Přiznej anonymně!
1
0
Nenávidim ty zelený autobusy co nám teď jezděj
1
1
0
Úplně "miluju" Pražáky, kteří si stěžují, že jim ujelo metro a musejí čekat 5 minut na další. Když mně ujede autobus, musím čekat 2 hodiny...
0
0
0
Denisa Germeková je nejhezčí holka z Chomutova! má nejhezčí tělo a je i milá.
0
0
0
Dnes další báječná ukázka naprosto nesmyslné buzerace ze strany Městské policie v Chomutově. V rámci slušného přivýdělku do městské kasy jsou vyslány osádky služebních vozů ke značkám zákazu stání s omezenou dobou platnosti (aby parkující vozidla nebránila při manévrování vykládajicím nákladním autům, která zaváží stavební materiály do prodejen na Spořické). Připomínám, že dnes ve svátek jsou provozovny uzavřené. Ale "měšťáci" spoléhají na to, že se lidem nebude chtít ve svátek v sedm hodin naběhnout k parkujícím vozidlům a vydat se hledat vzdálenější parkoviště, aby dodržely nesmyslný sváteční zákaz a za vidinou něčeho jako "rychlý prachy" obujou frontu aut, která nikomu jinému v ničem ne překáží. Když jim vysvětlujete, že jste nevstávali na sedmou (protože ve svátek normálně nemusíte), ale na osmou a máte tu vůli a snahu jít i přes naprosto nesmyslný zákaz parkování ve svátky hledat místo v jiné lokalitě, tihle frajeři už mají snad v 7:01 všechna auta "obutá". Tomuhle já říkám pracov
0
0
0
mám malý pele
0
0
0
Ahooj jmenuji se Zdeněk a jsem z Chomutova. Neustále mám myšlenky někoho zjebat a pak seřezat , neskutečně mě vzrušujou pracující ženy nebo uklizečky s parkeru. Vždy když vidim nějakou ženu s mokrým hadrem , představuji si , jak by mi ždímala tu mojí jahodu.
0
0
0
Štvou mě ty lidi,co zdržujou v krámě,maj potřebu cintat s prodavačkou.půl hodiny hledaj peníze nebo nadávají prodavačce za závadné zboží jako kdyby za to mohla.Konzumní společnost fakt trpí debilitou.
0
0
0
patrik krupicka je gay
0
0
0
LIDIČKY JEDNA HADANKA PRO UDLIČÁKY: HÁDEJ KDO?.. Ve třídě máme dost praštěných lidí, ale co sedi u dveří za slona. Myslí si že jak je vtipná, přitom ji každý den pomlouváme. Snaží se mluvit jak Fatty Pillow , neumí se ani sama podle sebe vyjadřovat. Nosí trička vetšinou děravá, nebo vždy leginy a vypada jak sumo. Sedí vedle P.L (ta je v pohodě) ale ta E.P. jedinečná špindíra a ty vlasy? Hnus myslí si jak je má rozspuštěný přitom suchý hnusně obarvený no prostě pravá špína a ty žlutý špinavý zuby . Pofle infa. Ze zakladky pěkná mrdka co už dřív měla problemy s policii, každého jen podráží a roztahává drby všude kolem sebe.
0
0
0
Která mi vyhoni kozama v Parkru na wc?
0
0
0
Pracuji v Dentexu a nemám ráda, když přijdou důchodci se zubama a maji tam zbytky jidla, kdo to má těma párátkama dostávat ven???. Mám ráda dobrodružství a proto podvádím svého přítele. Na diskotékách si vždycky nabrnku klidně i dva tři kluky, klidně se i ve třech líbáme a nedělá mi problém je ojet ještě ten den.Občas trošku ulítnu no. Ráda se fotím a chci mít vždycky aspoň 100 lajků jinak je to trapný.I moje máma říká jak jsem nádherná a chci abyste mě všichni obdivovali jsem totiž blondýma s velkýma koz*ama. Mějte se páááčko A.A.
0
0
0
Ahoj kdo ma špatnou skušenost z Jaroslavem Keprtem narozenim 5.10.1992 at jsem piše lidi je to podvodnik.piše spravi ze si mužete přividelat když mu dobijete tipač.A pak s vama sice komunikuje, ale vymlova se na niaky blbi limit a že až mu pošlete opet niake penize tak behem dne je budete mit stoprocentne na uctu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už mu naletelo nekolik lidi tak at nejsou dalši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR MA NEKOLIK FC UCTU NA TO SAME JMENO, ALE VSUDE JE JINA ADRESA NEBO PRACE ROK A NAROZENI VSUDE STEJNE lidi jestli ste mu nalitli piste at se to tomu hajz.... muže zatrhnout a ať mu už nikdo nenalitne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
V Chomutově jsou kundičky.
0
0
0
Potřebuji každý den sex nebo si ho aspon 2x denně pohonit. Jsem z Chomutova .34 let. Jsem bilej nejsem socka. Prosim holky napište mi
0
0
0
Dělám si to v aute a hledám kamarádku od 15let Nezávazně .
0