Přiznej anonymně!
5
0
Ten pocit, když několik minut přemýšlíte, jak zformulovat email a oslovení vyučujícímu a pak vám přijde stručná jednoslovná odpověď
0
5
1
U písemné zkoušky z lineární algebry jsem byl naprosto dutej, tak jsem ji neodevzdal, zkoušejícímu vynadal, že ji ztratil a dostal za 3.
0
5
0
Harcovské esko mi velice připomíná bar Modrá ústřice z Policejní akademie
0
4
0
Nervózně jsem poklepávala nohou ve výtahu, když se mě jeden student zeptal, z čeho jsem tak vystreslá. Velice šťavnatě jsem mu popsala, že jdu poprvé v životě na cvičení nějakého vola, kterého dalekosáhle předchází pověst. Po vystoupení z výtahu jsme oba zamířili do stejné třídy a on se pustil do výkladu.
0
4
1
Z prokrastinace bych měl červenej diplom.
0
3
0
Nesnáším, když o zkouškovým zmáčknu v prohlížeči na noťasoj písmeno S a místo sledujuserialy vyjede stag.
0
3
0
Nechápu holky, co cpou peníze do zumby, spinningu, body stylingu a podobně a pak jezdí na Hčku ze 3. patra dolů výtahem.
0
3
0
Dnes 13.11 jsem byl v zanzu a požádám holku o číslo (slušně o číslo, netahám ji na pokoj kvuli sexu apod... z toho už jsem chtěl vyrůst :D) a její tlustá, ošklivá kamarádka mě odpálkovala ať zmizím a ona (ta co se mi líbila) nebyla schopná nic říct. Vážně holky, vybírejte si lépe kamarádky... ne ty co se za ně vydávají. Ale já neztrácím naději a chci najít něco vážnějšího! :) ..ale teď jdu kouknout na porno :D
0
3
0
"Samsink iznt klír... obdžykt...načuraly... józ...rýly....rónk...p'tikjul'..stRongyst...trý dájagrams...ňůtrl... p-p-s"... toto není vtip.. to je "anglická" výslovnost některých učitelů!
0
2
0
Vždycky se mi líbilo koukat se na kolejích na nějakej reprezentační zápas. Dáme góla a celá kolej hučí a oslavuje :)
0
2
0
Jednou jsme našemu přednášejícímu - vášnivému pijákovi - k jeho narozeninám koupili po vzájemné dohodě šedesát placatic rumu, které jsme před začátkem přednášky vyskládali v E9 na dlouhou katedru. Když přišel, byl dojat. Vyzval nás, ať přijdeme blíž, po dvojicích si placatice otevřeme a pijeme. Sesedli jsme se všichni kolem katedry, pili rum a poslouchali přednášku. Paráda.
0
2
0
Prosím pokoj cca 208-213, at si pro soustani zavira okno...
0
2
0
Čtu vaše příspěvky a řikám si, že příští rok musím přitvrdit, když se vám to zdá tak jednoduchý.
0
2
0
Cheeseburger na Péčku je stejně nejlepší! :)
0
2
0
Pravidelně ve středu mezi bloky několik hodin spím v univerzitní knihovně. Těm gaučům nejde říct ne.
0