Přiznej anonymně!
11
0
No nevím pánové, vy tady stále brbláte nad holkama z VŠCHT a přitom… umíte si snad představit ideálnější ženu než absolventku VŠCHT? Na rozdíl od jiných vysokých škol je v průběhu studia vzdělána ve všem, co do budoucího života potřebuje. V laboratořích z anorgány ji naučí pořádně mýt nádobí. Během studia matematiky se naučí, kdy je lepší držet jazyk za zuby. Díky fyzikálce pochopí, že pořádek se sám neudělá, v labech z orgány se zase naučí vařit. Během INGů se stane odbornicí na sušení prádla a ještě vám dokáže v parném létě ochladit pivo. Co byste chtěli víc? Snad jen ta praxe v pipetování pusou by mohla být větší.
4
6
0
Jsem cizinec, a když jdu na ústní zkoušku skoro vždy dělám že nemluvimšesky a nemůžu něco vysvětlit JENOM kvůli jazykové bariéře. Ani nevíte kolik krát mě to zachránilo.
1
5
0
Těžko zkoušejícím vysvětlovat, že existuje něco jako zákony o zkouškovém období. 1. ZZO: Entropie kdekoliv v okolí studentů najednou záhadně klesá. 2. ZZO: Dodatkový objem žaludků studentů dosahuje limitních hodnot. 3. ZZO: Systém student + okolí dosahuje nejnižších hodnot Gibbsovy energie na FB. Ze spojených formulací ZZO pak jasně vyplývá, že čas zbývající na učení se limitně blíží nule, čehož důsledkem je dosahování kritických tlaků u zkoušky.
0
4
0
fascinuje mě, jak si hromada lidí stěžuje, že všcht je příšerná škola, protože je na ní moc chemie ..zajímalo by mě, kdo jiný by se tam měl hlásit, když ne ti kteří se tu chemii učit chtějí
0
4
0
Tak myslím, že na tuhle bakalářku nikdo nemá.
0
4
0
V prváku jsme si s kumpány v laborkách z anorgány zapůjčili pár žíhacích kelímků. Dodneška je na koleji používáme jako panáky.
0
4
1
Taky se vám stalo, že močíte do pisoáru a přijde vedoucí ústavu a začne močit hned vedle vás. Načež se ozve ohlušující 5 vteřin dlouhý únik trávicích plynů (flatulence), což producent zazdí slovy Ježíííííš. Zastrčil jsem neoklepaného pyje do kalhot, začal smát a utekl jsem ze záchodů. Co byste dělali vy?
0
3
0
Ve druháku jsem si napsala tahák na sklápěcí židli v posluchárně fixou...O 5 let později jsem se ocitla v té samé posluchárně už jako zástupce firmy na velmi seriózní akci - ve chvíli kdy přednášející vedl vášnivý monolog o rostoucí kvalitě absolventů, dostala jsem záchvat smíchu..objevila jsem totiž svůj tahák..
0
3
1
Baví mě poslouchat v metru prváky, jak se navzájem ubezpečují, že ta ACH1 je nejtěžší zkouška studia a po ní už to bude v pohodě.
0
3
0
VŠCHT pro mě byla naprosto jasnou volbou, ale až po té, co jsem neobdržela svůj dopis s pozvánkou ke studiu v Bradavicích.
0
3
0
Občas jsem na Volze z balkonu házel vajíčka po ranních opilých zpěváčcích. Tomu jednomu nejhlasitějšímu to pěkně sedlo, ten vyváděl. A já v klidu usínal při otevřeném okně a jeho hysterickému skřehotání. To byla satisfakce!
0
3
0
Ten pocit, když jedete z kolejí na zkoušku na poslední chvílí, v metru si ještě čtete poslední kapitoly, když uslyšíte: " Příští zastávka - Hlavní nádraží" ....
0
3
0
Při dobrovolné prezentaci sloučenin jsem prezentoval o sodnanu osmičelém. Nikdo, včetně vyučujícího, si nevšiml, že nic takového neexistuje. Dostal jsem plný počet bodů, jsem zděšen...
1
3
0
Jako student čtvrtého semestru jsem si minulý týden v laborce potají googlil, jestli se lije voda do kyseliny nebo kyselina do vody.
1
3
0
"Bazen na Volze ve 12.patre po rekonstrukci opet v provozu! Klice si muzete vypujcit na vratnici." Tyhle letacky pro nove prvaky a Erasmaky byla nase prace...
0