Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším když nastoupím do jako jedinej do šaliny a všichni čumí jak bambus -.-
0
0
0
Dnes jsem jel klasicky do práce, běžnem jezdím autem ale dnes vyjímka. Autobus 20 min zpoždění, taktéž já do práce a na zastávce kde vystupuju zrovna revizor. Řikám že nic nemám a vystoupíme, před tím jak vystupujem na mě mrkne ještě jeden pán co sedí na proti a dá mi svůj lístek, tímto bych mu chtěl poděkovat za ušetřených 500 a pokud by se našel jakože asi ne ať napiše do komentářů, rád bych mu to oplatil ještě teď čučím jak péro, že se něco takovýho zadaří
0
0
0
Až ve dvaceti mi došlo, že Lidická se nejmenuje podle lidí, ale podle Lidic.
0
0
0
Nesnáším, když jsou v Brně čerstvě posekané trávníky - to pak všude cítím psí hovna
0
0
0
V Letmu v tabáku maká super holčina. Krásná - červený vlasy, roztahovák, brýle. Chodím tam jen kvůli ní, protože se na mě hezky směje, jinak si můžu koupit cigára přímo před barákem. Jestli to čteš - usmívej se dál, určitě to dělá pěknej den i dalším lidem.
0
0
0
Moc děkuju klukovi, kterej jel 10. června šalinou č.11 kolem 10 ráno přes Šilingrák a měl na sobě tričko Barbarů.I když sis mě asi nevšiml zlepšil si mi den. Je totiž super potkat dalšího blázna :D
0
0
0
Velmi mě irituje, jak spolucestující v MHD zívají přes celý dopravní prostředek a jde jim vidět až do žaludku. Z toho pohledu se mně po ránu zvedá kufr!
0
0
0
Vždy mě potěší, když uvidím v centru nějakýho zahraničního turistu.
0
0
0
Ve Vaňkovce jsme vždy jediní zákazníci iStylu. Zkoušíme iPhony, iPady a prodavači na nás neustále čumí. Už znají i naše jména... :)
0
0
0
Štve mě, že je Brno tak strašně moc rozkopaný a všude něco dělají a tvoří se kolony, připadá mi to víc ucpaný než když je školní rok!!!!
0
0
0
Docela mě irituje, když jedu s kočárkem v šalině a vidím plnou zastávku lidí a ti co stojí přímo před zadními dveřmi nebo dveřmi kde je místo pro kočárek, tak si po všimnutí kočárku honem přeběhnou k předním dveřím nebo kterýmkoli jiným dveřím a těma naskočí jen aby nemuseli pomáhat kočárku ven :-(
0
0
0
Jsem sice Brňan každým coulem, ale sere mě, když někdo schválně przní češtinu...
0
0
0
Normálně bych zakázala některým lidem vlastnit psa, kočku ... jakéhokoli živého tvora. Ve 22:15 se mi pod okny pobije asi roční štěně stafordširského teriéra s jiným psem, protože jeho majitelé jsou kreténi a nemají ho na vodítku. Dělají bordel na celou, jinak klidnou ulici. Když se konečně pánovi podaří štěně odtrhnout, zavolá si ho "inteligentní" majitelka k sobě. Pejsek běží nadšeně za "maminkou" přes celou ulici a pak dostane kovovou skobou u vodítka, přes hlavu 8 šleh jako z děla. Při 5 jsem už kňučení pejska psychicky nevydržela a z okna ji vynadala. No a pak jsem se dozvěděla, že jsem pi.. , kr*va a nemám se montovat do její výchovy. Tak pro všechny takové vzkazuju... tohle není výchova tohle je týrání, pokud chcete trestat fyzicky, tak určitě ne do hlavy a taky ne aby se pes v klubíčku choulil na zemi, kňučel od strachu a vy vesele pokračujete dál. A nabádám všechny nebojte se ozvat pokud se Vám nelíbí chování lidí ke zvířatům. Tohle není poprvé v Brně co jsem to viděla.
0
0
0
Za 29 let co jsem v Brně,jsem ještě neochutnal vyhlášenou pizzu na české.
0
0
0
Takhle se baví brněnská mládež... https://www.youtube.com/watch?v=CzJVpuKbubE !!!
0