Přiznej anonymně!
0
0
Občas, když mám pár hodin volna mezi cvičením, jdu na přirodovědeckou fakultu, kde mají pohovky a na pár hodin si tam hodím šlofíka. Hlavně v pátek místo přednášky.
0
0
0
Jako absolvent FŽP UJEP si bez okolků dovolím říct, že obor Ochrana životního prostředí je úplně k ničemu, tedy alespoň v té podobě, v jaké se to vyučuje zde. V současnosti studuji jinou VŠ, s podobným zaměřením, a stydím se za tak směšně nízké požadavky jako mají na studenty tady. A ještě víc mě udivuje, jak si tu každý, kdo dosáhne Bc. myslí jak těžce nestudoval. :D
0
0
0
Chodím na UJEP a začínám být zoufalá. Nikoliv z této školy, učitelů nebo snad oboru, ale kvůli mužům. Vždy někdo poznamená, že „jich můžu mít na každém prstě deset“, ale vtip je v tom, že díky tomu nemám ani jednoho. Každý se mě stydí.Chápala bych to, kdybych se tvářila odpudivě, arogantně nebo se snad oblékala jako blázen, ale nic z toho nedělám. Jsem úplně obyčejná studentka. Sama tu odvahu, bohužel, také nemám, protože nejsem ten typ, co by prolézal bary a znal všechny fígle. Takže svá seznámení řeším přes seznamky, jenže to je naprosto bezvýznamné řešení. Začínám už mít nenáladu z poznámek, jestli jsem se nezbláznila a že muži mi musí padat k nohám. To chci moc, obyčejného, inteligentního muže, žádného baliče žen, chlapa, co by si pořád chtěl užívat, jednodušše zodpovědného milého člověka?Jestli jste to někdo přečetl a přišlo by vám, že se cítíte podobně, založila jsem anonymní profil na facebooku, tak budu ráda, kdybych v nebyla sama. https://www.facebook.com/studentkaujep
0
0
0
Za dobu co chodím na UJEP jsem spal s tolika holkama, že se tomu můj život před VŠ nemůže rovnat.
0
0
0
mám velkou slabost pro doktory a doktoranty. Ale musím říct, že to není titulem, ale spíše jejich sebejistým vystupováním, inteligencí a charismem. "Brain is the new sexy!"
1
1
0
Ukradl jsem stetoskop z laboratoře antropologie, abych mohl na pivě s kámošema měřit jejich tep
0
0
0
Žumpa je magické místo! Když jsem do ní vešel, bylo 6 večer. Odcházel jsem ve 12 se strážným andělem. A najednou jsem byl na koleji! V mém případě použil asi jeřáb. Nedovedu si to vysvětlit. ...
0
0
0
Už od chvíle kdy jsem nastoupil na školu nějak zjišťuju, že je kolem jen velmi málo lidí, se kterými bych si měl o čem povídat. Je to teď rok a půl, co chodím na hodiny víceméně sám, sám se z nich vracím a sám sedím doma na prdeli. Měl jsem jakous snahu se dostat mezi lidi, ale krapet marně. Nechci tady brečet, jen už v sobě dlouho držim věc, o který jsem si celou dobu neměl s kým promluvit a chtěla by ven. Čím víc jsem mezi lidmi, kteří mi přijdou cizí, tím víc a víc se uzavírám sám do sebe a jsem v jejich přítomnosti nervózní. nedokážu se pořádně vyjadřovat, radši se držím stranou a když už přijde na nějakej kontakt, většinou se chovám jako idiot, aniž bych sám chtěl a uvědomoval si to. Znepokojuje mě hlavně to že se podobná věc přenesla do mýho osobního života a k úplně všem lidem se stavím s odstupem aniž bych k tomu měl důvod. Ztrácím tak pomalu všechny, kteří pro mě někdy mohli něco znamenat.
0
1
0
Při dni otevřených dveří, jsem asi dvaceti lidem řekl:Zmizte, dokud můžete...
0
0
0
Na našem oboru jsou vypracované materiály na všechny zkoušky i na státnice a ty se posílají už od prvního roku co obor existuje. Ve zkratce: celé 3 roky se naučíte přibližně za 20 - 30 dnů bez jediné minuty ve škole.
0
0
0
FUD = Beverly hills 90210
0
0
0
Jedné vyučující jsem do hodnocení ve stagu napsala, že její požadavky na studenty hraničí se šikanou. Stojím si za tím.
0
0
0
Mým dlouhým snem je svést nějakou doktorandku, bohužel u nás na FŽP je jen jedna a u tý zrovna nevím no...
0
0
0
Dostala jsem zápočet z IT, aniž bych kdy odeslala jakýkoliv splněný úkol. Najednou se to objevilo ve STAGU. To bylo v prváku, a když do třeťáku nikdo nic neřekl, nechala jsem si to napsat do indexu od vedoucího katedry :)
0
0
0
Angličtinář u nás na fakultě chodí s vdanou anorektickou blonckou, která učí finance. Přiznávám, že i já se mu ráda dívám na jeho pěkňoučkej zadek :-)
0