Přiznej anonymně!
0
0
Občas, (skoro stále ) mám pocit, že pri vstupe do budovy FAI , som sa ocitla v The big beng theory. Prídete mi ako vyznávači Sheldona Coopra. Tie vaše tajomné kartové hry na prízemí, to si tam meníte pokémonov ? Ste tým takí zaujatí, že si nevšimnete ani keby okolo vás šla nahá ženská. A okrem toho, kradnem toaletný papier z budov U1, najmä z U13, šetrí mi to výdavky .
0
1
0
Stáhl jsem seminární práci do marketingu na FAME z anglických internetových stránek. Po jejím odevzdání jsem si všiml, že jsem zapomněl jednu stránku přeložit do češtiny a vymazat reklamy. Překvapilo mně, že sem byl pochválen za skvělou práci.
0
0
0
Vážně mě štve když slyším básničku: Kdo leze na UTB, ten je asi UPB. (= úplně blbí) Lidi si na vzájem neumí vážit jeden druhého, to je odporné.
0
0
0
Někdy si na FT připadám úplně smyslově jiná :-D
0
0
0
Jednou jsem po party spal s holkou, která spala ještě dřív, než jsem s ní začal spát…gentlemansky jsem dofinishoval do kapesníku a odešel
0
0
0
Dostala jsem za A ze zápočtu z informatiky jen proto, že jsem profesora přesvědčila o tom, že by byla škoda se rozloučit horší známkou a že už se na jiném předmětu po dobu mého studia nepotkáme ... na chodbě mě pak (po dobu mého studia) plácal po zadku!
0
0
0
proč nemůžete nikdy zveřejnit zrovna můj příspěvěk?
0
1
0
přiznávám se, že si o většině příspěvků myslím, že jsou nudné a že smysl pro humor mají jen lidi z dětského koutku na FMK!
0
0
0
Už nikdy nechci odcházet ze školy tak pozdě, aby mi musela vrátná odemykat budovu. (Prostě koumat si v labině je fajn, ale být tam téměř 14 hodin, abych dokončila jednu neodložitelnou práci, je už i na mě moc.)
0
3
0
Na semináři jsem zapsal sebe a 6 lidí. Když pak učiteli neseděl počet podpisů a účastníků, přesvědčil jsem ho, že šli na záchod a vzali si s sebou všechny věci, kdyby náhodou hořelo
0
0
0
Vždycky jsem měla chuť "to zkusit" v individuální studovně v univerzitní knihovně... je to tam nějakým zvláštním způsobem rajcovní. :-D
0
0
0
Na FLKŘ se osvědčila taktika : Dáme jim všešchny termíny stejné zadání, třeba to aspoň někdo udělá.
0
1
0
Většina mých spolužáků se chová divně, tak se tak chovám taky. #FAI
0
3
1
Strašně moc se mi líbí, ale ještě víc mě děsí jedna holka kterou potkávám na FAI a na FT. Naposledy když jsem ji viděl měla modré vlasy. Není to žádná krasavice, ale i tak je hrozně sexi...
0
0
0
V knihovně si sedám ke kopírce, abych si mohl prohlížet zadky holek.
0