Přiznej anonymně!
1
0
Přiznávám, že se bojím, že se lukostřelba nezaplní a tak píšu sem, aby si ji někdo všimnul a koupil.
0
1
0
Kdo nezůstal v CPS nikdy celou noc až do ranních modliteb muslimských studentů, jako by nestudoval.
0
1
0
Dostala jsem se na MUNI a CUNI a nevěděla, kam mám jít. Koukla jsem na výsledky voleb. Studuji CUNI :D
0
1
0
Se spolužačkou z gymplu jsme se hlásily na stejný obor. Ona neskutečný šprt, co mi nikdy nedala nic opsat, já záškolák a lajdák. Ona percentil 27, já percentil 98. Někdy si říkám, jestli jí to škudlení poznámek stálo za to, když jí potkávám za kasou v DMku.
0
69
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
63
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
47
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
2
0
Už nevím co mám dělat, hrozně se mi líbíš, přímo jsem ti to i řekla a ty mi o týden později stejně řekneš, že o tebe žádná zájem nemá? Vážně?
0
0
0
Netuším jaký je rozdíl mezi doktorem a docentem. To je odstupnované podle věku?
0
23
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
1
0
Studuju přírodovědu, známý již absolval s červeným diplomem a nyní bere na hodinu míň než prodavačka v Kauflandu či průměrnej absolvent FSS. Jako vážně kvůli tomu člověk studuje tolik let ještě tak těžkou školu? (filozofická otázka) Vždyť titul může dostat i na hnojárně nebo sportovce! Kecy o životním poslání (medici/učitelé) nebo tržní spravedlnosti výšky mezd (ekonomka) si strčte někam. Jak má dneska člověk, před tím než si vybere vejšku, vědět, kdy po dostudování bude za vodou jak asociální ajťák, ale s minimem úsilí, pokud na to nemá hlavu? Průměrný platy absolventů jsou dost zavádějící a náročnost studia se odhadne jen těžko pro nějkej výpočet poměru "kvalita/výkon". Chtělo by to aspoň zákon o povinným zveřejňování nástupní mzdy v pracovních inzerátech, jak je to např. v Rakousku, to se ale od českých zákonodárců, především těch lemroprávníků nedočkáš. Až dostuduju, sbohem ČR. Ta břečka z menzy, ani imaginární hekači z wc mi chybět nebudou. Snad jsem nikoho neurazila..Sorry ako.
0
47
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
40
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0