Přiznej anonymně!
0
0
Denně se musím minimálně 3x udělat abych byl v pohodě ????
0
0
0
večer sem se ve svém pokoji probudil a šel jsem na záchod a jak sem šel se záchodu všiml sem si jak moje ségra má otevřený dveře tak sem šel do jejího pokoje a segra spala bez deky a vyšpulená prdelka v kalhotkách tak sem potichu šel k ní lehnul sem si k ní a pomalu ji sundal kalhotky dolů nahonil si ho a strčil sem jí ho do kundičky měla ji úplně mokrou a jak do ní klouzal a přirážel sem tak se začala probouzet já si myslel že jsem v háji ale jak se probudila tak ještě ospalá se na mě podívala a říká Přidej tvrději tak sem ji pořádně chytil a tvrdě přirážel do její kundičky pak vstala a začala mi sát čuráka hluboko do krku se sním dávila cucala ho a cucala až sem se jí udělal do pusinky a po té to spolka všechno pak ho olizovala co zbylo a poté šla zase spát a já uspokojen taky.
0
0
0
jednou jsem se udelal spoluzakovi do pusi a paní ucitelka chtela taky
0
0
0
Když mi bylo 12 let tak jsem omylem kamarádce udělal dítě když jsem byl ožralej po oslavě teď je mi 14 a o dítě se starám sám
0
0
0
Ahoj, pro vytvoření nového sportovního klubu hledám aktivně tým investorů, sponzorů, dobrovolníků a pak samozřejmě členů - sportovců. Hledám již nyní mladé kluky ve věku 12 až 16 let se zájmem o fotbal, florbal. Výkon v Praze vždy v jednom týdnu ve středu od 16:00 hod. do 18:00 hod., v druhém týdnu ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 a jednou v měsíci v sobotu od 14:00 do 16:00 hod. zájemci hlašte se prosím na david@fanda.tv.
0
0
0
Přišel sem o kamaráda, se kterým sem měl 7 let přátelství, bohužel, každý z nás chtěl něco jiného,LGBT se prostě zavděčit nejde
0
0
0
Štvou mně názvy měst na vlajkách při hokeji
0
0
0
Nenávidím černý -Lukáš Dostál
0
0
0
Měl jsem sex ve 12 letech
0
0
0
Ty vole proč se většina holek musej chovat jak totální kundy? Rád chodím na plesy, vyžívám se v nošení obleků, velmi rád tancuju, atd. Ale když chci pozvat nějakou holku na tanec, tak se tak blbě směje že prý netančí. Tak co kurva dělá na tanečním plese? A pak ji potkám na parketu s vyhuleným místním feťákem. Kámo proč? To mají radši zmrdy co nic neumí, nebo jako co dělame špatně? Co si o tom myslíte?
0
0
0
Je mi 60 let a ve sklepě držím černou 5ti letou holčičku a každý den ji šukám, je to v pohodě?
0
0
0
SPORT | Ahoj, je Ti 6 až 12 let a máš rád hokej? Chtěl by jsi se stát profesionálním hráčem? Do budoucího HC Lev Praha hledáme nové hráče! Buď jedním z nich! Požádej své rodiče o přihlášku na ahoj@fanda.tv, dále aktivně hledáme sponzory, investory, partnery. Vše chceme zrealizovat nejpozději do podzimu 2024. Nezávazně se poptejte o další informace.
0
0
0
Ahoj, hledám někoho kdo umí stočit sádru na nohu, černý gumový podpatek si přivezu a zkušenosti mám. Dejte mi prosím vědět na idanuts@seznam.cz je mi 36 let a jsem ze Středních Čech. Cenově bych se rád vešel do 800 Kč. Seriózní jednání je samozřejmostí, realizace nejlépe duben 2024.
0
0
0
Masturbuji Ladislav
0
0
0
Identifikuji se jako letadlová loď Nimitz
0