Přiznej anonymně!
11
0
Když jsem babičce poprvé řekl, na jakou univerzitu nastupuji, předpokládala, že se naučím vyrábět boty. Nejspíš ji to nepřešlo, nedávno za mnou byla s ulomeným podpatkem.
0
11
0
Jednou jsem si šel z laborek koupit gyros, a protože je to od technologické fakulty blízko a nechtělo se mi převlíkat, tak jsem si nechal plášť a šel na gyros v něm. Když jsem si objednal a čekal na svůj gyros, zaťukal mi na rameno dle vzhledu nejspíš zedník, co tam byl na oběd, a říka: Ty vole, kuchař a chodí na žrádlo do gyrosu :D :D
0
6
0
První týden na kolejích jsem zvracel z oken, zeblil celou fasádu a usnul ve sprcháči, a to jen proto, že jsem pražák, co poznal opravdový moravský sklípek a trochu slivovice. Tož dobré to bylo!
1
7
0
Nejmenovaný Doc. Marketingu "jdeš pozdě a než začneš vymysli jsi pořadnou výmluvu a ebo nelži"! Já na to "Omlouvám se pane Docente ale spal jsem u mladé tak se to rano lehce protahlo.....!" "vidíte to je alespoň omluva vy chásko!"
0
7
0
Přiznám se, že jsem napsal už tolik vtipných zpráv, nejrůznějších příhod a příběhů z UTB, načež jsem se s bolestí břicha i sám pobavil, ale všechny mi byly zamítnuty.
0
7
0
Jednou jsme šli na pivo s kamarádem, který měl dělat na druhý den zkoušku. Večer se ale trochu vymkl kontrole a dotyčný kamarád z nás dopadl nejhůř. Tak jsme ho ráno doslova přinesli ke zkoušejícímu, který se slovy: "Tak pánové, na toto jsem čekal celý život!", vzal jeho index a dal mu za A. Kámoš tomu po vystřízlivění ještě dlouho nemohl uvěřit.
0
7
0
Cestu z U13 na U10 4x za den by měli uznát jako povinně volitelný sport.
0
5
0
Nesnáším holky, které nechtějí do plavání, protože údajně nezhubly do plavek a vymluvají se na všechny možné záněty, alergie...a pak ten svůj zadek narvou do legín, skrz které vidíme i vzorek na kalhotkách..
0
5
0
Na zkoušku z biologie jsem se učila z dětské encyklopedie. Dostala jsem za C.
0
5
0
Ten pocit, když se učíte na zkoušku, ve skriptech nemůžete najít uspokojivou odpověď... a pomůže vám až učebnice ze střední školy.
0
5
0
Jaký je rozdíl mezi výšlapem na K2 a studijním oddělením na FaME? Na K2 se dostanete dříve a s větší pravděpodobností, protože je přístupná vždy, a to i v pracovní dny.
0
5
0
Svoji školu a obor mám ráda (vždyť jsem si je taky vybrala dobrovolně), poctivě chodím na přednášky a v menze mi chutná. Tak!
0
4
0
Během 5 let jsem lovila na různých fakultách. Na FT jsem nerozuměla, na FAME jsem se ztratila, na FAI jsem nemohla nikoho vybrat, na FHS byly jen holky, jen na FMK chtěli souložit všichni, ještě ke všemu naráz.
0
4
0
Když jdu na FAME po schodech, tak mačkám tlačítka od výtahu, ať si to ti lidi uvnitř užijou.
0
4
0
Mám strach jít na studijní oddělení a už vůbec nemám odvahu jít tam mimo úřední hodiny.
0