Přiznej anonymně!
70
2
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
64
4
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
0
47
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
46
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
40
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
34
0
Ještě jsem stále nepřišel na to, zda je dle etikety správně vyučujícího na záchodech pozdravit, nebo se tvářit, že k setkání nikdy nedošlo.
0
33
0
Jediný člověk, který mi říka paní magistro, je moje psychiatrička.
0
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
30
2
Na zkoušku z biologie na FSS jsem se učila jenom z dětského kresleného seriálu Byl jednou jeden život... Dostala jsem za A.
0
30
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
29
1
V rámci rozšiřování obzorů jsem si zapsal jeden předmět na FSS. Po písemné zkoušce se šlo s vyučujícím nejen popít. Jenda z posledních věcí, které si z toho večera pamatuji - můj test koluje po putyce a vyučující schvaluje kolektivem navržené B...
0
29
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
27
0
Občas beru na přednášky kamarády, kteří nejsou studenty MUNI. Nadšeně poslouchají a dělají si poznámky, zatímco já spím.
0
25
1
Chodím na náhodné přednášky cizího oboru, nejvíce vyrušuji a mám debilní otázky, a podruhé už se nikdy neobjevím.
0