Přiznej anonymně!
0
0
Luziny metro, v?era jsem hodil UMELY hovno do kolej XD
0
0
0
Bezpečnostní agentura přijme nové členy do týmu. Požadujeme věk 18+, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat na směny 12 h krátký / dlouhý týden s nástup 6 - 18 h, 18 - 6 h, částečnou znalost práce s PC, MO W, E, internet. Nabízíme 160,- Kč/h, náborový příspěvek 5.000,- Kč. majaagency@volny.cz
0
0
0
Nechapu co mate vsichni proti Kotasovi! Je nejlepsi :-) Strizkov a Rajska zahrada jsou nej :-)
0
0
0
holky jste kundy :* David
0
0
0
smrdi ti mama
0
0
0
ja jsem ALIGATOR a pasi je v englis kundA
0
0
0
eFi Hotel Praha - Vážení čtenáři, pro eFi Hotel Praha hledáme aktivní tým obchodních partnerů, investorů, sponzorů, dárců. eFi Hotel by se měl nacházet v centru Prahy a hostům by měl poskytnout apartmány s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, umožněné by mělo být také parkovaní pro každý apartmán. eFi Hotel by měl také mít vlastní restauraci. Hotelový Shuttle Bus by měl hosty svážet tam a zpět od hlavního nádraží, ÚAN Florenc, Mezinárodního letiště Václava Havla Praha, ke stanicím metra Černý Most, Zličín, Na Knížecí, Smíchovské nádraží a to zdarma. Eliška Gmiterková - eliska.gmiterkova@seznam.cz
0
0
0
TRAMVAJ | Vybudujme jednokolejovou trať ze smyčky výstaviště Holešovice přes zst. Plenetárium Holešovice k nové smyčce Šlechtova restaurace jezdit by sem měla linka 41. Uvítal bych její provoz v letní sezóně i odpoledne ve všední dny za běžný tarif PID. V Brně to tak například funguje.
0
0
0
Makam jako brigadu ted v pizzerii, kde rozvazim a zvedam telefony a prijimam objednavky. A predevcirem volal jeden arogantni borec, a ze chce sunku ale jen a jen pokud to je kureci, ne v zadnem pripade veprovou. Podle jmena muslim, tak jsem mu tam soupl extra davku prave veprove sunky. Plany islamistu zhati, nasi vepri boubelati.
0
0
0
na metru andel jsou hnusny hajzly
0
0
0
kokote
0
0
0
Vzdy jsem chtel dominantni holku, ktera mne zamkne do pasu cudnosti a necha si klicek! :)
0
0
0
jsem Čech a hanbím se ta to! Nejraději bych byl Slovák a ne Čech! Slovenská Republika je akorát tak národ tupci, ochlastů a idioty! Raději bych zemřel, jak žít v České Reoublici s divným Smyslem pro humor. Slovákům se alespoň nelíbí Takové nekřesťanské komedií, které točí Troška!
0
0
0
Chci Tomáše!! Prosím..¨ Vojta taky není špatnej <3
0
0
0
I love metro!!!
0