Přiznej anonymně!
11
0
No nevím pánové, vy tady stále brbláte nad holkama z VŠCHT a přitom… umíte si snad představit ideálnější ženu než absolventku VŠCHT? Na rozdíl od jiných vysokých škol je v průběhu studia vzdělána ve všem, co do budoucího života potřebuje. V laboratořích z anorgány ji naučí pořádně mýt nádobí. Během studia matematiky se naučí, kdy je lepší držet jazyk za zuby. Díky fyzikálce pochopí, že pořádek se sám neudělá, v labech z orgány se zase naučí vařit. Během INGů se stane odbornicí na sušení prádla a ještě vám dokáže v parném létě ochladit pivo. Co byste chtěli víc? Snad jen ta praxe v pipetování pusou by mohla být větší.
4
2
0
říkám, že studuji forenzní analýzu, po krátkém vysvětlení se často dovídám, takže vlastně budeš jako ta Kriminálka Las Vegas a Miami???
2
6
0
Jsem cizinec, a když jdu na ústní zkoušku skoro vždy dělám že nemluvimšesky a nemůžu něco vysvětlit JENOM kvůli jazykové bariéře. Ani nevíte kolik krát mě to zachránilo.
1
3
0
Při dobrovolné prezentaci sloučenin jsem prezentoval o sodnanu osmičelém. Nikdo, včetně vyučujícího, si nevšiml, že nic takového neexistuje. Dostal jsem plný počet bodů, jsem zděšen...
1
3
0
Jako student čtvrtého semestru jsem si minulý týden v laborce potají googlil, jestli se lije voda do kyseliny nebo kyselina do vody.
1
2
0
Vysmátá paní z kantýny na B mě vždycky ráno pozitivně naladí. Minule mi říkala historku, že si takhle odskočila, zamkla kantýnu a když se vracela, nějaký student lomcoval s dveřmi a halekal, že ta kurva stará má zas zavřeno...
1
1
0
Jsem v prváku. Jednou jsem si na fb přečetl, že na střeše volhy je bazén, tak jsem zašel na recepci, jestli by mi od něj nedali klíče. Ze způsobu, jakým se na mě ženská podívala, jsem pochopil, že je asi něco špatně.
1
1
0
Odpověď z FAQpro zájemce o studium: "Zájemců o studium na VŠCHT Praha přibývá, nicméně fakulty školy se snaží optimalizací svých kapacit vyhovět co největšímu počtu uchazečů o studium." Optimalizace kapacity = nabereme tolik lidí, že se nevejdou do posluchárny
1
1
0
Už se těším na VŠCHT, vypadá to že tam jsou pěkné slečny :)
1
1
0
Někteří asistenti by se měli vzpamatovat a přestat vynášet zápočtové, souhrné a v některém případě i zkouškové testy hl. dívkám, které se jim líbí a dělají na ně psí oči, protože jinou šanci to dát nemaj. Zaprvé není to fér k ostatní a zadruhé to snižuje úroveň celé VŠCHT. Na některé je důkazů až až, tak aby se neobjevili na vyšších místech.
1
0
0
http://www.youtube.com/watch?v=ReSAa2BZYjY
1
5
0
Těžko zkoušejícím vysvětlovat, že existuje něco jako zákony o zkouškovém období. 1. ZZO: Entropie kdekoliv v okolí studentů najednou záhadně klesá. 2. ZZO: Dodatkový objem žaludků studentů dosahuje limitních hodnot. 3. ZZO: Systém student + okolí dosahuje nejnižších hodnot Gibbsovy energie na FB. Ze spojených formulací ZZO pak jasně vyplývá, že čas zbývající na učení se limitně blíží nule, čehož důsledkem je dosahování kritických tlaků u zkoušky.
0
4
0
Tak myslím, že na tuhle bakalářku nikdo nemá.
0
4
0
fascinuje mě, jak si hromada lidí stěžuje, že všcht je příšerná škola, protože je na ní moc chemie ..zajímalo by mě, kdo jiný by se tam měl hlásit, když ne ti kteří se tu chemii učit chtějí
0
4
0
V prváku jsme si s kumpány v laborkách z anorgány zapůjčili pár žíhacích kelímků. Dodneška je na koleji používáme jako panáky.
0