Přiznej anonymně!
0
0
Měly jsme s kamarádkou tahák v excelu na zkoušku z práva, která se psala v Moodlu. Soubor se jmenoval nějak jako "vsechy-otazky-zkouska-pravo.xls" tak jsme to přejmenovaly na "Excel" a nechaly si ho pěkně na ploše :).
0
0
0
Je hodně blbý, abych měla na ČZU gelový nehty? Mám je do teď a bojím se, že budu středem urážek, že jsem barbie atd. Dělám v nich všechno, takže při práci mi vůbec nevadí, už jsem si na ně zvykla. V zaří nastupuji na FLD a zajímají mě vaše názory :)
0
0
0
Kdo letos nastupuje na obor Silniční a městská automobilová doprava ?
0
1
0
slibuji, že jednou tu uklízečku co nás každé ráno na koleji budí s tím sráčem, který tlačí a umývá zem, vyhodím z okna i s tím sráčem!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
Dělám si zálusk na hadici ve sprchách na KTV... Jen doufám, že mě nikdo nepředběhne.
0
0
0
Mě se podařilo vyhodit z Kruháče jednoho učitele, respektive doktora se slovy: Jdi do pr**** a on odpověděl, no vždyt už jdu. paráda
0
1
0
Jsem strašně líná se učit. Jednou jsem si sehnala úplně ten samý test, který jsme k zápočtu dostali. Jenže jsem tak líná, že jsem se ani ten samý test nenaučila.
0
0
0
Po zvolení vítězky Miss Agro jsem s ní dováděla v zákulisí:)
0
0
0
na jedné akci na zámečku jsem pařil tak moc a psal tak málo že jsem po tom skončil v nemocnici na 4 dny a nebylo to uplně příjemný
0
0
0
"Párty" pořádaný pro ČZU stojej za prd. Chtělo by to pořádný organizátory.
0
0
0
Jednou jsem rano vstaval na cviceni, na kterem jsem byl asi jen 3 x a byla polovina semestru, podival se na netu kde to mam a co vlastne mam a v kolik...jdu tam a cestou zapomenu cislo dveri, na fakulte to, jak se jmenuje predmet a nakonec i na ktere katedre to je...tak jsem se chtel jeste nekoho zeptat, ale nevedel jsem vlastne na co, tak jsem sel zpet na kolej spat.....:D
0
0
0
Ahoj vim ze to neni uplne priznani, ale co byste mi poradili? Dostal jsem se na PEF podnikani a administrativa, provoz a ekonomika, nebo trvale udrzitelny rozvoj tropu a subtropu? Nejake klady, zapory atd..dekuji :-)
0
0
0
Vážně by mě zajímalo, jakej inteligent vymyslel ty supermoderní sprchy na pohybový čidla, který máme na koleji. Fakt miluju, když se to sekne a deset minut tancuju namydlená před čidlem jak baletka a voda nikde, nebo naopak když už se utírám a trošku víc se rozmáchnu a naše supersprcha mě zas celou nahodí (y) :D jako atrakce dobrý, ale praktičnost nulová :D
0
0
0
Nechápu, jak skoro každý píše blbě slovo "doktorand"...
0
0
0
vystudoval jsem ČZU a ano, je to lehčí škola oproti VŠE a ČVUT, ale ruku na srdce, stejně ten titul je Vám na tři věci :) až přijdete na pohovor a řeknete že máte červenej diplom a nula roků praxe uvidíte sami. takže užívejte sexu a chlastu, opisujte co to jde, v praxi stejně nic z toho nevyužijete, důležitý je si to užívat, protože pak už to tak dobře nepůjde :)
0