Přiznej anonymně!
256
2
už od malička nechápu, proč někdo, kdo měl v pohádce tři přání, si nepřál nekonečně mnoho přání a vždycky to vyplácal na nějakou blbost..
0
257
2
Jednou ve tmě jsem místo přitelovy košile začala rozepínat knoflíčky u peřiny.
0
189
26
Ale no tak, copak už nikdo neposlouchá starou dobrou Nirvanu? Guns N' Roses?Metallicu? AC/DC? Prosím!
0
180
4
Nikdy neusnu s ponožkami. Vždy si je musím sundat. Deprimují mě :D
0
172
3
Trvá mi strašně dlouho než najdu porno, které odpovídá mým požadavkům.
0
167
24
Je mi 16 a jsem panna, bohužel v týhle době je to už trapas.
0
157
0
Táta mě štve tím, že strašně často říká "tak různě". Je to asi jeho parazitický slovo. Už mě vytáčelo, jak tímhle debilním žvástem odpovídá na otázky, tak jsem se mu snažila naznačit, jak moc debilní to je, když to někdo říká. Jenže jsem si asi nevybrala nejlepší způsob. Seděli jsme u televize a běžela reklama na očkování proti rakovině. Táta se zeptal, s kym spím, já řekla "tak různě". Dostala jsem takovou facku, až jsem se kousla do jazyka.
0
6
4
Mě uplně nejvíc sere to, že se někdo sere do toho co posloucháš. Když vidím, jak hodně lidí má kecy na Justina nebo na 1D, tak mi to docela vadí, protože je taky poslouchám. Každý si poslouchá co chce, co se mu líbí. Tobě se nelíbí co poslouchám, ale mě se třeba zase nelíbí co posloucháš ty. Tak to neřešte, každý má jiný vkus.;) Já osobně poslouchám jak Justina tak 1D, ale poslouchám třeba 30 seconds to Mars, Foo Fingers. A když někdo poslouchá něco jiného a mě se to nelíbí, tak je mi to jedno, je to věc toho člověka, tak mu do toho nekecejte. :)
26
124
1
Upřímně jsem ráda, že jsem nevyrostla v dnešní době. Že jsem v deseti letech neseděla celý dny na facebooku, ale místo toho jsem běhala venku, stavěla si bunkry, hrála na schovávanou, hrála pogy, sbírala samolepky, lezla na stromy a jedinou starostí pro mě bylo, jestli svítí, nebo nesvítí sluníčko. Upřímně lituju dnešní "děti" které ve dvanácti letech řeší zlomené srdce, přitom o lásce nevědí nic a ani nevědí, co je to mít pořádné dětství. Přála bych jim, to zažít. Děkuju za dobu bez facebooku.
0
19
4
Chci chlapa, který se mnou bude hrát Country strike, Battelfield, Skyrim, Far cry a podobné hry jen ve spodním prádle, při tom pít pivo a poté mne zklátí.. Chci chlapa, který ocení, každodenní teplou večeři, můj intelekt i zevnějšek (blond, 60kg, prsa E). Nejsem fake a ani chlap..jen přiznávám, že mám na život jiný pohled..
20
29
0
Je smutné, že v dnešní době se lidé dělí jenom na tlusté a hubené, hezké a ošklivé... na nějakou "vnitřní" krásu se už dneska (bohužel) nikdo nedívá...
17
0
0
nesnáším Janu Bockovou z Vlčkova nedaleko Litomyšle!! je to ulhaná píča
21
104
2
Před dvěma měsíci jsem se dozvěděla, že mám rakovinu. Můj doktor mi řekl, že je v takovém rozsahu, kdy je šance na moje uzdravení minimální. Nikomu jsem to neřekla a s přítelem jsem se rozešla. Šíleně moc ho miluji, ale nechci, aby mě na konci takhle viděl. Chci, aby náš konec byl koncem, po kterém si může někoho najít a být šťastný bez toho, aniž by měl nějaké výčitky. Na ničem jiném mi nezáleží.
0
101
1
spím prostě nahá a je to nejlepší.
0
16
1
Vždycky, když slyším holky, jak říkají "Mám malé prsa.. chci větší." mám chuť brečet. (neberte doslova) Je mi 16 let a nesnáším své poprsí.. Moje velikost je E-F.. věřte, že se tím nechlubím.. Spíš mě to omezuje. Co bych dala za velikost B. Bojím se, že to bude přítelovi vadit.. Už jsem rohzodnuta, že za dva roky jdu na plastiku prsou a nechám si je zmenšit.. Závist všem holkám co mají velikost B,C :/
17