Přiznej anonymně!
66
1
Když vidím v šalině na skle tu samolepku výměna tohoto okna stojí 5000, máme ho vyměnit? Mám chuť tam dopsat, za to jízdný i pozlatit.
0
63
2
Zastávky "Vlhká" a "Úzká" musel pojmenovat nějakej úchylák :-D
18
55
10
Vždycky když dojedu do Brna, tak se bojím, abych omylem neřekl slovo metro, abych nedostal do držky.
0
49
2
Vždycky mě překvapí, kolik lidí se dokáže do té jedničky vlézt.
0
48
2
Dnes jsem měl upřímnou radost z toho, jak mírumilovný spoluobčan (rozuměj Rom) dostal pořádně po tlamě od borca, kterýho se rozhodl u Tesca naproti Vaňkovce multikulturně obohatit (rozuměj okrást o cennosti). Ve chvíli, kdy měl ruku v jeho brašně, borec předvedl nepopsatelný chvat a v tu ránu ležel cigoš na zemi :D :D :D ...jen tak dál, takhle se na ně musí...
4
44
10
Líbí se mi Brňačky, nikde totiž není tolik hezkých holek jako v Brně :)
0
29
2
Přiznám se... asi bych si na to i zvykl!
0
25
0
Neustále mě udivuje ženská, která chodí po městě s prasetem na vodítku :D
5
24
0
Miluju, když někdo začne pomlouvat nás, Brňáky a já mu napíšu něco v hantecu. z rychlé odpovědi se stane 6 minutové přemýšlení a odpověď :" piš česky.." :DD
11
22
1
Je mi 18 let a už mám kartičku ZTP. Ale ten pocit, když na vás začne důchodce hartusit, jak jste nevychovaný, že ho nepustíte sednout a vy na něj tu kartičku ZTP vytáhnete... :)
0
22
0
Dnes ráno mě mile překvapil jeden MHD řidič sympaťák, když rovnou za mnou nastoupili do šaliny dva muži romské příslušnosti s gyrosem v ruce, a on je vyhodil s tím, že porušili smluvní podmínky, že tam se s jídlem nesmí... Přičemž jeden z nich si dokonce označil jízdenku! Drze se pak ptal onoho řidiče, co s ní teď má jako dělat, když mu projde... Odpověď řidiče metalového vzezření:"Třeba si ji zarámujte..." Odvážný to muž! :)
1
22
3
Když jsem večer ve městě, schovám se za auto a čekám až někdo půjde kolem a potom bafnu. Miluju pocit když vidím ten umírající ksicht!!!
6
21
3
Hrozně rád se ptám důchodců nebo starších lidí anglicky jak se někam dostanu... Málokdy poznají, že mluvím anglicky a nebo odpovídají aspoň "já ingliš nou" :D
3
21
1
Dostal jsem po hlavě zrcátkem šaliny.
2
20
0
Nesnáším, když utíkám na šalinu a řidič mi před nosem začne zavírat dveře, ještě se u toho tak šibalsky usmívá a dívá se na mě..
6