Přiznej anonymně!
0
1
Nesnáším silné holky, které si vezmou průsvitné bílé kalhoty a pod to černé tanga, které jsou samozřejmě vidět a jdou se promenádovat po městě nebo Vaňkovce a Olympii.
0
0
0
Já fakt nechápu lidi v MHD, především pak důchodce a matky, který si nosí dítě v takovém tom vaku nebo co to vlastně je. Celý den dokáží lítat po městě a obchodech, ale nevydrží stát jednu hloupou zastávku, která je od té kde nastupovali vzdálená cca 2 minuty. A pak vás ještě okřikují jak jste nevychovaní, že je nepustíte sednout. Ale kdy už si konečně uvědomí, že jedeme z práce nebo do práce? Kde kmitáme nohama jak o závod? Že my nejsme na mateřské nebo v důchodu? Ne každej je kancelářská krysa, co sedí celý den na prdeli. Jsou tu i tací co sedavé zaměstnání nemají a jsou rádi, že si mohou sednout. Nemít to přes půlku Brna? Chodím pěšky, ušetřím si nervy.
1
2
0
Zajímalo by mě kolik holek se už vyspalo s těma pizzařama z Masaryčky...
1
0
0
Nechapu, kterej blbec vymysli, jaky linky obnovit. Obnovili 45 ale jen na 4 zastavjy z Lesnicke po Moravak.Proboha na co?Proc neprodlouzili 46 k Janackovymu jak to bylo predtim, ted konci na Lesnicke a navazuje na ni 45..Nechapu tento smysl spoje..to radsi meli obnovit 45 do Marianskeho jak jezdivala, aspon by tam cas od casu taky jel dlouhej bus a ne narvana 55 ktera jezdi kratka a o vikendech ci hezkem pocasi ani nemluvim..kazdych 15 min a jak narvana..
0
0
0
Dříve jsem neměl rád Prahu a Pražáky tak jako většina Brňáků, ale po jistých zkušenostech a výletech do Prahy začínám být přesvědčenej o opaku. Asi jedna příhoda za všechny, která mne osobně dosti překvapila. Byla sedmá večer mno a cestoval jsem pražskou MHD. Při jednom z přestupů jsem potřeboval přejít koleje z jedné zastávky na druhou a jak to tak bývá člověk je od přírody línej a prostě jsem to vzal přímo mimo přechod. Z druhé zastávky vyjížděla šalina, už zavírala dveře a rozjížděla se. Teď abych se dostal k jádru věci. Šalinář místo zběsilého zvonění jak by tomu bylo tady v Brně zastavil celou rozjíždějící se šalinu a i když jsem byl mimo přechod nechal mne bez problémů přejít a ještě se i usmál. Aneb dospěl jsem k závěru, že v Praze je trochu jiná mentalita lidí a zadruhé brněnští řidiči MHD by měli jít do Prahy na školení jak jezdit a pak by ta doprava v Brně mohla vypadat trochu jinak, když se každá šalina či bus nebudou cpát do plné křižovatky a zběsile jenom zvonit a troubit...
0
0
0
Mám ráda Brno a proto mi vadí, že studenti ze zahraničí nám v Masarykově čtvrti ničí mladé stromky, zaparkovaná auta a opakovaně vytrhávají dopravní značky. Děje se tak o víkendech v 5 hodin ráno, když jdou na koleje z nočního rozjezdu 95. A neskutečně řvou.....:-(
0
2
0
V neděli 29.6. jsem byl po dlouhé době v Brně a co jsem na tom hlavním nádraží nepotkal, holku s vidlema ! Doteď by mě zajímalo, kam s tím i s tou její kamarádkou jely.
1
0
0
Sice jsem z Ostravy, ale na návštěvě v Brně jsem vyfotil jednu nádhernou fotografii z mostu kde teče řeka Svratka, směr na ZOO... Theodor Beran
0
0
0
Jsem zvědavá, kdy zavedou expres bus E55. To by bylo vtipů! :-)
0
0
0
Opravdu nechápu, proč řidiči nabírají bezdomovce, kteří pak vevnitř obtěžují lidi...
0
0
0
Všem, kdo byli ve čtvrtek 28.4. na poslední zvonění za Sparťany : Kurevsky epický kostýmy, jsem na vás pyšnej! :D
0
0
0
Prave jsem nahlas zarvala na lidi, co se hrnuli do saliny a nenechali dlouho vystoupit bezradneho pana, ze jsou tupe stado a at pana nechaji vystoupit. Strasne se mi ulevilo, vzdycky jsem to chtela rict nahlas, lidi jsou tupi.
0
1
0
Přiznávám, že až donedávna jsem si myslela, že Gymnázium Matyáše Lercha je na ulici Lerchova.
0
1
0
Včera sem jel šalinou č. 2 z Modřic... Když na zastávce Moravanská nastoupila skupinka (4 lidi) s opravdu odpuzujícím odérem a sedli si za mě, chtělo se mi opravdu silně blít, ale nedalo mi poslouchat jejich rozhovor, když jeden z nich začal vesele hovořit o tom, jak ho už několik měsíců nechytil revizor, samozřejmě to byli cestovatelé bez jízdenky. O dvě zastávky dál jsem poznal známého revizora, kterého potkávám rok co rok a hned mi bylo jasné, že se bude odehrávat velká show skupinka nestihla vystoupit a muj starej známej jim to rychle spočítal Měl sem neskutečnou radost, protože za ten smrad v šalině, kterej tam zůstal až na hlavas, si to zasloužili...
0
1
0
Nesnáším kolisty, co si myslí, že jim patří celá silnice. Vždycky podřadím na jedničku nebo dvojku, ať to vytočí motor až do omezovače a pořádně to řve, a ten blbec si to stejně neuvědomí a jede si dál po prostředku. Plus ještě o to víc mě to dokáže nasrat, když dotyčný má o 2 metry vedle cyklostezku, mimo silnici.
0