Přiznej anonymně!
0
0
Chodím už 3 roky na FA a ještě ani jednou jsem nepoužila kartu pro vstup.
0
0
0
Dema z PS1 si dělám, ale neodevzdávám, aby Žďárek nevylepšil test podle mých chyb.
0
0
0
Libi se mi pristup programu kybernetiky a robotiky, kde se ridi pravidlem "Aby ses naucil o robotech, zij jako robot!"
0
1
0
Vždy mě zajímalo co dělají lidé na FITu s penězi za prospěchové stipendium. Kupojou si nové Prestige?
0
3
0
Jsem ve třetím ročníku na FITu a neumím programovat.
0
1
0
Vytáčí mě kolik lidí musí jezdit na FA do druhého a třetího patra výtahem. Sakra jsou tam schody. A taky nerad pouštím staré obézní lidi sednout si v tramvaji, trocha námahy jim podle mě jenom prospěje.
0
0
0
Jednou jsme na cviku dostali test a cvičící povídá: Jednotlivý otázky jsou hodnoceny po 3 bodech, a potom dávám 1 bod za podpis a 1 bod za datum. Závěr: byli i borci co získali jen jeden bod ....
0
0
0
Když jsem doučovala kamaráda z architektury stavební statiku, zjistila jsem, že mají ve skriptech chybu. Od té doby si jako správná studentka fsv myslím o architektech svoje. Utvrdili mě v tom i vyučující, kteří se každou druhou přednášku dostanou k "To navrhl nějaký architekt..." a pak se půlhodiny té blbobsti smějem.
0
0
0
Vždycky, když začne semestr, tak prvních asi 4-6 týdnů poctivě chodím na všechny přednášky i prosemináře. Pak už je toho samostudia ale tolik, že jsem rád, když si vůbec můžu dovolit přijít na povinná / bodově zásadní cvika.
0
0
0
V bufetu na FELu mi na stravenku vrátili 3kč místo 2kč. Nechal jsem si to.
0
0
0
Na skúške som neuspel v písomnej časti. Skúšajúca mi však chcela ukázať ako vzorne si pripravila odpovede podľa ktorých opravovala testy, keď v tom jej niekto zavolal a ona odišla telefonovať. Mal som všetky varianty testov aj so správnymi odpoveďami pred očami, no keď som sa rozhodol ich odfotiť sa mi vybil mobil.
0
1
0
Nedávno u nás bylo pár studentů z ČVUT ... Snažily se nás naverbovat ... Já sám studuju IT a když sem koukal na krásné prdelky z dopravky tak sem si říkal že tam musím jít ... A pak mi to došlo že to je stejný jako u nás ... Ukážou vám hezký holky ... vy tam jdete a pak tam je jen parta hnusnejch chlupatejch chlapů :D
0
0
0
Často svým kamarádům říkám, že na FIT chodí hlavně normální lidi. Že já jsem taková výjimka.
0
0
0
Když jsem byl malý, věřil jsem tomu, že se jednoho dne musí moje superschopnosti projevit... Věřím tomu i v pátém ročníku VŠ.
0
20
0
Po maturitě mě vzali na ČVUT a na VŠE. Chtěl jsem na ČVUT, ale někde se stala chyba a byl jsem zapsanej do jinýho oboru, než na kterej jsem se hlásil. Dva tejdny jsem obepisoval celou fakultu, ale bez odpovědi. Tak jsem jim napsal "tak mi teda vykuřte čůráka". Odpověděli hned. Šel jsem na VŠE.
1