Přiznej anonymně!
0
0
sračka škola
0
0
0
Hey I wanted to reach out and let you know about our new dog harness. It's really easy to put on and take off - in just 2 seconds - and it's personalized for each dog. Plus, we offer a lifetime warranty so you can be sure your pet is always safe and stylish. We've had a lot of success with it so far and I think your dog would love it. Get yours today with 50% OFF: https://caredogbest.com FREE Shipping - TODAY ONLY! Sincerely, Gus
0
0
0
Tak snad naposled. Asi se prostě vylévám na špatné stránce. Třešničkou je když uvidíte v automatu zaseklé chipsy, u který VÍTE že nejsou dostupné a když si je zkusíte zakoupit s vidinou dvou balení za cenu jednoho, zjistíte ŽE JSOU STÁLE NEDOSTUPNÉ. Navíc přes léto nahradili tu nejchutnější položku a upřímně to nejlepší co se my za minulé dva semestry stalo. Dupetky. Nahradily je nějakými krekry, něco ve stylu Bake rolls, které nejsou špatné jednou za čas, ale většinově se od sebe příchutě neliší a mají nevýraznou chuť, takže chutnají jako opečené rohlíky. TUTO ZRADU správci automatu nikdy neodpustí, dokud nenavrátí Dupetky nebo něco na stejné úrovni. Do té doby se automatu budu vyhýbat, i když dobře vím že se dostanu do situace, kdy budu přinucen jeho služeb znovu využít. Děsím se dne kdy k tomu dojde. To je vše, děkuji za přečtení. Jinak zdravím všechny cestovatele internetem, kteří narazili na tento přes rok zapomenutý web. Hlavně pana K.D., ty víš kdo jsi ;)
0
0
0
Druhá část rantu o automatu. První část je níže Usilovně mačkáte tlačítko vrácení, ale nic se neděje. Jste snad moc slabí, aby jste zmáčkli jedno tlačítko? Možná, ale na tom nezáleží. Jste postaveni na rozcestí. Přijmete svoji porážku a odejdete s nadějí, že za vaše peníze si alespoň někdo bude moct koupit jeden z mála produktů, které jsou dostupné nebo se pustíte do poslední ofenzívy a vylučovací metodou dostanete produkt, který jste nikdy nechtěli. Opravdu jste nečekali, že budete uvažovat nad svým účelem a smyslem vlastní existence, když jste si chtěli skočit jen pro rychlou svačinu. Naštěstí je tu ještě třetí možnost, kterou jsem testováním objevil. Když si vyberete platbu kartou a zvolíte dostupný produkt, automat by vám měl vrátit peníze, které jste předtím vložili. Pořád dostanete asi něco co jste nechtěli, ale máte alespoň na to kafe, koupené mimo budovu G. Sakra, znovu jsme přes limit. Myšlenku dokončím poslední třetí části. >:(
0
0
0
Po roce studování mám jen jedno poselství: Automat na budově G je tvořen čirým zlem. Honí vás mlsná a v automatu se nachází vaše oblíbená dobrota, či umíráte hladem, který by mohla potlačit jen oříšková tyčinka? Máte smůlu, automat je chladný krutý stroj, který nezajímají vaše potřeby a touhy. To vy ale netušíte. Naivně tedy vhodíte své drobné do automatu a zmáčknete kombinaci znaků pro výběr produktu. Když tu najednou na vás vyskočí nemilá zpráva: OUT OF ORDER. Cítíte zklamání, ale obsah automatu je rozmanitý, takže se spokojíte s druhou nejlepší volbou. Stisknete tedy sekvenci tlačítek. OUT OF ORDER. Jste zdrceni. Přešla vás chuť na jakýkoliv jiný plod automatu. S povzdechem zmáčknete tlačítko na vracení peněz, alespoň si zlepšíte náladu kávou, samozřejmě zakoupenou kdekoliv jinde než na budově G. Něco je ale špatně. Neslyšíte uspokojivé cinkání zlaťáků. Vašich zlaťáků! Zoufale strčíte ruku do výdejníku mincí. Nic tam není. Pokračování v druhé části.
0
0
0
Holky, už vás nebaví chodit do klubů, abyste si tam nabalili frajera na jednu noc? Tak přijďte rovnou ke mně. Když se koukneš od menzy na D, tak napočítej 4 okna dolů a 7 doprava ????. Čekám na vás. Zvládám i dvě najednou
0
0
0
Jsem v prváku nal technickém a začínám být opravdu nešťastná z online výuky. Polovina lidí na oboru přemýšlí o tom že skončí po prvním semestru a půjdou na pracák. Pro jistotu si podali přihlášky i jinam. Zvažuji jestli to neudělat taky ale nechce se mi znovu psát Scia. Btw nabývám dojmu, že spousta lidi se zapsala na TUL pouze z důvodu, že někde něco nedali např. na ČVUT nebo aby za ně stát platil zálohy na ZP a SP. Všichni od sebe akorát opisujou, protože to buď nechápou nebo prostě nechtějí dělat. Nehledě na množství různých pozoruhodných entit, které zde učí. Z nich někteří byli zavlečeni do takových kauz, za které by měli místo na akademické půdě sedět úplně někde jinde. Nejsem z těch co dávají na první dojem. Obor co studuji mě baví ale některá zjištění o tomto místě mě přivádí k úvaze zda tady setrvat neboť bych velice nerada aby můj potencionální diplom po metodě zkoušení "na Ježíška" nabyl validity diplomu Plzeňských práv. Čest výjimkam!
0
0
0
Petro, nedokážu ti to říct osobně, ale musíme se rozejít. Vyspal jsem se s tvou spolubydlící Eliškou a je mnohem lepší. Omlouvám se, ale bylo to i v tvé posteli. Ale jen jednou! M.
0
0
0
Pri vsech prezentacich na Nanu jsem misto obrazku bilych praskovych sloucenin daval obrazky kolumbijskeho kokajnu (vcetne prezentace na obhaju diplomky)
0
0
0
Na FM nám pořád chodej nesmyslné "newslettery", poslední byl o nabídce bydlení. Požádal jsem studjiní, zda můžu poslat hromadný newsletter studentkám z méně náročných fakult za účelem navázání vztahu a poslali mě pryč. Pomsta v podobě ÚOOZ bude sladká.
0
0
0
Pokud má někdo rád anál, tak krom sexu s kluky pro naší 4% populaci doporučuji výhradně seznámení s dívkami z textilní fakulky. Dle našeho průzkumu má rádo anál 7/10 studentek právě této fakulty. Z ostatních fakult jsou na tom dívky poměrně špatně, zde má rádo anál pouze 2/10 (přepočítáno na x z 10 pro méně zdatné počtáře).
0
0
0
Kámošům, co bydleli na Dčku jsem nevěřil, když nadávali na Hada. Tenhle rok mám na Ečku okno směrem k Hadovi a mám chuť zařídit, aby to tam zavřeli. Docela mě mrzí, že s tim vrátnice nebo ubytovačka nic nedělaj...
0
0
0
Lidi na FM co nadávájí že Finěk je největší zlo nikdy nedošli dál než za třetí semestr! Největší zlo je totiž teprve čeká ve čtvrtém semetsru (doc. Březina & doc. Koucký) a na navazujícím též doc.Koucký v kombinaci s doc. Zádou, vždy v lichých semestrech. Enjoy ..
0
0
0
Něco mi říká, že ve zkouškovém se uskuteční první r e á l n á Swinngers na Áčku.
0
0
0
Vždy když vidím schůzku mezi AISEC a nevinnými studentky z prváků tak mi to přijde jako porno casting. Příště asi vytáhnu kameru, popřípadně eliminuje náboristu a sám se ujmu role :D.
0