Přiznej anonymně!
0
0
Na VŠ jsem sel proto, protože jsem cekal všude plno sexu... Asi jsem tolik neměl sledovat porno :(
0
0
0
Jednou jsem usnul na přednášce. Strašně se za to dodnes stydím...poslintal jsem celou lavici, včetně sešitu, své ruky a vlasů kolegyně, co seděla přede mnou.
0
0
0
Kluci z tělovýchovy a sportu stojí za hřích!
0
0
0
Schválně lidem zdržuji výtah.
0
1
0
Cestou ze školy jsem velmi nadávala na jednoho docenta, který mi nedal zkoušku, načež jsem zjistila, že jde celou dobu za mnou...
0
0
0
Jaký je pajdák na UJEPu?? Myslím prestiž, přednášky, učitelè, praxe a pak jestli seženete místo v daném oboru.
0
0
0
Je únor a já ještě nezačal psát bakalářku!:(:D
0
0
0
Ztratila jsem gram v aule.. a... zase ho našla..
0
0
0
Šel jsem na UJEP s přesvědčením, že zde potkám svoji spřízněnou duši, lidi, kteří jsou přinejmenším stejně chytří jako já. Nyní jsem ve druháku a zatím nic. Všichni jsou pro mě něco jako mravenci.
0
1
0
O týhle škole jsem dlouho nevěděla, že vůbec existuje.
0
0
0
Při hodině se hlásím, i když na otázku vůbec neznám odpověď. Učitelé si pak myslí, že jsem nesmírně inteligentní a všechno vím, a šanci odpovědět pak dávají ostatním.
0
0
0
Měla jsem orální sex ve VŠku za 30,- kč, abych měla na vstup.
0
1
0
Do školy si nic neberu. Občas, když se nechci s nikým bavit tak si beru alespoň tužku a papír.
0
0
0
Chystám se do prváku na PF, jsem z daleka takže v úvahu připadá jen kolej. Jak to ale čtu všude na netu, tak koleje UJEP počínaje K1, přes K2 až k Hoření jsou prej strašný......prostředí hnusný a všude jenom samá párty......já na tyhle věci moc nejsem....občas jo, ale nemusim chlastat každej den.......taky se bojim toho, že spolubydlící bude nějakej nemytej idiot co si bude zvát denně na pokoj 20 podobnej kamarádů na sračky........vaše názory a postřehy ? budu vděčnej !!!
0
0
0
Když jsem viděla reakce na mé přiznání: Výmysly - jako hrady! Ano! ... Neopřela bych o něj kolo, takže ne, zkoušku jsem nedostala. Řekla jsem, že bych radši šla před komisi a pak jsem dva roky čekala, než to začal učit někdo jiný... Modlitby byly vyslyšeny a já už jsem dávno v praxi :-)))
0