Přiznej anonymně!
0
0
Chcete vidět živoucí aroganci? na Katedře regionálního a lokálního rozvoje sedí za stolem.
0
0
0
Na 90% předmětů se opravdu učím a nikdy jsem neměl koule na použítí taháku...
0
0
0
Jednou jsme sundali STAG na 3dny :) a nebylo to při zapisování :-D
0
0
0
Jedna profesorka hrozně smrdí, snažím se sedat co nejdál....:(
0
0
0
Jednou jsem si chtěla koupit v bufetě dva kusy nějakého pečiva. Paní to namarkovala, já zaplatila a dostala jsem dva kusy úplně něčeho jiného s úplně jinou cenou, která byla tak o polovinu vyšší. Ale protože to vypadalo líp než ta původní objednávka, tak jsem s tou nadílkou odkráčela pryč.
0
0
0
Při předmětu kde byla nutná prezentace jsem se vždy snažil jít jako první. Díky animacím, propracovanosti, dobrým řečnickým schopnostem a znalostem problematiky, o které jsem mluvil, jsem pokaždé nastavil laťku pro ostatní hodně vysoko. Nedělal jsem to ani tak pro profesory, ani pro sebe, ale pro ty xichty, který jsem pak vídal na hodinách... pro ty nenávistný pohledy, který jakoby říkali - "ty zm*de, musel jsem tomu dát o hodně víc času, než jsem myslel". Hodně lidí mě za to asi nemá rádo (někteří po mém výstupu dokonce přestali chodit)... no, já to považoval a stále považuji za ku*va dobrou zábavu :D
0
0
0
Na přijímačky na SOCPED jsem nedorazila, protože jsem nenašla budovu, ve které se to konalo...tehdy jsem ještě netušila, že na Severní terase je taky škola!
0
0
0
Fakt mě nebaví vysvětlovat zkratku PHOHŽ a odpovídat na otázky, co se na tom oboru asi učíme... odpověď je jednou pro vždy: ,,Nic!"
0
0
0
Dostala jsem zápočet z IT, aniž bych kdy odeslala jakýkoliv splněný úkol. Najednou se to objevilo ve STAGU. To bylo v prváku, a když do třeťáku nikdo nic neřekl, nechala jsem si to napsat do indexu od vedoucího katedry :)
0
0
0
Při hodině se hlásím, i když na otázku vůbec neznám odpověď. Učitelé si pak myslí, že jsem nesmírně inteligentní a všechno vím, a šanci odpovědět pak dávají ostatním.
0
2
0
Strašně mi lezou na nervy spolužáci, kteří nejsou schopni si sami najít na fakultním webu a na stagu absolutně nic a na všechno potřebují poslat přesný odkaz. A těm co nedokáží ani poděkovat mám chuť okamžitě jednu plesknout. Podle mě takový člověk nemá na VŠ co dělat, jelikož samostatnost je snad základem už na SŠ.
0
0
0
Jednou jsme takhle na jeden nejmenovaný kurz měli jako zkoušku psát nějaké eseje. Na prvním pokusu jsme dostali všichni ohlavičkované papíry s tématy a měli 2 hodiny na to je napsat. Já tento papír po marných dvou hodinách neodevzdal a vzal s sebou domů. Na další pokus jsem byl již připraven nově ohlavičkovaným papírem s doma přepsanými esejemi. (Předpoklad byl samozřejmě ten, že i na druhý pokus dá úplně stejně nadepsaný papír se stejnými tématy). Tento předpoklad se mi vyplatil, já v nepozorované chvíli testy vyměnil a dělal zbytek zkoušky že píšu, zatímco se ostatní kolegové a kolegyně stresovali s taháky. Kredity byly na světě.
0
0
0
Vystudoval jsem tu bakaláře na peďáku, měl jsem dvouobor, nemám červený diplom a stálo mě to občas dost nervů a úsilí. Na kolej a akce vzpomínám v dobrým. Škola mi ale celkem znechutila vzdělávání, učit jsem jít nechtěl a skončil jsem na půl roku na pracáku, teď dělám v kolbence na směny s lidma se ZŠ, jestli se ještě někdy prosadím, to netuším. Holt doba je těžká...
0
0
0
První věc co jsem udělal se svým indexem byla, že jsem na něm ubalil jointa.
0
0
0
Když přijdu pozdě, vymlouvám se na zpoždění vlaku, ačkoliv bydlím 500m od školy.
0