Přiznej anonymně!
0
0
Po neúspěšné zkoušce jsem se ztratila v béčku. Po 20 minutovém bloudění jsem skončila kdesi v temné chodbě a ztratila se i tam. Rozbrečela jsem se.
0
0
0
Během studia na VŠCHT se mnohonásobně zlepšily znalosti v oblasti klasické hudby :D
0
0
0
V LOACH I. jedna holčina rozflákala baňku s půl litrem vroucí kyseliny sírové, která se rozprskla po celé chodbě, naštěstí jsem nestál u ní.
0
0
0
Jsem ráda, že už jsem z tohoto ústavu venku ..... dokonce i se dvěmy tituly :)
0
1
0
Vždycky když jsem nějakému klukovi řekla, že studuju VŠCHT, tak se na mě nejprve tak podíval a pak se zeptal, tak to budeš asi chytřejší než já, že? A pak už se neozval, takže jsem začala tvrdit, že jsem na VŠE a je to v pohodě :D...
0
1
0
Přijde mi, že na VŠCHT nedělám nic jiného, než že se pokouším dostat zápočet z matiky :D
0
0
0
Až se jednoho dne bude nějaký islámský terorista v Praze pokoušet odpálit před americkou ambasádou, nebo někde podobně, tak ho prosím nasměrujte před budovu C, ten ústav matematiky VŠCHT je už třeba v zájmu zachování duševního zdraví studentů opravdu zlikvidovat.
0
0
0
Že neumím pipetovat pusou jsem poznala vždy po laborkách s mikrobilogie, kde jsme pipetovali kmeny Escherichia coli.
0
1
0
Nenávidím otázku: "Takže z tebe bude chemik?"
0
0
0
kým som neprišla na VŠCHT, tak som osobne nepoznala ani jedného gaya...teraz ich už poznám mraky a sú to úplne parádni týpci :D
0
0
0
Studenti VŠCHT jsou alkoholici... a ti, co nejsou do tohoto stádia jen spějí...
0
0
0
Na laboratoře z analytiky se mnou chodila bloncka, která pod plášť nosila pouze rudé spodní prádlo. Což v laboratoři nebylo moc vidět, ale vždycky jsem přišel včas, abych neprošvihnul převlékání na chodbě.
0
0
0
Přiznávám a to bez mučení, že čtyřletý pobyt na tomto ústavu byl pro mě zatím nejlepší dovolenou ;-)
0
2
0
Ať bilancuju, jak bilancuju, stále mi z toho vychází zhruba 6 návštěv ledničky na 2 stránky ve skriptech. V uzlu, kterému chemičtí inženýři říkají mísič a normální lidé žaludek, poté dochází k slušné akumulaci, zatímco proudy vědomostí do mé hlavy zůstávají skutečně pouze fiktivními.
0
0
0
Mám takový pocit že na přiznání vscht komentují jen lidi, který nikdy neslyšeli o pojmu empatie a je mimo jejich možnosti pochopit podstatu problému,který trápí některé příspěvatele. Ale hrát si na drsňáky a drsňačky je prostě, že? :-D
0