Přiznej anonymně!
0
2
iritují mě idioti co si pletou LACH I a LOACH I
0
0
0
Občas poslouchám na záchodě. Minule jsem slyšel monolog: "Ku*va to je s*aní! Teď se pěkně vyse*u a pak půjdu zaplatit tu složenku".
0
0
0
Strašně me štvou ti šprti,co maj v hlavě jen školu a zapomínaj si mejt vlasy!!! Kdo se má na to na přednáškách koukat.
0
1
1
Miluju, když jdu v noci z hospody a dole na Volze sedí kluci u počítačů a paří a já se jim směju, že jsou nerdi.
0
0
0
Při pozdním odchodu ze školy jsem přistihl vrátné při sledování porna puštěného dost nahlas (slyšet na celou chodbu). Nebyli rádi, když jsem procházel okolo..
0
0
0
Šla jsem na VŠCHT, abych měla sex v laborce. Ještě mě nevyhodili.
0
0
0
Přednáška z organiky v roce 2005: "Poděkujte Straně (myšleno KSČ), že můžete zdarma studovat!" Chvíle ticha. "No, teď už těch stran máme vlastně víc."
0
0
0
Kradu buničinu. Je to lepší než kapesníky.
0
1
0
teraz už viem, prečo majú všetci v laborkách tak mizerné výťažky...keď každý štvrtý človek odovzdá omietku namiesto produktu a asistent len zatrasie prachovnicou, letmo na to pozrie a vysype to do zbernej nádoby, z ktorej si potom iní študenti na iných laboratóriách berú vstupnú látku, tak je to jasné, z omietky veľa nespravíš... :D
0
0
0
Neuveriteľne ma štvú upratovačky, ktoré pri vysťahovaní z koleje behajú po izbe pomaly s bielou rukavicou, naháňajúc smietky prachu po perináku, ktorý nebol rok otvorený.
0
0
0
Zprvu jsem nechápal ty depresivní příběhy tady, hlášky, že někdo nesnáší holky na VŠCHT atd. Přiznávám se, že teď už ty pány naprosto chápu. Těším až tento rok dokončím a budu pryč. Přes upřímnou snahu nejodpornější "kolektiv" jaký jsem poznal. Říkejte si co chcete. Na svoje léta studia rád zapomenu a vyprávět o nich nebudu.
0
0
0
Už třetí zimní semestr jsem navštěvoval přednášky OACH I abych mohl očumovat prvačky.
0
0
0
Zajímalo by mě, jestli se najde někdo, komu se nové občerstvení líbí víc, než starej dobrej bufáč...
0
0
0
Líbilo se mi moc, jak chlapi z Ústavu polymerů provedli nedávný Den otevřených dveří. Pěkná práce, kluci! Jsem trochu zamilována :) Škoda, že dělám doktorát na jiném ústavu)
0
0
0
Jsem chemik, všude říkají, že mě naučí vše důležitého a zajímavého a stejinak nevím, proč je pěna u piva bílá a proč zesvětlá čaj po přidání citronu :D
0