Přiznej anonymně!
0
0
Ty vole proč se většina holek musej chovat jak totální kundy? Rád chodím na plesy, vyžívám se v nošení obleků, velmi rád tancuju, atd. Ale když chci pozvat nějakou holku na tanec, tak se tak blbě směje že prý netančí. Tak co kurva dělá na tanečním plese? A pak ji potkám na parketu s vyhuleným místním feťákem. Kámo proč? To mají radši zmrdy co nic neumí, nebo jako co dělame špatně? Co si o tom myslíte?
0
0
0
Je mi 60 let a ve sklepě držím černou 5ti letou holčičku a každý den ji šukám, je to v pohodě?
0
0
0
SPORT | Ahoj, je Ti 6 až 12 let a máš rád hokej? Chtěl by jsi se stát profesionálním hráčem? Do budoucího HC Lev Praha hledáme nové hráče! Buď jedním z nich! Požádej své rodiče o přihlášku na ahoj@fanda.tv, dále aktivně hledáme sponzory, investory, partnery. Vše chceme zrealizovat nejpozději do podzimu 2024. Nezávazně se poptejte o další informace.
0
0
0
Ahoj, hledám někoho kdo umí stočit sádru na nohu, černý gumový podpatek si přivezu a zkušenosti mám. Dejte mi prosím vědět na idanuts@seznam.cz je mi 36 let a jsem ze Středních Čech. Cenově bych se rád vešel do 800 Kč. Seriózní jednání je samozřejmostí, realizace nejlépe duben 2024.
0
0
0
Masturbuji Ladislav
0
0
0
Identifikuji se jako letadlová loď Nimitz
0
0
0
Jsem kuřecí strips
0
0
0
Ahoj. Máte taky pocit že Andrej Babiš je kokot,pičus atd. ? ps: Babiš podplácí důchodce.
0
0
0
Nevapujte! ???? Pico, ale myslim to fakt seriozne. Hrajete si na frajery, a kdyz kolem vas projdu, vonite po boruvkach;)
0
0
0
Papám hovna a nestydím se za to...
0
0
0
Když jsme byli lyžáku někdy v sedmý třídě tak tam s nama byla ještě jedna škola. Spolužák tak pozval asi čtyři holky k sobě do pokoje jako na rande a ony mu přinesly kond*my????.
0
0
0
zdravim kdyz mi bylo 9 tak muj bratr kterimu bylo 12 rekl ze se dem hrat na skovku a ja sem byla ve skrini a kdyz mne nasel tak mne tak snim zavrel a zacal mne prstovat mne se to libilo kdyz mi bilo 11 nemu 15 tak mi rekl ze mi to tam muze strcit tak sme to skusili a mne se to libilo ale jak sme to delali chitli nas rodice ale nevadilo mu to delame to do ted je to fakt dobry.
0
0
0
Honím si nad fotkami spolužaček
0
0
0
mam kar o velikosti sloniho pera co mam delat nekdo pomoc prosim
0
0
0
olej ja fajne vec
0