Přiznej anonymně!
0
1
Jistá angličtinářka mi nedala zápočet jen kvůli tomu, že jsem gay. Když jsem chtěl vidět svůj test, dostala hysterický záchvat a začala po mně řvát, že bych se měl jít léčit.
2
2
0
Kvůli mě se na promoce už nedávají absolventům čepice. Když jsem ji totiž na konci promoce vyhodil do vzduchu, skončila na lustru a začala od žárovky hořet. Když jsem pak tu čepici z dobré vůle chtěl na studijním oddělení zaplatit, řekli mi, že neví, jak by to proúčtovali. Omlouvám se nastupujícím generacím. :-)
1
0
0
Nenávidím toho šaška, co stojí za novým e-learningem (moodle)! Je to hrůza, děs, hrozně nepřehledné a nedá se v tom vyznat! Abych se k jednomu předmětu musel pětkrát proklikávat, to fakt není normální! Navíc jsou všechny předměty označeny jenom svým kódem a ne názvem! Co je tohle za prasárnu???
1
5
0
na sekretariát chodím zásadně mimo úřední hodiny s omluvou, že vlak měl zpoždění, neměl, bydlím v místě výuky, ale zatím mi to vždycky prošlo
0
5
0
Tahle univerzita má jednu nespornou výhodu a tou jsou stravenky. V Opavě se na stravenky jí, chlastá, nakupuje drogistické zboží, jezdí taxíkem a nakupuje v lékárně. Na které jiné univerzitě to mají???
0
4
0
bakalářku píšu s vínem, pomáhá mi zapomenout kdy ji mám odevzdat :-D
0
4
0
Jestli je jen desetina všech těch přiznání pravdivých, měli univerzitě už dávno sebrat všechny akreditace, učitele povyhazovat a studenty poslat na odvykačky všeho druhu :D
0
3
0
nekdy mam 100 chutí napsat do školní skupiny: "idioti!!!!!"
0
3
0
Jednou takhle jdu na studijní oddělení, zaklepu a místo, že jsem z Erasmu, odpovím z Marsu :D
0
2
0
Dostala jsem se na školu s 26 percentily.....a prej že berou od min. 60 :D:D:D
0
2
0
Všimli jste si také toho, že na opravných průběžných testech se setkáváte povětšinou se stejnými lidmi? A když se nad tím tak zamyslím, přijdu na to, že má tvář už musí být taky hodně lidem povědomá. Bohužel!
0
2
0
Zjistila sem si telefon na jednoho "milého" doktoranda, který nás o semináři pořád prudil a o hodině sem mu posílala nemravné sms, aby se cítil aspoň 45 minut trapně. Jak hřejivý pocit byl, když párkrát za hodinu musel odejít ze třídy...
0
2
0
Ve 26 letech jsem ještě neměla sex. Původně jsem doufala, že se to na univerzitě změní, ale když jsem zjistila, jak nulový je výběr na SLU...
0
2
0
Nikdy jsem se necítil tak dobře, když se žrací automat na Žižkárně zasekl na výběru polomáčenek a mohl jsem si tak zdarma vytočit 3 balíčky ._.
0
2
0
za 2 roky jsem vystřídala 9 spolubydlících a vůbec za to nemůžu!!!!
0