Přiznej anonymně!
0
0
Každý semestr se na první hodinu výuky cvičení oholím, sednu si do první lavice a čekám, než se většina studentů usadí a vyčká příchodu cvičícího. Pak vstanu, představím se, sdělím, že je budu provázet v daném předmětu semestrem jako jejich vyučující. Překvapených výrazů přibývá, jakmile začnu číst prezenci a psát na tabuli odkazy pro efektivnější studium a další údaje k výuce!!! Ve třiceti vypadat mladě má ale i své nevýhody. V hospodě mi bez občanky nenalejou, letěj po mě převážně osmnáctky, na vejšce si lidi myslej, že mám před maturitou a jsem na návštěvě. Na druhou stranu je celkem sranda pozorovat ty překvapené výrazy, a využívat všude vstupy za studentské ceny. I když se jako doktorand nemám šanci seznámit s žádnou studentkou na akademické půdě, protože se bojí, že by snad nezískala zápočet - ale ve škole "na všechny stejným metrem", je moc fajn učit lidi na úrovni. ... i když na druhou stranu se občas dá o přirozené inteligenci některých studentů - lajdáků pochybovat.
0
1
0
Poslední hodinu před deadline na progtestu si vždycky pustím ve smyčce Europe - Final countdown, vejde se tam přesně patnáctkrát.
0
1
0
Díky způsobu oblékání mužů na FA mám občas problém rozeznat jejich orientaci. Je to škoda, někteří by stáli za hřích.
0
8
0
Pokud si v Technické menze položíte kečup/tatarku až na kraj tácu a tác přišoupnete až pod ten rantl, na 98% vám ho cash bába nezaúčtuje!
0
0
0
Neuvěřitelně mě štve, že FD má tři budovy mezi kterými se během 15min přestávky fakt nedá přesunout...ještě když je po cestě tolik skvělých hospod :D
0
0
0
Na Majálesu jsem ve vesničce ČVUT potkala jednoho hrozně sympatického kluka - zdržel jsi mě když už jsem odcházela ale pak jsem si s vámi šla zahrát fotbálek který jsme nedohráli protože jste se šli fotit. Studuješ informatiku a já jsem Marina... Jestli na tohle narazíš a chtěl by jsi kontakt, napsal bys prosím do komentářů? :-))
0
1
0
V menze na strahově jsem jednou po večeři sbalil slušnou ženskou na pokladně :) Odtáhnul jsem si ji na pokoj, všechno ok, párkrát jsme si to zopakovali když jel spolubydlící domů: + občas jídlo zadara, - zjištění, že je vdaná a já to možná pěkně schytám, a na otázku proč to teda dělá, odpověděla, že slyšela, že šikovní kluci z ČVUT berou poté slušný peníze a to by jí prej fakt bodlo...
0
0
0
ten pocit když vypracujete ukol, kamarad ho opise, uznaji mu ho a vam ne :D
0
0
0
Vypustil jsem obsah svého měchýře z okna bubenečské koleje přímo před její hlavní vchod.
0
2
0
Vždycky, jednou týdně, kolem mě prochází na cvičení holka, má krásný zadek a celkově zezadu vypadá úžasně, ale protože jsem na FELu, bojím se otočit dřív, abych jí náhodou neviděl do obličeje.
0
0
0
Už asi rok jsem během semestru vždy okolo 5ti dní v týdnu v NTK několik hodin denně. Vždycky úplně nahoře a vždycky chodim pěšky po schodech. Nalhávám si, že to je proto, že nejsem lenoch, abych jezdil výtahem, ale pravda je taková, že nevim, jak fungujou ty výtahy a bojim se, že když bych to zkoumal, viděl by mě někdo, koho znám a myslel by si, že jsem v NTK skoro poprvé.
0
2
0
Přiznávám, že v pubertě jsem začal poslouchat klasickou hudbu a mé slušné chování si mé okolí vyložili jako nemoderní. Proto jsem se neměl šanci bavit s vrstevníky, stal se ze mě sociopat a ztratil jsem většinu emocí. Emoce jsem se naučil postupem času předstírat a v dnešní době se dokážu poměrně dobře bavit v jakékoliv společnosti a málokdo pozná, co jsem ve skutečnosti zač.
0
3
0
na přednášce jsme popíjeli lahváče a při pokusu o nenápadný útěk do hospody jsem zavadil o prázdné lahve a ty se skutálely až k přednášející
0
1
0
Jsem ten co našel na netu to porno s holkou z bufetu na výpočetce na Karláku. Hned jsem ho pojmenoval dvacet deka sekačky a dva rohlíky a rozšířil. Neskutečně jsem se bavil jak se holka tvářila když si to tam chodili kluci pouštět.
0
1
0
Udivuje mě a zároveň se*e, kolik lidí z FITu má rádo My Little Pony! Horší je, že s jednim z nich chodim...
0