Přiznej anonymně!
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
0
0
Chci Tomáše!! Prosím..¨ Vojta taky není špatnej <3
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
0
0
Ráno dva důchodci dobíhali bus, nedali to. Z okna jsem jim s úsměvem zamával :)
0
0
0
KOZA 24 .cz
0
0
0
Praha je špinavé město plné feťáků, bezďáků, mafiánů. Jsou tam pouze pokrytečtí lidi, kteří vám přejí příjemný den a za zádama vás jenom pomlouvaj.
0
0
0
Celý život jsem chtěla cestovat po světě, učit se novou zemi, naučit se cizí kulturu. Po střední škole, jsem aktivně hledála možnosti dobrovolné činnosti, školení v zahraničí. Po dlouhém hledání jsem zjistila, že existuje univerzita, která mi pomůže realizovat své sny, aniž by museli opustit vzdělávací budovu. Tam jsou studenti ze 140 zemí, a to nejen učit se a komunikovat, vyměňovat si kulturní zážitky, sdílet své tradice. Tak jsem vstoupila do univerzity lidového přátelství. Moji spolužáci pocházeli z Finska, Konga, Číny a Běloruska, v hostelu, žiji se svou roztomilou holčičkou z Peru a po přednášky hráju volejbal s klukama z Brazílie, Venezuely a Kazachstánu. A teď mohu s jistotou říct, že můj sen se podařil, protože každý den jezdím po celé planetě, krásné planete RUDN.
0
0
0
jsem Čech a hanbím se ta to! Nejraději bych byl Slovák a ne Čech! Slovenská Republika je akorát tak národ tupci, ochlastů a idioty! Raději bych zemřel, jak žít v České Reoublici s divným Smyslem pro humor. Slovákům se alespoň nelíbí Takové nekřesťanské komedií, které točí Troška!
0
0
0
Vytvářím hudební odpad a mám v píči, ale tak stejně v době kdy lidi za originální považujou sednout si na kulky a začít řvát, tak jsem to pozvedl na novou úroveň a seru do mikráku a myslím, že jsem to zvládl skvěle https://www.youtube.com/watch?v=jvezcXuAinA
0
0
0
ondra busina ma maly pero
0
0
0
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA | HLEDÁME AKTIVNĚ INVESTORY A OBCHODNÍ PARTNERY PŮSOBÍME V PRAZE A VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH KDE ZVLÁDNEME ZAJISTIT PRAVIDELNOU I NEPRAVIDELNOU DOPRAVU S AUTOBUSY MHD, PO CELÉ ČR JE MOŽNÉ ZAJISTIT PRAVIDELNOU I NEPRAVIDELNOU AUTOBUSOVOU DOPRAVU S AUTOBUSY PRO DÁLKOVÉ TRASY. VÍCE INFORMACÍ ŽÁDEJTE PROSÍM NA ELISKA.GMITERKOVA@SEZNAM.CZ.
0
0
0
Metrobus - téměř vše o veřejné hromadné dopravě v Praze a ve středních Čechách www.metrobus.cz
0
0
0
Vychcal jsem se do koleji metra na Hurce
0
0
0
JBMNT
0
0
0
Hrozný videa je to pořád amatérské a navíc nezajímavé.
0