Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsem nachytal spolubydlícího jak vykonává na Strahově velkou potřebu do pisoárů, dělal jsem že tam nejsem.
0
0
0
Na střední jsem měl hodně divnejch kamarádů, na FELu se cítím jako doma.
0
1
0
Nesmirne se bavim nad tim, jak si zde vsichni stezuji na nedostatek holek... vite panove, kolik je treba takovych medicek, ktere maji presne opacny problem?
0
1
0
Zamiloval jsem se do své studentky, ale nikdy jsem nesebral odvahu jí to říct.
0
3
0
Pravidelně si léham do Bohnic jednou za půl roku. Všichni mi tvrdí že je to tím, že studuji matematickou fyziku na FJFI.
0
16
1
Bydlím na koleji na třílůžáku a jsem tam sám. Mám pro sebe celý obrovský pokoj s krásným výhledem na Prahu a s kuchyní a koupelnou na buňce a platím za to skoro to samé jako lidi, co bydlí v nějakém hnusném kutlochu na Strahově. Mám z toho radost.
0
1
0
Na geodeťáku sme naší vedoucí opili tak, že nám ráno přišla na snídani říct, že měřit pujdem nejdřív za hodinu a půl, protože ještě neni schopná artikulovat.
0
1
0
Jednou jsem šla na přítele čekat na fakultu FELu, měla jsem na sobě krátkou sukni a kozačky a kluk, co šel naproti se skoro rozbil o skleněný dveře, jak se za mnou otáčel ... tehdy jsem zjistila, co je HELL on FEL :D
0
1
0
Měli jsme na jaderce přednásku. Nebyla jsem si ale úplně jistá, kde to je, tak jsem si na staromáku vytipovala partičku kluků, kteří vypadali jako lidi, co by tam mohli studovat, a pověsila se na ně. Trefila jsem se.
0
0
0
Jeden cvičící na iOS mě zaujal natolik, že si jeho fotky na facebooku prohlížím každý den. Je docela vtipnej a sexy.
0
0
0
U zkoušky jsem se neudržel a poslal svého zkoušejícího do prdele. Na příští pokus jsem měl v kalhotách, protože zkoušel zase on. Dal mi to, prý mu jde jen o to, jak člověk umí látku a ne, co říká mimo. A prý jsem nebyl první.
0
1
0
Dal jsem si přihlášku na FEL jen kvuli tomu, že mi na dni otevřených dveří dali dobře najíst a slíbili hezký stípko.
1
1
0
Nebýt prváckých předmětů opakovaných zoufalými druháky, neměl bych na jídlo a dávno bych umřel hlady.
0
1
0
Občas chodím na cígo na betonplac na Karláku,abych si poslechl rozhovory studentů.Vždy odcházim nadšenej, že jsem se nestal programátorem.
0
1
0
Vždy když jdu okolo ČVUT, tak koukám na ty lidi, jak musí být chytří.. a pak když tady čtu ta přiznání, tak mě tato myšlenka nějak pouští.
0