Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Chodím do školy dřív, abych se stihl před výukou vysrat. PedF
0
0
0
Chcem ísť na Muni, práva. No bojím sa dvoch veci, prijímačiek a následne učiva. Nejaké typy ako sa pripraviť na prijímačky? Poprípade ako zvládate učivo? Je blbosť ísť na školu a potom to vzdať lebo človek nezvláda učivo.
0
0
0
https://www.med.muni.cz/ Nová stránka LF MUNI. Jako vážně? Vždyť to vypadá, jako bych to dělal já :D :D
0
0
0
Dneska cestovala linkou 25 nebo 26 jedna bruneta, jejíž dlouhé tmavé vlasy působí jako chytač signálu a zároveň vysílač. Dne 15.5., okolo 9:45, vystoupila na Úvoze. Kéž by byla příležitost tě oslovit. Jsi velmi zajímavá a hodně jiná oproti ostatním. Tímto tě pěkně zdravím a vysílám ti co nejpozitivnější energii, jak jen to jde. Ps: Já vím, psát to sem je šílenostní forma. Jiná fakulta.
0
0
0
Někteří ti doktorandi neumí absolutně nic a ještě si myslí, že jsou nejlepší. A jejich testy, škoda času to vůbec komentovat. Na nich to jde poznat ihned,ale s takovými nemá cenu se dohadovat. Ještě jsou schopni říct, že v práci se to nevyužije. To není pravda. Zaměstnavatel platí podle toho, co daný člověk umí. Výše zmínění nic neumí a furt mají tisíc kidů. Takže se nad sebou zamyslete. Nic neumíte a jenom si stěžujete. To je všechno. Pijete mi krev. Mám vás dost. Škoda, že neexistuje paragraf 203.
0
0
0
Zkrátka, je vám 28-30,ale jste na úrovni člověka, kterému je 20. Nehrajte si na žádné arogantní polobohy.
0
0
0
Páči sa mi dievča z vyššieho ročníku. Zistil som že ja jej tiež. V čom je problém? Je vydatá. Nechcem radu, len sa verejne sťažujem :P
0
0
0
Hľadám slečnu, s ktorou som sa stretol 16. 5. tesne po 22:00 na rohu Kobližnej a Svoboďáku. Síce si nevedela vysloviť slovo guľôčka, ale rád by som ťa ešte niekedy videl. Za pokus nič nedám ... :D
0
0
0
Vstoupil jsem do jedné kanceláře na fss na konzultaci a takový puch. Už se nedivím, že je to na konci chodby.
0
0
0
Píši si taháky na každý předmět. V 80 % je použiji. Pravděpodobnost odhalení nulová. Ti, co hlídají většinou čtou noviny, nebo se dívají z okna. Občas ty taháky během zkoušky pošlu dál. Musíme si pomáhat.
0
0
0
Nesnáším ambiciozní kolegyni. Pochopil to i její manžel a proto utekl. O to více je ambicioznější.
0
0
0
Vždy, když se snažím dostat skrze rozkopané ulice k Filozofické fakultě, našlapuji opatrně tak, že si připadám jak Hercule Poirot na venkově. Opravdu si nechci zničit boty a pohorky nebo nedejbože botasky do školy neuznávám.
0
0
0
Keď čakáš, že ti napíše ... ale Kontr stále nič.
0
0
0
Celé Velikonoce se poctivě učím. Pak všem budu říkat, jak jsem řádil. Ale chci udělat státnice, a dostat teplé kancelářské místo, nejlépe v nevládní organizaci. Pro sny je třeba něco obětovat.
0
0
0
Kač kač... Sem kachna
0