Přiznej anonymně!
0
0
Mrzí mě, že se nádherná historická část města mění v hnusné obchodní centrum plné obchodů, které exteriérem nezapadají do vzhledu města (Urban store, Humanic, New Yorker)
0
0
0
Dnes v Intersparu v Letmu mi chyběla do nákupu jedna koruna. A najednou se mi velmi milý pán nabídl a dal mi pět korun. Poté se otočil a šel pryč. V tom udivení jsem mu ani pořádně nestačila poděkat a proto bych mu tímto chtěla moc poděkovat. Ne kvůli pětikorunám,ale kvůli tomu,že mi ukázal,že takový lidé pořád jsou! Děkuju
0
0
0
Ten pocit, když jedeš vlakem domů. U hlavního nádraží jsou stojící vlaky, které se zrovna uklízejí. A v jednom okně vidíte připláclou pracovnici v oranžovém "rozlišováku" :D na skle s nějakým chlapem. Co asi dělali...
1
2
0
Až se budu chtít zbavit mrtvoly, našetřím 80 korun v desetikorunách a dvackách a nacpu ji do skříňky na Hlavním nádraží. Možná by stačilo i 60 korun, pokud ji nasekám na menší kousky. Na Hlaváku jsou skříňky zamčené třeba čtvrt roku, a pochybuju, že by ji někdy někdo našel.
0
0
0
Zajímalo by mě, kterej idiot/idioti, měli tak skvělej nápad a zdemolovali na Dunajské autobusovou zastávku. Navíc v téhle zimě je "radost" tam čekat třeba 15 minut na autobus, když tam není ani jedniný místo, kde by se dalo stoupnout do závětří. Proliskat je málo...
0
0
0
Brňáci, prosím, na eskalátorech je nejvhodnější stát na pravé straně, aby ta levá byla uvolněna spěchajícím lidem!!! Kdy to už pochopíte? Pak si stěžujte že na Vás v Praze nadáváme.
0
0
0
Mám stále více pocit, že do Kauflandů v Brně nabírají prodavačky a pokladní hlavně podle pořádného obsahu podprsenek! A je to dobře!
0
0
0
Jednou jsem na té zarostlé ploše vedle Vaňkovky viděla živého bažanta! Možná jich tam bylo víc. Jen mi nejde do hlavy, kde se tam, uprostřed města, vzal nebo kdo ho tam vysadil...
0
0
0
Hardstyle!
0
0
0
Po 4 letech ježdění MHD v Brně pořád nevím, proč se dveře šalin někdy otevírají samy a někdy se musí stisknout tlačítko.
0
5
0
Viděl jsem na České žebračku se slepeckou hůlkou, která před sebou měla cedulku "přispějte na slepeckého psa". Když jsem šel o několik hodin později znovu kolem, cedulka byla otočená a paní si četla noviny.
0
0
0
Brnaci, a nejen vy.. Naprosto chapu, ze potrebujete jezdit salinama, ale kdyz uz sakra stojite na tom nastupisti, tak aspon nechte misto pro ty, co potrebuji nejprve z te saliny vystoupit! Ono prodirat se davem lidi co se rvou do saliny, kdyz spechate na vlak, neni zrovna ono!
0
58
2
Zastávky "Vlhká" a "Úzká" musel pojmenovat nějakej úchylák :-D
18
1
0
Milovala jsem ty pohledy když jsem u nádra řekla "Pojedem tramvají?" nebo když jsem se kámošky zeptal "Kde tu je metro?" Na ty vaše pohledy dlouho nezapomenu! Btw. jsem z usteckého kraje! žádná Praha!
0
0
0
Když mi kamarád z Práglu připomínal na návštěvě, že "Tohle je Brno", tak jsem mu odpověděl, že jsem málem zapomněl, že Praha žije! :D
0