Přiznej anonymně!
0
0
Řekl bych, že díky přiznání si mohu být jistý, že máme nejlepší vysokoškolské toalety v ČR! Na přiznáních jiných univerzit není ani zdaleka tolik textu o sraní, onanování, sexování, atd.. na záchodech. Nebo mi to tak jen připadá? :) ... (Když už jsme u toho, taky raději zajdu na U2 než doma)..
0
0
0
Každým dnem mi budoucí prváci dokazují, že jsou blbější a blbější a na vysoké škole nemají co dělat. UTB neberu jako výšku, ale i tak tu nemají co dělat.
0
0
0
Vím, že tohle je přiznání, ale i když se k ničemu nebudu přiznávat, doufám, že si to přečtete. :) Chtěla bych touto cestou najít jednoho kluka, protože vím, že tohle čte hodně lidí a on by mohl být mezi nimi, nebo by ho někdo mohl poznat na fotce :). Potkali jsme se minulé léto na Krétě. Strašně ses mi tam líbil! Ale v té době jsem to měla celkem těžké, tak jsem se s tebou nemohla seznámit. Celou dobu toho strašně lituju! Jestli tohle čteš a pamatuješ si na mě, dej mi to nějak vědět :) třeba napiš do komentářů, že jsi to ty… něco, podle čeho bych to poznala :) nebo jestli ho někdo pozná, nějaký jeho kamarád nebo kamarádka, řekněte mu to, prosím :) Byla bych za to opravdu vděčná!
0
0
0
Fyziku nesnáším,ale na semináře chodím velmi ráda. Ten muž je prostě dokonalý :)
0
1
0
Jakoukoliv seminárku mi stačí přeložit do slovenštiny, stále to prochází. Jsem čech.
0
0
0
Před zkouškou hledám fotku učitele na webu školy, abych věděl, jak vypadá, protože jsem celý semestr nebyl na jeho přednášce.
0
0
0
Přiznávám, že pokaždé když mám vypracovat seminárku, vybírám si v knihovně ty knížky, kde je text podtrhaný. Tyto pasáže pak jen slepě opíši.
0
0
0
Závidím studentům-mužům, že si na UTB můžou vybírat z tolika krásných bab. Poměr mezi holkama a klukama je tu skoro jako v Číně.
0
5
0
Nesnáším holky, které nechtějí do plavání, protože údajně nezhubly do plavek a vymluvají se na všechny možné záněty, alergie...a pak ten svůj zadek narvou do legín, skrz které vidíme i vzorek na kalhotkách..
0
0
0
Vždy když se objevím na FAI, cítím se tak nějak divně... Jako kdybych tam nepatřil, ale bohužel patřím.
0
1
0
Nabízím spolužákům peníze za to, aby za mě napsali zkoušky.
0
0
0
Místo učení na státnice radši koukám na Dextra...je to můj temný pasažér! :o)
0
0
0
Občas když vidím některé své spolužáky sedět v menze s nohou přes nohu, tak si říkám, že je něco špatně :D
0
0
0
Moje spolužačka nakynula jako vepř a nosí čímdál více kratší šaty.
0
0
0
E-Learning na UTB-FAI.... smutnééé
0