Přiznej anonymně!
0
0
Všem fanouškům fixace nabízím možnost sádry na nohu a na ruku. Stačí se jen předem domluvit na idanuts@seznam.cz a podmínkách. V případě fixace nohy je zapotřebí mít vlastní berle. Vše probíhá přímo na sádrově v nemocnici ve všední dny Po-Pá: 8:00-19:00 dopoledne / odpoledne
0
0
0
jednou jsem si vyhonil u spícího bráchy
0
0
0
mám rád nahatý psy
0
0
0
Když jsem měla jedenácté narozeniny čekala jsem do půlnoci jestli si pro mě náhodou nepřijde Hagrid a neodveze mě do Bradavic.
0
0
0
Ahoj, chceš dobrovolně sádru? Je Ti více než 16 let? Jsi ochoten/a přijet veřejnou dopravou? Nepotřebuješ žádné potvrzení? Pak jsi tu správně! Moc ráda Ti své služeb poskytnu stačí mi jen napsat na idanuts@seznam.cz a na všem potřebném se domluvit. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrově v nemocnici. Fixaci zajišťuji od 550,-- Kč. Platba pouze v hotovosti a přímo na místě, lze se domluvit i s odesláním dopředu na účet, ale nevyžaduje se. Později úhrada není možná! Dotazy taktéž na idanuts@seznam.cz. Vše je nezávazné, sundání sádry nabízím bezplatně.
0
0
0
Jednou při hodině fyziky nás učitel učil tření. Vzal si tyč na úroveň svého pasu a začal třít nahoru a dolu. vypadalo to jako kdyby si ho masturboval asi nás chtěl naučit něco jiného než fyziku :)
0
0
0
Ahoj, chceš mít dobrovolně sádru? Je Ti víc jak 18 let, jsi ochotna / ochotný k nám přijet? V případě fixace nohy mít vlastní berle? Tak v pohodě! Napiš na idanuts@seznam.cz a domluvíme se na termínu. Focení možné od března do října stačí připsat jen je zapotřebí počítat také s časovými možnostmi od 800,- / den. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce a nižší ceny.
0
0
0
ked som mal 11 a moja sestra 7 tak zme robili zasun a bolo to dobre ale sestra otehotnela
0
0
0
vyděl jsem dva souložící prodavače za kasou. mám s toho trauma do těd.
0
0
0
Hitler neuduělal nic špatně
0
0
0
Děkuji pánu s brýlemi ???? Vím, že tato stránka už nefunguje jako dřív a ani není určena pro příspěvky jako je tento. Ale ráda bych využila její anonymity. Určitě to pochopíte. Dne 16.6.22 okolo 16:00 - 16:30 mě před zastávkou a později i na zastávce Železniční sexuálně obtěžoval jeden muž se skupinkou dalších mužů v zádech. Vytahoval penis, řval po mně různé návrhy. I když jsem utekla na zastávku, došel za mnou i tam. Jediný, kdo se mě zastal byl mladý pán s brýlemi. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat ???????? Ne všichni hrdinové nosí plášť ????????‍♂️ Byli jasně v přesile a i tak se pán ozval. Později nastoupili do stejného autobusu a já viděla, jak ten násilník k tomu pánovi jde. Doufám, že jste v pořádku a moc Vám děkuji ???????? Budu ráda za sdílení, aby se k němu poděkování dostalo.
0
0
0
Čauky, podařilo se mi v Lužánkách zapomenout růžové žonglovací míčky, jestli se vám někomu podařilo je najít, budu moc ráda, pokud je vrátíte, moc děkuju…
0
0
0
Sadrovna
0
0
0
Každé úterní ráno si kupuju bagetu a strkám si ji do análu a někdy to udělám i dětem co procházejí kolem. Petr 69 let
0
0
0
Každej den k nám do občerstvení jezdí měštáci a každej den si vychutnávaj chutovky :D :D poslední byli mouchy co chcipli mezi okny :D kemry a chlupy už nás nebaví :D extrem byl zamíchat salát hajzl štětkou ale takovou štětku jste fakt neviděli :D :D jo bejt podla má své výhody ;) FUCK police byt vama tak radši nikde nežeru. Policii zdar a sílu šupáci :D
0