Přiznej anonymně!
0
0
když jsem šel na dopravku na studijní odevzdat maturitní vysvědčení, viděl jsem pár opravdu pěkných slečen. Začínám se tam těšit
0
3
0
Po třech letech bydlení na koleji neznám příjmení svýho spolubydlícího. Teď už mi je blbý se na to zeptat.
0
0
0
Od základky jsem se smál všem co se kdy museli učit. Teď dělám bakaláře 5 let a ještě rok mě čeká protože se učit neumim.
0
0
0
Když vidím některé lidi z FELu, říkám si, že je vlastně dobře, že budou celej život sedět za počítačem...
0
16
2
napadla mě lepší substituce v integrálu než mathematicu
0
1
0
Jsem absolvent ČVUT FSv a skončil jsem jako pomocná síla na stavbě u lopaty, nikde jinde nenajdu uplatnění.
0
16
1
Bydlím na koleji na třílůžáku a jsem tam sám. Mám pro sebe celý obrovský pokoj s krásným výhledem na Prahu a s kuchyní a koupelnou na buňce a platím za to skoro to samé jako lidi, co bydlí v nějakém hnusném kutlochu na Strahově. Mám z toho radost.
0
1
0
Při přednášce optal se jeden student, zda si látku, kterou paní vyučující rýsovala na tabuli, může vyfotit. Odpověď paní vyučující: "Vyfotit si to můžete, ale doporučovala bych vám si to i narýsovat. Souložit se taky nenaučíte jen sledováním porna."
0
1
0
Holky z FJFI by udělaly dobře, kdyby si nehrály na ledové královny a občas trošce svádění i podlehly.
0
0
0
Přečetl jsem si první příznání, a zjistil, že některé dívky na FITu jsou pěkné mrchy!
0
0
0
Všem holkám z ročníku napsali bakalářku jejich kluci, jedné i její bývalý. Já kráva si to musela napsat sama. Pěkný holky maj život na ČVUT tak snadnej.
0
1
0
I po těch letech na výšce mám problém oslovovat učitele jejich pedagogickými tituly. Docent je ještě v pohodě, ale říkat někomu "pane odborný asistente", jak nám vštěpovali v prváku, mi přijde na hlavu. Proto v zásadě používám oslovení "pane inženýre/paní inženýrko" a to jen, pokud je to nezbytně nutné. Kdyby bylo po mém, byli by všichni profesoři jako na střední..
0
0
0
V Menze jsem pozoroval skupinku architektů, jak si staví a hází vlaštovky z letáčků. Museli to být architekti. vlaštovky krásně vypadaly a nelítaly.
0
1
0
Po roce na jaderce jsem začal litovat že nejsem pěkná holka, abych si mohl vydělávat sexem.
0
29
3
Moje mamka přednáší na čvut. Vždycky když domů přinese na opravu zápočtové testy, tak je potají pročítám. Minulý rok jsem narazila na studenta s opravdu zvláštním jménem (něco jako Vidlička) a protože měl malý počet bodů, tak jsem mu nějaké přidala, aby dostal zápočet. Mamka na nic nepřišla.
0