Přiznej anonymně!
0
0
Patřičný zákon jsem nečetl, ale pokud splním podmínky na přiloženém obrázku (ze Stipendijního řádu MU), měl bych mít právo na stipendium na podporu ubytování bez ohledu na to, jestli jsem v Brně ubytovaný, že?
0
1
0
Dobrý den, chci se zeptat na takovou hloupou otázku. Je studentská anketa doopravdy anonymní? Nebo je možné člověka, který komentář napsal, dohledat? Napsala jsem jednomu vyučujícímu velice peprnou kritiku (ale konstruktivní) a on to neunesl a na začátku tohoto semestru měl potřebu půl hodiny před naší třídou velice zaníceně vysvětlovat, jaký je ten člověk, který to psal, kretén. Tak chci vědět, jaká je vlastně možnost že ví, že jsem to byla já. Díky za odpověď :D
0
66
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
44
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
59
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
1
0
Komunikace s vyučujícími dosahuje tak absurdního levlu obtížnosti a beznaděje, že občas předstírám, že jsou dávno po smrti a já jsem obsesivní deziluzní maniak píšící emaily svým obětem do záhrobí. Něco jako 13 Reasons Why, ale obráceně. Za dnů absolutního zoufalství si i představuju, že mi odepsali, a to už bývá fakticky špatný. Celá ta komunikace je moje 13 Reasons Why, vole.
0
21
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
0
0
Na FSS byl těžký předmět. Tak ho zlehčili. Počet kreditů zůstal. Vyhovuje mi...
0
44
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
27
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
0
0
Zrušil bych fakultu Fsps a Slovákům dal BAN.
0
32
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
38
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
27
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
26
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2