Přiznej anonymně!
0
0
ten kdo je z brna a provádí fotosyntezu ať dá lajk na tohle přyznání"!!!!
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál TESCO mobile ztrácí ve velkém své zákazníky. Zklamal je, že bude chtít 4 Kč/min. s uctíváním po minutách a 3 Kč za textovku. V tom případě se vyplatí více OpenCall, ale i zde lze očekávat zdražování! Lidé s velkou pravděpodobností tak přejdou možná ke KAKTUS nebo MOBIL.cz případně SAZKA mobil či Oskarta. V síti Vodafone pak má Quadruple připravit změny.
0
0
0
V Brně mají pracovní týden pouze pondělí až čtvrtek a volno pátek až neděle. Jeden nejmenovaný obchodní řetězec plánuje mít otevřeno pouze pondělí až sobota, v neděli zavřeno. V sobotu dokonce chce vyzkoušet otevírací dobu 7:00-14:00. Důvodem je vyčerpanost zaměstnanců.
0
0
0
giantess
0
0
0
Kámo já prostě nenávidím brněnský ojrol co to má bejt za orloj kámo
0
0
0
Ahoj, česká sádrovna se těší na své lidičky opět od konce března 2024. Již nyní je možné se přihlásit na idanuts@seznam.cz. Termíny opět úterý až čtvrtek 8:00-11:00, 13:00-17:00 po předchozí domluvě. Nabízíme SAC cast 550,- Kč, LAC cast 650,- Kč, SLC cast 650,- Kč*, SLWC cast 750,- Kč* *potřeba mít vlastní berle. Lékařskou zprávu o příjmu ani úrazu nevydáváme je to dobrovolné. Návštěva možná pro kohokoliv staršího 18ti let. Vše bude probíhat přímo na sádrově v nemocnici. K areálu nemocnice jezdí linkové autobusy.
0
0
0
Dobrý den, mám takový problém. Dneska jsem si holil koule a jednu jsem si ufikl, naroste mi další?
0
0
0
Ahoj, toužíš po tom mít sádru? Neubližuj si ať nemáš nic zlomeného! Ale jak na to?! Stačí splňovat věk nad 18 let, domluvit se na idanuts@seznam.cz a přijet k nám do nemocnice na sádrovu. V případě fixace nohy je zapotřebí mít vlastní berle, nepůčujeme! Podpatky samozřejmě máme také, ale došlap možný nejdříve po 12 hodinách. Lze je bez lékařské zprávy zakoupit ve zdravotnických potřebách nebo skrz e-Shop. Nebojte se platba je až na místě v hotovosti. K areálu nemocnice jezdí pravidelně autobusy. Chceš-li zajistit fotky na Jižní Moravě Ti rádi vyhovimíme, jen je potřeba napsat dostatečně dopředu. Od 21. října 2023 až do 17. března 2024 ordinaci pro dobrovolnou fixaci zavítáme. Těšíme se na zprávu a spolupráci v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce :-).
0
0
0
Moje prdel bolí i když sem si ji nnamazal jak krkovicčku sádlem kterou jsmeem dal následně na grill a spálil ale do prdele se strkala furt dobře jen to trochu pálilo
0
0
0
Čauky, blíží se velké letní prázdniny a venku začíná být tepleji v ulicích můžeš hezky chodit s nožičkou v sádře. Chceš to zažít nanečisto! Nech si zcela dobrovolně udělat sádru. Napiš na idanuts@seznam.cz a zde se domluvíme na podrobnostech. Fotky mohou vzniknout a se souhlasem odstupem času se objevit na internetu, ale pokud nebudeš chtít zůstanou pouze u Tebe. Věk min. 18+, vlastní berle.
0
0
0
Všem fanouškům fixace nabízím možnost sádry na nohu a na ruku. Stačí se jen předem domluvit na idanuts@seznam.cz a podmínkách. V případě fixace nohy je zapotřebí mít vlastní berle. Vše probíhá přímo na sádrově v nemocnici ve všední dny Po-Pá: 8:00-19:00 dopoledne / odpoledne
0
0
0
jednou jsem si vyhonil u spícího bráchy
0
0
0
mám rád nahatý psy
0
0
0
Když jsem měla jedenácté narozeniny čekala jsem do půlnoci jestli si pro mě náhodou nepřijde Hagrid a neodveze mě do Bradavic.
0
0
0
Ahoj, chceš dobrovolně sádru? Je Ti více než 16 let? Jsi ochoten/a přijet veřejnou dopravou? Nepotřebuješ žádné potvrzení? Pak jsi tu správně! Moc ráda Ti své služeb poskytnu stačí mi jen napsat na idanuts@seznam.cz a na všem potřebném se domluvit. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrově v nemocnici. Fixaci zajišťuji od 550,-- Kč. Platba pouze v hotovosti a přímo na místě, lze se domluvit i s odesláním dopředu na účet, ale nevyžaduje se. Později úhrada není možná! Dotazy taktéž na idanuts@seznam.cz. Vše je nezávazné, sundání sádry nabízím bezplatně.
0