Přiznej anonymně!
0
0
Ti co znají Naruta, tak budou v obraze. Tolik jsem se zamilovala do Itachiho, že už si ho představuju kolikrát v posteli místo přítele.
0
0
0
chci hodně mladou holku na sex.
0
0
0
bavi me priznani i kdyz je mi 68 a jsem stale panna
0
0
0
Pozdravujeme zo Slovenska tu peknú slečnu čo nám tak krásne mávala na čerpacej stanici Mol Jihlava Červený křiž ☺
0
0
0
Jo :D
0
0
0
Rozálie Rychlá byla na czech castingu. Mrkejte na tu její mokrou číču...
0
0
0
Nejvíc se k sobě hodí Maruška a Péťa❣️
0
0
0
Miluji svoji holku❤❤
0
0
0
Ganja
0
0
0
mekdonald
0
0
0
Jsem ženatý 4 roky a mám 2leté dítě. Každý den vyslechnu plno příběhů o nešťastné lásce, nebo o jiných překážkách co připravil život. Ale teď se nemůžu nikomu svěřit. Nevěru jsem vždycky odsuzoval a myslel jsem si, že mě to nikdy nepotká. Jsem sám z rozvedeného manželství a nechci nic podobnýho nikdy udělat svýmu dítěti. Jenže jsem potkal anděla. Je krásná, chytrá rozumíme si. Psali jsme si maily a smsky. Dvakrát jsme se sešli, ale oba jsme věděli, že to nemá budoucnost, tak jsme toho nechali. Nespali jsme spolu. Ani mi o to nešlo. Musím zapomenout, ale pořád na ni musím myslet. Doma se musím tvářit, že jsem spokojený, ale pořád doufám, že budu moci za andělem. Moc se tím trápím. Chybí mi její krásný úsměv a oči.
0
0
0
My ve škole máme ty nejhezčí kluky.
0
0
0
Mám rád když moje holka je děvka a vzrušuje mě když ji vyprcavaji jiný; holky ?líbilo by se vám mit takového pritele nebo se vám to hnusi ?
0
0
0
jsem buzerean
0
0
0
Upřímně lituji člověka jménem Oldřich Jakubec z Jihlavy, jak smutný a bezvýznamný život vede, že neumí nic jiného, než se hádat a urážet všechny okolo sebe jak sousedy, tak i jiné lidi...Doufáme, že i jeho život jednoho dne naplní štěstí a láska! Pokud tohle čtete, proberte se!
0