Přiznej anonymně!
0
0
Sakra lidi nespamujte :-) :-) :-) :-)
0
0
0
Tak co "zpovykaní" Pražáci? Přijdete 21.5.2019 na Václavák? Je čas vystavit účet trestně stíhanému premiérovi!
0
0
0
MUZEUM MHD | Vážení čtenáři, jste-li také názoru, aby muzeum MHD bylo větší a vzniklo v Michli tak se prosím přidejte a sdílejte tuto petici mezi ostatní. Lokalita Michle je zajímavá tím, že se nachází mezi stanicemi metra Želivského (linka A) a Roztyly (linka C) a k areálu by jezdily autobusy 135, 136, 213 navíc od stanice metra Karlovo náměstí (linka B) by k areálu jezdila linka 14. Myslím si, že by nebylo zase tak těžké sem zavést linku 23 třeba jen přes víkendy. Také by sem mohlo jezdit metro C z Kačerova. Také si myslím, že muzeum MHD by toho mohlo dát návštěvníkům mnohem více. Souhlasím také s cenou vstupenky pro dospělého 99 korun.
0
0
0
CsGo
0
0
0
Chtěla bych poděkovat stewardovi číslo 456 který byl včera na finále ME U21...fakt jsi mi zlepšil náladu☺️
0
0
0
sparta buzerantu parta
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
0
0
Hele lidi potřeboval bych aspoň 20.000,- Kč do konce srpna. Pomůže mi někdo vrátím do konce roku 25.000,- Kč. majaagency@volny.cz
0
0
0
Autobusové linky 138 a 203 se sloučí, ale vznikne mnoho nových linek bude to dost podobné jako u MHD v Příbrami. Někteří obyvatelé si totiž stěžují, že byl zrušený úsek Sídliště Spořilov - Chodovec. V trase Háje - Milíčov - Chodovec - Roztyly má jezdit linka 233, v trase Dědinova - Roztyly - Sídliště Spořilov linka 235, v trase Petýrkova - Volha - Šeberák - Ústavy akademie věd - Institut klinické a experimentální medicíny linka 232, v trase Ústavy akademie věd - Nemocnice Krč - Kačerov - V Zápolí - Spořilov - Měchenická - Sídliště Spořilov linka 234, v úseku Sídliště Spořilov - Záběhlická škola - Zahradní Město - Skalka - Sídliště Skalka linka 238. Místo linky 175 se navíc počítá s linkou 239 která by měla navíc nahradit i linku 155. ROPID má linku 154 vést až na Želivského a 207 by měla dojet z Ohrady do zst. Habrová. Začíná-li v tom mít také zmatek tak věřte, že nejste sami.
0
0
0
TELEVIZE | CzechNews TV nebo CNTV nepatří panu Petru Richardovi Ortekovi! Ten smí užívat jen názvy ČNtv a Česká nezávislá televize. V případě, že i nadále bude zneužívat označení budeme muset podat na něho trestní oznámení! S projekty CNTV1 a CNTV2 taktéž nemáme nic společného! CzechNews TV a CNTV je v majetku FAN-MAX service, s.r.o. jsme internetová televize, která bude žádat Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. CNTV má v zájmu vysílat denně 18 až 24 hodin a to zpravodajství a dokumenty. Vážná spolupráce je s několika regionálními televizními společnosti. Více informací žádejte prosím na e-mailu: press@cntv.cz nebo FAN-MAX service, s.r.o. Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov obálku prosím označte CNTV. Pro CNTV hledáme také investory. CNTV pro své vysílání bude využívat YouTube a k dispozici má vlastní webové stránky. CNTV bude mít všechny pořady vlastní tvorby a bude na ně vlastnit veškerá autorská práva.
0
0
0
BAMBIRIÁDA | Ahoj, chceš-li v Česku Bambiriádu 2020 tak prosím šiř tuto zprávu dál mezi své blízké. V našem zájmu je od 25. března do 10. října vždy tak na 10 dní mít zastávku nejlépe v lesoparku s dobrou dostupností MHD a mít zábavné programy pro děti v přírodě a hlavně s pohybem. Pro celý projekt aktivně hledáme sponzory a dobrovolníky. Zajímá-li tě více informací o projektu Bambiriáda prosím napiš mi e-mail: eliska.gmiterkova@seznam.cz. Těším se na tvoji zprávu. Vstupné na akci by bylo dobrovolné.
0
0
0
Ukoncete prosim vystup a nastup dvere se zaviraji. Pristi stanice Smichovske nadrazi
0
0
0
Vážení čtenáři, dovoluji si vám představit dlouhodobě připravovaný projekt #ChciLepšíČesko. Zajímá-li vás více informací prosím napište SMS s vaším e-mail na číslo 601122333. Cena SMS je dána běžným tarifem vašeho poskytovatele mobilních služeb. V případě, že se domluvíme na vzájemné dohodé spolupráci, získáte mnoho výhod od smluvních partnerů. Každoročně budeme mít společnou dovolenou v zahraničí kde si již každý budete moci udělat vlastní program nebo pravidelně mít výlety po okolí. Každému chci navrhnout platové podmínky 160 Kč/h, 17 až 18 směn každý měsíc po 12 hodinách kde se 1 hodina strhne na přestávky 3x 20 minut nebo 2x 15 minut a 1x 30 minut, doběhnutí na toaletu se nepočítá. Ze začátku jsem ochoten se zaměřit pouze na lokalitu Praha a Středočeský kraj postupně však hodlám působit celorepublikově.
0
0
0
Metrobus - téměř vše o veřejné hromadné dopravě v Praze a ve středních Čechách www.metrobus.cz
0
0
0
prdl jsem si metru
0