Přiznej anonymně!
0
0
Největší blbost, kterou jsem v životě udělal: Když mi bylo asi 14 tak sem přemýšlel jestli kopnutí do koulí opravdu tolik bolí (před tím mě do nich nikdo nikdy nekopl) a tak sem řekl kamarádce, aby mě do nich kopla, abych to vyzkoušel. No bolelo to dost.
0
0
0
mám vyleštěná kolena
0
0
0
miluju rasata
0
0
0
Je mi 13 a můj penis měří 16-17cm
0
0
0
Nejlepší holky se jmenujou Karolíny
0
0
0
ojel bych jednoho učitele jak Felície pneumatiky.
0
0
0
Vůbec nechápu ostatní. A oni nechápou mě. Ale to nevadí, taky se nechápu.
0
0
0
Holky je sice hezké že se umíte oblékat (nebo vás rodiče hezky oblékaj) a vypadáte dobře když máte na sobě levis,hilfiger,ck apod. hadry ..ale nezapomínejte taky na jednu levnější věcičku a tou je DEODORANT!! když vidím sympatickou a dobře oblečenou slečnu co jde naproti mě a bohužel sympatickou jen do té doby než kolem mě projde protože smrdí jak 3 horníci je mi z toho smutno ...a pak že šaty dělaj člověka :/
0
0
0
Jednou za mnou na party přišel úplně opilý kluk a začal mě líbat. Ani jsem nestačil zareagovat a bylo po všem. Podíval se na mě a řekl mi: ‚Tohle většinou nedělám, ale ty jsi hrozně roztomilý‘. Poděkoval jsem mu a odmítl ho s tím, že nejsem gay. Popravdě mi tenhle zážitek vlil do žil odvahu. Měl jsem tehdy s holkami problémy, většina z nich mě odmítala. Tahle zkušenost mi zvedla sebevědomí neskutečným způsobem.
0
0
0
Kluk gay
0
0
0
miluju natty
0
0
0
Miluji, když svojí holce nečekaně narvu svoje péro do huby a ona mi ho poslušně vykouří.
0
0
0
Označ svoji ex co měla v puse celé okolí
0
0
0
Lidé jsou přemnožení víc než kanci nebo lišky, ale nikdo to nechce slyšet. Oslavujeme, že je nás 8 miliard, i když to je jeden z největších problémů, ale bylo by nemorální ho řešit. Zavést systém, který způsobí, že většina vládne, a že většina jsou idioti, nikomu nemorální nepřijde. Inteligentní lidé se přestávají množit, protože v tom nevidí budoucnost, zatímco hlupáci se množí jak králíci kvůli dávkám, aby se o ně někdo postaral ve stáří nebo aby za sebou alespoň něco zanechali, protože v životě nic pořádnýho nedokázali. A pak jsem tady já, jsem mladej, nikdo mě neposlouchá, protože jsem mladej a nemůžu tomu rozumět, zatímco ti, co tohle zavedli, tomu očividně rozuměli a ještě se mám od nich učit. Mám se učit od lidí, kteří v životě nic nezměnili kromě počtu obyvatel, to pro mě není zkušený člověk, který by mi měl být mentorem. Řekne mi někdo, kam to dojde? Má někdo řešení, které by nezahrnovalo genocidu?
0
0
0
Holky, když o nás nemáte zájem, tak nám to kurva řekněte narovinu, a nedělejte z nás debily. To máte jako nějakou formu zábavy abyjste nás nasrali ? Myslíte si že jsme tak debilní a odepíšete za půl dne zprávu "OK, njn, nebo smajlíka, a jste aktivní celej den že vám sežerem že nemáte čas, a podobný kecy ? Každá puberťačka má ten telefon přirostlej k ruce, neznáte nic jinýho než telefony, tak se laskavě naučte i trochu tý upřímnosti, ušetříte náš čas, a můžem se věnovat holkám které o nás stojí. Peace
0