Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Fakt nechápu ty přiznání, kde někdo někoho hledá, protože ho jednou viděl na pět vteřin procházet kolem. To potkáváte tak málo hezkých lidí?
0
0
0
Někdy přemýšlím nad tím, jestli erasmaci z CPS mají zařízené nějaké ubytování, když tam jsou 24/7...
0
0
0
Ve středu na dámských záchodech v knihovně FSS voněl sýrový popcorn. Z toho plyne, že příště se buď poděl, nebo si zajdi na gyndu.
0
0
0
Všetkým, čo robia hluk v KUK prajem k vianociam čo najskorší vyhadzov
0
0
0
Líbí se mi Krafárna BSS. Teda Knihovna FSS.
0
0
0
niektori ludia na fi su sikanovani jednou osobou
0
0
0
Člověk si takhle jde městě, chce se mu na záchod tak si zajde na CPS. Ale ani vysrat se tam nemůže protože tam je tolik erasmáků že ho to ani nevpustí dovnitř......
0
0
0
Už aby byl instalován nový děkan na FSS. Chce to zlepšit pedagogiku. Do seminárek píši totální slátaniny a nikdo to nečte. Úroven od 10 k 5.
0
0
0
Niekedy rozmyslam, ma ta pani, co prijima objednavky v Pizza Nostra, niekedy volno?
0
0
0
Zamiloval jsem se do knihovnice na FSS. Trávím tam hodně času a když ji vidím kouřit před fakultou, tak je asi nejvíc sexy.
0
0
0
Hledám holku co skončila v mém náručí, když řidič trolejbusu č. 25 směrem na kampus prudce zabrzdil.
0
0
0
Pěkná brunetka z práv s růžovým batůžkem, co ji potkávám před fakultou kouřit elektronickou cigaretu, nechť se občas trochu usměje. Začal jsem kvůli ní venku mrznout taky, ale když vidím, jak ostatní propaluje pohledem, když jsou jí moc blízko, mám strach ji oslovit.
0
0
0
Studenti FI mají asi nejvíc sebevražedných sklonů[většinou je začnou mít po prvních přednáškách a nebo zkoušce]. I jeden přednášející jednou prohlásil: "Smrt je vysvobození" myslím si, že by to mělo být motto FI!
0
0
0
Na plese Muni mě opravdu naštvalo, když jsem stál ve frontě na kabát cca 25 minut, a pak mě začli předbíhat jiní, které jsem na jejich chování důrazně/se zaťatou pěstí
0
0
0
Ten pocit, když se v pátek večer na koleji nudíš tak moc, že se dokonce jdeš učit #nofriends #RIPsociallife
0