| Na VŠCHT jsem šla z toho důvodu, jelikož jsem doufala, že tu bude kupa hezkých chlapců... Za celé dva roky svého studia jsem potkala maximálně dva... |

| Na VŠCHT jsem šla z toho důvodu, jelikož jsem doufala, že tu bude kupa hezkých chlapců... Za celé dva roky svého studia jsem potkala maximálně dva... |

| Slyšela jsem nedávno na chodbě takový vtip. Proč je lední medvěd rozpustný ve vodě ? Protože je polární :-) |

| Hrozně jsem si přála jít studovat medinu,ale nevzali mě. Řekla jsem si,že se na VŠCHT na ten rok schovám a zkusím to příští rok znovu. Po zkoušce z biologie člověka jsem si uvědomila, že to pro mě nebude to pravé. Vždy jsem měla radši chemii,než biologii a zde mi chemie přirostla k srdci ještě víc. Zjistila jsem,že nejsem šprtací typ a že za týden se telefonní seznam nenaučím. Vyhovuje mi tu,že se chce po nás logické uvažování a selský rozum. To pak člověka baví víc, než bezduché papouškování. Sice se tu a tam musíte naučit pár definic, ale nutí vás o problematice přemýšlet. Proto jsem tu zůstala a jsem ráda za nalezení oboru,který mě baví. |

| Znáte ten pocit, když hodinu před zkouškou se rozhodujete, kterou stostránkovou prezentaci si ještě máte prolistovat? |

| Na řízení lidských zdrojů jsem ani jednou nebyl. Vždycky tam chodil kamarad a zapisoval mě presenci. |

| Je smutné, když jste ve třeťáku a chcete jít na určitý magisterský obor vaší fakulty a zjistíte, že člověk, který studuje na jiný fakultě, naprosto odlišný obor má víc započtených kreditů z povinných předmětů než vy... :'( |

| Jsem cizinec, a když jdu na ústní zkoušku skoro vždy dělám že nemluvimšesky a nemůžu něco vysvětlit JENOM kvůli jazykové bariéře. Ani nevíte kolik krát mě to zachránilo. |

| Sice mám splněno mimo matiku všechno, ale VŠCHT i s tou svojí slavnou matikou mě prudí natolik že odchodím ještě toho půl roku a pak uteču na UK nebo VŠE. Tam aspoň nemají turnikety kterýma se nedá projít s kufrem. |

| Jednou v noci jsem se probudila a nechtěně jsem si vyposlechla desetiminutové hekání mé spolubydlící, kdy si dělala dobře. Myslela jsem si, že už to nikdy neskončí. Celkem dlouho jsem se z toho dostávala. Fuj :D |

| Ústav biotechnologie je taková šílená drbárna, že by bylo snad lepší, chodit do školy v přestrojení... přiznávám se, že se do toho taky zapojuji :) |

| Už dávno mě facsinuje termodynamika a fyzikální chemie. Největší překážkou na cestě k vysněnému fyzikálně chemickému diplomu je znaménko u práce konané termodynamickým systémem. To se nemohli ti dávno mrtví klasici fyziky a chemie zavčasu domluvit na jednotné konvenci? |
