Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Coffee Break v PF UK sice slušně zdražil (asi) kvůli EET, ale účtenku od nich nikdy nikdo neviděl :)
0
0
0
Mate mě, že můžu mít jmění a přitom být totálně v mínusu.
0
0
0
Při studiu římského práva využívám znalostí z Harryho Pottera, je to opravdu vděčný tahák, škoda, že jsem mudla
0
0
0
Nemám rád studenty nižších ročníků, kteří používají pro svoje dotazy skupiny jiných ročníků. :(
0
0
0
Studium na PF me velmi bavilo. Zatimco spoluzaci vetsinou uz od druheho rocniku chodili vypomahat do advokatnich kancelari jako varici kafe ci obsluhovaci kopirky, ja jsem balil holky a privydelaval si jako plavcik a ucitel autoskoly. V patem rocniku meli moji angazovani spoluzaci, drive varici kafe, cv nabite zajimavymi polozkami. Sice jim obcas chybel teoreticky presah a vseobecne pravni povedomi, dostali se vsak od vareni kafe postupne i k pravni praxi a hlavne vedeli, jak takova advokatka funguje a co se tam vlastne dela. A sehnali pak snadno po dtatnicich misto koncipienta. Ja jsem misto koncipienta sehnal taky. Ovsem uz ne snadno. Polozky v cv delaji hodne. Co se vlastne dela v advokatce, jsem zjistil zahy. Moje infantilni predstava, ze tam budu resit klausury jako ve skole a oslnovat soudce svymi perfektne pripravenymy plamennymi obhajobami, se ukazala jako naivni. Ve skutecnosti jsem byl zahrabany papiry a bolela me prdel. Ted delam se dvema vysokosskolskymi tituly autobusaka.
0
0
0
Každý večer před spaním si říkám, že ráno vstanu, krásně se obleču, namaluju a budu moc krásná, stejně jako ty perfektní spolužačky... ráno si ale uvědomím, že ke kráse potřebuju spánek, takže si raději přispím a do školy běžím na poslední chvíli, v mikině, rozcuchaná a s ospalkama v očích
0
0
0
K předchozímu příspěvku: "Co studuješ?" Já:"Práva." "Nesnáším právníky..." Já: (ten výraz, kdy si myslí, jak jsou s touhle větou originální a první, kdo mi tohle řekl...) "Njn..." "Hele, když jsi ten právník, mám takovej problém..." Miluju, když ti v první větě řeknou, jak nesnášej právníky a hned vzápětí se tě zeptaj na právní radu...
0
0
0
Nevite, co to je bolest, dokud nemate ctyri spolecny seminare s Konstantinem(((
0
0
0
Občas když se nudím, pročítám si osudy lidí v insolvenčním rejstříku.
0
0
0
Na zkoušce z ústavního práva jsem uspěl proto, že jsem uměl německy. Na zkoušce z TNH zase proto, že jsem pořád dokola mlel anglické termíny jako levarge, ROE, ROIC atd., kterým zkoušející nerozuměl. Na zkoušce z občana jsem si vytáhl 4 otázky a ty dvě, co se mi nehodily, jsem si strčil pěkně do kapsy. Pár zkoušek jsem musel dělat na dvakrát, ale nikdy jsem se neučil na nic déle než den, myslím, že PF UK byla nejlepší volba :-) (dnes jsem koncipient v jedné docela fajn kanceláři)
0
1
0
Jsem docela podobný jednomu dost náročnému doktorovi z katedry trestního práva. Dost se tím bavím. Pokaždé když příjdu na fakultu v obleku, tak se najde někdo, kdo nápadně znejistí hned potom, co mě uvidí. Odvážnější i pozdraví.
0
0
0
Na jedné přednášce z teorie práva nám jedna nejmenovaná profesorka sdělila, že naše ústava je polygamní. Když jsem myslela, že špatně slyšim, tak nám to pro jistotu ještě párkrát zopakovala.
0
0
0
Nepřipadám si dostatečně perspektivní na to, abych se přihlásil do studentského summitu.
0
1
0
Jsem ten typ studenta, co si umí u zkoušky vytáhnout ze zadku jedničku nebo dvojku, i když si vytáhne otázku, kterou nikdy neviděl. Po škole za to budu velice pravděpodobně pykat, nicméně teď mě baví po zkouškách koukat na uslzené studenty, kteří se učili stejně dlouho.
0
0
0
Líbí se mi statistiky Filmového semináře na FSV, v dávné minulosti bylo přihlášených dokonce 85 lidí...Pak se o této "kreditfarmě" dověděli studenti PF UK :D
0