Přiznej anonymně!
0
0
DOPRAVA | V úzkém úseku Dubeček - K Dubečku kde je řešen kyvadlový provoz zrcadly to chce semafor! Jde o velmi nepřehledný a nebezpečný dopravní úsek. V této záležitosti chceme kontaktovat také MČ Praha 10.
0
0
0
SECURITY | HLEDÁME NOVÉ ZAKÁZKY KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA PPM{ZAVINÁČ}CENTRUM{TEČKA}CZ. OBJEKT DOKÁŽEME STŘEŽIT OD 245.520 KČ MĚSÍČNĚ. JSME CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA V PRAZE! OBJEKT DOKÁŽEME STŘEŽIT DO 14 DNŮ OD PODPISU SMLOUVY.
0
0
0
salina
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST | Provoz metra v centru zastaven na linkách A a C, v provozu pouze linka B. Zachován je pouze provoz Depo Hostivař - Náměstí Míru, Dejvická - Nemocnice Motol a Háje - Pražského povstání, Florenc - Letňany a pendl Pražského povstání - I.P. Pavlova s projížděním stanice Vyšehrad a Florenc - Muzeum s projížděním stanice Hlavní nádraží. V centru nutno použít pravidelnou tramvajovou dopravu. Důvodem je porucha zabezpečovacího zařízení na trase A u stanice Muzeum. V úseku Pankrác - Pražského povstání - Náměstí bratří Synků lze využít linku 19 a následně přestoupit v zast. Otakarova na linku 6 ve směru I.P. Pavlova - Karlovo náměstí - Václavské náměstí - Hlavní nádraží - Olšanské hřbitovy. Předpokládané obnovení provozu je: 14.11.2021 9:00 hod.
0
0
0
DOPRAVA | Dobrý den, mám zájem pronajmout si městské autobusy a v rámci Prahy a Středních Čech zajišťovat linkovou dopravu. Prosím kontaktujte mě Lukáš Varinský tel.: 737 636 363 nebo napište prosím na dispecink@csadvrsovice.cz. Měl bych zájem o vozy 9,5M, 12M a 18M. Děkuji za nabídky.
0
0
0
DOPRAVA | Metro linky D vybudujte prosím takto I.D Pankrác - Nové Dvory, II.D Pankrác - Náměstí Míru, III.D Nové Dvory - Písnice - Depo Písnice, IV.D Náměstí Míru - Náměstí Republiky, V.D Náměstí Republiky - Letenské náměstí - Nemocnice Bubeneč - Nádraží Podbaba - Lysolaje - Suchdol.
0
0
0
TELEVIZE | CNN Prima NEWS by v Česku měla skončit! Celý je to jeden velký cirkus a Prima z moderátorů a reportérů dělá jen klouny nebo šašky. Zpravodajství špičkové kvality jako u americké CNN nedosahuje a dosahovat nikdy nebude! Natož, že přípravy CNN Prima NEWS trvaly jeden rok nic se nezměnilo! Úroveň je spíše horší Prima nějak začala zapomínat na svoje jméno a spíše vypichuje značku CNN kterou však znatelně poškozuje! Snad brzy o licenci přijde! Vznikne však CNTV Prima? Zpravodajství dostupné každou hodinu je v Česku nezajímavé!
0
0
0
Vážení čtenáři, prosím podpořte nás ve výstavbě nových garáží Chodov pro Dopravní podnik hl.m. Prahy. Obsluha pro linky zajišťující provoz pro oblast Chodov, Háje, Petrovice, Horní Měcholupy, Hostivař, Uhříněves, Modřany, Krč, Braník, Michle, Vršovice, Vinohrady, Zbraslav, Radotín, Komořany, Smíchov, Hlubočepy, Stodůlky, Štěrboholy. Číslo pro garáž by měla být 3. Došlo by k ulehčení pro garáže Hostivař, Vršovice a Kačerov. Dotazy prosím zasílejte na idanuts@seznam.cz děkuji. K výstavbě by mělo dojít do 2 let. V případě, že by se sehnal investor a sponzor jsem pro vybudování garáží i pro soukromého dopravce.
0
0
0
MĚSTSKÁ DOPRAVA | V Praze s velkou pravděpodobností od ledna 2023 výrazně zdraží! Jízdenka na 75 minut má vycházet na 50,- Kč, na 24 hodin na 200,- Kč, na 5 dní za 500,- Kč. Kratší jízdenka má být zrušena. SMS jízdenka a v autobusech, v tramvajích, v metru má být při platbě kartou o 5,- Kč dražší. V případě většího množství nákupu jízdenek v jeden den bude administrativní poplatek stržen pouze jednou. Účtovat jej budou smět také v trafikách. Pro hotely má být dostupná anonymní karta PrahaIN která má nabízet celodenní jízdenku za 80,- Kč avšak při pobytu minimálně na 7 dní tedy za 560,- Kč.
0
0
0
Nechapu co mate vsichni proti Kotasovi! Je nejlepsi :-) Strizkov a Rajska zahrada jsou nej :-)
0
0
0
Autobusový den PID v pražských Letňanech se letos uskuteční ještě jednou. V sobotu 1. října 2022 mezi 10:00 až 18:00 hod., otevřeno má být také v areálu garáží Klíčov a speciální linka 888 má jezdit také do areálu depa Hostivař a ústředních dílen DP. Speciální linka 800 má pak jezdit z Letňan přímo k vozovně Střešovice muzeu MHD. Jízdy s retro autobusy po okolí Letňan však nejsou v plánu.
0
0
0
TRAMVAJ | Vybudujme jednokolejovou trať ze smyčky výstaviště Holešovice přes zst. Plenetárium Holešovice k nové smyčce Šlechtova restaurace jezdit by sem měla linka 41. Uvítal bych její provoz v letní sezóně i odpoledne ve všední dny za běžný tarif PID. V Brně to tak například funguje.
0
0
0
Ahojky lidi, jmenuji se Oliver a chci se vám k něčemu přiznat. Když mám hlad, tak si nejdříve 30 min hledám to pravý BDSM lesbický porno abych se mohl udělat a pak mít teplou a přírodní večeři. Paní Květa
0
0
0
nejlepsi prosrututky jsou v praze ake nejlepsi youtuber je KOKAIN GANJA
0
0
0
Pristi stanice Hurka
0