Přiznej anonymně!
1
0
Už nevím co mám dělat, hrozně se mi líbíš, přímo jsem ti to i řekla a ty mi o týden později stejně řekneš, že o tebe žádná zájem nemá? Vážně?
0
68
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
2
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
62
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
46
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
23
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
47
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
1
0
Obor "Počítačová grafika a zpracování obrazu" na FI mi připadá jako špatně koncipovaný seriál. V prvním semestru žádná grafika, jen programování, matika (spousta matiky) a databáze. První díl by neměl lidi odrazovat ... Třeba dneska vyučující prostě 2 hodiny u tabule něco čaroval, aniž by to nějak extra vysvětlil, popsal jsem 8 stránek v sešitě, něčím co absolutně nechápu. K čemu asi jako grafik budu potřebovat matiku ? Jako abych si vypočítal rozlišení, nebo našel souřadnice na osách x, y, z v 3D grafice ? :/
0
2
0
Dobrý den, chci se zeptat na takovou hloupou otázku. Je studentská anketa doopravdy anonymní? Nebo je možné člověka, který komentář napsal, dohledat? Napsala jsem jednomu vyučujícímu velice peprnou kritiku (ale konstruktivní) a on to neunesl a na začátku tohoto semestru měl potřebu půl hodiny před naší třídou velice zaníceně vysvětlovat, jaký je ten člověk, který to psal, kretén. Tak chci vědět, jaká je vlastně možnost že ví, že jsem to byla já. Díky za odpověď :D
0
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
1
0
Při psaní bakalářky jsem byl občas myšlenkově tak mimo, že jsem si jednou presoval kávu bez hrnku. Vskutku akademická zamilovanost. :D
0
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
0
0
Fakt nechápu ty přiznání, kde někdo někoho hledá, protože ho jednou viděl na pět vteřin procházet kolem. To potkáváte tak málo hezkých lidí?
0
40
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
29
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2