Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
škola mě odnaučila pít, protože na antidepresiva se prý nesmí
0
0
0
I přes velké riziko dopadení od paní na pokladně v menze, si vždycky beru dva ubrousky místo jednoho.
0
0
0
spal jsem s děkanem...a nebyl jsem jediný
0
0
0
spala jsem s děkanem....nebyla jsem jediná:(
0
0
0
Chodím do studovny obhlížet toho milýho, blonďatýho, dlouhovlasýho knihovníka.
0
0
0
Je mi ľúto, že na prednáške z Algoritmizácie pán děkan Motyčka priamo alebo nepriamo uráža študentov. Osobne cítim nechuť s ním na prednáške komunikovať/byť aktívna keď viem, že ma v 9 prípadoch z 10 zosmiešni.
0
0
0
Na budově B mám nejradši dámskej záchod v nadzemním podlaží 2.
0
0
0
Už dlouho jsem nešla do školy na sedmou.
0
0
0
Nejdřív jsem chtěl jít na MUNI (ekonomku), myslel jsem si, že to je lepší škola a má hlavně lepší "jméno". Jediné co mě na ní vadilo, že nebyly zrcadla na záchodech. Na PeFce jsem byl poprvní až na zápise (přijímačky napočítám), s tím, že se tam rozhlídnu a uvidím na jakou školu půjdu. Když jsem viděl ty obrovské zrcadla na záchodech, tak jsme měl takovou radost, že nebylo o čem diskutovat <3 P.S. - jsem kluk P.S.2 - když jsem byl menší, myslel jsem si, že Mengel(e) a Mendel byli 1 a ta samá osoba
0
0
0
Na Agru jsou sexy kluci
0
0
0
Nemám peníze na to, abych si koupil učebnice. Socka level***
0
0
0
Chtel bych zustat na skole pres noc. :D
0
0
0
Keď som išiel na Mendelku, bol som človek plný snov, ideálov, mal som chuť do života. Po polroku táto škola urobila zo mňa trosku a chodiacu negáciu. Jediné čo mi vyčarí úsmev na tvári je keď idem do menzi a ten týpek s chlpatou hruďou mi naloží poriadnu porciu hranoliek.
0
0
0
Na dámských záchodech jsem nikdy nenarazila na funkčí dávkovač mýdla. V menze, v Téčku, na Q, v knihovně. Nikde. Ptám se proč?
0
0
0
Knihovnice jsou nepříjemný p**dy.
0