| Od té doby co mě před mými profesory pozdravil proděkan, mám na cvičeních respekt. |

| Dokáží mě naštvat lidé, kteří komentují moje zveřejněné přiznání a řeším dilema, zda-li jim odepsat, či ne. |

| Po zkoušce ze základů práva jsem si byl nechat zapsat známku do indexu, ale zapomněl jsem, že v něm byl schovaný asi gram hulení. Shodou náhod nás učil nejmenovaný krajský soudce :-D |

| přiznávám, že největší krizi v průběhu studia jsem prožil v samotném závěru, ve chvíli, kdy jsem finišoval s diplomkou, a chtěl jsem ji konečně poslat vedoucímu, jistému docentovi z Prahy. Pořád se totiž kromě povšechných rad a doporučení neměl k tomu, aby se mi na to mrknul. Povídám "pane docente, já bych Vám to teda poslal mejlem nebo tady to je na disketě..." (psal se rok 2002). Pan docent mi ovšem poklepal na rameno a sdělil mi žoviálně: "NENÍ POTŘEBA, PANE KOLEGO, HLAVNĚ MI TO SVAŽTE DO TVRDEJCH DESEK!" To jsem se opravdu sesul po zdi k zemi. P. S. nakonec jsem bez větších problémů obhájil - vedoucí DP byl totiž i v komisi a kladl v dobré náladě otázky, na které si vzápětí i sám odpovídal, a byl tím tak nadšen, že mi navrhl za výbornou :P |

| Na zkoušku z etiky jsem dorazil až napotřetí - dvakrát jsem šel kolem Hnáty, pak jsem se poučil a vzal to raději jinou cestou. Před kabinetem pana doktora však už čekala halda nadrženejch študentíků, tak jsem si mezitím skáknul na Růžek... |

| Na UJEPu jsem protože nikde jinde mě nevzali. Ať má už chyby jaký chce, tak jsem za něj ráda. Na všechny přednášky se snažím chodit a za tři roky působení na UJEPu jsem nepoužila tahák. Na VŠ chodím, protože se chci něco naučit a můj obor mě baví a zajímá mě. Když si čtu přiznání, tak mě mrzí, že většina studentů má ke studiu opačný přístup.. Pak se jen ptám, proč tito lidé vůbec na UJEP chodí. |

| Neskutečně mě vytáčí, když někdo ve studovně KHI zavadí o tu odchlípnutou lištu stolu vlevo u okna. Vždycky se leknu a pak bych vraždil. |

| Na hodině filosofie náboženství jsme s kamarádem a kamarádkou vypili celou flašku Ballantinky a navíc jsme ve čtvrthodinových intervalech chodili ve dvojici kouřit na záchod. |

| Jednou jsem přišel na pánskou toaletu a jistý návštěvník této místnosti, který tam již byl přítomen před mým příchodem u pisoáru vyslovil : Hm, tak nic... (a šel) |

| Měla bych k přiznání tolik pikantností, ale jsme tak malá škola, kde každej zná každýho, že je to hroznej risk! |

| Poměrně často potkávám jednoho sympatického kluka na katedře chemie. Má delší vlasy a v zimě nosil pěknej kabát...fascinuje mě jizva ne jeho ruce. Vždycky se na něj podívám a řeknu si...kéž by byl gay. |

| Na zkoušce jsem se bavil se zkoušejícím o oblekách a kravatách. Nazval to oblekologií, což je podle něj věda a já jsem dostal za 1 :-) |
