Přiznej anonymně!
0
0
Občas píšu na Přiznání UJEP
0
0
0
Budu mít jako každý rok prospěchové stipendium, heč!:)
0
0
0
Dnes jsem udělala zkoušku a dostala zápočet z práva. Taky jsem tam dnes byla poprvé za celý rok.
0
0
0
Na našem oboru jsou vypracované materiály na všechny zkoušky i na státnice a ty se posílají už od prvního roku co obor existuje. Ve zkratce: celé 3 roky se naučíte přibližně za 20 - 30 dnů bez jediné minuty ve škole.
0
0
0
Na studijním PřF mi orazítkovali potvrzení o studiu, paní jen mrkla na 1. dvojstránku indexu, nic neověřovala a hotovo vyřízeno :-) . Jinak jsem ve druháku, přestože mám všehovšudy jen 1 zápočet. :-O
0
0
0
Nikdy jsem nechápal, proč je UJEP tak špatně hodnocen mezi vysokými školami. Pak jsem poznal jak to chodí na FSE a pochopil jsem.
0
0
0
Vždy když jdeme v budově České mládeže v nové budově po schodech a kolem bufetu, většinou tam sedí jakýsi mladík/muž a něco sepisuje. Jenže během toho sepisování pozoruje kolemjdoucí nebo spolusedící a buďto si mluví pro sebe anebo vždy napíše jednu větu do sešitu a během toho se několikrát zuřívě nadechne. Když jsme ho viděli poprvé, mysleli jsme si, že má nějaký záchvat, nyní už schválně chodíme čekat na hodiny k bufetu a počítáme vzdechy :-D.
0
0
0
Pri meditaci na hodinách jógy pravidelně spim
0
0
0
Jedna profesorka hrozně smrdí, snažím se sedat co nejdál....:(
0
0
0
Jsem na FUDu a nesnášim konceptuální umění
0
1
0
Mám tu školu opravdu rád.
0
0
0
To už UJEP nemá co přiznávat nebo co?
0
0
0
Podle chování některých studentů zjišťuji, že drtivá většina se jich omylem dostala na VŠ jen z učňáku...
0
2
0
Nesnášim lidi typu: "Jééé já nic neumím" , a pak dostanou za jedna se slovy: "Jé to sem nečekala" ...
1
0
0
Poměrně často potkávám jednoho sympatického kluka na katedře chemie. Má delší vlasy a v zimě nosil pěknej kabát...fascinuje mě jizva ne jeho ruce. Vždycky se na něj podívám a řeknu si...kéž by byl gay.
0