Přiznej anonymně!
7
0
Jednou jsem přišel na zkoušku opilý, v poblitém tričku a zabalený v peřině. Jelikož se nejednalo o předepsaný dress code, tak jsem byl od zkoušky vyhozen. Jelikož jsem na tuto skutečnost po cestě od zkoušky zapoměl, tak jsem se otočil a vrátil. Poté jsem byl vyhozen znovu. Považuji to za obrovskou nespravedlnost, jelikož jsem dané učivo plně ovládal.
1
11
0
Tříleté bakalářské studium na Ostravské univerzitě - nejlepších šest let mého života.
0
3
1
Myslím si, že na OSU jenom debil neudělá státnice na červenej diplom.
1
1
0
Na KFG OU je jeden děsně sexy docent, jehož přednášky jsem vždy v polovině opouštěla, abych pak následně vypustila páru svých sexuálních choutek na toaletě. S naprostým výrazem blaženosti jsem se na přednášky vrátila a pokračovala v imaginárním snění, co všechno bych s ním dělala :)
1
1
0
Při zápočtovém testu seděl učitel za katedrou, nohy na stole a před obličejem roztáhnuté noviny. Všichni začali opisovat, chyba byla v tom, že v novinách měl vystřihnout díru a všechny nás pozoroval. :D
1
0
0
Myslím si že studenti informatiky pro učitele nebo jak se ten nepotřebný obor jmenuje, jsou nepotřební. Z informatiky umí velké hnědé h. jsou namyšlení.
1
0
0
Zajímalo by mě, co se chlastalo a hulilo v 90. letech na severu, že je oficiální název školy "Ostravská univerzita v Ostravě".
1
0
0
Při vstupu do budovy FF na přijímačky, jsem se zděsila, že mezi ty lidi nepatřím.
1
4
0
Pro jistotu se vždy chovám slušně k bezdomovcům, co se scházejí v parčíku před budovou L. Nikdy nevím, jestli nás některý z nich náhodou nebude na něco učit.
0
4
1
Při zkoušce z geologie jsem oblizoval křišťál, abych vyloučil možnost, že se jedná o sůl
0
4
0
Na zkoušce mi bylo profesorem sděleno ,že vykládám pohádky a že netuší odkud to mám. Ty pohádky jsem měla nazpaměť naučené z jeho vlastních skript...
0
1
0
Při zkoušce ze statistiky mi bylo vyučujícím vyhrožováno pistolí #PřF
0
3
0
Jeden vyučující se při studentském referátu zakryl závěsem a nejspíš usnul.
0
3
0
Při průběžném testu z Geografie na PřF jsme měli za úkol nakreslit slona.
0
3
0
Jednou během zápočtového testu učitel odešel z učebny. Když se vracel, pro jistotu ještě zaklepal na dveře, aby všichni stihli schovat taháky.
0