Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Chtěla jsem si svoji diplomovou práci přečíst celou alespoň před odesláním na korekturu, nebo alespoň před odesláním k tisku. Došla jsem k páté stránce. Bezmezně věřím korektorce a odevzdávám něco, co jsem viděla jednou, při psaní.
0
0
0
Během cvičení z farmakologie nechala vyučující kolovat příklady lékových forem - tablety, tobolky, kapky, masti, gely apod. Pak musela odběhnout. Spolužák otevřel ukázkový antiprdíkový sirup sytě rudé barvy určený pro děti, přičichl a s prohlášením "Ty jo, to voní jako griotka", ochutnal. A prý to tak i chutná. Než se vyučující vrátila, stihli jsme přípravek společnými silami vypít. (Naštěstí už je to promlčené.)
0
0
0
Studuji LF už čtvrtým rokem a doteď cítím výčitky svědomí, že jsem v prvaku na ústní části anatomie část z tech 4 otázek na přípravě opsal z mobilu. Myslím, že bez toho by mě z LF vyhodili a tak to mám na první pokus. Ale ty stresy při opisování... Nicméně mě uklidňuje, že teď z toho víme všichni stejně velké nic.. :D Teď jenom sedavam na studovně a každý rok se pravidelně tiše smeji prvakům, protože anča..
0
0
0
Mám chuť zabít toho, kdo na Přírodovědu vybíral lavice a stoly. Vsadím se, že to byl skřítek! #BoliMeZada #TakyBySiMelUzitHousera
0
0
0
Jaký je podle vás nejlehčí céčko? Jelikož kredity nestačí, času je málo a "základy kriminologie" a "antickou mytologii" už mám, začínám si mírně zoufat, že další takhle luxusně flákací předmět už nenajdu!
0
0
0
Nesnáším léto, 12500 holek odjede z města a není co balit.
0
0
0
Přesně si pamatuji den, kdy jsme se poprvé "potkali". Bylo to před Přírodovědeckou fakultou, kdy ses na mě cestou na Loděnici otočila a pozdravovala mě od holek, které jsme spolu znali. Ale my se navzájem ještě neznali. Pár týdnů nato už ale víc, než bychom i my sami očekávali. Byl to nejlepší rok a půl mého (a snad i tvého) života. Proto nedokážu pochopit, jak dokáže člověk, který miluje toho druhého, obrovsky zradit. A nikdy se za to neomluvit. Ty víš, že tohle je pro tebe. Čteš to. Poznáváš sebe i mě. Nechci, abychom se k sobě vraceli. Jsem šťastný tisíce kilometrů od tebe. Jen čekám jediné - že jednou přijdeš, podíváš se mi upřímně do očí, jako tenkrát před časem, a řekneš "promiň". Asi si nedokážeš představit, jak obrovsky by se mi ulevilo. Chtěl bych ti odpustit, snažím se o to, ale vím, že bez toho slova a pohledu to nepůjde. Když už nemůžeme být šťastní spolu, udělej to aspoň kvůli té minulosti.
0
0
0
Teším sa na moment až raz ukončím štúdium a budem môcť konečne zaradiť komunikace@upol do spamu!!
0
0
0
Tomu kdo zařídí, aby na Neředíně byl bankomat nechám postavit oltář a po zbytek svého života ho tam budu chodit uctívat a nosit obětní dary.
0
0
0
Kdybych měl vyplnit každou anketu z mailů komunikace@upol.cz, nedělám celý letní semestr nic jiného.
0
0
0
Nesnáším "utěšování" spolužáků po neúspěšné zkoušce: "Aspoň to budeš líp umět." S tím bych je nejraději poslal do patřičných mezí...
0
0
0
K smrti me vytaci pravnici obsazujici mista ve studovne Lekarske fakulty, neustale odchazejici na kuracke pauzy -> popripade blouznici po chodbach fakulty, zabirajic mista studentum LF! Existuji vsak take svetle vyjimky divajici se na serialy... Cest vsem vyjimkam!
0
0
0
Když jsem byl v prváku, několikrát denně jsem na STAGu netrpělivě sledoval nové termíny zápisů na zkoušky. Teď sem v páťáku a ze syndromem vyhoření se tam podívám jednou za týden a to až po salvě zděšených komentářů spolužaček.
0
0
0
Ženy na podpatcích jsou největší zlo Přírodovědecké fakulty.
0
0
0
Nechápem, ako je možné, že skoro všetci Česi hovoria o Olomouci v ženskom rode.. Ako, ja viem asi menej ako oni, ale tak je to boha logické, TEN Olomouc! :-D
0