Přiznej anonymně!
6
1
V prváku ve velké aule mi jeden kamarád řekl, že se mu líbí jedna kolegyně, co sedí dvě řady za námi. Protože měl obavu ji říct ahoj nebo dokonce napsat dopis, vzal jsem kousek papíru, napsal krátkou básničku a řekl mu, ať ji podepíše a pošle. A dnes jsou spolu a čekají potomka.
0
3
0
Jednou jsem se ve VŠ seznámil se slečnou, která si mě následně odvedla na pokoj na koleji. Ale chtěla mít jistotu, takže jsem si musel k sobě na pokoj pro ochranu. Až při cestě ze svého pokoje jsem si uvědomil, že si nepamatuji pokoj ani patro, kde slečna bydlela... Tak jsem šel spát. Když jí občas potkám ve škole, tak se radši koukám jinam a dělám, že ji nevidím.
0
3
0
Mám pocit jako by bylo v Ústí všechno do kopce
3
3
1
Jsem ve třetím ročníku a čím dál tím častěji mě přepadá pocit, že když jsem na školu nastupoval, věděl jsem toho mnohem víc.
0
2
0
Cestou do školy jsem vyšlápla pořádný lejno, nevšimla si toho a roznesla ho po celém schodišti až do 4. patra ve staré na mládeži. Libá vůně se nesla budovou celý den...
0
2
0
Nesnášim lidi typu: "Jééé já nic neumím" , a pak dostanou za jedna se slovy: "Jé to sem nečekala" ...
1
2
0
Jednou jsem si na přednášce pouštěl porno,a o pár řad přede mnou seděla slečna která v tomto pornu hrála.
1
2
0
To hovno na K3 jsem dal do výtahu já. Bylo z kartonu a barva od kafe. Že se kvůli tomu bude dezinfikovat výtah jsem ale netušil.
1
2
0
Někdy si přijdu, jak kdybych chodila spíše do zvláštní školy, než na vysokou. Nejvíce smutné mi přijde, že nemálo lidí neovládá ani základní úroveň českého jazyka.
2
2
0
Studium na Vš mi vzalo 5 let života...avšak na druhou stranu mi dalo 30 kg nadváhy, hemeroidy, rozedmu plic, ztvrdlá játra a 2 moc pěkná polední menu v modrých deskách :-P
0
2
0
Strašně mi lezou na nervy spolužáci, kteří nejsou schopni si sami najít na fakultním webu a na stagu absolutně nic a na všechno potřebují poslat přesný odkaz. A těm co nedokáží ani poděkovat mám chuť okamžitě jednu plesknout. Podle mě takový člověk nemá na VŠ co dělat, jelikož samostatnost je snad základem už na SŠ.
0
2
0
Přijde mi, že na holčičí záchody chodí více dívek než z nich vychází. Buď tam mají portál do Narnie nebo je tam nějaký záchodový bubák.
0
2
1
Nechápu, proč má Pedagogická fakulta (České mládeže 8) tolik vchodů, ale otevřeny jsou jen dva a to ty nejblbější... :D
0
2
0
Už pět let jsem stále zamilovaný do své první lásky. Ona mě nesnáší, protože si myslí, že si z ní utahuju.
0
2
0
Nechci aby to vyznělo nějak namyšleně, ale troufám si říct, že jsem na tom finančně o hodně líp, něž většina studentů UJEP. Proto občas jen tak pro radost hodím 50kč do automatu na pití a odejdu, aby si nějaký student mohl vzít něco za darmo a zpříjemnilo mu to den. Doufám, že z toho mají stejně dobrý pocit jako já :)
2