Přiznej anonymně!
0
0
po přečtení přiznání UJEPu sem se rozhod, že tam prostě pudu a bude ze mě ajťák
0
0
0
V prváku jsem ve škole s podivem občas potkával ukrajinského dělníka. Časem se z něj vyklubal tehdejší šéf katedry.
0
0
0
Už druhým rokem mám chuť se vyspat s jednou doktorantkou, která má rudé vlasy a velké oči.
0
1
0
Na jednom předmětu, něco z psychologie nebo pedagogiky, jsem ani jednou nebyl, protože se tam nedělala docházka, jenom se posílal referát. Ten jsem obšvihl. Pro zápočet jsem si s indexem nechal dojít spolužačku.
0
0
0
Nikde jinde jsem se nedozvěděl tolik o UJEPU jako na přiznání.
0
3
1
Jsem ve třetím ročníku a čím dál tím častěji mě přepadá pocit, že když jsem na školu nastupoval, věděl jsem toho mnohem víc.
0
0
0
Ukradla jsem několik brožur fakulty na filtry.
0
0
0
Vždy, když jdu ve škole na velkou, tak po sobě nespláchnu. Vlastně ani nevím proč. Ale dělám to už od přijímaček.
0
0
0
O zkouškový mám vždycky příšerně narvaný odpadkový koš obaly od čokolád a sladkostí a na stole (a vlastně po celém pokoji) strašný bordel (talíře, hrnky od kafe, různě rozházený zkouškový otázky apod.). Ale baví mě sledovat infarktové stavy mé mamky, které má vždycky, když během tohoto období otevře dveře od mého pokoje.
0
1
0
Jeden z docentů na KBO má zálibu v koblihách. O to větší "srandy" to jsou když mu při zkoušce marmeláda z koblihy vyletí na tlapu a on si jí pak olizuje. 10 bodů pro bohemistiku!
1
0
0
Nesnáším kuřáky, co každej den vyhulujou před budovou FSE!
0
0
0
Na koleji vynáším odpadky tak, že je odnesu do mezipatra.
0
0
0
Myslel jsem, že na ekonomku bude chodit plno krásných slečen, ale na mém oboru jsou všechny ošklivé a mají nadváhu.
0
0
0
Při hodině matematiky kamarádka prohlásila celkem nahlas větu k zrovna probíranému tématu: "Jako u dementů." Učitel to nejspíš neslyšel, ale reagoval na jiný dotaz a jeho odpověď zněla: "Přesně tak."...Chvíli jsme nechápali, jestli je to na nás, ale nebylo... Tyto věty se nám vžily tak moc, že je na UJEPu používáme tak obden.
0
0
0
Neudala jsem svoji spolubydlící na koleji, i když mě a naši další spolubydlící okrádala. Celou dobu si hrála na kamarádku a pak se nám začaly ztrácet věci a peníze. Chodila s námi do hospody a v podstatě tam teda pila za naše...Když jsem našla svou prázdnou peněženku u ní v posteli, tak se ke všemu přiznala a vymyslela si báchorku, jak je těhotná a vyhodily jí rodiče z domova. I když slíbila, že peníze vrátí, tak tak dosud neučinila a dál jí potkávám, samozřejmě bez břicha i dítěte, ve škole. Dělá, že se nic nestalo, a tím, že jsme jí neudaly na policii, tak dál bydlí na koleji!!! V ubytovací kanceláři nám řekli, že pokud jí neudáme, tak s tím nemohou nic dělat...
0