Přiznej anonymně!
8
0
Občas, když vyhazuji studenty od zkoušky, se bojím, aby si na mne někde nepočkali a nezbili mne.
8
12
0
pondělí: mám 20 Kč a mám hlad úterý: mám 10 Kč a opravdu velkej hlad středa: přišli peníze čtvrtek: nic si nepamatuju.....mám 20 Kč a hlad
1
6
0
Někdy přemýšlím, zda ten internet a e-maily jsou na tom UHK (zvláště PdF) k něčemu. Kantoři zkoušky přes FIS nevypisují, když píšete už 4. mail docentovi, aby vypsal zkoušku (na datum, na kterém se s námi dohodl), tak za ním stejně musíte dojít hezky pěšky o konzultacích. Pak se stane, že tam nikdo není, protože docent neumí konzultace na netu změnit.... a když už tam jdete po 3. a konečně ho potkáte, tak Vám řekne, že maily ze zásady nečte, protože monitor poškozuje oči. Akademický monolog zakončí tím, že kolegům máte vyřídit, ať se dostaví do učebny A2, ve 12 hodin v počtu 15 lidí. Už předem předpokládá, že na vypsání zapomene. A když to takhle udělá za zkouškové 5 vyučujících, tak se to dá shrnout jen slovem: amaterismus....
2
0
1
potřebuju na seznamováku omrdat nějakou prvačku...
3
7
0
Nechápu systém zkoušek a zápočtů na FF UHK. Některé zkoušky za 5-7 kreditů jsou prakticky zadarmo, ale u zápočtů za 1-2 kredity se toho člověk učí pomalu jako na státnice.
1
8
0
Fakt věřím tomu,že je tak velkej problém zapisovat studentům udělané zápočty a zkoušky ještě ten den, protože to je určitě nesmírně náročné - proto to úspěšně zvládá málokterý vyučující.
0
1
0
Největší překážkou abych dostudovala je pro mě zbytečná, přehnaná úzkost během zkouškového, kdy vždycky zpanikařím a dělám blbosti, byť během semestru se průběžně připravuji... Má někdo na to nějaký tip?
1
1
0
Nesnasim, kdyz se ostatni fakulty serou do FIMky, pekne mi to vadi. Muj nazor je jednoduchy: "Nasrat modra krev je modra krev, do kralovske sorty se nikdo srat nebude."
1
7
0
Pouze v UHK knihovně můžete zažít seřvání šeptem :o)
0
7
0
Můj bratr studuje na FIM a prodlužuje si studium jen kvůli tomu, že neudělal zápočet z bruslení. Začíná mi docházet, že to udělal schválně.
0
7
0
Škola mne naučila, že skupinový projekt je jen individuální projekt s více podpisy na konci
0
0
0
Často se dokážu ztratit na budově J, Po dvou letech studia. Jsem kluk.
1
1
0
O většině spolustudentů si myslím že jsou to naivní blbci, kteří školu studují jen aby odložili práci, zápočty i zkoušky opisují ze svých PDA od maminky a myslí si, že jim titul bez znalostí k něčemu bude.
1
0
0
Hledám spolubydlící :) Nebudete litovat. (y) http://www.espolubydleni.cz/podnajem-spolubydlici/312014-inz.htm
1
1
0
Přiznávám se!...svoji lásku jsem našla na stejném oboru..už jsme spolu rok a stále šťastní ♥
1