Přiznej anonymně!
0
0
CsGo
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Tele2 možná vstoupí na český telekomunikační trh. Samozřejmě, že by to bylo v pozici virtuálního mobilního operátora a dost by to vypadalo na síť O2. Tato švédská telekomunikační společnost v Česku již dříve působila, ale na trhu se jí příliš nedařilo, že jí odkoupil operátor České radiokomunikace. V současné době Tele2 vidí možné změny. Třeba tarif obsahující neomezené volání za 199 korun vy mohl přilákat nové zakázky pro zřízení pevné linky za 50 korun by bylo možné nastavení přesměrování na mobilní číslo. Třeba u prefixu 2xx je stále nejširší výběr. Více informací o Tele2 sledujte v TZ každý měsíc.
0
0
0
MUZEUM MHD | Vážení čtenáři, jste-li také názoru, aby muzeum MHD bylo větší a vzniklo v Michli tak se prosím přidejte a sdílejte tuto petici mezi ostatní. Lokalita Michle je zajímavá tím, že se nachází mezi stanicemi metra Želivského (linka A) a Roztyly (linka C) a k areálu by jezdily autobusy 135, 136, 213 navíc od stanice metra Karlovo náměstí (linka B) by k areálu jezdila linka 14. Myslím si, že by nebylo zase tak těžké sem zavést linku 23 třeba jen přes víkendy. Také by sem mohlo jezdit metro C z Kačerova. Také si myslím, že muzeum MHD by toho mohlo dát návštěvníkům mnohem více. Souhlasím také s cenou vstupenky pro dospělého 99 korun.
0
0
0
Luziny metro, v?era jsem hodil UMELY hovno do kolej XD
0
0
0
kokote
0
0
0
Autobusové linky 138 a 203 se sloučí, ale vznikne mnoho nových linek bude to dost podobné jako u MHD v Příbrami. Někteří obyvatelé si totiž stěžují, že byl zrušený úsek Sídliště Spořilov - Chodovec. V trase Háje - Milíčov - Chodovec - Roztyly má jezdit linka 233, v trase Dědinova - Roztyly - Sídliště Spořilov linka 235, v trase Petýrkova - Volha - Šeberák - Ústavy akademie věd - Institut klinické a experimentální medicíny linka 232, v trase Ústavy akademie věd - Nemocnice Krč - Kačerov - V Zápolí - Spořilov - Měchenická - Sídliště Spořilov linka 234, v úseku Sídliště Spořilov - Záběhlická škola - Zahradní Město - Skalka - Sídliště Skalka linka 238. Místo linky 175 se navíc počítá s linkou 239 která by měla navíc nahradit i linku 155. ROPID má linku 154 vést až na Želivského a 207 by měla dojet z Ohrady do zst. Habrová. Začíná-li v tom mít také zmatek tak věřte, že nejste sami.
0
0
0
OSTROVY ŽIVOTA - Vážení čtenáři, projekt OSTROVY ŽIVOTA má pomoci dětem. Budeme moc rádi když přispějete částkou 365,- Kč. OSTROVY ŽIVOTA zúčastněte se 2. září 2019 od 11:00 hod. konference u KD Novodvorská na Praze 4 - Braník.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor T-Mobile měl v jižních Čechách masivní výpadek přes 4 hodiny nefungovalo vůbec nic. Kompenzace samozřejmě žádná. Stačila tak krátká pauza a přes 350 zákazníků požádalo operátora o ČVOP. Retenční oddělení ČVOP bez problémů vydalo. Zde je vidět, že T-Mobile je úplně jedno jestli zákazníky má nebo ne. Přitom by stačilo tak málo a dát slevu na tarif po dobu 6 měsíců 50% nebo třeba i po celou dobu trvání smlouvy. S férovějším přístupem přistupují virtuální operátoři GoMobil, FAYN, Odorik.cz. Právě FAYN přebírá již čtvrtého virtuála. T-Mobile by se měl k 1. 1. 2021 změnit v Czech Telekom. Právě PPF dá s velkou pravděpodobností zelenou. T-Mobile totiž má mít také pevné linky ty ovšem bude mít ve spolupráci přes CETIN. V Česku možná O2 úplně skončí. Na Slovensku by došlo k přejmenování a to samé také v Maďarsku, v Srbsku, v Černé Hoře a v Bulharsku. PPF údajně uvažuje také o polském trhu. V případě prodeje pod T-Mobile by to pro Vodafone byla silná rána operátor by..
0
0
0
Celý život jsem chtěla cestovat po světě, učit se novou zemi, naučit se cizí kulturu. Po střední škole, jsem aktivně hledála možnosti dobrovolné činnosti, školení v zahraničí. Po dlouhém hledání jsem zjistila, že existuje univerzita, která mi pomůže realizovat své sny, aniž by museli opustit vzdělávací budovu. Tam jsou studenti ze 140 zemí, a to nejen učit se a komunikovat, vyměňovat si kulturní zážitky, sdílet své tradice. Tak jsem vstoupila do univerzity lidového přátelství. Moji spolužáci pocházeli z Finska, Konga, Číny a Běloruska, v hostelu, žiji se svou roztomilou holčičkou z Peru a po přednášky hráju volejbal s klukama z Brazílie, Venezuely a Kazachstánu. A teď mohu s jistotou říct, že můj sen se podařil, protože každý den jezdím po celé planetě, krásné planete RUDN.
0
0
0
NÁKUPY | HYPERNOVA se pravděpodobně vrátí do Česka nebude však mít vůbec nic společného s Albertem. HYPERNOVA má šanci opět v Česku fungovat. První hypermarket by měl otevřít v Praze - Čestlice. HYPERNOVA by měla mít otevřeno denně od 7 do 22 hodin. Chystá se také věrnostní program.
0
0
0
Když jsme projížděli kolem drogerie řekla jsem tátovi jestli ten obchod s potřebami do koupele nebo ten s drogami
0
0
0
Schweizbank | Vážení čtenáři, pro otevření první pobočky Schweizbank v České republice a v Praze hledám aktivní tým investorů, obchodních partnerů, sponzorů a dárců. Schweizbank by měla účty v CZK, EUR, CHF, USD, GBP, PLN, HUF, HRK, SAE, UAH, RUB, CNY, AUD a také by bylo možné provést směnu. Schweizbank by v Česku měla pobočky dále také v Brně, v Ostravě, v Liberci, v Olomouci, v Ústí nad Labem, v Českých Budějovicích a v Hradci Králové. Ke vzniku Schweizbank by však mělo dojít do roku 2024. Více informací žádejte prosím na e-mailu majaagency@volny.cz. Požadovaná částka je: 250.000,00 Kč. Samozřejmě, že Schweizbank bude vznikat postupně a věřím, že bude možné docílit částky 40.000.000,00 Kč. Schweizbank hodlá vydat i akcie a dluhopisy.
0
0
0
sparta buzerantu parta
0
0
0
RETROBUS | Vážení čtenáři, v mém zájmu je v Praze mít repliku tohoto autobusu, podmínkou je však vše to zvládnout nejpozději do roku 2029. Každou sedačku si můžete koupit za 10.000,- Kč více informací žádejte prosím na e-mailu: majaagency@volny.cz. RETROBUS by jezdil na lince 207 a mimořádných jízdách. Věříme, že by zde vznikla podpora ze strany DP Praha.
0
0
0
نحن موقع النفايات. ضع كل ما هو لنا! نحن لسنا مهتمين على الإطلاق بمخالفة مبادئ حماية الجمهورية التشيكية! أنت تعلم أنه إذا قدمت تبرعًا هنا ، فعليك أن تدفع لنا ألف كرونة. يا الناس ، والصدق يأتي أولا.
0