Přiznej anonymně!
1
0
Dojížděl jsem každý týden 5 hodin do HK - občas se stalo, že jsem přijel, koukl na rozvrh - nic podstatného a šel raději krmit kachny na Biřičku. Po pěkném týdnu v přírodě jsem jel v pátek domů a předstíral, jaký je to na UHK masakr a jak nestíhám...
0
0
0
Láká mě sex na záchodech s nějakou sexy studentkou.
0
0
0
Střihla jsem si rychlovku u horních skříněk na Jéčku a ten ajťák z toho byl docela překvapený.
0
0
0
Přizná se někdo, kdo studuje TRANSKULTURNÍ KOMUNIKACI? :)
0
0
0
Existuje někdo v Hradci, kdo sleduje Screen Junkies Movie Fights??
0
0
0
Miluji dvojčata Efl***vic, z FIMky, mají krásnou postavu a obličeje tvořené pro mužovy potřeby. If u know what I mean :)) A.
0
0
0
Během zkouškového jsem nejednou navštívil restaurační zařízení a pak ve tři ráno psal vyučujícím, že se nemohu dostavit na dnešní zkoušku z důvodu nečekaných střevních obtíží či jiných nemocí.
0
1
0
Nástupem na VŠ jsem pohřbil svoje naivní představy o budování inteligence národa. Půlka studentů VŠ se chodí ukrýt na školu, protože v běžném životě jsou neschopní se prosadit a myslí si, že je spasí titul, který získali během 4letého Bc. studia za pomoci podvodů a podlejzání.
0
0
0
FIM je fakulta s lidskou tváří. Je milá, přátelská a příjemně voní. Bohužel v životě je její europoidní ksichtík úplně k ničemu. Kdyby začala bejt trošku sadistická mrška, chlastalo by se nám daleko lépe. Je mi trapně, že si mohu říkat vš student. Vždy se učím noc před zkouškou, nikdy jsem neotevřel doporučenou literaturu a ze svých spolužáků nikoho neznám jménem, protože na výuku nechodím. Přesto Jsem ve třeťáku, mám průměr 1 něco a dvakrát tolik kreditů co oni. Myslím, že je něco špatně.
0
0
0
Rozhovor dvou učitelů: první: tak co? jak ti jde ten novej přidělenej předmět? druhý: ale znáš to, studenti zatím netuší, že toho o něm ví víc než já...
0
0
0
Pokud nejste šílenci bez osobního života prahnoucí po vzdělání 24/7, nikdy nechoďte na obory typu cestovní ruch.
0
0
0
Kdyby o zkouskovem vypadla Krajta, vsichni bychom opakovali polovinu predmetu...
0
0
0
Trochu už mě iritují studenti, kteří zamoří všechny UHK skupiny na FB se svými příspěvky, které nikoho nezajímají.. (specielně Institut... MoroSystems a sem tam se vyznamená i AIESEC)
0
0
0
Ještě nikdy se mi na thomsonreuters.com nepodařil najít ani vygooglit odkaz nebo funkce, přes kterou by se daly vyhledávat tam údajně indexované články.
0
0
0
Pomluvy na UHK píšou převážně lidi z UPCE, přitom by se měli nejdříve zamyslet nad svojí školou.
0