Přiznej anonymně!
0
0
Nadávám na lidi cicmající se na chodbách, protože jim závidím
0
0
0
Pokud nejste šílenci bez osobního života prahnoucí po vzdělání 24/7, nikdy nechoďte na obory typu cestovní ruch.
0
0
0
Mám chuť zintegrovat si nějakou prostou funkci...
0
0
0
Soy extranjero y me gustaría tener una novia checa que le guste el arte y la poesía.
0
0
0
Přiznávám se, že vůbec nevím, kdy začíná semestr.
0
0
0
Pokud by makroekonomie byla člověk, určitě by si ráda zpívala Richarda Müllera "Nebude to také ľahké drahá, mňa sa nezbavíš, s tým sa lúč."
0
0
0
Šla jsem studovat na učitelku, teď chci jezdit s kamionem.
0
0
0
Pristi tyden musim odevzdat bakalarskou praci, nemam jeste ani polovinu a presto se stale necitim dost pod tlakem na to, abych okamzite zacal psat.
0
0
0
Pedagogická fakulta je oproti FIM mnohem jednodušší fakulta, tak tam "studují" jednodušší lidé, čímž se lze snadno přesvědčit příspěvky a komentáři na skupinách UHK. Vzhledem k tomu, že je i učitelství jednodušší práce, tak pak není divu, že na to místo patří právě tito lidé. Na základce a střední jsem nikdy nerespektoval učitele, smál jsem se jim, dělal jim naschvály a dodnes jsem hrdý na to, že jsem to dělal, protože vím, proč jsem to dělal. ;-)
0
1
0
Jednou jsem zůstával v Hradci přes státní svátek v týdnu, abych si počkal na jeden 90min seminář ve čtvrtek a pak jel domů. Ráno jsem dospěl k tomu, že se mi do školy nechce, tak jsem před odjezdem zašel ještě na jedno. Jaký bylo moje překvapení, když jsem se tam potkal s vyučujícím, kterej mě přivítal slovy: "Taky se Vám nechtělo?" Moji spolužáci zatím čekali v učebně...
0
0
0
jednou sem šla na přednášku jen abych se podívala jak vypadá nová aula...
0
2
0
Opilí jsme šli s kamarádem z nádraží na koleje a po třech hodinách se dostali na Terminál.
0
0
0
Někdy, když spěchám, vejdu do knihovny v zimní bundě a po upozornění knihovnicí, že se to nesmí, dělám že jsem to nevěděla.
0
1
0
Jednou jsme se s kolegyní tak moc opily, že jsme večer netrefily na kolej a musely přespat v autě na parkovišti před školou. Ráno tam byl kongres a hoodně lidí se nás leklo :-)
0
0
0
Trochu už mě iritují studenti, kteří zamoří všechny UHK skupiny na FB se svými příspěvky, které nikoho nezajímají.. (specielně Institut... MoroSystems a sem tam se vyznamená i AIESEC)
0