Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Dobrý den, chci se zeptat na takovou hloupou otázku. Je studentská anketa doopravdy anonymní? Nebo je možné člověka, který komentář napsal, dohledat? Napsala jsem jednomu vyučujícímu velice peprnou kritiku (ale konstruktivní) a on to neunesl a na začátku tohoto semestru měl potřebu půl hodiny před naší třídou velice zaníceně vysvětlovat, jaký je ten člověk, který to psal, kretén. Tak chci vědět, jaká je vlastně možnost že ví, že jsem to byla já. Díky za odpověď :D
0
0
0
Místnost D22 na FF už mi fakt leze krkem. Poměr výšky stolu a sedaček je neskutečně debilní. Přestávám chodit na hodiny, které tam mám, nechci si zničit záda.
0
0
0
Je hodně špatný, když mám už rok zadané téma bc práce, prodlužuju teď na 7. semestr a furt jsem nenapsala ani čárku?
0
0
0
Jedna holka, se kterou chodím na tělák, vypadá trochu jako Olivia Wilde.
0
0
0
Vždy ma pobaví, čítať priznania o erazmákoch v CPSke. VŠ študenti majú tendenciu podporovať multikultúrnu spoločnosť a každého, kto nesúhlasí nazývať xenofóbom. Potom ale majú možnosť sami ochutnať vlastnej medicíny a zrazu im nejak nešmakuje. Teória neprežila kontakt s realitou ani pri Španielskych VŠ študentoch v univerzitnej študovni. Good luck s raketovými inžiniermi z Afriky v uliciach. S láskou, ekonomický imigrant z východu <3 PS: teším sa na súťaž o zbieranie virtue signaling pointov v komentároch.
0
0
0
Doba, kdy se fronta v menze tahne az ke schodum a neni si kde sednout neni nejvhodnejsi na dlouhou meditaci u jidla a pokec nad prazdnym talirem. Porad me prekvapuje, ze to lidem na akademicke pude nedochazi.
0
0
0
Menzy jsou extrémně daleko od mojí koleje. Takže když jedu zpět na kolej už mám zase hlad.
0
0
0
Chodím se do CPS vyspat, protože čeští studenti na kolejích dělají mnohem větší hluk, než erazmáci ve studovně.
0
0
0
Ten pocit, když na hodině prohlásíte k učiteli: "A chcete to i s předehrou?" Rudé tváře a pohled opravdu k nezaplacení! P.S. Samozřejmě na hodině klavíru, úchyláčci.
0
0
0
ATTENTION ATTENTION ATTENTION!!! Ladies and gentlemen Boys and Girls Brothers and sisters Fathers and Mothers Uncles and aunties Nephews and nieces Doctors and nurses Neighbours and Colleagues Students and graduates. I really don't have anything to say. Thank you for your attention.
0
0
0
volebná sezóna je také ojedinelé obdobie, kedy aj absolventi politológie nájdu uplatnenie v obore
0
0
0
Od začátku tohohle semestru vaří na Moraváku ještě větší hovna než dřív. A ještě k tomu jsou ty hovna čím dál dražší. Takhle to nemá fungovat, kurva, dělejte s tím něco!
0
0
0
Nechápu, proč menzy neustále zdražují a přitom kvalita jídla je pořád horší a horší. A to dostáváme na jídlo dotace od státu. V dnešní době už vyjde skoro lépe zajít na menu někde do restaurace.
0
0
0
Nastúpila som do prvého ročníka a som smutná z toho, že od nás a odbore vyžadujú, aby sme od druhého ročníka písali práce v českom jazyku (hodnotí sa aj gramatika). Keď som sa na odbor hlásila, nikde táto podmienka nebola. Príde mi to ako podpásovka a úprimne by som možno aj radšej prešla na iný odbor :/
0
0
0
Na Bekův úspěch ve volbách se dívám z té lepší stránky. Odejde do senátu a na krku ho budou mít tam...
0