Přiznej anonymně!
0
0
Nikdy jsem neukradla příbory z menzy.
0
0
0
Během distanční výuky mi chybí mužská společnost na FI.
0
0
0
Najlepší pocit na svete? Keď ti 22:09 príde mail ohľadne organizácie štátnic, ktoré sa konajú na druhý deň
0
0
0
Linda S. je top milfka!
0
0
0
Hledáme touto cestou všechny ženy, které by měly zájem se aktivně účastnit programu na téma Sex, láska a partnerství - necenzurovaná, diskuze žen. Jedná se upřímné a příjemné povídání o zkušenostech v oblastech, obsažených v názvu našeho představení. Diskuze by měla být plně otevřená, pravděpodobně kontroverzní, kde by se neměl brát ohled na jakákoliv společenská tabu. Je možná i anonymní účast, kdy nebude účastnice viditelná publiku. Pokud nemáte strach mluvit před publikem, máte zajímavé zkušenosti a chuť se o ně podělit, napište na diskuzebezcenzury@gmail.com díky moc :)
0
0
0
Pobyt v knihovně FF ze mě činí xenofoba.
0
0
0
10.12. jsem se ptal na cestu sympatické studentky katedry žurnalistiky, rád bych ji pozval na kafe, víno, kamkoliv, ale nic jiného, než že byla milá a moc hezká nevím...
0
0
0
V knižnici na FF do študíjneho ticha TO SÚ ALE SRAČKY
0
0
0
Hádanka pro znalé CPS: (9.12.2019) v místnosti je 36 počítačů, 9 lidí. Ke kolika počítačům si nový příchozí může sednout? . . . . . . ano, správně, ke pěti... juch!!
0
0
0
https://www.facebook.com/priznanimuni Vznikla nová stránka pre zverejňovanie priznaní :)
0
0
0
Duhový učitelky na FF, FSS?
0
0
0
Vedle chrematonym bude existovat kategorie zvlášť pro tebe.
0
0
0
(Úvoz). Mám zvláštní tušení, že dnes se u tebe stalo něco hodně silného. Ale ty to zvládneš. S tebou půjdu klidně i na konec světa.
0
0
0
Odpověď na přiznání z 29.10.2019 12:28 ("ad poslední přiznání): Studuje obor Český jazyk a literatura.
0
0
0
Vzkaz pro to prase z "dámských" záchodů dole u kavárny: Prokaž všem tu službu a odejdi. Pokud ses nebyla schopná naučit, že zechcaný prkýnko si po sobě máš uklidit, jak můžeš chtít jednou učit děti? Hovado nechutný!
0