Přiznej anonymně!
0
0
Na Apríla jsem spolužačce po telefonu řekl, že budova naší fakulty vyhořela... Okamžitě začala slavit a vítězoslavně vykřikovat... Když zjistila, že je to apríl, skoro se rozbrečela...
0
2
0
Zkouška je přece poslední možnost, kde se to student může naučit. Při testech studentům radím a napovídám, ale oni mi nevěří a nenapíšou to tam. Pak jsou ještě překvapení, že to mají špatně. Vždyť jsem jim to říkal. Grr!!!
0
0
0
Klouďák je velkej.
0
0
0
Chodím všude na studentskoku slevu se 4 roky propadlým studentským průkazem. Když se mě zeptají jestli nejsem příliš starý, odpovím, že studuji na inženýra a mám stejný průkaz už od prváku
0
2
0
Jednou za mě šel na ústní zkoušku kamarád, protože jsem byl na mol v Carbonu (bar v budově fakulty VŠCHT)...stále eště studuji.....
0
2
0
V rámci naší zvědavosti jsme chtěli zjistit jak dlouhá je ta role toaletního popíru co je na záchodech. Nátáhli jsme ji na strahově přes dvě patra.
0
2
0
Můj student mi poslal email, kde v hlavičce byla vidět nelichotivá přezdívka, pod kterou mě měl uloženého. Mlčel jsem, v příštím emailu už bylo normální jméno.
0
0
0
Chci se seznámit s nějakejma FIŤákama. Zajímalo by mě, jestli jsou opravdu divní, nebo je to jen mýtus....
0
0
0
Nepříjemná situace, když si jdete nechat zapsat známku a na profesora se vysypou z indexu zbytky weedu
0
1
0
Když to na nás s mladou přišlo, zdejchli jsme se na chvíli z přednášky a dali si to na dámskejch.
0
1
0
Mám 40 dní do odevzdání bakalářské práce. Nicméně ještě nic napsaného ani udělaného nemám a svému vedoucímu se (zatím úspěšně) vyhýbám.
0
0
1
Jel jsem se minulý týden podívat na svlékající se fyzioterapeutky do Kladna, povedlo se, měly zkoušku, tenhle čtvrtek jedu zase!
0
0
0
Na zrychlenou obsluhu FEL bufetu mluvím schválně pomalu a hrozně si to užívám.
0
1
0
Když jsem šel jednou spát všiml jsem si, že spolubydlící z FITu má při spaní škrabošku přes oči. Když jsem se podíval pořádně, zjistil jsem, že je to složená ponožka.
0
0
0
V roce 2010 jsem nastoupil do prváku, nechtěl jsem toho moc zameškat. Trochu mě bolelo v krku, ale během přednášky se mi udělalo tak zle, že jsem musel prostě odejít... za čtyři hodiny mě vezli rychlou do nemocnice a z nachlazení se vyklubal meningokog. Byl jsem šest dní v bezvědomí a málem jsem zemřel ve svých 20 letech. Svým chováním zúčastnit se přednášky jsem ohrozil sebe i ostatní co ten den na tu přednášku přišli. Naštěstí to nikdo odemě nechytil.....
0