Přiznej anonymně!
0
0
Když jsme s chlapama dělali velkej bordel na akcích, tak jsme pak říkali, že chodíme na FAI. Přitom jsme chodili všeci úplně jinam :)
0
0
0
Místo přípravy na zkoušku pročítám Přiznání...
0
0
0
Po týchto priznaniach mám strach nastúpiť na UTB, že si budú ľudia zo mňa robiť srandu kvôli prízvuku alebo prinajhoršom budem hrozná spolužiačka a raz sa nájdem tu :D no nič, ale teším sa...
0
0
0
Přiznáváme, že nás bylo na pokoji na koleji o něco víc než obvykle, ale semestr prostě musí začít pořádně! :D
0
1
0
Přes semestr se do portálu přihlašuji výhradně jen za navštívením záložky s názvem Jídelníček menzy UTB.
0
0
0
Když jsem si přišla do kabinetu zapsat zápočet do indexu, tak jeden nejmenovaný učitel FAME si přede mnou sundal kalhoty i spodky....docela šok jako!!!
0
4
0
Před začátkem přednášky z Matematiky, přednášející dopil pivko a zavelel, že se jde na přednášku a půlka Kanady se zvedla a šla (někteří si vzali nedopité pivo sebou)!!!
0
2
0
V životě jsem nebyla po škole. Až na UTB. (předmět PZD)
0
0
0
nemyslel som si že to bude pravda ale už po druhom semestry matiky viem zintegovať fakt aj ten pomaranč :D FAI
0
1
0
Na U13 se bojím servírek, halvně té s růžovými vlasy!
0
0
0
Přiznám se, že už pomalu šetřím na automat na kafe na U5. Bez naší pomoci už asi nikdy nezmizí cedulka MIMO PROVOZ.
0
0
0
Lidi z audiovize jsou divní.
0
1
0
Na STAGu mám "Splněno" i u pár předmětů a zápočtů, které jsem nikdy nesplnil :) Díky :D
0
1
0
Upřímně si myslím, že si prostřednictvím přiznání tak akorát střílíme do vlastních řad. Přestože jsou příspěvky anonymní a nepoužívají se v nich žádná konkretní jména, je poměrně často jasné, o koho se jedná a věřte nebo ne, dotyční vyučující nejsou zase tak hloupí, aby jim to nedošlo- čemuž často dopomůžou komentáře k příspěvkům (a ty už anonymní nejsou). A i kdyby se v nich sami neidentifikovali, tak si spoustu příspěvků můžou i tak brát osobně a na základě toho studentům následně zatopit - kliknout na "to se mi libí" totiž zvládají krom studentů, také zaměstnanci a vyučující UTB, takže mají slušný přehled o našich, často jen rádoby, vtipných přiznáních. Nehledě na to, že jim zde v neposlední řadě dáváme často návody na to, co dělat, nedělat a na co si dávat pozor. Možná by bylo fajn se napřed pořádně zamyslet nad tím, co se zde chystáte zveřejnit, než to uděláte. A teď nejde o nějakou snahu moralizovat, ale spíš upozornit, že si tady můžeme osobně podřezat větev pod vlastním zadkem.
0
0
0
Máš fotky spících spolužáků? Posílej sem! https://www.facebook.com/prochrapejseUTB/
0