Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Komunikace s vyučujícími dosahuje tak absurdního levlu obtížnosti a beznaděje, že občas předstírám, že jsou dávno po smrti a já jsem obsesivní deziluzní maniak píšící emaily svým obětem do záhrobí. Něco jako 13 Reasons Why, ale obráceně. Za dnů absolutního zoufalství si i představuju, že mi odepsali, a to už bývá fakticky špatný. Celá ta komunikace je moje 13 Reasons Why, vole.
0
0
0
Je mi na zvracanie z nového loga muni a ešte viac z ludí, ktorí sa ho snažia obhajovať v presvedčení že ide o umenie. Nech mi nikto nehovorí, že by sa nenašiel šikovný študent našej univerzity, ktorý by logo spravil ovela krajšie a hlavne za menej peňazí.
0
0
0
Zajímá mě Norsko, a to hodně. Už rok se učím norsky a ráda bych požádala některého z norských studentů o pravidelnější diskuse v norštině. Anglicky taky trochu umím, tak snad by to šlo.. I am interested in Norway, a lot. For a year now I have been learning Norwegian and I would like to ask some Norwegian students for more regular discussions in Norwegian. I also know English a bit, so maybe...
0
0
0
Ti, co znají Harryho Pottera si jistě pamatují scénu, kdy se učil bojovat proti bubákům, kteří na sebe berou podobu toho, čeho se člověk nejvíc bojí. Vždycky mě zajímalo, v co by se proměnil můj bubák. Teď už to vím. Vzal by na sebe podobu ISu.
0
0
0
Nevíte jak probíhají Základy sportovních masáží?
0
0
0
Mám za sebou 3 roky na Masárně a stále jsem nepochopila systém vydávání jídel v menze na Moraváku. Zlatá menze na kampuse.
0
0
0
Už mě štve jak se vše točí okolo filozofické fakulty. Přiznání, instagram.. to by štvalo i Sokrata
0
0
0
Nesnáším nový IS. Je tak doprasený a nepřehledný, že se mi chce zvracet.
0
0
0
nový IS je debilný. bez nejakého "ale." príde mi to, ako keby sa nejaký béčkový ajťáčik snažil za každú cenu spraviť dizajn moderný a náramne cool na úkor prehľadnosti a funkčnosti. do prčíc, nie je to žiadna sociálna sieť, ale univerzitný web, ktorého úlohou nie je zaujať, ale aby sa s ním čo najjednoduchšie pracovalo.
0
0
0
Facebook mi schovává většinu komentářů jako nerelevantní, protože jsou ve slovenštině.
0
0
0
Mikina modrá.
0
0
0
Tajně si přeji, aby se vedoucí katedry stal konečně docentem.
0
0
0
Mám tak hrozný orientační smysl, že se i po čtyřech letech pravidelně ztrácím na fakultě. Až jednou jako učitelka někam půjdu s dětmi, ztratíme se a umřem strachem třeba i v podchodu na nádru.
0
0
0
Este som ani nezačala a už mam panicky strach z Příhodu
0
0
0
Čauko :) řekla jsem si, že to napíšu na přiznání, páč myslím že je to mezi studenty MU asi nejsledovanější fb stránka
0