Přiznej anonymně!
4
0
Vždy, když se snažím dostat skrze rozkopané ulice k Filozofické fakultě, našlapuji opatrně tak, že si připadám jak Hercule Poirot na venkově. Opravdu si nechci zničit boty a pohorky nebo nedejbože botasky do školy neuznávám.
0
2
1
Přiznání muni zničila politická agitka. Dobře soudruzi.
0
2
2
28. 5. 2019 18:30 Brno - Dominikánské náměstí Budu tam a co vy?
0
1
1
Tak se nám Bek hezky odkopal v posledním projevu: "Už nemusím bejt diplomat, tak to řeknu na plnou hubu: studenti budou solit, děkani budou jen klauni v rukou rektorátu, zrušíme akademické senáty fakult. MOJE MOJE MOJEEE!"
0
70
2
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
64
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
47
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
22
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
46
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
1
0
Študenti ESF si nezaslúžia tak skúseného a kvalitného profesora ako je Židek.
0
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
1
0
¨Ten lojza co sedí v CPSce a hraje si na bosse by zasloužil jednu přes hubu. Nepustí dovnitř ani lidi co si tam nechali věci když šli třeba jenom pro vodu do automatu apod. Arogantní kretén
0
1
0
Chodím do školy dřív, abych se stihl před výukou vysrat. PedF
0
30
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2