Přiznej anonymně!
0
0
Znáte ten trapný pocit, když musíte být komplet v tom přiléhavém bílém laboratorním oblečku a najednou se vám postaví (když jste nuceni pracovat s nějakou sexy kolegyní) a máte pocit že to všichni vidí ?
0
0
0
Pokaždé když chci jít na portal.utb.cz, tak mě automatické doplnění hodí na pornhub.com. Zlatý STAG.
0
3
0
Na semináři jsem zapsal sebe a 6 lidí. Když pak učiteli neseděl počet podpisů a účastníků, přesvědčil jsem ho, že šli na záchod a vzali si s sebou všechny věci, kdyby náhodou hořelo
0
3
0
Ve škole se vymlouvám na práci a v práci na školu.
0
0
0
V knihovně si sedám ke kopírce, abych si mohl prohlížet zadky holek.
0
0
0
Pokazde kdyz jdu na CVT, nikdy tam nikoho nenajdu, vsechny dvere zamknute. Existuje tohle oddeleni vubec a nebo pracuje tam vubec nekdo?
0
0
0
Občas přemýšlím, jestli se jedna moje spolužačka neměla radši narodit jako bzučivka - to je ten dotěrný hmyz, který věčně někomu lítá u prdele.
0
0
0
Kdy začíná semestr na UTB poznám podle data konání první akce Námořnické unie.
0
1
0
Zbožňuju, když učitelé nadávají, že wikipedie není věrohodný zdroj, a pak vídím jejich prezentaci, kde je jako zdroj uvedená wikipedie.
0
0
0
Potkal jsem známého, který má výuční list a pracuje především na CNC strojích. Mezi řečí se mě zeptal, jestli mám při studiu nějakou práci. Odpověděl jsem, že programuji pro jednu společnost webové aplikace, studuji FAI. Musel jsem se pousmát, když se mě zeptal, jestli by nemohl v té firmě pracovat se mnou. To by nebylo tak vtipné, kdyby nedodal: "Programovat umím, v práci běžně programuji svářecího robota."
0
0
0
Do učebny musím jít vždy jako první, a pokud to jde tak i před vyučujícím :D
0
0
0
Nemůžu chodit do školy na 8.00 protože trpím ranní erekcí a bojím se vyvolání k tabuli.
0
0
0
Závidím buducím prvákům, že už nebudou mít přednášky z matiky.
0
0
0
na všech pánských záchodech na FT jsme otočili zámkem kabinky jakoby bylo obsazeno a se spolužáky stáli frontu. Fronta lidí co se nachytali se vytvořila až na chodbu :-D Pak jsme jakoby odešli na jiné záchody a vytratili se :-D
0
0
0
Celkem mě štvou lidi, co nás všechny z FAI strkají do jednoho pytle. A to jen kvůli pár nerdům a šprtům ... lidi proberte se ... taky máme rádi chlast a ženské
0