Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Studovala jsem cestovní ruch, nikdy mě to vůbec nebavilo a mám pocit, že získaný titul mi je stejně k ničemu
0
0
0
VŠPJ se mi vážně moc líbí. Je po cestě k nádraží a jsou tam pěkný záchody. Zdarma.
0
0
0
Jednou jsem byl tak zlitej, že jsem nemohl ani vylézt ty schody před školou. Když se mi to po určité době povedlo, tak jsem zase nemohl vylézt ty schody k bufetu. Nakonec jsem si sedl na záchod a tam usnul. Po nějaké chvíli jsem se probral a šel zpátky do hospody.
0
0
0
Jihlava neměla vysokou školu - a po mých zkušenostech se studenty a absolventy VŠPJ to tak vypadá, že ji stále nemá.
0
1
0
Ahoj, viděl jsem učitelku Veřejných financí, jak si upravuje podvazky...
0
0
0
Před zkouškou si chodívám pro štěstí pohladit tu sádrovou bystu ve studovně.
0
0
0
Katedra matematiky je plná ignorantních p**ek .
0
1
0
na plese jsem si koupil lístek na stání a sedl jsem si :D
0
0
0
Na souhrnou opravnou z matiky jsem poslal svého bráchu :) měl 100% :) vlastně já :)
0
0
0
Jak to děláte, že nakonec nezaplatíte pokutu ve školní knihovně? :D
0
0
0
Čekala jsem v Jihlavě na kamarádku, která mi měla předat klíče. V čekárně na autobusovém nádraží seděl chlápek, který se na mne divně koukal, tak jsem si šla raději sednout na lavičku ven. Za chvíli zamnou přišel a zeptal se jestli tam čekám na něj, odpověděla jsem ne, že čekám na přítele.. Chtěl mi nabídnout nějaký tarif, tak se mne zeptal: "CO MÁTE ZA SÍŤ?". Sama pro sebe jsem si řekla, co po mě přesně vlastně chce? Proč se na tohle ptá zrovna mě a co je to za blbý výzkum? A pak jsem mu řekla ADSL ... on se jen udiveně podíval a začal mi vyjmenovávat T-mobile, Vodafone... Pak se zeptal jestli tady studuju na vysoké, tak říkám že jo, no a aby to nevypadalo tak moc blbě, tak jsem si vymyslela že aplikovanou informatiku.
0
0
0
Velice by mě zajímalo, jak zhruba 50% lidí může být na této škole... Myslíte, že když se budete ptát na řešení nějakého úkolu tak po desáté, tak jako co?? Je to tam už dávno vše napsaný a některá, s prominutím, individua se ptají dokola a dokola... Na druhou stranu jste inteligentnější než slečna, která několikrát týdně už rok a půl nabízí ubytování... Včera jsem byt nechtěla, dneska možná jo????
0
0
0
Chci vyhlásit veřejnou sbírku na parfém pro toho smradlavýho baťůžkáře.
0
0
0
Obor Finance a řízení: Taky Vás tak baví, když Vám volají a píši kamarádi ze strojáren a podobných oborů a chtějí Vám poradit s financema?
0
0
0
Ten kdo vymyslel legíny byl opravdu frajer. Holky, které se nestydí si je vzít, těm děkujeme. Opravdu je nádhera se na Vás dívat :) Jinak by mě ta škola asi ani nebavila :D
0