Přiznej anonymně!
0
0
Je sice už fakt trapný, jak holky posuzují kluky jen podle vzhledu. Ale stejně se vždycky holka rozešla ne kvůli tomu, ale proto, že neumím vyslovovat R a Ř. :( Je to vážně takovej problém? Já se to už nedokážu naučit. Jak se to učíte nebo maskujete vy, kterým to nejde vyslovovat? :)
0
0
0
Oukej, ráda bych to uvedla na pravou míru. Na světě jsou dva typy hráček - ty "hlasité", co se ve hrách hodně projevují a prostě hledají pozornost (poznávací znaky - kawaii avatar, styl psaní typu ^^ <3 :3) a potom ty zcela obyčejné, které jdou těžko rozeznat od hráčů mužského pohlaví, to jen, až se s nima více bavíte. Nemám potřebu upozorňovat na to, že jsem holka, prostě jen chci hrát hru a idc kdo je jaký pohlaví, pro mě je to vždycky prostě osoba, se kterou hraju. Takže pro ty z vás, co říkají, že hráček je málo; asi hledáte na špatných místech. Čus.
0
0
0
Rada se s Vámi sejdu, představím naší provozovnu a možnosti, které nabízíme. Také si budete moci zdarma vyzkoušet na jeden den naše fitness, wellness i sálové lekce v nadstandardní provozovně BIG ONE FITNESS Club, Benešova 14, Brno.
0
2
0
V agar.io jsem nikdy nepoužil přezdívku Doge.
0
3
0
Age of Empires games forever! ;)
0
1
0
Nikdy jsem nedohrál Wolfensteina 3D ani DOOM I,II a III. A ani Duke Nukem 3D...tam bylo super to kino s erotickým materiálem a vždycky jsem se tam zasekl :-D A v tom baru chvilku potom taky.
0
0
0
For the Horde!
0
0
0
Já jsem fattypillow a nestydím se za to
0
0
0
Hraju metin2 a jsem strašná lama! Co mám dělat? :(
0
0
0
http://www.twitch.tv/megaking1337 asi ho miluju (jeho playstyle i holou hlavu :-*)
0
1
0
Miluju hru The Sims, ale bojim se to rict, aby si ze me nedelali lidi prdel... >.>
0
0
0
Vždy když večer hraju CS:GO nosim máminy kalhotky pro štěstí
0
3
0
Mám plný počítač her a nemám co hrát...
0
1
1
Miluji hru Goodgame Empire :-)
0
0
0
www.twitch.tv/k0kcz
0