Přiznej anonymně!
1
0
když spím na kolejích, tak mám permanentní strach, že mě přejede vlak
0
0
0
Většinou mě to pobaví ale jindy mi naopak lezou mi na nervy ty čvuťácký nemotorný paka co jdou při cestě z metra tak blbě, že překáží všem okolo. Moje přesvěčení je, že tyhle lidi mají 'dar' překážet tak se zdá, že na čvut jsou asi v tomto smyslu 'obdařeni' všichni :-D
0
0
0
V respiriu se vždy posadím k nejpřitažlivější osobě opačného pohlaví. Pokud je již místo obsazené, sednu si tam, kde je nejlepší výhled.
0
1
0
Pokaždé když něco řeším s ubytovacím oddělením, mám pocit, že jsem první student, který za nimi přišel.
0
0
0
jedny celý laborky z fyzikály jsem proš... s klukem, kterého jsem den předtím sbalila na laborkách z anály... vymluvila jsem se na prudkou virózu a prošlo mi to. A nemělo to vůbec chybu.
0
0
0
Když na Volze spustili fejkovej poplach, hned jsem běžel dolu, nehořelo.
0
0
0
Po maturitě se chystám na VŠCHT... Můžete mě ujistit, že tam nejsou samí "nerdi", ale i obyčejní lidé, kteří chlastaj, hulí, sexujou a dělaj pičoviny?
0
1
0
Každý rok chodím na dny otevřených dveří v naději, že tam zas budou dělat dusíkem vymraženou zmrzlinu ze šlehačky.
0
2
0
V laboratoři kradu kádinky a baňky. Kádinky používám jako květináče, baňky jako vázy. Tomu, co mám doma, říkám tzv. chemické květinářství.
0
1
0
Na seminářích nebo při hlídání písemek předstírám, že se dívám studentkám do písemek nebo sešitů, zatímco střed mého zájmu je dekolt.
0
0
0
Studuji v Mostě VŠCHT, ale pokaždý když jsem byl v Praze, jsem se do školy šel jen vysrat :D což také odráží můj vztah k této škole ;-)
0
0
0
Můj oblíbený mléčný výrobek je Lipánek, protože v reklamě zdůrazňují, že je bez chemie!
0
0
2
iritují mě idioti co si pletou LACH I a LOACH I
0
0
0
U nejmenovaného profesora na biochemku si jedna slečna před zkouškou rozepla knoflíky u blůzy tak,aby ji byl vidět ze správného úhlu nejen dekolt. Vyšla pak s áčkem. Máte tohle zapotřebí?
0
0
0
ahoj. nevíte někdo, jak se jmenuje ten "fousáč" na všcht? je to student, hnědé vousy, dlouhé až plnovous a takový zatočený knír jako za rakouska-uherska :D
0