Přiznej anonymně!
1
0
Vždy když jdu na FD okolo fyzikálních laboratoří, směji se prvákům co tu vyklepaný nervózně čekají na cviko a mě hřeje pocit, že já už nemusím a oni jo
0
1
0
Baví mě dostávat elektrický šok, když jdu v NTK na záchod a sáhnu na kliku.
0
1
0
Přiznávám, že matfyz je lepší škola...
0
1
0
Když jsem šel jednou spát všiml jsem si, že spolubydlící z FITu má při spaní škrabošku přes oči. Když jsem se podíval pořádně, zjistil jsem, že je to složená ponožka.
0
0
0
Při dělání projektu na robotiku jsem se zasekl u robota na Karláku do devíti do večera, kdy už ve škole nejsou ani uklízečky, a tak jsem byl donucen vylézt sklepním oknem na dvůr, pak po hromosvodu na garáž a přes zeď na sousední dvůr, kde jsem naštěstí potkal hodného pána, který se tvářil jakože se neděje nic neobvyklého, a otevřel mi bránu.
0
5
1
pozorování: zatímco standartní student FIT je nadržený jak pes, standartní studentka fit je studená jak psí čumák
0
0
0
Dneska jsem byla na přijímačkách na FA ČVUT a stal se mi trapas se šatnářkou. Vůbec jsem si nevšimla, že tam máte hlídanou šatnu jako v divadle, myslela jsem si, že si prostě do nějaké místnosti sama odložím bundu a pak si pro to zase dojdu. Při hledání šatny jsem zabočila do úzké uličky a vlezla jsem tam zadním vchodem, který je vyhrazen zřejmě jen pro paní šatnářku. Měli jste vidět její překvapený výraz, když viděla, jak si samolibě věším bundu na věšák v jejím kumbále. Made my day!
0
3
0
Jsem rád, že mám každé cvičení s jinýma lidma, to si pak celý týden nemusím měnit tričko...
0
0
0
V posledním semestru svého studia jsem chodil na všechny přednášky. Asi se projevila moje stentimentálnost.
0
0
0
Když jsem šla na dopravku, měla jsem radost, že tam bude hodně kluků. Ale poté přišlo zklamání, žádný z nich nebyl schopen komunikovat s opačným pohlavím jinak, než co se týče studia (počítání, úkoly atd.) Že by spousta keců na Přiznání jak nemůžete sehnat na ČVUT holku a přitom...Soudruzi, někde se stala chyba!
0
0
0
Všechny cvičící-doktorandy oslovuji výhradně jejich titulem - i ty, kteří si to nepřejí.
0
0
3
Občas tituluji své kolegy ze stavební fakulty "architekte" když chci poukázat že jsou namyšlení a hloupí
0
0
2
stavitelství mám rád, mám i hodně luxusních zkušeností z oboru, ale co se poslední dobou učíme na FSv za hovadiny je neuvěřitelný
0
29
3
Moje mamka přednáší na čvut. Vždycky když domů přinese na opravu zápočtové testy, tak je potají pročítám. Minulý rok jsem narazila na studenta s opravdu zvláštním jménem (něco jako Vidlička) a protože měl malý počet bodů, tak jsem mu nějaké přidala, aby dostal zápočet. Mamka na nic nepřišla.
0
0
0
Často jsem se ve výtahu bavila tím, že jsem tipovala kdo vystoupí ve 3. patře. Teď už tipovat nemusím, FITáky poznám na první pohled.
0