Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | V síti T-Mobile možná bude působit již brzy Tasciane. Důvodem je zjednodušení a zpřehlednění situace na českém telekomunikačním trhu. Operátor by provozoval pod vlastní obchodní značkou franšízové prodejny a externí callcentra a výrazně tak pomohl T-Mobile. Operátor se chce s T-Mobile domluvit i tak, že by vlastnil část této společnosti. Více informací na partneri@tasciane.cz.
0
0
0
Podnikatel Ing. Karel Komárek ml. z české investiční skupiny KKCG Group zvažuje odkoupení RegioJet se Student Agency. Hodně se chce zaměřit na regionální osobní dopravu na Jižní Moravě, na Vysočině a ve Zlínském kraji. Komárek by pořídil také autobusy zajišťující příměstskou a regionální dopravu. Již od prosince 2024 má RegioJet provozovat v Praze městskou linku S49 kterou převezme od Arriva vlaky. Do budoucna se k ní přidá linka S61 spojující Smíchov a Běchovice později možná Radotín až Úvaly a u S49 se zvažuje protažení do Říčan. Dlouhodobě se mluví o odbočce Uhříněves - Pitkovice - Křeslice - Újezd - Šeberov - Opatov.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Votruba: " Vážení čtenáři, to, že Nordic Telecom končí je bohužel pravda, Němec ze Skyfone také neuspěl a není vůbec divu telekomunikacím vůbec nerozuměl a vše jen přeprodával, kdežto my z Nordic Telecom jsme jednoho času byli úspěšní a věřili ve vznik nového síťového mobilního operátora. Kdepak nevěřte ani snílkovi a lháři Havlíkovi z Tasciane nic z toho nebude tento neúspěšný podnikatel nemá finanční prostředky na spuštění a i kdyby měl tak kdo by od takového debila si služby pořídil? Lidé z PPF Group a KKCG Group již zvažují podání trestního oznámení a žaloby pro časté poškozování. Každopádně SAZKA mobil byly také podvodníci. "
0