teprve v Kostelci nad Černými lesy jsem pochopil, co to znamená chlastat jako prof.ík
0