Přiznej anonymně!
0
0
I rok po tom, co mě opustila přítelkyně, se stále cítím sám a žádná rande mi nevychází. Bojím se, že se z toho nikdy nedostanu.
0
0
0
zamilovala jsem se do sveho ucitele pls-
0
0
0
Jsem hodně vysoky ale mam maly penis
0
0
0
jdnou jsem si pýchl do žíli kdyš mě přítel vojížděl do zdaku
0
0
0
Kdo chce of kontent teribalci nadrzenyjakstrop@seznam.cz
0
0
0
kokoti
0
0
0
V 6 třídě jsem s kámošem často chodíval na velký , starý a kamenný balkon plivat na lidi kteří procházejí. Ulice byla rušná. Jednou jsem se však naklonil více a rukama sem zapřel o schátralý kámen který se ulomil a spadl jedné mladá mamince s kočárkem přímo na hlavu. Maminka byla na místě mrtvá. Nikdy se nepřišlo na to co se vlastně stalo.
0
0
0
Je mi 40 a ještě jsem neměl žádnou holku. Není to tím že bych byl nějaký šereda. Spíše tím že na střední jsem chodil do chlapecké třídy, bary jsem nevymetal. V práci jsem pak zase pracoval mezi samými chlapy. A když už o mě nějaká dívka projevila zájem tak jsem to vždy díky své stydlivosti zvoral. Není to lehký život. Ten pocit osamění po 20 letech samoty je veliký.
0
0
0
Občas svůj sonický kartáček používám místo análního vibrátoru jen nevím jestli je dobré si s ním pak čistit zuby
0
0
0
Ujíáá když si "pindím honíka" tak jsem mega najetej. Pepíl 699 let
0
0
0
Vifajčil som psa
0
0
0
Prstím si anál každej večer ve vaně ale nejsem gay jen mi to je příjemný, má to někdo stejně?
0
0
0
balu ma small dick
0
0
0
Ahoj. Když jsem byl malí tak jsem snil o tom nejhorším. O smrti, sebevraždě a další věci si člověk dokáže představit. Vzrušovali mě pohled na mrtvoly, jak zvířecí tak i lidské. Pochutnával jsem si na mrtvých hmyzácích. A ne neodpovídá to mému vzhledu, dělal jsem dokonce modeling v Praze 2. Takže kdyby to někdo zjistil tak bych měl trošku potíže v práci. Nakonec to ale někdo viděl, jak jsem masturboval nad mrtvolou na nějaké stránce. Byla to jedná paní (v tu dobu mi bylo 16)... no.. abych to nějak zkrátil tak mě začala vydírat ale trošku mě uklidnila, řekla totiž že je to normální v mém věku a poté jsem měl za úkol s ní praktikovat sex. Za to že to nikomu neřekne. Neměl jsem s tím problém, ženy mě zneužívali každou chvíli už od malička, dokonce i moje matka co si pamatuji. Ale dnes je to jiné, utlačil jsem svoje choutky a touhy. A žádné další fetishe nemám.
0
0
0
Jsem ve vztahu pět let a celou dobu si to užívám s budoucí tchýní
0