Přiznej anonymně!
0
1
Je mi líto toho řidiče, když dobíhám šalinu, kdy na mně ještě čeká a poté zjistím, že to není ta, kterou potřebuji. Pak mávám na řidiče rukou na znamení, že může jet.
0
0
0
Jak je možný, že projedou čtyři šaliny č.12 hned po sobě a potom 20 minut žádná nejede?! Logika DPMB.
0
9
0
Zaujalo mě kolik čínských bistro už je v OC letmo :D Nedivil bych se kdyby to žluťásci celý koupili :DD
3
1
0
Dneska 13.1.2015 před 8.hod ráno, tram 12, jely 3 husy, které kejhaly o střední škole co studují, kejhaly o účetnictví... Vystupovaly na stanici Grohova. Nejhlavnější husa seděla a kecala, že si lidé myslí,že mají v rodině doktora. No opravdu to byl trapnej příběh, kterej jsem nepotřeboval vyslechnout. Když nastupovala maminka s kočárkem, tak jí neuvolnily místo. Maminka stála těsně u nich a stále nic. Hlavní husa pokračovala v trapném příběhu,který křičela na celý vagon. Maminka s kočárkem pak smutná vystoupila (jela několik stanic). Husa si zahrála na ochotnou až 1 zastávku před vystoupením,kdy do vozu nastoupil stařík. Máte to vůbec, vy husy, v hlavě v pořádku?
0
3
0
Miluji staré důchodce co na Staré Osadě v dešti s otevřenýma deštníkama zaberou celou čekárnu a nás v mikině nechaj stát na dešti!
0
1
1
Přiznávám, že mě štve platit poplatek za psa. Po svém pejskovi venku vždy naprosto svědomitě uklízím, tak proč mám ještě platit 1500 Kč za rok?
0
0
0
Jsem Brňák žijící v Praze, neskutečně se bavím tím, jak jsou někteří Brňáci bez sebe z toho, že jim udělali Starbucks taky v Brně!!!! V Praze do něj chodí největší socky a pubertální děti, co si hrají na dospělý. Nebo když přijede Brňák do Prahy a jde do pekařství PAUL - koupí si předražený hnusný pečivo, ale má pocit, jak si dopřál luxusu :D a ještě se tím chlubí na FB!!
0
0
0
Když jedu ráno přecpanou dvanáctkou, tak mě vždycky dostane hlášení: "S námi jste svým přátelům blíže", nebo jak je to přesně...
0
0
0
Hej! Vy! Vy, kterým je už víc než 18! Příště laskavě zvolte někoho lepšího, kdo nám u Scaly nezařídí retardovanýho koně a klidně nenechá na Svoboďáku otevřít nevkusně vypadající Urban Store. Příště raději zvolte někoho, kdo zařídí, aby se Brno rozrostlo a nehrozilo, že za chvíli bude menší než Ostrava.
0
0
0
Miluji tu vůni když jedu kolem pivovaru.
0
0
0
Dnes jsem čekala s kamarádkou u Vaňkovky na autobus do Olympie, nějakej autobus tam stál kdyz uz se chystal zavřít dveře došel tam jedem starší pán, špatně chodil, začal mávat na řidiče aby počkal.. jakmile to řidič viděl, tak zavřel dveře a odjel.. takže podkud si to ten kokot čte tak mu mužu vzkázat ze to tohle muže udělat jen bezohlednej čůrák ..
0
0
0
Nesnáším když sedím u okýnka v ″záchodové″ šalině a lidi si ukazujou a smějou se... S kamarádama to ale dělám taky...
0
0
0
Když jedu MHD a nudím se hrozně rád dávám lidem vtipný přezdívky. Nejhorší pak je, když vymyslím fakt dobrou a začnu se smát nahlas.
0
0
0
Proboha už se začněte v těch horkých dnech trochu starat o to, jak vypadáte. Každýho, kdo si na sebe vezme trekový sandále a nedej bože ještě do toho ponožky, bych okamžitě nechal vystěhovat někam na ves nebo mimo republiku. Nikde jinde se tyhle hrůzy nenosí, akorát děláte nám normálním Čechům všude ostudu. Proberte se už sakra!
0
2
0
Vždycky s kámošem chodíme po Hlavasu a ptáme se jestli tady zastavuje tramvaj č.14. Sledovat jejich reakce a poslouchat nadávky mě vždycky baví!
0