Přiznej anonymně!
0
0
Šeru do peřiny:D
0
0
0
seš kokot
0
0
0
Přemýšlím... Když holky masturbují a na pozadí jim běží hudba. Masturbují do rytmu?
0
0
0
Někdy si mačkám hada jen tak, a někdy to dojde až tak daleko že začnu koukat na GAY Porno
0
0
0
Přiznávám se, že hledám jednoho českého motorkáře, kterého jsem potkala v Norsku a který mi dal své číslo, ale bohužel jsem ho ztratila. Jmenuje se Pavel a je ze Strakonice, v Norsku jsme se potkali na začátku srpna 2019. Byla bych moc vděčná, kdyby o něm někdo něco věděl. Děkujii
0
0
0
jsem komunista
0
0
0
miluju rusko
0
0
0
Miluju dominantní holky, mám 20 cm, a miluju když mě chytne pod krkem,a dělá si co chce.
0
0
0
Loni jsem ji loni poznal bylo to jako praštění pytlem přes hlavu. Ona se stala mou vysněnou vílou z temného lesa. Bylo ji to asi málo nebo byla hloupá a nevážila si toho, protože se sama rozdávala tomu kdo si řekne. Když už si o tom štěbetali i vrabci na střeše, chtěl jsem ji vymazat ze svého srdce tak jak mi to radí hlava, ale nejde to. Snad mi to karma vrátí a pomůže mi najít způsob jak se s tím vyrovnat.
0
0
0
Co mám dělat když sem v nemocnici a je tady lékařská sestřička je mladá asi 26 a fakt vypadá že by si to rozdala s každým a já bych strašně chtěl aby mi jo vykouřila strašně PS: je mi 14 normal odpověď strašně to chci už jsem si nad ní 3× vyhonil.
0
0
0
Přiznám si že tahle stránka je na piču :D
0
0
0
Když mi bylo asi tak 5let tak jsem řekl slovensky: Mami ked' ve Slovensku povedají slovo "kokot" tak čo znamena v češtině "kokos"? - *o ne celé 2vteřiny později* Mamka mi dala takovou facku přes držku že to strašně bolelo. Tak jsem řekl... Mám děti ! (plyšáky) a mamka mě pohladila, Kde jsou mojí vnuci :)
0
0
0
Nevím proč ale vždy kdyš mě něco vzruší tak mám chuť si ji vyhonit. PS taky to tak udělám a vzrušuju se často
0
0
0
nenávidím štetky :-P
0
0
0
PewDiePie je lepší než T-series
0