Přiznej anonymně!
0
0
Znám fintu, jak se v ISITu přihlásit rychleji na cvičení. Funguje to perfektně.
0
1
0
Tajně chodím čůrat na učitelské záchody. Říkám jim Tajemná komnata.
0
0
0
Když jsem byla na písemné zkoušce, spletla jsem si zkoušející se studentkou. Jediné moje štěstí bylo, že mou poznámku o pozdním příchodu na test nikdo neslyšel ... kdybych chodila na přednášky, aspoň bych věděla, jak vypadá.
0
0
0
Dnes jsem zjistila, že jedna naše paní knihovnice na některých nebohých studentech vydělává. Bohužel jsem ztratila ISIC, tak jsem slušně vysvětlila svůj problém a požádala, jestli by mne nepusila do knihovny jiným způsobem. Paní knihovnice mi řekla, že mne pusí za 10 Kč. Sice nerada, ale poplatek jsem zaplatila s tím, že je to běžné. Na druhé straně, při odchodu, jsem se dozvěděla od jiné knihovnice, že tento postup není úplně běžný. Paní asi potřebovala na rohlíky k večeři. :-/
0
0
0
Zatímco všichni studenti dostali na kolokviu za děravé znalosti jedničky, jako dárek k Vánocům, já jsem učila na praxi. Po Vánocích jsem došla na domluvený náhradní termín, kde mě učitel začal zkoušet, pro nedostatek znalostí o konkrétním tématu mě poslal domů, abych se doučila jeho skripta. Ta jsem přečetla a o daném tématu tam byly čtyři věty, připravila jsem se s pomocí internetu na typ otázek,které mi vyučíjí dával, druhý pokus na zkoušce dopadl za tři, mimochodem jediná moje trojka za magisterské studium.
0
0
0
Přijde mi docela smutné, že většina lidí, kteří komentují jakékoliv příspěvky na přiznání, se z přiznaného snaží udělat debila, a to za každé situace, aneb všichni jsou chytřejší, jen ne ten, kdo přiznal.
0
0
0
Již po několikáté při příchodu do školy, většinou brzo na zkoušku tu již mistr M. J. opruzuje. Dnes při zastavení na recepci pro půjčení eurofólie se mě paní recepční ptala, jestli neznám způsob jak se ho zbavit. prý u ní stojí od 8 do 15:00 a pořád něco mele a mele... Při nákupu snídaně přišla paní uklizečka se slovy "to zase bude den, už je zase tady"... A když nemele, tak chodí do kolečka po škole za ručičku třeba 3 hodiny v kuse... To člověk nepochopí!
0
0
0
Po plese UHK jsem si v LaFabrique odložila kabát a už jsem ho nenašla. Zelený-khaki kabát Bershka s bílým chlupem vevtnitř. V kapse byly ponožky a klíče od bytu. Takže ho vážně potřebuju zpět. Pokud ho má někdo doma, nebo o něm něco ví, tak sem prosím dejte vědět. Dík
0
0
0
Jednou jsem byla obviněna učitelem AJ, že jsem zkopírovala svoji práci z 80% z Wikipedie. OK, ale že jeho prezentace jsou ze 100% kopírovány z Wiki, to už špatné není...
0
0
0
Na cvičení ze znalostních technologií jsem se dozvěděl že znalostní technologie se učí jen na UHK. Ostatní školy mají totiž rozum.
0
0
0
Je sranda že existují tací, kteří vyhází všechny zkoušené v jeden den z jedné otázky a nepřemýšlí že je třeba někde chyba...
0
0
0
Nechápu proč někdo nekontroluje kdo a jak parkuje u budovy A. Neustále vidím jak tam parkují ti co nemají s UHK nic společného + studenty, kteří parkují jak prasata, že pak člověk nemůže ani vyjet. (Do jisté míry to chápu, co se dá dělat když xx parkovacích míst zabírají pitomý stromky, ale některý případy jsou fakt přes čáru a pak se nemůžou divit, že jim někdo promáčkne plechy )
0
0
0
Jediné co jsem se během studia na UHK naučil, je tuto školu nikomu nedoporučovat.
0
1
0
Na UHK mě vcelku překvapuje, jak sprostě zde některá děvčata mluví...
0
0
0
Né vždycky čtu povinnou četbu, ale když už jo, nikdy nezapomenu to všude hlasitě rozhlašovat....
0