Přiznej anonymně!
1
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
0
0
Pokud přiznání nelajknul Dominik Matus, tak ho ani nečtu.
0
0
0
Letos jsem udělal maturitu, nastoupil na FF a poprvé v životě jsem se psychicky zhroutil. Vše je seřazeno chronologicky.
0
1
0
Dobrý den, chci se zeptat na takovou hloupou otázku. Je studentská anketa doopravdy anonymní? Nebo je možné člověka, který komentář napsal, dohledat? Napsala jsem jednomu vyučujícímu velice peprnou kritiku (ale konstruktivní) a on to neunesl a na začátku tohoto semestru měl potřebu půl hodiny před naší třídou velice zaníceně vysvětlovat, jaký je ten člověk, který to psal, kretén. Tak chci vědět, jaká je vlastně možnost že ví, že jsem to byla já. Díky za odpověď :D
0
0
0
Z blíže neurčených důvodů jsem musela přejít z MUNI na jinou univerzitu v Ostravě. Nejvíce se mi tu stýská po tom nejkrásnějším brněnském duševním dědictví... slovu ŠALINA. Vždyť TRAMVAJ vůbec nezní tak kouzelně a libozvučně! :(
0
66
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
44
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
59
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
21
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
1
0
Komunikace s vyučujícími dosahuje tak absurdního levlu obtížnosti a beznaděje, že občas předstírám, že jsou dávno po smrti a já jsem obsesivní deziluzní maniak píšící emaily svým obětem do záhrobí. Něco jako 13 Reasons Why, ale obráceně. Za dnů absolutního zoufalství si i představuju, že mi odepsali, a to už bývá fakticky špatný. Celá ta komunikace je moje 13 Reasons Why, vole.
0
44
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
27
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
32
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
0
0
Špicluju pedagogy na FB. Občas narazím na podstatné informace, které mi usnadňují studium.
0
28
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2