Přiznej anonymně!
70
2
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
47
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
64
4
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
0
22
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
46
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
40
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
30
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
29
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2
20
1
Když procházím kolem studentů z medicíny, mám pocit, jako by si mě představovali na pitevním stole.
3
4
7
Občas je mi ze života smutno a přemýšlím, že se zabiju.
6
34
0
Ještě jsem stále nepřišel na to, zda je dle etikety správně vyučujícího na záchodech pozdravit, nebo se tvářit, že k setkání nikdy nedošlo.
0
23
1
Být mužem na FSS je velmi stresující. Studentky gender studies suverénně chodí na pánské záchodky a narušují tak naše nejintimnější momenty. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem močil a k vedlejšímu pisoáru přišla studentka, rozepnula poklopec a dělala totéž, co já. Nedokážu se té představy zbavit, mám z toho trauma.
2
33
0
Jediný člověk, který mi říka paní magistro, je moje psychiatrička.
0