Přiznej anonymně!
1
0
S kamarádem nás napadlo, že necháme na PŘF ve výtahu jezdit odpadkový koš (ten plechový na tříděný odpad), čekali jsme že do toho výtahu nikdo nenastoupí. Když jsme seběhli po schodech do přízemí bedlivě jsme číhali na přijíždějící výtah. Když přijel, nemohli jsme se ubránit smíchu, s košem cestoval jeden ze studentů a vystoupil jako by nic. K výtahu už spěchal pan Fišer (KI), který zahlédl odpadkový koš, otočil se a vydal se raději po schodech. Nikdy jsem se nezasmál tak jako tehdá :D
0
0
0
Vymýšlel jsem si fiktivní problémy, jen abych je mohl chodit řešit na studijní oddělení PřF *IN LOVE*
0
1
0
Na jednom zápočtu jsem opsal z taháku jiný příklad než byl v zadání. Potom jsem dlouho nadával jakej jsem idiot, dokud se ve stagu neobjevilo započteno.
0
0
0
Seminárky stále dělám stylem ctrl+c a ctrl+v ... v prváku jsem se je snažila upravovat... dnes už mě to ani nenapadne...
0
1
0
Pokud se mě někdo neznalý zeptá, co je to UJEP, tak bez mrknutí oka odpovím, že je to vlastně zkratka pro "Universální jednotku extrémních pivařů"
0
0
0
Myslím si, že předmět Úvod do estetického myšlení je nejhorší a nic neříkající předmět na celém UJEPu. Měl by se zakázat a vymazat z planety Země.
0
0
0
Již několik let ryji do lavic název své oblíbené skupiny The Mars Volta
0
0
0
Jednou pred uzavrenim stagu jsem zjistila, ze jsem zapomnela na jednu zkousku. Nebyla jsem tam, neposlala seminarku. Tak jsem dotycnemu uciteli z Horeni napsala, ze na me asi se zapisem do stagu zapomnel a vecer jsem tam mela jednicku a dokonce mi prisel omluvny mail :-D nemaji v tom mit bordel :-)
0
0
0
Močím všude kde se dá, včetně místnosti s pračkami a nehodlám přestat
0
1
0
Dokud jsem nepoznal stag, neznal jsem ani své rodné číslo.
0
3
1
Jsem ve třetím ročníku a čím dál tím častěji mě přepadá pocit, že když jsem na školu nastupoval, věděl jsem toho mnohem víc.
0
1
0
Na PřF UJEP jsem šla jen proto, že jako jedna z mála škol kontroluje počet kreditů až po roce a ne po semestru.Rok studentských výhod navíc.
0
1
0
Na nejmenované dost těžké zkoušce po vytažení otázek...Pan docent:"Kolegyně, máte hodinu na přípravu, musím si skočit k lékaři"...První jednička v indexu:-D
1
0
0
Docela ráda píšu testy.
0
0
0
Občas vezmu se školy nějakou věc a doma si ji vystavim jako suvenýr.
0