Přiznej anonymně!
0
0
Cfncbfchtd5cyjcuf4hityftf8
0
0
0
KRIMI | Bohužel dnes přišla od policistů přesněji lidí z koronerky smutná zpráva. Tomáš Pospíšil byl nalezen včera ve Svratce, ale je již mezi mrtvými! Rodině tímto vzkazuji hlubokou soustrast. Mě to silně zasáhlo a doopravdy bych chtěl znát informace proč k tomu došlo! Na press@cntv.cz se k této tragické události můžete vyjádřit.
0
0
0
Jsem strašně zamilovanej do té krásné slečny z Haré Kršna. Každej den doufám, že ji potkám, koupím si od ní sušenku a spatřím její přenádhernej úsměv.
0
0
0
Jsem idiot
0
0
0
jednou jsem byla v tramvaii (to zní jak kawaii) on se na mě koukal a já se na něj někdy aspon trochu koukala a byo to superrrr....ale už jsem ho nikdy neviděla...takže pkdybyste o nem neak tak videli tak mi naiste na cislo 775 280 130 pls pište...bude prldel....
0
0
0
Vzrušuje mě Nicado Avokado -Caps cs mrdky
0
0
0
capsiik je gai
0
0
0
Chceš-li sádru na ruku nebo na nohu stačí se jen ozvat! Je to jen na Tobě! Provádíme skutečné fixace se sádrou. Délka nošení je také na Tobě po 18 dnech doporučujeme přesádrování a nejdelší nošení do 50 dní. Francouzské hole můžeme zapůjčit za vratnou kauci 400,- Kč. Sundávání sádry poskytujeme bezplatně. Jsme v dosahu MHD, ve všech případech je nutná vlastní osobní přeprava. Službu provádíme jen ve všední dny mezi 7:00 - 13:00 hod. nebo 13:00 - 19:00 hod. Kontakt je Karel Komárek v případě e-mailu je nejdříve příjmení tečka jméno zavináč Post tečka CZ. Omlouvám se, ale letos již službu nemůžeme poskytnout. V případě, že budete se službou spokojeni budeme rádi když se k nám budete vracet případně doporučíte někoho jiného. Službu nabízíme všem milovníkům sádry starším 18 let. Velká výhoda je, že působíme důvěryhodně, že platbu vyžadujeme až na místě a třeba po fixaci. U stálých klientů je možnost platby zpětně i po několika dnech. Sundávání sádry neodborně nedělejte!
0
0
0
Stále si přeji potkat tramvajáka Rendu R. :(
0
0
0
videla jsem podzemni salinu
0
0
0
Jak bych se měl zachovat, když u mě rodiče najdou trávu a bude mi 18 až za pár týdnů?
0
0
0
pes
0
0
0
beru na sebe cigánský kokoty
0
0
0
Kohoutovice jsou prdel světa a to mi nikdo nevymluví
0
0
0
Nesnáším některé elitáře na SUŠce. Není třeba lézt učitelům tak moc do zadku, budeme k sobě upřímní, nikdo z nás stejně nějaké veliké umění nedělá
0