Přiznej anonymně!
0
0
Má první návštěva učebny na katedře chemie skončila krádeží kombinaček.
0
0
0
Jednou jsme sundali STAG na 3dny :) a nebylo to při zapisování :-D
0
2
0
Nesnášim lidi typu: "Jééé já nic neumím" , a pak dostanou za jedna se slovy: "Jé to sem nečekala" ...
1
0
0
Po čtení ''Přiznání UJEPu'' si přijdu jak největší smolař.. Nespala jsem s nikým na záchodech, nechodím do školy namol, nemám nic s profesorama, zkoušky dělám poctivě, nepřespávala jsem ve škole, čůrat chodím na záchody atd.. Noo asi nejsem normální.. To zamrzí... :o/ :o)
0
0
0
Nenávidím, když musím cestou na FŽP projít uličkou kuřáků, kteří se shlukují u hlavní vchodové branky. Nejenže zatarasí vchod, ale taky na každého průchozího blbě čumí (což umocňuje fakt, že se na tuhle fakultu šplhá poměrně dost do kopce). Nechápu, proč je nenechají kouřit v areálu před vchodem, kde je daleko víc místa pro všechny a jsou tam i lavičky.
0
1
0
Tohle určitě čtou i bývalí studenti! Ať se přizná ten mizera, který před dvaceti lety ve 12. patře na NK využil situace, kdy nějaký koumes ukradl z chodby všechny žárovky, a narazil mi na kliku od pokoje hlavu od uzenáče! Na ten odporný pocit, jak mi ta smradlavá matlanina prolézá mezi prsty, nemůžu dodnes zapomenout!
0
1
0
Na bohemistice jsem jednou udělal zkoušku, i když jsem nic neuměl... dotyčná doktorka totiž trochu nedobrovolně druhý den odcházela, tak to brala jako pomstu katedře
0
0
0
Polívky z bufáče jsou vždycky lepší až druhý den.
0
0
0
Přiznávám, že bytostně nenávidím, když se moji spolužáci nedokážou nasnídat. Ráno jim pak tak strašně táhne z Dršky, že je to k uzoufání. Ideálně si dají ráno kafe a cigáro a o smrad je postaráno. Prosím, studenti, jezte ráno aspoň fidorku nebo půl rohlíku.
0
1
0
U přijímaček jsem řekl, že tento obor studovat nechci. Po pár dnech mi přišel dopis o přijetí.
0
0
0
jsem hrdý na svoji školu
0
0
0
Mým dlouhým snem je svést nějakou doktorandku, bohužel u nás na FŽP je jen jedna a u tý zrovna nevím no...
0
0
0
V životě jsme neviděla krásnějšího kluka, než ten hnědovlasý se zelenýma očima z IS (a to je divný, že zrovna tam).
0
0
0
Líbí se mi na ujepu skejťačky a holky s tunelama !! :33
0
0
0
Nikdy jsem v Ústí nebyla, takže jsem nevěděla, do jakého města se hlásím, šla jsem prostě po oboru. První návštěva byla na přijímačky. Když mě vysadili na Hraničáři s tím, že to je to město, myslela jsem, že se rozbrečím! Celé studium jsem tolik spěchala zpátky domů, kde to nesmrdí, že jsem si ani nestačila všimnout, že okolí Ústí je hezký, neužila jsem si skoro žádnou párty a na kolejích jsem bydlela jen rok a největší "úlet" bylo kouření na chodbě... Nakonec jsem udělala státnice se štěstím a ani jsem to nedokázala spolužačkám přiznat, protože se všechny šprtaly jak divý a některý k nim musely i třikrát..
0