Přiznej anonymně!
20
2
Kdyby prokrastinace byla studijní obor, mám červený diplom.
1
12
0
Jednou mi dal bezdomovec při pohledu na mě flašku vína. Řekl, že ji potřebuju víc než on.
2
11
0
Než jsem nastoupila na UP, mluvila jsem krásně česky nespisovně, samé -ej a dýl... Po tom, co se spolužáci mohli smíchy potrhat z některých mých výrazů, začala jsem si na to dávat bacha mluvím hrozně spisovně. Teď se smíchy můžou potrhat doma....
0
11
0
Až budete potkávat fosforeskující značky na olomoucký dlaždicích, tak jsem jen ztratila trpělivost a začala si ty "nášlapný miny plné vody" značkovat!
0
11
0
Byl jsem skoro defenenstrován, když jsem nervoznímu davu oznámil, že vyučující příjde DÝL.
5
11
0
Před zkouškou z anatomie jsme na pitevně z těl vyřezaly nervy, o kterých jsme nic nevěděli. Marně je pak zkoušející doktor hledal...
0
11
1
Učitelé na fildě si v pauzách, na chodbě u záchodků, vyměňují gougouny (hračky za nákup v albertu).
0
9
0
Zkoušková na právech ve mě často vyvolávají silné pocity touhy po dobách J. Austenové, kdy jedinou starostí mladých dívek bylo kromě hry na klavír a četby najít vhodného manžela.
0
8
0
Nerhorší přednáška je ve dvou já a vyučující. Horší je ovšem, když na takové přednášce jdete na záchod. A přestožeze slušnosti na to přednášejícího upozorníte- on přednáší dál.(Poslouchala jsem ho za dveřmi a mohla se potrhat smíchy). A navíc po návratu zjistíte, že stihl smazat tabuli a vy už si nic dalšího nepoznamenáte (i kdybyste chtěli). Bývalá studentka Hanka
0
8
0
Zamilovanou SMS jsem omylem poslal děkanovi.
0
8
0
Úspěch studia by se neměl posuzovat podle složených zkoušek,ale podle schopnosti zařídit si koleje a zapsat se do dalšího ročníku.To je aspoň umění!
2
7
1
Piju. Často.
0
7
1
Nikdy jsem s nikým kvůli zkoušce nespal. Spoléhal jsem na potenciál té koule, co mám na krku. Ne těch, co mám mezi nohama. Nikdy mi to nikdo ničím nedělal v menze. Chodil jsem se tam najíst. Přišlo mi to spolehlivější, než vrážet prachy do projímadel. Nikdy jsem nebral drogy, abych si z plezíru pokroutil realitu. Dennodenní docházka na FF mi to bohatě vynahrazovala. Nikdy jsem nebyl schopen kopírovat tak, aby tento proces nerezultoval v následnou poruchu přístroje. Jakkoli nudná se mohou má vysokoškolská studia zdát, patřila k nejlepším obdobím mého života. Stýská se mi a nezapomenu na ně. Nikdy.
0
7
0
Po každém splněném semestru si kupuji Nový prostor od paní na Žižkáči...Až udělám magisterské státnice, koupím si všechny, co bude mít u sebe..
0
7
0
Už čtvrtým semestrem tajně chovám na koleji kočku.
0