Přiznej anonymně!
1
0
Kvůli této stránce se už nikdy nepůjdu vysrat do knihovny, díky!
0
1
0
Vedle na bytě v Antonínově koleji se dva milovali několik hodin v kuse.. a hrozně nahlas. Byla jsem naštvaná, protože jsem děsně záviděla.
0
0
0
Každý rok netrpělivě očekávám nové prvačky na FAI, rok od roku jsou hezčí, jen co je pravda. :3
0
1
0
Jednou jsem na U10 zamkla sekretářku v jejím kanclu.
0
2
0
Taky bych ráda strávila hezké odpoledne na WC a to nejen s některými studenty, ale i s doktorandy...
0
0
0
Když se po Technologické fakultě procházím v bílém plášti, myslím si, že vypadám cool.
0
0
0
Zkouškové teprve začíná, ale už teď je toho na mě moc. Pokusila jsem se udělat elektrofilní substituci na benzenu radikálem chloru. FT
0
2
0
Když vás ta škola nebaví - neučíte se, podvádíte, podplácíte spolužáky, aby za vás napsali písemku, odevzdáváte cizí práce..., tak proč se na to radši nevyserete a neuvolníte místo někomu, kdo o studium opravdu stojí?
0
0
0
Zjišťuji, že na U13 bych asi vůbec neměla navštěvovat WC.
0
0
0
Hola, najde se na UTB nějaká šikovná slečna, co je buď to bisexuálka nebo lesbička? Po nějaké pauze mám opět chuť být se slečnou. Jsem holka samozřejmě :-D
0
1
0
Nejvíc mě vytáčí studenti, kteří si stěžují na menzu. Za poslední rok se zlepšila tak o 100%. Závidí nám ji i studenti z Masárny.
0
0
0
Jsem rád, když můžu opakovat předměty, protože se seznámím s novýma holkama :D
0
2
0
Na bytě mi pořád mizelo jídlo, tak jsem si nakoupil anglickou slaninu a provedl sní spoustu nepěkných věcí (vytření záchodové mísy atd.) pak jsem jen s potěšením sledoval jak pomalu, ale jistě mizela.
0
0
0
Furt si procházim rozvrhy holek, co se mi líbí ve STAGu.
0
0
0
Kdyz jsem studovala ekonomku, slouzila jsem od prvaku u dominantniho paru jako otrokyne. do skoly jsem chodila naostro a nekdy i vyplnena umelakama.
0