Přiznej anonymně!
0
0
Upřímně bych byl pro to, aby kantoři nad 60 let šli do důchodu. 1) zaclání na místě kde by mohli být mladší - vemte si to tak, že starej může do důchodu, ale co mladej? leda se tak jít klouzat, když nenajde práci, že? 2) mají ubohé znalosti práce s počítačem. jako je 21 století, takže bych to bral z hlediska evoluce, přispůsob se nebo jdi k šípku :D 3) jsou protivní a nepřístupní, jenom vás seřvou akorát a vypadají kolikrát dost komisně, navíc učební metody zastihují 15 století :D 4) a co si budem vykládat? kdo na ně má čučet? taková mladá prsatá učitelka v mini - to by byly přednášky :P nebo mladý urostlý doktorant pro příslušnice něžného pohlaví at taky z toho něco mají :D 5) a ted všichni hateři z celého internetového kosmu jen do mě :D ale je to můj názor a nestydím se za něj :P at žije demokracie nebo demokracije nebo tak nějak :D
0
1
0
Nikdy jsem žádnou knihu nedočetl do konce
0
1
0
Na PřF UJEP jsem šla jen proto, že jako jedna z mála škol kontroluje počet kreditů až po roce a ne po semestru.Rok studentských výhod navíc.
0
0
0
Život je krásnej….Ale ne na UJEPu
0
0
0
Občas by se mohli přiznat i učitelé, třeba když zapomenou na zápočtový test, a studenti pak čekají a nikdo nepřichází. :-D
0
0
0
Jeden externista na KBO dost pravidelně při hodinách usínal! Pokud byl vzhůru, tak se většinou díval z okna a vydával zvířecí zvuky, nepochopitelně se smál ve chvilkách naprostého ticha, popřípadě si hrál se žaluzií. Na výklad skoro nikdy nedošlo a studenty nic nenaučil. Kdyby UJEP nezaměstnával podobné lidi, ušetřil by dost peněz a nebylo by třeba platit školné.
0
0
0
Někdy v roce 2006 jsme se ve VŠ řádně opili a po vyhraném zápasu ve fotbálku na sebe naskákali tak, že jsme povalili tu zídku, která stávala u posledního boxu. myslím, že v té době byla čestvě postavená. Všechny svědky jsem uplatil jedním pivem aby nás nepráskli.
0
1
0
Spolubydlící krade ve škole toaletní papír a nosí jej na byt.
0
1
0
Mezitím co studenti Erasmu házeli odpadky na zaparkovaná auta pod oknem, já jim podpaloval dveře.
0
0
0
Po budově na Mládeži se pohybuje týpek, co moc rád pozoruje holky. Ale ne nějak nenápadně - prostě si poblíž vás stoupne a zírá, občas za váma i chodí. Nevím, co studuje, jestli vůbec na škole studuje. Bojím se ho.
0
0
0
Chystám se do prváku na PF, jsem z daleka takže v úvahu připadá jen kolej. Jak to ale čtu všude na netu, tak koleje UJEP počínaje K1, přes K2 až k Hoření jsou prej strašný......prostředí hnusný a všude jenom samá párty......já na tyhle věci moc nejsem....občas jo, ale nemusim chlastat každej den.......taky se bojim toho, že spolubydlící bude nějakej nemytej idiot co si bude zvát denně na pokoj 20 podobnej kamarádů na sračky........vaše názory a postřehy ? budu vděčnej !!!
0
0
0
Vždycky jsem si přála si to s někým ve škole rozdat, a nebo alespoň zlobit s někým o hodině pod lavicí :-)
0
0
0
Se spolužačkou si chodíme prohlížet jiný fakulty, protože se za tu svojí stydíme :D
0
0
0
Scházím se s jednou holkou přesně v 5:10 každý vško u sprch v jedné z kolejí.
0
0
0
Kamarád byl na toaletě svědkem, kterak kantorovi na statistiku zapadly dveře vedlejší kabinky a on se marně dovolával pomoci. Nakonec pobaveně došel pro údržbáře a kantor mohl konečně po skoro hodině vylézt ven. Vzal to ale s humorem.
0