Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít sádru? Stačí splňovat jediné podmínky věk 18+, přijet vlastním způsobem veřejnou dopravou, počítat s tím, že potvrzení o příjmu ani lékařskou zprávu nevydáváme. Vše je zajištěno přímo na sádrově v nemocnici k areálu jezdí autobusy. Kontakt je idanuts@seznam.cz a fixaci zajišťujeme v předem domluveném termínu pouze v pracovní dny mezi 8 až 19 hod. ceny od 600,- Kč. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Chceš-li mít také fotky z přírody, města připiš prosím do zprávy cena od 1100,- Kč/den. Sundání sádry nabízíme bez poplatku. Berle je zapotřebí mít vlastní nepůjčujeme. Pouze v případě zajištění fotografa je zapotřebí domluvit se minimálně 2 týdny dopředu a zaplatit alespoň 40% zálohy. Vše podloženo potvrzením a zasláním faktury.
0
0
0
Ahoj, chceš nožičku do sádry? Je Ti více než 18 let a můžeš přijet veřejnou osobní dopravu? Pak dej vědět na idanuts@seznam.cz a jistě se domluvíme. Cena za službu 650,-- Kč, berle nelze zapůjčit! Potvrzení o příjmu ani lékařské zprávy nevydáváme. Fixace je zajištěna přímo v nemocnici na sádrově. V termínu od 1.5. do 8.5. nepůsobíme! Doba fixace je na 10 minut. Sundání sádry doporučujeme po 2 až 3 týdnech.
0
0
0
Spojení Pardubice město perníku pro mě nabylo naprosto jiného významu po mém čtyřletém studiu v tomto městě. Ten kdo chodí po ulici 17. listopadu po 21. hodině mám můj obdiv. Tolik zfetovaných a opilých lidí co jsem potkala za čtyři roky v Pardubicích jsem snad nepotkala za celej život. Jinak vzpomínám jen v tom nejlepším. :)
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom se chce do dvou let stát čtvrtým plnohodnotným síťovým mobilním operátorem. Jenže dokud bude takhle problémová společnost mít brzdu z historie v podobě MobilKom / U:fon a poté kompletní rekonstrukce na Air Telecom a Air Telecom - nástupce tak nemá " žádnou " šanci na úspěch! Zástupci operátora Nordic Telecom si pořád věří, že získají až 1 milion zákazníků. S daleko odlišným přístupem na to jde GoMobil a oproti Nordic Telecom si vede mnohem lépe. Nordic Telecom se nedávno po dlouhé době snažil poškodit operátora SAZKA mobil. Jediné co Nordic Telecom zvládá na jedničku je poškozování ostatních. Za dob U:fon to bylo šíření lživých informací o zániku pevných linek od O2 nebo UPC. Pak, že T-Mobile se mění. Vodafone se také silně spálil když využil pronájmu CDMA 2000 rev. A 410-430 MHz. V síti působil jako historicky první virtuál OpenCall přes dva prodeje nejdříve pod D.H. Telecom a poté pod O2 funguje dodnes i když ano nemá co nabídnout.
0
0
0
Chci lechtat Jakuba moc!
0
0
0
...hned u prvniho me napadlo nemluvime o srackach ktere ostatni nezajimaji... u druheho odhadnou hovno... treti cast... tim padem nevymyslite nic...4. cast protoze hadka se zenou pro muze nikdy neskonci vyhrou ale je to jen dalsi hadka ktera ma pokracovani za nejaky cas...řízeni auta... to ze jsou 4/5 chlapu kteří dojizdi do prace nebo jezdi profesionalne jako kamionaci nebo taxikari... to neresej... nizsi prah bolesti musite mit vyvoje kdyz vas muzske pohlavi prastilo palici po palici tak jste si chteli tenn sex zapamatovat... Sklon k závislostem... no nemate drogy jako lecbu vy mate lecbu to vyrvat se na priteli... no a speky mate protoze muzi lovili a vy jste se starali o deti... proto jste od prirody becky sadla... https://www.facebook.com/ikarosik
0
0
0
kovylNd
0
0
0
jezdim na negra
0
0
0
JEBAT PERNIKOV
0
0
0
kovy vas here
0
0
0
líbí se mi mniši
0
0
0
Video kill the radio stars!
0
0
0
ahoj, jsem nějaký Matěj a hledám mobil, nevíte kam jsem ho dal?
0
0
0
Učitel mi odmítl vydat učebnici, i přesto, že jsem mu platil... Fuck Fajfr
0
0
0
nekupuju si jízdenku pro kufr v MHD
0