Přiznej anonymně!
5
0
Fakt mě dostává hláška DPMB: "Děkujeme, že využíváte služeb Dopravního podniku města Brna.." Jak kdybych si mohla vybrat nějakej jinej... -_-
0
0
0
Vždy mě potěší, když uvidím v centru nějakýho zahraničního turistu.
0
0
0
Večerní nádraží je fakt na poblití. Na chodníku u lékárny banda otravných bezdomovců a podobných individuí, 2 metry od nich hlídka policie, co nic nedělá. Na silnici rozmašírovanej holub, všude se válí prdele, krev a střeva. A na nástupišti na lavičce spící bezďák. Fakt sexy centrum města, ale tak hlavně, že máme orloj a další výmysly pana Onderky.
0
0
0
Vždycky mě zajímalo, jestli se řidiči MHD zdraví pokaždé, když se potkávají a v případě že ano, kolikát deně mávají.. žádného neznám a cedulka nebavte se za jízdy s řidičem mi to neusnadňuje..
0
1
0
Kaufland by měl začít vybírat vstupné na čtvrteční ranní bitky důchodců :) Je to lepší než se v telce koukat na bojové sporty :D
0
6
0
V šalině si vždycky, pokud to jde, sedám na to elektrické zařízení... Je tam místo i na větší tašku a nemusíte nikoho pouštět sednout :)
0
0
0
Nechci být hnusná, ale od 6 do 8:30 a pak od 13:30 do 15:30 by mělo platit něco jako zákaz důchodců v MHD - nakoupit si mohou zajet dopoledne či večer a k doktorovi taky mohou jít když jsou ostatní v práci či ve škole. Takhle tam akorát zabírají místo a pak si stěžují jak je to tam narvané.
0
0
0
Je mi líto malého hnědého medvídka z brněnské ZOO, o kterým se oproti bílýmu vůbec nemluví..:(
0
0
0
Chtěl bych tady veřejně "poděkovat" našemu skvělýmu zastupitelstvu plnýmu zelených cyklofašounů, kteří zohyzdili historickej look ulic jako je např. Dominikánská nebo Orlí naprosto nesmyslnejma cyklostezkama. Fakt bylo potřeba počmárat ty ulice, když k střetu auta s cyklistou nedošlo v centru Brna od roku 1989 (a to ho z kola srazilo vodní dělo) ani jednou?
0
0
0
Sere mě ta trafikářka na konclu v Řečkovicích jak má pořád zavřeno.
0
4
1
Nejlepší vždycky sledovat lidi jak platí záchod v Mekáči nad hlavasem. Já si tam vždycky prolezu bez placení :D
2
0
0
Na autobus v noci se mnou na zastávce čekala skupinka mladých Arabů. Byli mírně hlučnější, tak jsem si říkal, že cesta s nimi bude otřesná. Nastoupili, sedli si, bavili se tak, že o nich nikdo nevěděl, za 20 minut slušně vystoupili. Narozdíl od těch našich prasat, který už při čekání na bus demolují zastávku, vykřikují sprostý slova...pak nastoupí do busu a řvou 10x tak hlasitě, žerou, popíjí alkohol, pak to tam vyblijou a občas se tam stihnou i poprat. Měli bychom se nad sebou zamyslet. Je smutný, že přistěhovalci nám vlastně v chování jdou příkladem. A to jsem přitom zásadně proti přijímání imigrantů do Evropy...
0
0
0
Nesnáším, když se mi chce strašně srát a já musím ve Vaňkovce kupovat ještě nějakej lístek, kterej mě akorát zdržuje :((
0
0
0
Neuvěřitelně jsem se opila ve škole a pak se strašně poblila v dvanáctce. Sebe, lidi přede mnou, zem, sedadla, všecko. Absolutně netuším jak jsem dojela domů (s přesedáním na jinou šalinu), strašně se tímto omlouvám všem zúčastněným, pozvraceným, i těm lidem, co šaliny uklízí. Pytlík s malým množstvím zvratků jsem zcela velkoryse zanechala na sousedícím sedadle... Hrozně se za to stydím... a z batohu to nejde dostat.
0
1
0
Jsem z Brna, ale chápu, že proti nám lidé mají averzi, chápu, že eskalátor může být pro hodně vidláků, podivínů a alkoholiků novinkou, ale stát vpravo, ať spěchající mohou projít by nebyl úplně špatný nápad.
0