Přiznej anonymně!
0
0
CHCEŠ SI ZA DEN VYDĚLAT PŘES 1.200,- KČ JE TI VÍCE NEŽ 18 LET A NA POČÍTAČI DOKÁŽEŠ SRÁVIT TÝDNĚ 4X DENNĚ 4 HODINY? PAK SKVĚLÉ TY SI MŮŽEŠ PŘIJÍT I NA VÍC NEŽ 1.200,- KČ. ŠKOLENÍ LZE OBJEDNAT NA MAJAAGENCY@VOLNY.CZ JE ZDARMA NIC NERISKUJEŠ, VLASTNĚ ANO JEN TEN ČAS.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V Česku máme mobilní prexify 60x, 702x, 703x, 704x, 705x, 72x, 73x, 77x, 79x a to je chyba! Proč máme 72x, 73x a 799x? Také spuštěním 70x měly být zrušeny 60x! Vůbec neměl být spuštěn 799 990 000 - 799 999 999! V roce 2013 došlo u ČTÚ k velkým chybám v povolování. Doufám, že vzniknou také 61x, 64x, 68x, 75x.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V Česku by mohl vzniknout virtuální mobilní operátor SWAN Mobile. Zájem však musí být ze strany zákazníků. Jak je možné, že prozatím neexistující společnost může slibovat tarify? Odpověď je jednoduchá na našem trhu již působí, ale téměř nikdo neví kdo to je! Je zde totiž nějaká společnost která už dlouhodobě spolupracuje se slovenskou filiálkou. Předplacenka se má jmenovat #svoboda a volání, SMS mají být za 4 Kč a 40 MB dat za 40 korun. Operátor má mít účtování hovorů po celých minutách 60+60. Tipujeme, že spolupráce bude s Vodafone.
0
0
0
Anonymne bych se chtel priznat k tomu, ze si mi hodne libi kdyz nosim na ramenou nejakou holku nebo zenu..Je to ale v dospelosti asi trochu divny,,ze jo,,,priznejte se holky/zeny nelibi se vam predstava ze si vas nekdo posadi na ramena a nese? je to fakt ...divny?
0
0
0
TELEVIZE | Skupina Barrandov Televizní Studio se v nejbližší době musí změnit! Sokup ji jinak zadluží natolik, že dojde k nucenému prodeji v aukci. Soukup není férový člověk a ani podnikatel lidem lže. Prezidentem tento šašek nemůže nikdy být. Je to velice duševně nemocný člověk. Skupina Barrandov Televizní Studio nebýt napojena na čínské investory již dávno je v červených číslech. Údajně by ji zachránit mohla česká investiční skupina PPF. Protože se nezdá, že by právě skupina Nova byla k prodeji. Na Slovensku by byl snadný prodej skupiny JOJ. Televize Barrandov by poté měla mít TV Barrandov, Barrandov PLUS, Barrandov FAMILY, ale Barrandov NEWS, Kino Barrandov ty by mohly skončit. V nejbližší době má vzniknout CNN Prima NEWS vysílat má denně 15 hodin. V šoku zůstala také skupina Nova která se aktivně snaží o EuroNews v Česku samozřejmě CzechNews s tím, ale majitel nesouhlasí.
0
0
0
Šalinabus.cz - téměř vše o veřejné hromadné dopravě v Brně a na Jižní Moravě. Přidej se k nám právě rozšiřujeme svůj tým salinabus@seznam.cz na věku ani vzdělávání nezáleží. Do týmu hledáme aktivní členy holky i kluky. V nejbližší době bude spuštěn také web www.salinabus.cz. Každý měsíc se dozvíš nějaké zajímavosti a zpravodajství v rychlém přehledu a Šocení se Šalinabusem bude možné 4x ročně. Šalinabus.cz je součástí Metrobusu což je YouTube video pořad o veřejné hromadné dopravě v Praze a ve Středních Čechách.
0
0
0
Největší kriminalita je na Špilasu a okolo starého stadionu. Jinak si neumím vysvětlit tolik policejních aut
0
0
0
Miluju jízdu na prkně po Brně. Chodníky v Brně mi dávají pádný argument jezdit po kraji silnice. Spousta lidí jezdí na elektrických prknech po silnicích bez potíží. Avšak pokud si člověk vezme klasické manuální, tak na něj každej 3 řidič troubí. Považuju to za nehoráznost v rozkopanym Brně kde vládne jeden blb ve voze pro pět lidí - typický donator pravidelných kolapsů v dopravě.. trochu paradox. Těmto nezbývá přát nic jiného, než infarkt v koloně
0
0
0
WTF?!
0
0
0
porn(porek) je super věc protože je super věc se suprově koukat na suproví porky
0
0
0
Docela by mě zajímalo, kam se poděla kaplička u trati v Pisárkách. To ji rozebrali a pak znovu postaví u nového tunelu??? :-o
0
2
1
28. 5. 2019 18:30 Brno - Dominikánské náměstí Budu tam a co vy?
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0
0
0
Dnes na Václavák dorazí tisíce lidí ze stovek obcí po celé republice. Někteří jedou dokonce více než 250 kilometrů. Vypadá to, že to dneska bude největší demonstrace za posledních sedm let. Dorazíte i Vy? 18:30 na Václaváku!
0
0
0
Ahoj som chalan 19 rokou hladam niekoho s kým by som mohol ísť von porozprávať sa a zabaviť sa nebit sám
0