Přiznej anonymně!
0
0
Se spolužákem jsme si to málem rozdali ve výtahu v budově EA. Když jsme pak v přízemí vystoupili z výtahu, ženský na recepci se začaly strašně smát a koukaly na nás. Bože prosím, že v tom výtahu nejsou kamery?
0
0
0
Neví někdo, jaký má pan David Zapletal věk?
0
0
0
https://www.twitch.tv/narinaslive
0
0
0
v ramci HLS jsem absolvovala literaturu v anglictine a tajne jsem obdivovala vyucujiciho
0
0
0
Anet Austová
0
0
0
Vím kterej zmrd v Menze povoluje solničky!
0
0
0
Prej nějakej slavnej youtuber bydlí na kolejích neví o tom někdo něco?
0
0
0
Od té doby, co jsem se stal bakalářem, masturbuji méně
0
0
0
Přízená vám, že 22. 11 jsem vyklidil pavilon C jen tak 4 fun
0
0
0
Ten supersmrkáč z B čtvrtého patra by se nad sebou mohl zamyslet a aspoň zasebou zavírat dveře. O tobě snad ví i třetí a pátý... děsný zvuky.
0
0
0
zdar kdyby někdo našel lumii v černým koženým obalu a byl by ochotnej mi jí vrátit tak pokoj 014 A kolej nebo dejte vědět na face (https://www.facebook.com/venca.balek.9) :D:D
0
0
0
Přes ty prázdniny jsem zapomněl jaké je to utrpení být v těch učebnách bez wifi. Ale hned první cviko mě to připomělo, když učitel řekl ať jsi stáhneme materiály ze stagu.
0
0
0
Přidal jsem kamaráda z medicíny do skupiny UPCE, prý to je mnohem lepší, než sledovat "Svět neúspěšných"
0
0
0
Lituju všech studentů, co nastoupí až letos. Už nikdy nepoznají Dědka, který v květnu nakonec opravdu skončil. Život na UPCE bez něj prostě nemůže být považován za život na UPCE!
0
0
0
Je zajímavé, co jsem dřív slyšel od kamarádů, nyní i slyším v práci, když srovnávají chemickou fakultu tady na UPCE a VŠCHT v Praze, tak prostě absolventi chemičky v Pardubicích jsou jen vysokoškolský odpad, zatímco mít VŠCHT už něco znamená. Na první pohled povrchni srovnání, ale na druhou stranu to není daleko od pravdy, když pozoruju, jací případi můžou udělat státnice, zatímco na VŠCHT by možná nemuseli mít šanci ani na půl roku.
0