Přiznej anonymně!
0
0
Občas na fakultě štěkám jak pes, a pak se bavím pohledem na lidi kteří toho psa opravdu hledají.
0
0
0
Někdy v roce 2006 jsme se ve VŠ řádně opili a po vyhraném zápasu ve fotbálku na sebe naskákali tak, že jsme povalili tu zídku, která stávala u posledního boxu. myslím, že v té době byla čestvě postavená. Všechny svědky jsem uplatil jedním pivem aby nás nepráskli.
0
0
0
To kvůli mě nejezdily na koleji týden výtahy.
0
0
0
Bydlím na K3 a nikdy jsem nebyl na tom Vašem Všku a nějak mi to neschází.:)
0
0
0
Zamiloval jsem se do nádherné vysoké brunetky studující učitelství pro 1. stupeň zš. V úterý jsme měly spoječně přednášky o umění. Tam jsem se absolutně nemohl soustředit a celou dobu na ní zezadu potupně civěl.
0
0
0
Při přednášce jsem seděl v první řadě a můj pohled směřoval do výstřihu studentky sedící vedle mě, načež od ní padla otázka "Jsou dobrý vid?"
0
0
0
Sbalily jsme 32 plakátů majálesu z koleje a vytapetovaly si s nimi pokoj:-D
0
0
0
Jeden externista na KBO dost pravidelně při hodinách usínal! Pokud byl vzhůru, tak se většinou díval z okna a vydával zvířecí zvuky, nepochopitelně se smál ve chvilkách naprostého ticha, popřípadě si hrál se žaluzií. Na výklad skoro nikdy nedošlo a studenty nic nenaučil. Kdyby UJEP nezaměstnával podobné lidi, ušetřil by dost peněz a nebylo by třeba platit školné.
0
0
0
Pokaždý, když potkám ex přítele na ujepu, chci se mu nějak pomstít. Minule jsem vykouřila kamaráda na záchodech v pátém patře. Doufám, že to teď čte.
0
0
0
Upřímně nechápu, proč 90 % studentek KAJ platonicky miluje zrovna toho velmi vysokého Američana, který na zmíněné katedře učí.
0
0
0
Po budově na Mládeži se pohybuje týpek, co moc rád pozoruje holky. Ale ne nějak nenápadně - prostě si poblíž vás stoupne a zírá, občas za váma i chodí. Nevím, co studuje, jestli vůbec na škole studuje. Bojím se ho.
0
0
0
První 2 měsíce na FUDu si téměř nepamatuji, byl jsem skoro pořád našlupky ...
0
0
0
proč nejsou na ženských toaletách PF žádná zrcadla? leží v tom nějaká psychologická manipulace? nebo je to čistě z praktických důvodů?
0
1
0
Během semináře na pedagogický fakultě jsem dostala chuť na horkej nápoj. Zašla jsem do tamního bufetu a ptám se, jestli maj kakao. Pani z bufetu mi odpověděla, že tady ne, že mám jít do Albertu. Odešla. Bylo mi to divný, chtěla jsem aspoň čaj. Pani byla nepříjemná, že oni nejsou hypermarket. Vysvětlila jsem jí, že ho chci "udělat". Pani řekla, že tak to jo. Přemejšlela jsem, jestli jsem blbá já, nebo ona.
0
0
0
Přiznání UJEP je nejnudnější ze všech přiznání co jsem četla. Všechno se tu bere nějak moc vážně ...
0