Přiznej anonymně!
Aktualizovat
34
2
Asi před dvěma lety jsem pracovala v jedné cestovní agentuře jako prodejce zájezdů. Smlouva byla řešená tak trochu na černo, abychom mohli oficiálně pracovat více hodin. Bylo v ní 200 kč na hodinu i když ve skutečnosti byl plat 50 kč. Pracovat jsme museli od nevidím do nevidím i 12 dní v kuse bez pauzy. Po skončení brigády jsem zašla za právníkem, ukázala mu smlouvu a své docházkové listy a na základě toho mi bývalý šéf musel proplatit celé léto s platem 200 kč na hodinu. Vydělala jsem na něm 50 000 kč :).
6
33
0
Jednou jsem chlastal do rána a musel jsem do práce. Jezdil jsem na ekonoru v jedný známý automobilce. Nalitej jak došky sem vlítnul mistrovi do kanclu, hodil mu na stůl klíčky, řidičák,píchačku a další blbosti řek mu, že na všechno kašlu a dávám výpověď. Uvařil mi kafe a řek mi ať příjdu druhej den. Každej šéf není vůl.
2
29
1
Pracuji v McDonald's a kradu tam brčka...Pak si z nich doma stavím domečky.
4
21
0
Na zachod chodim vyhradne v praci, jelikoz za to dostavam zaplaceno
2
20
0
Když jsem v práci dostala menstruaci a neměla u sebe hygienické potřeby, tak jsem zašla za kolegyní, jestli by mi nemohla pomoct. Šel kolem nás zrovna šéf a řekl: "A nemáte křeče? Vezměte si kdyžtak volno a bežte domů." Jak už tu kdosi psal, ne každý šéf je vůl :)
0
17
0
Sedím v kanclu s 5 holkama ( jsem také žena, všechno do 27 let ). Jsou hrozné ,,nadšenkyně" do hokeje a strašně mistrovství rozumí. Začla jsem s nimi povídat o loňských mistrákách a začala si vymýšlet jména hráčů ( i českých ), vždy mi ochotně přitakali, že jich je škoda nebo že to byl obránce na prd. Co jsem se jim přiznala a začala se jim strašně smát, mám už 3 den ,,tichou domácnost" v kanceláři
2
16
2
Vždycky se mně ve škole všichni smáli. Nebyla jsem ani hezká a vůbec né oblíbená. Teď když ty lidi potkam,jak prodávaj v Tescu a já pracuju jako managerka,mam super pocit z toho,že se jim můžu vysmát do obličeje.
1
14
0
Dělám ve fabrice kde je tak hlučno, že musíme nosit sluchátka. Je to sice na hovno ale když si tam userete, tak to nikdo neslyší a když ihned zdrhnete za nějakou tu mašinu a sledujete dotyčného/dotyčnou, jak má nasraný ksicht. Jejich pohled je k nezaplacení :D
1
14
1
Dělám se zvířaty a občas i za barem s lidmi. Čím víc pracuji s lidmi tím víc miluji zvířata....Nemam ráda práci s lidma....
0
13
1
Byl jsem projektový manager ICT. Odešel jsem protože to byla nuda. Plat na 40k. čistýho, nový auto, 5 týdnů dovolené, home office, stravenky, podřízení, vlastní kancl. asistentka, tel. notebook, fitko, anglina atp. Stejně jsem krom povinností seděl porád na facebooku, hrál všelijaký debility, i CS, díval se na filmy, stahoval filmy. Odešel jsem sám, protože mě nebavil produkt. Začal jsem StartUp, sice pořád makám, mám míň. ale je to moje a baví mě to. Neměnil bych!
4
12
0
Dobrý deň :), patrím medzi naj snaživejších a naj pracovitejších zamestnancov našej firmy, no šéf na mňa pravidelne hádže neplatené nadčasy, vyhráža sa mi, vozí sa po mne a tak z trucu kradnem. Veľa, sponky, perá, papiere, zošívačky, tonery, varné kanvice, benzín zo služobného auta a dokonca raz, aj kvetináč s palmou (dva metre vysokou)
0
12
0
Pracuji v kanceláři, a vždycky když sem ještě v pondělí unavený po prokaleným víkendu a chce se mi spát, přivážu do spodku dveří od kanclu průhledný provázek (mají ho v bauhausu) a lehnu si pod stůl. Do ruky si dám kabel od počítače a když usnu a někdo mě jde zkontrolovat, tak jak otevře dveře tak ten provázek utrhne, zařve, zbudí mě a já dělám jako že sem se hrabal v kabelech od PC...
2
11
0
Věta: ''Helenko, udělejte mi kafíčko a přineste mi ho do kanceláře.'' je pro mě jasný signál, že ten gauč co má v kanceláři bude zase zprzněn. Škoda že je ženatý, ráda bych mu to kafe donesla i domů.
1
11
0
Když se mě lidé ptají, proč pracuji jako programátor, tak odpovídám, že kvůli penězům. Pravda se má tak, že je to extrémně pohodlná práce. Mám home office, který probíhá způsobem, že spím do odpoledne, potom pařím hry, k večeru dostávám úkoly na druhý den, které naprogramuji ještě večer za hodinku nebo dvě a jdu do hospody. Mám skript, který mi ráno u zaměstnavatele ráno spustí časomíru (jakože něco dělám) a postupně v průběhu dne odesílá včera připravenou práci. Miluju svou práci!
0
10
0
dělám že něco dělám
2