Přiznej anonymně!
0
0
Nez sem odjel domu tak sem si ve sprse zasukal s jednim sexu klukem ... On vi o koho jde, mel fakt brutalne husty pero :-)
0
0
0
Admin na FB je mrtví? Nepostuje už žádné přízpěvky z této stranky. Je tam jen nějaká politika. :(
0
0
0
Nevite,nekdo...kumu se stal tenhle bizzar...ze si nekdo zlomil nohu pred menzou!! Tím,že ji srazilo auto. Dekuji za jakekoliv info :)
0
0
0
Když jsem se jednou nudil při přednášce z organiky tak sem si vzal věci, šel si vyhonit na krásný červený hajzly a pak šel spokojen domů
0
0
0
Měla jsem vícekrát sex ve sprchách na Áčku. Tímto zdravím těch pár slečen, co se zašlo třeba jen vysrat nebo si vyčistit zuby. :)
0
0
0
Nevím, jestli tohle ještě funguje, ale každý, kdo se přihlásí na FEIku, tak ať hlavně ne na Řepku, v prvním semestru povinný IZIT s panem docentem Javůrkem je peklo. O přednáškách vypráví od etiky, přes to, že nás sledují z televize a všeho, po to, že nové 5G může za zdegenerování lidí. Ten člověk je psychicky narušený a na VŠ nemá co dělat. Bohužel, nemít znalosti ze základů informačních technologií je pouze malá část toho utrpení. Při zkouškovým totiž tento učitel ani nepožaduje znalosti v oboru, on požaduje přesnou citaci, kterou pronesl na přednášce.. A pokud se jen trochu spletete, automaticky F. Jako bonus po celou dobu zkoušky na počítači zapnuté porno (je vidět v odlesku tabule) a při samotné ústní zkoušce sedí se zavřenýma očima a zakloněnou hlavou. Já sám jsem naštěstí z oboru IT a tak děkuju bohu, že tento PV předmět dokončit nemusím. Nebudu dál vysvětlovat, proč se vyhnout tomuto člověku, ale pouze varuji. Děkuju za předání dál. (Ps.: Nemáte za co, budoucí generace na FEI)
0
0
0
Za poslední 3 roky na kolejích jsem ojel víc než 7 kluků
0
0
0
Docela mě mrzí, že to tu zeje prázdnotou.. Tak se taky přiznám, měl jsem trojku ve sprchách na Béčku.
0
0
0
Mamka: Jak to jde s diplomkou? Já: No, na začátku ledna prý mám odevzdat celou teorii, to je tak asi 25 stránek. M: A kolik toho máš? Já: Asi tak čtyři.. M: Čtyři stránky? Tak to teda toho moc nemáš. Já: Čtyři řádky. A nadpis.
0
0
0
Moje nejpozitivnější zkušenost z kolejí byla ta, když mi soused z vedlejšího hajzlu poslal zpět ruličku s papírem, která se mi k němu odkutálela:-D Díky, kámo!
0
0
0
Nesnáším vlaky! Z těch úchylů mi je blbě, ať jdou prcat mašinu do výfuku. A některý učitelé snad neznají jinej druh dopravy...
0
0
0
Všichni toho doktoranda, co chodí ve čtvrtek ráno na laborky z anorganiky nesnáší, ale mně připadá fakt sexy a ještě když se usměje... <3
0
0
0
Nejlíp se mi sere na hajzlíkách, co jsou na Dopravce vedle bufetu Henry
0
0
0
Se spolužákem jsme si to málem rozdali ve výtahu v budově EA. Když jsme pak v přízemí vystoupili z výtahu, ženský na recepci se začaly strašně smát a koukaly na nás. Bože prosím, že v tom výtahu nejsou kamery?
0
0
0
Neví někdo, jaký má pan David Zapletal věk?
0