Přiznej anonymně!
62
1
Sbiram frajerky z kazde fakulty jako zarezy. Zatim mi chybi vsechny fakulty :(
1
32
0
Na FELu v bufetu jsem si chtěl dát párek v rohlíku. Odpověd byla, že párek v rohlíku už není, že si můžu dát párek na tácku. Jaké to bylo překvapení, když jsem jako přílohu k párku na tácku dostal rohlík. Odrovnalo mě to natolik, že jsem se ani nezmohl na žádnou reakci a párek v rohlíku jsem si vyrobil u stolu sám.
3
19
2
Dal jsem si přihlášku na FEL a přijali mě bez zkoušek. Když jsem se díval na předměty a viděl jsem tam 3 druhy matematik a u nich osnovy s názvy, které jsem nikdy neslyšel, čuměl jsem jako O'Neill na Carterovou, která mu dávala přednášku o černých dírách. A to jsem měl na střední z matematiky 1.
4
32
0
Od začátku studia se mi zvětšila prsa o číslo. Problém bych v tom neviděl, pokud bych byl žena.
1
36
0
Spousta lidí si myslí, že na FELu nejsou holky. Jsou. A obě jsou celkem hezký!
0
34
1
Po prvních pár dnech strávených na FELu už mi Big Bang Theory nepřišlo vůbec vtipný.
0
18
1
Jednou nám učitel řekl, že vajíčko díky jeho dokonalému tvaru člověk nerozmáčkne v ruce. Nevím, za co se nám takovou poučkou chtěl pomstít... kuchyň jsem čistil ještě dva dny.
3
32
2
Opisoval jsem i při testu, který byl anonymní a nehodnotil se ...
0
30
3
Moje mamka přednáší na čvut. Vždycky když domů přinese na opravu zápočtové testy, tak je potají pročítám. Minulý rok jsem narazila na studenta s opravdu zvláštním jménem (něco jako Vidlička) a protože měl malý počet bodů, tak jsem mu nějaké přidala, aby dostal zápočet. Mamka na nic nepřišla.
0
24
0
Když mě v menze naserou, ukradnu jim lžíci.
1
12
2
Díky zkouškám jsem se začal dívat na seriál "My little pony"
3
22
3
celou dobu co jsem bydlel na Strahově jsem nosil holkám růže utržené v zahradě u hvězdárny na Petříně
1
20
0
Po maturitě mě vzali na ČVUT a na VŠE. Chtěl jsem na ČVUT, ale někde se stala chyba a byl jsem zapsanej do jinýho oboru, než na kterej jsem se hlásil. Dva tejdny jsem obepisoval celou fakultu, ale bez odpovědi. Tak jsem jim napsal "tak mi teda vykuřte čůráka". Odpověděli hned. Šel jsem na VŠE.
1
25
0
Kamarád na mě půl hodiny čekal před FELem a počítal kolik vyjde holek. Napočítal 4 a z toho si u 2 nebyl jistej.
0
3
1
Nesnáším, když na vidím na Facebooku statusy studentů pseudoškol (ČZU, UJEP, VŠE, atp.) o tom, jak se strašně musí učit na zkoušku a jak se bojí, že tu zkoušku nedají. Nechal bych je třeba skládat zkoušku z lineární algebry. Pak by teprve poznali, co to je učit se na zkoušku a mít strach, že to nedají.
4