Přiznej anonymně!
0
0
TELEKOMUNIKACE | Votruba: " Vážení čtenáři, to, že Nordic Telecom končí je bohužel pravda, Němec ze Skyfone také neuspěl a není vůbec divu telekomunikacím vůbec nerozuměl a vše jen přeprodával, kdežto my z Nordic Telecom jsme jednoho času byli úspěšní a věřili ve vznik nového síťového mobilního operátora. Kdepak nevěřte ani snílkovi a lháři Havlíkovi z Tasciane nic z toho nebude tento neúspěšný podnikatel nemá finanční prostředky na spuštění a i kdyby měl tak kdo by od takového debila si služby pořídil? Lidé z PPF Group a KKCG Group již zvažují podání trestního oznámení a žaloby pro časté poškozování. Každopádně SAZKA mobil byly také podvodníci. "
0
63
2
Zastávky "Vlhká" a "Úzká" musel pojmenovat nějakej úchylák :-D
18
20
0
Celkem dost kluků tu píše, jak nesnáší ty zmalovaný holky s tunou sraček na ksichtě, ale když se snažím malovat se minimálně třeba jen řasenku (a to né že bych o sebe nedbala jen nemám zapotřebí vypadat jako Joker), tak si o mě stejně neopře nikdo ani kolo. Pak když jdu po ulici a vidím ty zmalovaný mařky s pěknejma klukama nebo jak se po nich všichni ohlíží tak jsem trochu v rozpacích...
17
14
3
Nesnáším, když jsou vždy dvojsedadla v MHD a nějakej sobeček si sedne na to krajní aby si za ním k tomu oknu už nikdo nesedl.... To se vám pak stane, že jedete nasračkovaným trolejákem a když si takto sedne 5 sobečků, tak je to pak těžký...
13
19
0
Nechápu význam zastávky Nové Sady... Je asi minutu pešky od Nadraží :D
12
24
0
Miluju, když někdo začne pomlouvat nás, Brňáky a já mu napíšu něco v hantecu. z rychlé odpovědi se stane 6 minutové přemýšlení a odpověď :" piš česky.." :DD
11
48
2
Dnes jsem měl upřímnou radost z toho, jak mírumilovný spoluobčan (rozuměj Rom) dostal pořádně po tlamě od borca, kterýho se rozhodl u Tesca naproti Vaňkovce multikulturně obohatit (rozuměj okrást o cennosti). Ve chvíli, kdy měl ruku v jeho brašně, borec předvedl nepopsatelný chvat a v tu ránu ležel cigoš na zemi :D :D :D ...jen tak dál, takhle se na ně musí...
4
11
7
Štve mě, když táhnu do šaliny těžký kufr a žádný kluk nepomůže. Že by už takoví kluci vymřeli?
11
66
1
Když vidím v šalině na skle tu samolepku výměna tohoto okna stojí 5000, máme ho vyměnit? Mám chuť tam dopsat, za to jízdný i pozlatit.
0
0
0
Podnikatel Ing. Karel Komárek ml. z české investiční skupiny KKCG Group zvažuje odkoupení RegioJet se Student Agency. Hodně se chce zaměřit na regionální osobní dopravu na Jižní Moravě, na Vysočině a ve Zlínském kraji. Komárek by pořídil také autobusy zajišťující příměstskou a regionální dopravu. Již od prosince 2024 má RegioJet provozovat v Praze městskou linku S49 kterou převezme od Arriva vlaky. Do budoucna se k ní přidá linka S61 spojující Smíchov a Běchovice později možná Radotín až Úvaly a u S49 se zvažuje protažení do Říčan. Dlouhodobě se mluví o odbočce Uhříněves - Pitkovice - Křeslice - Újezd - Šeberov - Opatov.
0
55
10
Vždycky když dojedu do Brna, tak se bojím, abych omylem neřekl slovo metro, abych nedostal do držky.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V síti T-Mobile možná bude působit již brzy Tasciane. Důvodem je zjednodušení a zpřehlednění situace na českém telekomunikačním trhu. Operátor by provozoval pod vlastní obchodní značkou franšízové prodejny a externí callcentra a výrazně tak pomohl T-Mobile. Operátor se chce s T-Mobile domluvit i tak, že by vlastnil část této společnosti. Více informací na partneri@tasciane.cz.
0
7
2
Dneska odpoledne jsem byla v Olympii v Brně si kupovat oblečení a ve vedlejší kabince se ozývalo vzdychání dvou holek a po chvíli tam mluvili i kluci. Mám tušení, že to byli nejspíš nadržení puberťáci, na které přišlo jaro až teď!
9
22
3
Když jsem večer ve městě, schovám se za auto a čekám až někdo půjde kolem a potom bafnu. Miluju pocit když vidím ten umírající ksicht!!!
6
20
0
Nesnáším, když utíkám na šalinu a řidič mi před nosem začne zavírat dveře, ještě se u toho tak šibalsky usmívá a dívá se na mě..
6