Přiznej anonymně!
0
0
Nevím jestli moji kámoši jsou opravdu moji kámoši nebo jen lidi se kterýma se bavím, asi je něco špatně
0
0
0
Mám 12 CM penis a mám z toho depku. Mám 22 rokov a som panic pretože neviem hovoriť so ženami a mám z toho depku. Asi budem navždy sám. Mám z toho depku.
0
0
0
Mám chuť na péro prosím podal té mi co mám dělat :(
0
0
0
nudim se
0
0
0
Kdo chce vykourit
0
0
0
Mrdal bych matyase ale kdyz ho vidim naheho tak mi nechce stat uz dlouho nad tim premyslim ale nevim jestli je gay, chci mu to nejak zanzacit ale nevim jestli je to dobry napad
0
0
0
je mi 13, a touzim po sexu s mym kamosem @jackob_h_
0
0
0
Mám rád tu umělou vanilkovou chuť ve vanilkovým danetu
0
0
0
jak je možné, že lidé kteří znají pravdivější informace než okolí jsou diskriminováni skoro úplně všude? jsme fakt jako v koncentráku, akorát že svině dozorci nejsou vidět. To je ale poznat z vašeho ohavného chování, vážení! Jak dlouho se někteří nechají oblbovat, tak dlouho, až budou oni sami a jejich děti mrzáci, nebo si to nenechají líbit a vystoupí jednotně proti ohavnostem a zlu. Začalo to těmi ohavnými očkováními (bohužel až podle ovoce poznali), které prokazatelně z různých pohledů i odborných bylo směsí různých ohavných pokusů pokračuje to umělou válkou, energetickou krizí, kde je schvalně nastaveno předražování a co všechno ohavného ještě chystají? Jak dlouho si to necháme líbit? Co všechno se musí stát? Jaká zla a jaké šikany? Jaké diskriminace? Kdo si začal s buzerací? Kdo ohavnosti má odnést? a to je špička ledovce, bohužel. Poodhrneme závoj klamu?
0
0
0
I rok po tom, co mě opustila přítelkyně, se stále cítím sám a žádná rande mi nevychází. Bojím se, že se z toho nikdy nedostanu.
0
0
0
zamilovala jsem se do sveho ucitele pls-
0
0
0
Jsem hodně vysoky ale mam maly penis
0
0
0
jdnou jsem si pýchl do žíli kdyš mě přítel vojížděl do zdaku
0
0
0
Kdo chce of kontent teribalci nadrzenyjakstrop@seznam.cz
0
0
0
kokoti
0