Přiznej anonymně!
1
0
Nenosím do školy kalhotky (FMK)
0
0
0
bydlím na koleji a občas když spolubydlící odejde, tak si nahý lehnu do jeho postele
0
0
0
Vždy, když jdu ve škole na záchod, jsem po tolika přiznáních ráda, že tam nějaký ten toaletní papír vůbec je.
0
0
0
Běž na FLKŘ říkali, je to tam fajn a říkali.... Nejsem snad uplně blbej, na gymplu jsem prospíval v pohodě, bez větších problémů. Ale to, že na náročnost Matiky a Statistiky budou hledět i někteří výborní studenti jiných VŠ, tak to jsem vážně nečekal....
0
1
0
Jeden spolužák se před zápočťákem zeptal vyučujícího, jestli ty testy budou podobné těm variantám, co máme z loňska. Když se vyučující zeptal jaké, odpověděl ty ofocené.
0
0
0
V knihovně si sedám ke kopírce, abych si mohl prohlížet zadky holek.
0
0
0
Na kolejích kradu žárovky.
0
0
0
Jednou jsem tajně přespal ve škole, ale podmínky spánku byly opravdu spartanské.. :)
0
0
0
Jeden večer jsem opilý běhal s učitelem po střeše FAI, kam jsme se dostali oknem jeho kabinetu.
0
1
0
Nesnáším studentku, která sedí v první lavici, a vždy zná odpvěď na všechny kladené otázky. A taky má bakalářku napsanu už na začátku třeťáku, a diplomku téměř na začátku čtvrťáku!!! A na bonusový test z makra se učí během prázdnin!! Vím, všechno je to jenom závist!! :)
0
0
0
Nesnáším, když mi nějaký moravský spolužák řekne: "Podiv se." (Dialekt je dialekt, ale vždycky se jich zeptám, čemu že se to mám divit.)
0
0
0
Lipánka zapíjím pivem, načež se dojídám rohlíkem s vysočinou, který zajídám čokoládou. Co z toho plyne? Zkouškové ku*ví postavu :D.
0
0
0
Miluji když jeden učitel na FHS je předpojatý vůči studentům co musí pracovat aby vůbec na VŠ byli.. doufám, že boží mlýny melou
0
1
0
Vedle na bytě v Antonínově koleji se dva milovali několik hodin v kuse.. a hrozně nahlas. Byla jsem naštvaná, protože jsem děsně záviděla.
0
3
0
Priznavam, ze jsem odevzdala naprosto totoznou praci potom, co mi poprve byla vyucujici vracena s oduvodnenim, ze nesplnuje zadani. Praci jsem si donesla domu, hodila ji na stul, kde tyden lezela. Potom jsem ji jen jeste jednou vytiskla a vlozila do jedne samostatne slozky, jakozto puvodni praci a obe verze jsem opet odevzdala. Dotycna vyucujici (po prolistovani "opravene" prace) se na me karave podivala se slovy: "A nemohlo to byt v poradku uz na prvni pokus?"
0