Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jsem rád že ESF nám nabídla revoluční možnost doučovaní Matematiky pomocí Mat0, s ostatníma, co tohle doučování navštěvujeme jsme ale zjistili, že si na ono doučovaní potřebujeme vzít další doučovaní, protože tu matematiku i nadále nechápeme. Byl bych tedy rád kdyby ESF zavedla i Mat-1 a rovnou Mat-2, pro jistotu... Né vážně, jít studovat Ekonomii a učit se pouze matematiku, jelikož ekonomika je lehká, mi přijde smutné.
0
0
0
Byl jsem na výstavě mučících nástrojů. Nevím proč, ale skoro pořád jsem si představoval, že testovacím objektem jsou ti dobří lidé, co jsou zodpovědní za nový IS.
0
0
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
0
0
Pocas 3 mesiacov hladania bytu som bol presvedceny ze mestska cast Bystrc sa nazyva Bystric.
0
0
0
Na mojej pizzi mám rád ananás a nehanbím sa za to. (prosím anonymne)
0
0
0
Proč chce být děkanem špatný vedoucí katedry? Nepochopím.
0
0
0
Nastúpila som do prvého ročníka a som smutná z toho, že od nás a odbore vyžadujú, aby sme od druhého ročníka písali práce v českom jazyku (hodnotí sa aj gramatika). Keď som sa na odbor hlásila, nikde táto podmienka nebola. Príde mi to ako podpásovka a úprimne by som možno aj radšej prešla na iný odbor :/
0
0
0
Nechápu, proč menzy neustále zdražují a přitom kvalita jídla je pořád horší a horší. A to dostáváme na jídlo dotace od státu. V dnešní době už vyjde skoro lépe zajít na menu někde do restaurace.
0
0
0
volebná sezóna je také ojedinelé obdobie, kedy aj absolventi politológie nájdu uplatnenie v obore
0
0
0
Ten pocit, když na hodině prohlásíte k učiteli: "A chcete to i s předehrou?" Rudé tváře a pohled opravdu k nezaplacení! P.S. Samozřejmě na hodině klavíru, úchyláčci.
0
0
0
Chodím se do CPS vyspat, protože čeští studenti na kolejích dělají mnohem větší hluk, než erazmáci ve studovně.
0
0
0
Menzy jsou extrémně daleko od mojí koleje. Takže když jedu zpět na kolej už mám zase hlad.
0
0
0
Doba, kdy se fronta v menze tahne az ke schodum a neni si kde sednout neni nejvhodnejsi na dlouhou meditaci u jidla a pokec nad prazdnym talirem. Porad me prekvapuje, ze to lidem na akademicke pude nedochazi.
0
0
0
Jedna holka, se kterou chodím na tělák, vypadá trochu jako Olivia Wilde.
0
0
0
Je hodně špatný, když mám už rok zadané téma bc práce, prodlužuju teď na 7. semestr a furt jsem nenapsala ani čárku?
0