Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Proč je teď v trendu, že každá píča na facebooku musí mít ruský jméno ?!
0
0
0
Všichni Ríšové mají malá péra :))
0
0
0
Rozešla se se mnou přítelkyně, nenávidím ji za to, ale stále ji miluji, nevím si rady, začal se mi hroutit život a nevím jak dál... Strašně jsem ji miloval.
0
0
0
Na tréninku jednoho bojového umění mam slabšího kamaráda, který je tak stejně vážící a velký jako já. Vždycky když proti sobě máme někaký fight,3x ho porazím a po 4x ho nechám vyhrát. Pak se mu potají směju, protože si vždycky myslí, že mě přepral bez mé pomoci..
0
0
0
Mám kluka. Ze začáku to bylo fajn. Prostě mi říkal jak mě miluje a byl ke mě milý a zdvořilý.. Po nějaké chvíli prostě se změnil. Teď jel pryč a já js bez něho týden a nijak zvlášť mi nechybí. Nevím jestli je to tím, že bydlí daleko a nebo tím že mě bere jako samozřejmost... Chci se asi s ním rozejít...
0
0
0
Nějaké holky v Chorvatsku na ostrově Rab ?
0
0
0
Vošukal bych svou sestřenici.
0
0
0
Označ kluka Na M a holku na j nebo na T a P
0
0
0
Pořád píšu Elišce i když vím že si to přečte až v září Miluju jí ❤️❤️❤️
0
0
0
Připadá mi, že jsem snad jediný kdo ještě poslouchá starý rapy. Ještě nikdy jsem nenašel holku, která by poslouchala např: starý dobrý Penery (PSH) a jejich alba Repertoár, Epilog, Rap n Roll. Všichni jednou dementního Bena Cristo s jeho reklamou na Garnier nebo YZO kokoty. Lidi bohužel poslouchají to, co zrovna jede. Třeba se najde někdo kdo takový není, ale já jsem se zatím s nikým takovým nesetkal.
0
0
0
Bojím se se svou holkou mezi známé, aby nezjistila, že jsem třeba nudný, nejsem vtipný, nebo tam nepotkala lepšího. Jsem skvělý milenec, hodný, romantický, ale jakmile dojde na společné večírky, měním se v idiota.
0
0
0
Jsem filip a mám hi moc velkýho
0
0
0
Takoví to když chceš být s nějakou holkou a ona ti k narozeninám koupi triko nejlepší kamarád...
0
0
0
kluci s malýma ptákama jsou roztomilí
0
0
0
Nedávno jsem se dozvěděl že moje matka před rokem čekala druhý dítě a potratila. Dozvěděl jsem se to náhodou takže máma neví že o tom vím. Nemůžu se na ni ani podívat a předstírat že o tom nevím a že se nic nestalo. Je mi z toho nablití, nechápu proč.. Jsem z toho totálně mimo když si představím že jsem mohl mít bratra nebo sestru ale nemám. Taky nechápu proč mi to tajila a řekla by mi to vůbec kdybych na to nepřišel sám? Celej život je tak nejistej, myslíte si že zrovna teď je vše v pohodě. Máte se fajn a pak z ničeho nic zjistíte co se děje kolem vás. Že lidi kolem vás v pohodě nejsou a vlastně ani vy nejste. Nestačíte se ani nadechnout a dostanete ránu a pak další a další... najednou se všechno obrátí proti vám, všechny "jistoty" co jste měli zmizí a vám dojde že jste zase na všechno sami. A nikdo vám nepomůže.. máte sice přátele a rodinu ale ti na vás leda kašlou. "Přátelé" co vás nechají v depresích a nehnou ani prstem. Připadá mi že všichni řeší strašný blbosti. Rozmazlený děcka
0