Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Masaryčka by mohla zorganizovat flashmob. Takový, jaký nikdo sto let neviděl.
0
1
0
Zomri
0
0
0
Drazí obyvatelé Mánesek, mohl by mi někdo říct, jak se v těch našich malinkatých sprchách osprchovat, aniž by mě někdo viděl nahou? Dík.
0
0
0
Je vtipné, jak spousta kolegů studentů hledá byt proto, že jim "nevyšly koleje". Já začal ISKaM spamovat před týdnem, teď bydlím. Žádný stres.
0
0
0
Je potřeba nosit kimono když sem si zapsal karate? Existuje nejaká muni stránka kde se dají ptát takovéhle stupidní otázky anonymně?
0
0
0
Znáte prosím někdo nějaký osvědčený způsob, jak na kolejích (příp. na bytě) nerušeně masturbovat? Zatím jsem to vždycky nechával na víkend, kdy jsem jezdil domů, ale je to dost nepohodlné... Díky! Student FF
0
0
0
Ak tu je nejaká dobrá duša, ktorá študuje informačné štúdia a knihovníctvo, mohla by zdeliť svoje dojmy z tohto oboru? Na stránke je obsah štúdia opísaný oficiálnym žargonom, ktorý povie veľa, no vysvetlí málo. Taktiež percentil prijatia je 10 a viac z TSP, čiže buď chcú dať šancu na štúdium skoro každému alebo sa mám začať báť individuí, ktoré tam potencionálne stretnem :D ...vopred ďakujem :)
0
0
0
Ještě jsem ani nenastoupil do prváku a už teď ten vyjebaný ISKAM nenávidím...
0
0
0
Klíčová slova: chytač signálu, filda, čj. Ahoj. Jen ti chci popřát všechno nejlepší a co největší a nejgigantičtější množství všeho pozitivního. A šťastné a spokojené prázdniny. Měj se moc pěkně. Doufám, že bude příležitost tě oslovit. Prostřednictvím tohoto vzkazu ti ještě imaginárně posílám kytici plnou narcisů, růží a slunečnic. Měj se moc krásně. Ukrutně moc tě chci poznat. Ahoj!
0
0
0
na medický mega.cz zase niekto uploadol obsah svojho telefonu, su tam zaujimave nahotinky
0
0
0
Všechny paní ze studijního oddělení na FI jsou bohyně!
0
0
0
Věnujme minutu ticha všem těm chudáčkům, kteří bydlí na kolejích a neměli maminku ani tatínka, kteří by je naučili základní vědomosti do života, jako třeba to, že když necháš svítit to posrané světlo a otevřeš k tomu to fucking okno, udělají si vevnitř hmyzáci párty a přesunou dovnitř celé zasrané kolonie. Zavírejte okna, když rozsvítíte, málokdo se vyžívá v střemhlavých útocích můry při sprchování (já teda rozhodně ne).
0
0
0
Jo, FSS je lame fakulta, která ESF nebo PrF nesahá ani po paty.... Až do té chvíle, než si na oné FSS zkusíte vystudovat a odstátnicovat z BSS nebo MZV.
0
0
0
Někdo by měl medializovat ty posrané přijímačky na MU, které univerzita nezvládla. Chybné odpovědi v testech, nesprávné výsledky v e-přihláškách, osobní odpovědnost padá na hlavu rektora a měl by rezignovat. I když je to jen na pár měsíců, jenže to kandidáti strany nedělaj...
0
0
0
V knihovně FF jsou nesmírně milé knihovnice. Tímto jim děkuji!
0