Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Prej běž na vejšku, nebudeš muset makat rukama. Už jsem tu přeoral skleník, pokácel banánovník a naplnil/navozil cca 30 koleček. Příště se na takovýhle rady vyseru. :D (tímto zdravím z praxí v botanické zahradě)
0
0
0
Vážně by mě zajímalo, jakej inteligent vymyslel ty supermoderní sprchy na pohybový čidla, který máme na koleji. Fakt miluju, když se to sekne a deset minut tancuju namydlená před čidlem jak baletka a voda nikde, nebo naopak když už se utírám a trošku víc se rozmáchnu a naše supersprcha mě zas celou nahodí (y) :D jako atrakce dobrý, ale praktičnost nulová :D
0
0
0
ČZU očividně přeje zamilovanosti. :) Už od prváku jsem zamilovaný do jedné slečny, ale ona mě bere stále jako kamaráda. Kamarád je na tom úplně stejně.
0
0
0
Líbí se mi jeden můj student. Nejraději bych ho... Ale co si budeme povídat, rozdíl v našich postaveních činí tento skutek, byť nejlépe jednorázový, nemorálním. Nehledě na fakt, že jsem vdaná.
0
0
0
Pozvala bych jednoho učitele na kafíčko, ale stydím se :-)
0
1
0
Na ČZU jsem nyní tři dny, včerejší noc jsem po akci v Lucerne strávil na agru na zachode, kde jsem i přenocoval a ráno sel vesele na přednášku. Myslím že na mě má škola spatnej vliv :D
0
1
0
Mám rád, když se lidi nestydí za to, že jsou na "hnojárně". A nehrajou si na to, že studují Českou zemědělskou univerzitu. Kurňa, jsme na hnojárně, jsme. Tak jakýpak copak.
0
0
0
Vždycky, když vidim ve škole nějakou sexy holku, tak přijdu blíž a slyšim, že mluví rusky. Bojim se, že když jí začnu balit česky, tak mi nebude rozumět a bude to hrozně trapný... Nevíte někdo, jestli všechny ty sexy rusky umí taky česky?
0
0
0
Zkouska ze statistiky v druhaku na PEF byla maso. Presel jsem z VSE na CZU po prvaku a takhle tezkou zkousku na VSE nemaji. Ukazal jsem test kokegynu na VSE a malem omdlela....
0
0
0
Mám komplexy z toho že jsem po dvou letech na Technický stejně skončil na PEF.
0
0
0
#Lesarna
0
0
0
Přiznám se, že se mi chce ve škole spát, ale kolej nemám, tak jsem prozkoumal celou školu, kde by se dalo natáhnout a našel jsem jen čtyři kabinky hajzlů na pefce, které jsou pěkně podlouhlé na natažení a taky je tam klid.
0
1
0
vždycky slintám, když vidim ty kluky, co jezdí do školy na motorce. obzvlášť dneska ráno ten na harley :3 mmm víc takových, prosím!
0
1
0
Dnes mi to na Kamýcké trochu uklouzlo. Budu si muset koupit nové BMW...
0
0
0
Zatím moje nejnavštěvovanější budova na ČZU je Menza, přesněji Farma :D
0