Přiznej anonymně!
0
0
Schválně lidem zdržuji výtah.
0
0
0
Jednou jsem přišel na pánskou toaletu a jistý návštěvník této místnosti, který tam již byl přítomen před mým příchodem u pisoáru vyslovil : Hm, tak nic... (a šel)
0
0
0
Ve stagu se mi objevilo, že mám splněnej předmět, na kterym jsem ani jednou nebyl. Sice za tři, ale bez práce... Tak jsem si ho samozřejmě na základě STAGu nechal zapsat do indexu...
0
0
0
Měla jsem orální sex ve VŠku za 30,- kč, abych měla na vstup.
0
0
0
Kamarád, který bydlel na kolejích už dřív, mi řekl, jak se pomstili jedněm holkám. Napsali v češtině i němčině dokonalý ceník erotických služeb. Ten obsahoval: Název podniku, jednotlivé služby, cenu v korunách i v eurech, ale především 50 % slevu pro majitele ISIC karty. Když tento ceník dali na dveře, chuděry holky se nestačily divit, proč jim ve tři ráno klepe na dveře černoch, mává tam ISICem a povídá: I want to fuck.
0
0
0
Baví mě komixák u bufetu.
0
0
0
Štve mě naše sekretářka na PF věčně na ní čekám až si dokouří cigárko, konzultační hodiny vůbec nedodržuje a pátky na katedře vůbec není!!!
0
2
0
UJEP mě naučil, že není důležité, jak má člověk vysoké IQ, ale jak dokáže být vychcaný...
0
0
0
To takle jednou jsem si na školnim výletě v batůžku nesl láhve. Učitel že prej ať to ukážu, myslel že to jsou lahváče. Ha, to jsem ho dostal, bylo to mlíko!
0
0
0
Jednou na nejmenované katedře jsme po zápočtovém testu byli nahnáni k ustnímu pohovoru formou kolokvia. Vyučující se na mě podívala a řekla, že jsem příliš sladký a šikovný chlapec, ale že mi zápočet nedá. Měl jsem 34 bodů ze 40. Celou tu situaci jsem dodnes nepochopil, nicméně předmět jsem si střihl další rok znovu a je úspěšně za mnou... Ponaučení: život není fér :D
0
1
0
Jistého vyučujícího, který má potíže s chůzí, nechtěně uzemnila naše kolegyně-studenka slovy: "My víme, že byste nám neutekl."
0
0
0
Nenávidím, když musím cestou na FŽP projít uličkou kuřáků, kteří se shlukují u hlavní vchodové branky. Nejenže zatarasí vchod, ale taky na každého průchozího blbě čumí (což umocňuje fakt, že se na tuhle fakultu šplhá poměrně dost do kopce). Nechápu, proč je nenechají kouřit v areálu před vchodem, kde je daleko víc místa pro všechny a jsou tam i lavičky.
0
0
0
Myslel jsem, že na ekonomku bude chodit plno krásných slečen, ale na mém oboru jsou všechny ošklivé a mají nadváhu.
0
0
0
Fakt mě nebaví vysvětlovat zkratku PHOHŽ a odpovídat na otázky, co se na tom oboru asi učíme... odpověď je jednou pro vždy: ,,Nic!"
0
0
0
Na FSE si děláme srandu z oboru Sociální práce.
0