Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Vstoupil jsem do jedné kanceláře na fss na konzultaci a takový puch. Už se nedivím, že je to na konci chodby.
0
0
0
Hľadám slečnu, s ktorou som sa stretol 16. 5. tesne po 22:00 na rohu Kobližnej a Svoboďáku. Síce si nevedela vysloviť slovo guľôčka, ale rád by som ťa ešte niekedy videl. Za pokus nič nedám ... :D
0
0
0
Dneska cestovala linkou 25 nebo 26 jedna bruneta, jejíž dlouhé tmavé vlasy působí jako chytač signálu a zároveň vysílač. Dne 15.5., okolo 9:45, vystoupila na Úvoze. Kéž by byla příležitost tě oslovit. Jsi velmi zajímavá a hodně jiná oproti ostatním. Tímto tě pěkně zdravím a vysílám ti co nejpozitivnější energii, jak jen to jde. Ps: Já vím, psát to sem je šílenostní forma. Jiná fakulta.
0
0
0
Chcem ísť na Muni, práva. No bojím sa dvoch veci, prijímačiek a následne učiva. Nejaké typy ako sa pripraviť na prijímačky? Poprípade ako zvládate učivo? Je blbosť ísť na školu a potom to vzdať lebo človek nezvláda učivo.
0
0
0
Na demonstrace chodím jen proto, abych sbalila nějakého kluka s dredama. Doufám, že při další demonstraci už to vyjde. Jsem ta s rudou mikinou. Všimni si mě.
0
0
0
Už se začít učit na státnice nebo nezačít... Toť otázka!
0
0
0
Před FSS se nedá dýchat. Ti kuřáci jsou tak otravní. Proč to vedení neřeší? Lidé "sociální" se chovají jako asociální. Kouřící vegani.
0
0
0
Než mě vyhodili z MU, tak jsem si nakoupil trika a mikiny. Chodím v nich i když ted studuji jednu nekvalitní soukromou školu. Zlepšuje mi to image.
0
0
0
Hlásím se na FSS jen z toho důvodu, že je tam jeden hezkej (trochu starší) profesor. Sice nevím, jestli mě bude někdy učit, ale aspoň ho můžu potkat na chodbě.
0
0
0
Tesim sa na den kedy odidem z MUNI, a prihlasim sa na dalsiu univerzitu. Prakticke skusenosti 0 bodov.. Vsetky nezmyselne poucky nevyuzijem ani len pri pivnom kvize..#sorrynotsorry
0
0
0
Rád se zapojím do boje o ochraně klimakteria. Na FSS nás k tomu nabádají a já se těším do ulic na tu skvělou atmosféru.
0
0
0
Nechápu to zneužívání vysokoškoláků pro předvolební kampaně. Stačí si projít centrum města. Nebo snad za to dostávají zápočty? Komické a ubohé zároveň.
0
0
0
Vytáčí mě příšerná úroveň naší fakulty. Úplně strašné. To je k zblití. Miliarda keců o tom, že se člověk nemá nic učit, přitom v praxi jsou ty znalosti využitelné všechny. Čím víc informací člověk ví, tím víc věcí zvládne; a tím sofistikovaněji je zvládne. To, co předvádí ve škole, kromě výjimek, je něco příšerného. Tvořit se dá tehdy, když jsou ty informace uložené v mozku. Rozhodně to nefunguje tak, že si člověk informací přečte a ihned začne tvořit. Učebnice, které jsou totálně informačně nepoužitelné, jsou bohužel také realitou. To je něco příšerneho,ale myslím si, že se jedná o účelový tah. Dojde k masivnímu zakrnění mozků,coz bude mít devastační důsledky pro celý národ i stát.
0
0
0
Jdeme znovu!
0
0
0
Proč je ÚČJ na FF tak na hovno, díky za vysvětlení
0