Přiznej anonymně!
0
0
Fascinují mě lidé, co na otázku úrovně "kolik je jedna plus jedna" dokážou tři minuty mlčet. Když někdo odpoví a dostane body zadarmo, tak ho nenávidí
0
2
0
Zkouška je přece poslední možnost, kde se to student může naučit. Při testech studentům radím a napovídám, ale oni mi nevěří a nenapíšou to tam. Pak jsou ještě překvapení, že to mají špatně. Vždyť jsem jim to říkal. Grr!!!
0
0
0
Prodloužil jsem o semestr, protože mi chyběl zápočet z tělocviku. Bylo mi to tak hloupé, že jsem všem říkal, že nemám dost kreditů.
0
0
1
Už třetím rokem se spolubydlící na jedné nejmenované koleji točíme porno a chodí k nám lidi co nám platí, abychom s nimi měli sex. Slušně to vynáší, procestovala jsem tak celý svět. Jím jen v luxusních restauracích. Holt studium není levné :-)
0
1
0
Miluji, když se jdu na FEL vysrat a v době, kdy si začnu utírat zadek, tak zasnou všechny světla, která jsou na pohybová čidla..
0
4
0
Na předmětu s povinou docházkou jsem podepsal 8 lidí a odešel po 20 minutách
0
4
0
Ten pocit, když v metru slyšim dvě bloncky v minisukni. Jak musej dělat moc věcí do školy..
0
0
0
moje holka mi vyhrožovala že se se mnou rozejde když nepřestavu se speedem, tak jsem přestal, šel k doktorovi a ten mi napsal Ritalin na ADHD. když to se to nadrtí a sesaje, dává to nájezdy jak koks
0
0
0
Přiznávám, že o přednáškách na fakultě dopravní prdím a představuji si, jak startuju F16. Je to strašně nakažlivé, spolužák už to dělá taky. Přednášející nic netuší, ale vždycky se snaží nehorázný puch větrat dveřmi do chodby.
0
1
0
Když onemocněl profesor geodézie, měla jsem strach, že zemře... dostaneme někoho nového, nedá nám léta obdobná zadání a budu se to muset naučit celé.
0
0
0
když jsem šel na dopravku na studijní odevzdat maturitní vysvědčení, viděl jsem pár opravdu pěkných slečen. Začínám se tam těšit
0
2
0
Bezpečnost sem udělal až na 6. pokus. Profesor mi nadiktoval odpovědi.
0
1
0
V menze na strahově jsem jednou po večeři sbalil slušnou ženskou na pokladně :) Odtáhnul jsem si ji na pokoj, všechno ok, párkrát jsme si to zopakovali když jel spolubydlící domů: + občas jídlo zadara, - zjištění, že je vdaná a já to možná pěkně schytám, a na otázku proč to teda dělá, odpověděla, že slyšela, že šikovní kluci z ČVUT berou poté slušný peníze a to by jí prej fakt bodlo...
0
0
0
Pokaždé, když jdu ráno po chodbě Strahovské koleje a vidím, že moji "milí" sousedé opět zapoměli po propařené noci klíče v zámku, mám chuť je tam zamknout a klíč hodit do hajzlu.
0
0
0
Na fitu máme spoustu hezkých holek a strašně rád bych některou z nich oslovil, ale prostě nemam absolutně ponětí, co bych měl říct.
0