Přiznej anonymně!
0
0
Včerejší půlnoční rozjezd č.99 byl bezkonkurenční. Kolikrát nadávám že bydlím kousek od kolejí, ale včera se pánové vytáhli. Celou cestu zpívali a zapojil se skoro celý rozjezd. Tímto jim chci poděkovat za zlepšení nálady p.s. jezděte častěji v takové náladě
0
1
0
Žiji v Brně už 15 let a nikdy jsem nebyl v OC Campus, nesedl jsem nikdy do šaliny číslo 5, 6 ani 10 a znám pouze pár ulic okolo centra.
0
0
0
Prosila bych některé starší pány, aby se laskavě podívali do zrcadla, vzali nůžtičky a vystříhali ty chlupy co jim trčí z nosu. I když chápu, že kdyby se do toho zrcadla podívali, zvedl by se jim žaludek... Jako mě, když si vedle mě v šalině některý z nich sedne.
0
14
1
Miluju ty výrazy lidí, když se cpu přes přecpanou šalinu od začátku až ke koncu a řvu u teho "Nesnáším lidi!".. Všichni mi pak začnou uhýbat :DDDD
1
0
0
Brnaci, a nejen vy.. Naprosto chapu, ze potrebujete jezdit salinama, ale kdyz uz sakra stojite na tom nastupisti, tak aspon nechte misto pro ty, co potrebuji nejprve z te saliny vystoupit! Ono prodirat se davem lidi co se rvou do saliny, kdyz spechate na vlak, neni zrovna ono!
0
0
0
Všechny dívky ve věku devět až třináct let: prosím, dávejte si na internetu pozor na 39letého muže říkajícího si *hmmmm*. Je to totiž pedofil. Nedávno mu skončila podmínka za sledování dětské pornografie. Je vysoce nebezpečný. Jedenáctileté pořád píše "Ahoj kočko. Jsi hezká?". Chodí na darkweb a používá tor. Používá stovky různých IP adres, aby ho nevypátrala policie a na Facebooku má celkem pět tisíc různých profilů a ze všech píše holkám.
0
0
0
Tak dnešní cesta z práce stála za to. V tramvaji výkvět módního podsvětí. Jedinec v teplakové kombinéze s charismatem Jara Slavíka s dost viditelnou dírou na pozadí, pak další vyvrhel v oblečku ale Blade nebo Matrix s nadváhou milion kilo, takže to spíš vypadalo, že chce znovu přirůst ke koženému kabátu. Outfit byl zakončen účesem Halina Pawlowská asi před dietou .Celé to završila bosá slečna (prší), která své neméně retardované kamarádce vysvětlovala, že chodit na boso je zdravé. Asi je jogín, protože v centru města nenašla ani jeden střep + žížaly. Prosím lidé spojme se a dejme těmto lidem možnost něco změnit. Stačí jim koupit ženu a život a nebo se podělit o páteční přílohu MF DNES kde je Ona Ví. Popřípadě jestli je to někdo blízký kupte mu zrcadlo. Prevence je důležitá. Zamyslete se nad tím. Do toho světa rostou naše děti. To, že Nightwork zpívají o teplakové soupravě neznamená, že je moderní.
0
0
0
Kamarádku minulý týden chytl průjem v Mariánským údolí, tak šla do rybníka. Nikdo si ničeho nevšiml, a to tam bylo v tom vedru ve vodě lidí jak nas*anejch... :-D
2
0
0
Chtěla bych pánovi na mopedu poděkovat, za krásný úsměv, když mě pouštel na přechodu :) Usmívejte se, však je hezky
0
20
0
Celkem dost kluků tu píše, jak nesnáší ty zmalovaný holky s tunou sraček na ksichtě, ale když se snažím malovat se minimálně třeba jen řasenku (a to né že bych o sebe nedbala jen nemám zapotřebí vypadat jako Joker), tak si o mě stejně neopře nikdo ani kolo. Pak když jdu po ulici a vidím ty zmalovaný mařky s pěknejma klukama nebo jak se po nich všichni ohlíží tak jsem trochu v rozpacích...
17
0
0
Zbožňujem chlapíka, čo sa na Českej hrá na rozhlas a ohlasuje príchody a odchody každej šaliny (včetne meškaní). Voláme ho hlásič :)
0
0
0
Miluju, když si sednu s kamarádkou na Špilas a máváme na hezký kluky, kteří jezdí v šalinách pod ním a s úsměvem nám mávání opětují. :)
0
0
0
Na Brněnské přehradě.
0
0
0
Když v šalině sedím v uličce a někdo u okna chce vystoupit a já si toho všimnu, tak se dívám jinam a nepustím ho, dokud neřekne: "S dovolením." Baví mě to. :D
0
0
0
Fakt miluju, když jdu třeba do Vaňkovky nebo po městě a najednou všude vidím zmalovaný bárbíny s kabelkou v ruce a takovým nánosem make-upu na ksichtu, že se bojíte, co se pod tím vším vlastně skrývá. To mám pak chuť vzít katanu a kosit to jak kapradí v džungli.
0