Přiznej anonymně!
4
1
Nesnáším, když sem namyšlení frajírkové píšou, jak nesnáší nány z vesnice, co jezdí do Brna do školy a neznají jinou cestu než do ní + nákupní centra. Jsem nána z vesnice, Brno neznám a je mi to upřímně u mé velectěné prdele, která aspoň měla tu čest sedět na slámě v přírodě a ne jen v zahulených klubech na sedačkách, který prošly pod milionama zadkama. Jsem vesničanka a jsem na sebe pyšná, protože vím, že krávy nejsou fialový!
0
0
0
Před vznikem přiznání Brna jsem nechtěla věřit tomu, že je v Brně tolik zakomplexovaných idiotů. Teď padly veškeré mé iluze. Tak. Čekám na ukamenování.
0
1
0
Nemám ráda škemrající bezdomovce na nádru. Když po mě jednou jedna z nich peníze, dělala jsem že jsem cizinka a odpověděla jí anglicky. Prdel přestala být když na mě spustila anglicky taky...
0
2
0
I v našich končinách občas potkáte bezhlavého jezdce a v tomhle případě nevědomky fascinoval celou šalinu.
2
1
0
Je mi špatně z mastný fleků na oknech v MHD! Vrchol je, když je tam ještě nalepený vlas.. ://
0
0
0
Pracoval jsem v jedne nejmenovane vecerce, kde se prodavalo i sudove vino, kdyz jsem mel chripku, tak jsem zamerne "kaslal" do kelimku, ktery byly pripraveny na ono vino. Ten pocit kdyz z toho pili mistni alkoholici a za dva dny meli vysoke horecky a nemohli mluvit byl k nezaplaceni. Od chlastani je to i tak behem jejich virozy neodradilo.
0
0
0
Vánoční trhy sice miluju, ale musí to být ráj pro kapsáře, zvlášť když se tak brzy setmí...
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0
0
0
Je skvělé, že se otepluje. Baví mě pozorovat, jak se zmalovaným slečnám rozpouští obličej.:)
0
12
1
Chodím do gameshopu v Brně se dívat na hry, které si pak doma stáhnu.
3
1
0
Včera sem jel šalinou č. 2 z Modřic... Když na zastávce Moravanská nastoupila skupinka (4 lidi) s opravdu odpuzujícím odérem a sedli si za mě, chtělo se mi opravdu silně blít, ale nedalo mi poslouchat jejich rozhovor, když jeden z nich začal vesele hovořit o tom, jak ho už několik měsíců nechytil revizor, samozřejmě to byli cestovatelé bez jízdenky. O dvě zastávky dál jsem poznal známého revizora, kterého potkávám rok co rok a hned mi bylo jasné, že se bude odehrávat velká show skupinka nestihla vystoupit a muj starej známej jim to rychle spočítal Měl sem neskutečnou radost, protože za ten smrad v šalině, kterej tam zůstal až na hlavas, si to zasloužili...
0
0
0
Pokud s vámi rozjezd vyrazí 2 minuty před odjezdem podle jízdního řádu a vy jedete na černo, vystupte na Maliňáku o zastávku dál nastoupí tlupa revizorů, mnohokrát ověřeno.
0
1
0
Nechápu označení "Tradiční brněnský gyros" na České. To už by rovnou mohli prodávat Židovský vepřový řízek...
0
0
0
Milí (snad) maturanti. Když máte zajímavý kostým, úsměv na tváři a nejlíp k tomu ještě kytaru - rád vám přispěji. Když se nacpete do přeplněné šaliny nebo uděláte "kordon" když lidi vystupují, tak vás pošlu leda do p*dele. Přátelský tip ;)
0
0
0
Zajímalo by mě, proč je před Šilingrákem směrem z hlavasu před zastávkou ten semafor... zas někdo myslel a říkal si že je těch zpoždění asi málo :/ :D
0