Přiznej anonymně!
0
0
Našel jsem jeden díl FakeTaxi, kde byla nástupní stanice Stodolní :D
0
0
0
Největší šok pro mě bylo setkání se slečnou “Tess”, která na fotkách vypadá jak nejvíc libová k*ndi*ka typu Megan Fox a ve skutečnosti se přivalí zmalovanej buřtík.
0
0
0
Sere mě, jak se tu propagují Piráti a moje přiznání ne!
0
0
0
Ode dneška, jako pan rektor odmítám na zkoušky a státnice chodit v obleku!
0
0
1
Jako čerství absoloventi FM cheme po sobě ještě zanechat jeden odkaz. Proto jsme udělali mini dotazník (8 otázek) kde cheme zjisit, zda by byl zájem o nějaké swingers akce. Děkujeme. https://www.survio.com/survey/d/O5A4R8U5Y0N8W9S2U
0
0
1
Jsem pravděpodobně první člověk v historii, co se nedostal na rekreoligii. Tak aspoň ze mě pak nikdo nebude mít prdel :D
0
0
1
Jeden by řekl, že s koncem akademického roku a odubytováváním studentů bude na kolejích menší bordel, ale opak je pravdou. Ode dneška budu všechno řešit přes vrátnici a když to nepůjde jinak, klidně přes PČR.
0
0
0
Celý semestr š*kám dvě holky z jedné buňky aniž by to vzájemně věděly. Jo a láká mě s nima trojka.
0
0
0
Ten pocit, když je tvoje práce označena z Theses jako plagiát... Problém bych viděl v tom, kdyby jako shoda nebyla stránka z čestným prohlášením ale vlastní obsah práce.
0
0
0
Myslíte že mi na rekre uznají nějaký předměty z FM? :D aneb #ctyrirokyvprdeli
0
0
0
Víte, proč nemáme na VŠ jarní prázdniny? Protože bychom si během nich mohli vystudovat ekonomku.
0
0
0
Ten pocit, když ti při tahání indexu z náprsní kapsy omylem vypadne obálka s Masaryky na nový kola. Ještě že jsem dostal za jedna, jinak bych to asi neobhájil.
0
0
0
Zdá se mi to, nebo je první semestr sejto? Nebo je to tak pořád? :D
0
0
0
S harcovskíma holkama je to hrozně jednoduchý. Stačí mi jít jednou do týdně na tancovačku a o zábavu na noc, mám postaráno, dvakrát jsem ulovil i mezi erasmačkami.
0
0
0
Na MyFreeCams nám právě jedna obyvatelka kolejí vysílá živě. Ještě zjistit pokoj!
0