Přiznej anonymně!
1
0
Co má společného student ČVUT a student ČZU? Oba se dostali na ČZU.
0
1
0
Abych vykompenzovala to, jak mě SÚZ již pět let okrádá, sprchuji se zásadně pokaždé minimálně 15 minut.
0
4
0
Vyspala jsem se na skole se dvema doktoranty. S jednim kvuli zkousce, s druhym kvuli jeho ocim.
0
4
0
Z některých předmětů jsem tak zoufalá, že přemýšlím, s kým z katedry bych se měla vyspat, abych se to nemusela učit.
0
20
0
Po maturitě mě vzali na ČVUT a na VŠE. Chtěl jsem na ČVUT, ale někde se stala chyba a byl jsem zapsanej do jinýho oboru, než na kterej jsem se hlásil. Dva tejdny jsem obepisoval celou fakultu, ale bez odpovědi. Tak jsem jim napsal "tak mi teda vykuřte čůráka". Odpověděli hned. Šel jsem na VŠE.
1
1
0
Vyplnil jsem náhodně anketu na konci semestru jen abych se zúčastnil losování o tablet.
0
3
0
V NTK v pátém podlaží v rohu za látkovejma zábranama si to jde parádně rozdat. Bohužel to nevím z vlastní zkušenosti, jen sem seděl u stolu vedle toho.
0
1
0
Přiznávám, že jsem masturboval u obou videí s jednou nejmenovanou slečnou z bufetu na Karláku. Nejednou. A pak jsem si tam schválně chodil dávat párek v rohlíku. Omlouval jsem to faktem, že takových hříšníků z řad FELu je určitě víc...
0
0
0
Při přijímačkách na Geodézii a kartografii jsem neměla chuť počítat ty příklady (taky jsem chtěla brzo vypadnout), tak jsem to nějak "natipovala" a po 10 minutách odešla. Všichni se na mě dívali jako na hlupáka, co si přečetl zadání a vzdal to. Jaké bylo překvapení, když jsem zjistila, jsem měla nejvíc bodů ze všech.
0
3
0
Škola mě nejvíc naučila pít, lhát a podvádět. A prý, že nebudeme použitelní v praxi :-)
0
0
0
Vždy několik prvních týdnů semestru chodím učit neoholený a ve školním triku, aby studenti lépe poznali, že jsem cvičící a ne jeden z nich.
0
0
0
Prodloužil jsem o semestr, protože mi chyběl zápočet z tělocviku. Bylo mi to tak hloupé, že jsem všem říkal, že nemám dost kreditů.
0
1
0
Dostal jsem od ČVUT stipendium 16k, i když jsem na něj neměl nárok
0
1
0
Souložila jsem s jedním erasmákem ve studovně na Masarykově koleji na stole. Doufám, že tam nejsou kamery. Jestli jsou, hraju v hodně špatným péčku. (Tak špatným, že se mezi mýma kámošema vžil termín "holandský sex" pro extremně špatný sex.)
0
1
0
Za těmi látkovými zábranami v NTK, jak někdo zmiňoval, (které jsou mimochodem nejen v pátém patře,) jsme se s přítelkyní trochu rozvášnili. Naštěstí jsme ale nebyli dost rychlí, hlídači totiž navzdory očekávání kontrolují i tato místa.. Nenačapal nás při tom, stihli jsme na něj hodit i znuděný studijní výraz.. Zřejmě věděl, co tam má čekat, protože do vysílačky zahlásil: "Dobrý, nejsou nazí." Nevyhledáváme čumily, dokončili jsme to, až když odešel.
0