Přiznej anonymně!
4
0
Máme naprosto božího učitele, který je schopen začít výuku podle sylabu, řešit Marxovo pojetí a vnímání světa a volně přejde k tématu, jak miluje šimpanze a jejich schopnost používat náčíní, například rtěnku :-D
0
0
0
Jednou bych chtěla zažít tu správnou kolejní party, o kterých slýchám od starších spolužáků.
0
0
0
Včera jsem byl na divadelňáku. Na kolej jsem dorazil uplně zťatej v půl šesté ráno. V deset jsem šel na zkoušku z chemie. Dostal jsem za jedna i s pochvalou. Miluju UHK!
0
4
0
Pomohla jsem mému synovi vystudovat tuto školu, ale o mé pomoci neví, protože asi víte jakou pomoc mám na mysli.
0
0
0
Proboha, co to dneska bylo za smrad na Áčku v šatně? Jak měsíc starej, propocenej tělocvík. Učitelé, ty vole, naučte se hygieně!
0
0
0
Přijde mi docela smutné, že většina lidí, kteří komentují jakékoliv příspěvky na přiznání, se z přiznaného snaží udělat debila, a to za každé situace, aneb všichni jsou chytřejší, jen ne ten, kdo přiznal.
0
0
0
Ohřívám si v kantýně v mikrovlnce vlastní oběd v krabičce z domova.
0
1
1
Začínám silně nenávidět lidi, kteří tvrdí, že když ten obor má nějaký divný název, tak zákonitě je to nějaký nepotřebný obor, ze kterého dotyční studenti nebudou mít uplatnění. Ale je zároveň zajímavé, že to tvrdí Ti, kteří si o tom příslušném oboru si nic nepřečetli a že vůbec si neuvědomují, že to někdo studuje, že ho to zajímá a nebo má zájem o studium
0
1
0
Kdyby petici "Dva tisíce slov" stvořili politologové, jmenovala by se "Šest a půl normostrany"
0
0
0
Neví někdo, jak dopadly výsledky voleb ?:) na FF ?
0
0
0
Ten špuntomat u centra služeb na Jčku se bude hodit zejména na přednášky ... konečně pořádná "učební pomůcka", jen doufám, že budou funkční (konečně si budu moct vzít do školy polštářek) ...
0
0
0
Ze začátku semestru chodím na všechny semináře i přednášky, abych se poslední dva týdny s čistým svědomím mohla flákat doma :)
0
0
0
Jednou jsem přišel na seminář o trochu dřív, sednul jsem si a po chvíli mě zavolala ke stolu vyučující (mladá dr.), ani jsem si nevšiml že tam je a zeptala se mě: "mohl byste mi s něčím pomoct"? přišel jsem ke stolu a ona: "nevíte náhodou, jak se hraje to sudoku, já to nechápu" ... Odvětil jsem, že ji nepomůžu, neb to taky sám nechápu.
0
0
0
stag je pěkně na h*vno....přihlašování podle abecedy? kdo to vymyslel!
0
0
0
Ze srdce skutečně nenávidím jednoho pedagoga na FIM. Vyučuje už tak dost neoblíbený předmět a s jeho přístupem tomu dává opravdu korunu. Kolikrát kroutím hlavou, co tam takoví lidé jako on dělají.. Křupan v pozici učitele. Hauu!
0