Přiznej anonymně!
257
2
Jednou ve tmě jsem místo přitelovy košile začala rozepínat knoflíčky u peřiny.
0
256
2
už od malička nechápu, proč někdo, kdo měl v pohádce tři přání, si nepřál nekonečně mnoho přání a vždycky to vyplácal na nějakou blbost..
0
189
26
Ale no tak, copak už nikdo neposlouchá starou dobrou Nirvanu? Guns N' Roses?Metallicu? AC/DC? Prosím!
0
180
4
Nikdy neusnu s ponožkami. Vždy si je musím sundat. Deprimují mě :D
0
172
3
Trvá mi strašně dlouho než najdu porno, které odpovídá mým požadavkům.
0
167
24
Je mi 16 a jsem panna, bohužel v týhle době je to už trapas.
0
157
0
Táta mě štve tím, že strašně často říká "tak různě". Je to asi jeho parazitický slovo. Už mě vytáčelo, jak tímhle debilním žvástem odpovídá na otázky, tak jsem se mu snažila naznačit, jak moc debilní to je, když to někdo říká. Jenže jsem si asi nevybrala nejlepší způsob. Seděli jsme u televize a běžela reklama na očkování proti rakovině. Táta se zeptal, s kym spím, já řekla "tak různě". Dostala jsem takovou facku, až jsem se kousla do jazyka.
0
124
1
Upřímně jsem ráda, že jsem nevyrostla v dnešní době. Že jsem v deseti letech neseděla celý dny na facebooku, ale místo toho jsem běhala venku, stavěla si bunkry, hrála na schovávanou, hrála pogy, sbírala samolepky, lezla na stromy a jedinou starostí pro mě bylo, jestli svítí, nebo nesvítí sluníčko. Upřímně lituju dnešní "děti" které ve dvanácti letech řeší zlomené srdce, přitom o lásce nevědí nic a ani nevědí, co je to mít pořádné dětství. Přála bych jim, to zažít. Děkuju za dobu bez facebooku.
0
104
2
Před dvěma měsíci jsem se dozvěděla, že mám rakovinu. Můj doktor mi řekl, že je v takovém rozsahu, kdy je šance na moje uzdravení minimální. Nikomu jsem to neřekla a s přítelem jsem se rozešla. Šíleně moc ho miluji, ale nechci, aby mě na konci takhle viděl. Chci, aby náš konec byl koncem, po kterém si může někoho najít a být šťastný bez toho, aniž by měl nějaké výčitky. Na ničem jiném mi nezáleží.
0
101
1
spím prostě nahá a je to nejlepší.
0
92
2
Zdá se mi to, nebo kluci, už nejsou kluci? Jděte do prdele vy vyhublý, od hlavy až k patě barevný kokoti s patkou která vypadá jak kdyby jí oblajzla kráva. I holka by vás flusancem zlomila. Uvědomte si že máte ochraňovat ženy a né ženy vás :-) Přijde mi že normální, pořádný kluci a chlapy jsou už jen v naší vesnici...
0
87
25
Je mi skoro 13 a jsem panna. Jsem na to hrdá a vždy budu. Nesnáším JB a 1D. Miluju AC/DC, 30 Seconds to Mars, Linkin Park a nejen to. Zbožňuji střílečky. Stydím se za svůj věk díky těm kravám co už nejsou ve věku jako já panny nebo šílí když se někdo ze skupiny 1D nebo JB řízne o papír. Nesnáším vyholené chlapečky co si hrají na swagery. Nesnáším když má kluk patku nebo načesaný vlásky. Neřeším ve svém věku jestli mám kluka já si radši počkám. Nejsem typ holky který píše sračky jako například "Aj láv jů", "SlušinečQá ti to lásko" atp.. Je mi z téhle generace na blití i když jsem nepoznala tu předešlou generaci, ale ráda bych ji poznala. Snad nejsem jediná 12letá holka která je takový typ.
0
84
6
Je mi osmnáct let a jsem panna. Mimochodem nejsem tlustá ani ošklivá, jsem jenom obyčejná holka, která čeká na toho pravýho.
0
83
2
Nechápu..skoro všechny holky chtěj jenom sex...Taky je v pořádku podvádění co? Tu dnešní generaci nepochopim..13letý holky co nejsou dávno panny a matlaj na sebe tunu mejkapu a potřebuju mít u sebe fejk kabelku.Ve 13 mě mejkap nezajmal a šla sem si radši zahrát fotbal....PROBERTE SE VY NÁNY!;)
0
79
1
Když mi bylo 5 chytla jsem vážnější ,ale léčitelnou nemoc, po které jsem přibrala asi 30kg nad míru za 2 roky...přibírala jsem až do 7 třídy, kdy jsem měla 96 kg. Všichni se mi smáli , říkali mi "Koblih, Buřte, Špekno" a jiny přiblbly kecy...nikdy sem se nikde neukazovala ani na koupaliště jsem nechodila..a kluk kterej se mi libil a já se do něj na 3 roky zabouchla, by si o mě neopřel ani kolo...když mi bylo 17 něco se ve mě hnulo a začla jsem hubnout...ted je mi 22 a mám asi 58kg a nevypadám zrovna nejhůř...ale stejně mám pořád mindrák jit někam v plavkách , asi proto , že na to už prostě nejsem zvyklá. Ten kluk co mě celou dobu nechtěl...mi pak začal psát a do dnes mi dělá neslušný návrhy...ja bych si o něj ale neopřela ani kolo.
0